2. mistrovství ČR v terčové lukostřelbě holých luků 2020 - COPY

Střelnice
Czech Republic
Lukostřelba Prostějov, Prostějov, Olomoucky, Czech Republic
Počet střelců
66

Základní informace

Úroveň
Hidden Event
Svaz
WA - World Archery Federation
Omezení
Open

Důležíté datumy

Datum začátku
Závěrečný den
Konečné přihlášky
July 27, 2020

Výsledky

Order qualification by : position asc | first name desc | last name desc | target number desc | average arrow desc
Filter by club:
QUALIFICATION
1 / 4
1 / 2
FINAL
Poř. Atlet Pr. na šíp 30m30m X10 Celkem
Senioři Holý luk
1
Miroslav Háva (19A) 2. MČR Holých luků
8.24 after 72 29829567 593 593 0
2
Petr Nehasil (19B) 2. MČR Holých luků
7.08 after 72 25725313 510 510 0
3
7.04 after 72 25425303 507 507 0
4
Miloš Milfait (17B) 2. MČR Holých luků
6.81 after 72 24724343 490 490 0
5
6.78 after 72 23425463 488 488 0
6
6.42 after 72 22623622 462 462 0
7
6.28 after 72 22622602 452 452 0
8
6.13 after 72 20623522 441 441 0
9
Zbyněk Ambrož (18A) 2. MČR Holých luků
5.51 after 72 19420303 397 397 0
10
Jiří Altman (18B) 2. MČR Holých luků
3.67 after 72 11215201 264 264 0
QUALIFICATION
1 / 8
1 / 4
1 / 2
FINAL
Poř. Atlet Pr. na šíp 30m30m X10 Celkem
Muži Holý luk
1
8.17 after 72 29829035 588 588 0
2
Tomáš Veverka (13B) 2. MČR Holých luků
7.94 after 72 27230043 572 572 0
3
7.82 after 72 28128227 563 563 0
4
Milan Hladil (14B) 2. MČR Holých luků
7.72 after 72 26129517 556 556 0
5
Pavel Kučera (14A) 2. MČR Holých luků
7.64 after 72 27028044 550 550 0
6
Petr Hartl (14C) 2. MČR Holých luků
7.63 after 72 27327626 549 549 0
7
Lukáš Lattenberg (13C) 2. MČR Holých luků
7.39 after 72 27126112 532 532 0
8
7.29 after 72 25327223 525 525 0
9
Michal Čech (13A) 2. MČR Holých luků
7.18 after 72 26625102 517 517 0
10
Petr Škarek (17C) 2. MČR Holých luků
7.13 after 72 25126202 513 513 0
11
Vít Cahlík (12C) 2. MČR Holých luků
7.08 after 72 25625404 510 510 0
12
7.04 after 72 25924814 507 507 0
13
Michal Krynický (16A) 2. MČR Holých luků
6.75 after 72 24524114 486 486 0
14
Jan Klein (12B) 2. MČR Holých luků
6.58 after 72 23224212 474 474 0
15
Ondřej Vítek (15A) 2. MČR Holých luků
6.57 after 72 24522803 473 473 0
16
Filip Hoška (13D) 2. MČR Holých luků
6.53 after 72 22724322 470 470 0
17
Pavel Rajňačok (17A) 2. MČR Holých luků
6.36 after 72 23122707 458 458 0
18
6.32 after 72 22323202 455 455 0
19
Marek Bednář (14D) 2. MČR Holých luků
5.72 after 72 19122101 412 412 0
20
Roman Sedlák (12A) 2. MČR Holých luků
5.56 after 72 19620420 400 400 0
21
4.58 after 72 17016002 330 330 0
22
Jiří Kopecký (12D) 2. MČR Holých luků
4.58 after 72 18414610 330 330 0
23
René Okapal (15C) 2. MČR Holých luků
3.56 after 72 12313301 256 256 0
QUALIFICATION
1 / 4
1 / 2
FINAL
Poř. Atlet Pr. na šíp 30m30m X10 Celkem
Ženy Holý luk
1
7.76 after 72 29026914 559 559 0
2
7.53 after 72 27626625 542 542 0
3
7.07 after 72 25425534 509 509 0
4
Ludmila Bartošová (10D) 2. MČR Holých luků
6.5 after 72 23823011 468 468 0
5
Lenka Fialová (11B) 2. MČR Holých luků
6.06 after 72 20623002 436 436 0
6
5.6 after 72 22218100 403 403 0
7
5.32 after 72 20717604 383 383 0
8
Kateřina Drapáková (9D) 2. MČR Holých luků
5.25 after 72 16421420 378 378 0
9
4.81 after 72 15419202 346 346 0
10
4.67 after 72 17516100 336 336 0
QUALIFICATION
1 / 4
1 / 2
FINAL
Poř. Atlet Pr. na šíp 30m30m X10 Celkem
Juniorky Holý luk
1
5.61 after 72 20320102 404 404 0
2
4.72 after 72 16617433 340 340 0
3
4.71 after 72 20913000 339 339 0
4
4.57 after 72 17215700 329 329 0
5
Nikol Ježková (6B) 2. MČR Holých luků
4.54 after 72 14318411 327 327 0
6
4.39 after 72 15516121 316 316 0
7
4.39 after 72 15616011 316 316 0
8
3.53 after 72 11513901 254 254 0
QUALIFICATION
1 / 2
FINAL
Poř. Atlet Pr. na šíp 30m30m X10 Celkem
Kadeti Holý luk
1
Jan Dobrý (5D) 2. MČR Holých luků
6.96 after 72 24225926 501 501 0
2
Tomáš Klimsza (5B) 2. MČR Holých luků
6.86 after 72 24824627 494 494 0
3
6.42 after 72 23922321 462 462 0
QUALIFICATION
1 / 2
FINAL
Poř. Atlet Pr. na šíp 30m30m X10 Celkem
Starší žáci Holý luk
1
6.67 after 72 22425612 480 480 0
2
6.32 after 72 20325213 455 455 0
3
5.74 after 72 21519801 413 413 0
4
Daniel Lakva (4D) 2. MČR Holých luků
5.72 after 72 19022214 412 412 0
5
4.92 after 72 19016414 354 354 0
QUALIFICATION
FINAL
Poř. Atlet Pr. na šíp 30m30m X10 Celkem
Starší žákyně Holý luk
1
Ivona Altmanová (4A) 2. MČR Holých luků
6.43 after 72 24222113 463 463 0
2
Kristýna Drapáková (3A) 2. MČR Holých luků
6.36 after 72 23522306 458 458 0
QUALIFICATION
1 / 2
FINAL
Poř. Atlet Pr. na šíp 20m20m X10 Celkem
Mladší žákyně Holý luk
1
8.93 after 72 319324618 643 643 0
2
7.63 after 72 278271010 549 549 0
3
6.21 after 72 23521203 447 447 0
4
Kamila Krynická (1B) 2. MČR Holých luků
4.61 after 72 20113120 332 332 0
5
4.33 after 72 15315901 312 312 0
QUALIFICATION
1 / 4
1 / 2
FINAL
Poř. Družstvo 30m30m Součet Celkem
Outdoor - Barebow - Dospělí - Muži - 30m round
1
BM SK Start Praha
1602 / 2160
Tomáš Veverka 272300 572/720
Milan Hladil 261295 556/720
Jan Klein 232242 474/720
2
BM Lukostřelba Kroměříž
1595 / 2160
Michal Hoffman HL 281282 563/720
Bohuslav Kadrnka 253272 525/720
Zdeněk Vaňhara 254253 507/720
3
BM TJ Sokol Vlkoš
1591 / 2160
Petr Hartl 273276 549/720
Lukáš Lattenberg 271261 532/720
Vít Cahlík 256254 510/720
4
BM Lukostřelba Olomouc
1576 / 2160
Pavel Kučera 270280 550/720
Michal Čech 266251 517/720
Veronika Neufusová 254255 509/720
5
BM TJ Jiskra Humpolec
1416 / 2160
Miroslav Háva 298295 593/720
Martin Vavřička 259248 507/720
Lucie Čechová 155161 316/720
6
BM Bows club Chimera
1300 / 2160
Tomáš Ehl 298290 588/720
Monika Nymburská 207176 383/720
Sandra Hüllerová 172157 329/720
7
BM Lukostřelba-Libichov
1300 / 2160
Martin Šafr 223232 455/720
Josef Jelínek 206235 441/720
Eliška Šafrová 203201 404/720
8
BM LK ARCUS Plzeň
1212 / 2160
Filip Hoška 227243 470/720
Marek Bednář 191221 412/720
Jiří Kopecký 184146 330/720
QUALIFICATION
1 / 4
1 / 2
FINAL
Poř. Družstvo 70m Součet Celkem
Outdoor - Barebow - Dospělí - Mixed-tým - Team Mix S
1
LO TJ Sokol Šanov
1072 / 1440
Petr Škarek 0251
262
513/720
Jindřiška Stehlíková 0290
269
559/720
2
Lukostřelba Olomouc
1059 / 1440
Pavel Kučera 0270
280
550/720
Veronika Neufusová 0254
255
509/720
3
LK Brno 05
1000 / 1440
Pavel Rajňačok 0231
227
458/720
Michaela Wičarová Štroblová 0276
266
542/720
4
TJ Sokol Vlkoš
985 / 1440
Petr Hartl 0273
276
549/720
Lenka Fialová 0206
230
436/720
5
Bows Club Chimera
971 / 1440
Tomáš Ehl 0298
290
588/720
Monika Nymburská 0207
176
383/720
6
LK Tachov
864 / 1440
Michal Krynický 0245
241
486/720
Kateřina Drapáková 0164
214
378/720
7
SK Lukostřelba-Libichov
858 / 1440
Martin Šafr 0223
232
455/720
Martina Vlasáková 0222
181
403/720
Už zde nejsou zádné další statusy

  Správce závodu

  Úkony

Inzerovat na Rcherz.com
Prosím vyberte disciplínu
Prosím vyberte formát
Zvol prosím kategorii
Zvol prosím pohlaví
Zvol prosím divizi



Display mode:

Live Results for:

Advanced settings

Category:

Sessions:

Shooting Places:

Refresh interval:

Scroll speed:

Photo stream:


Categories:

Live results URL

Shoot Out live results URL

Round Robin live results URL