6. mistrovství České republiky v terčové lukostřelbě a 3.kolo ligy kladkových luků

Střelnice
Czech Republic
LK ESKA Cheb, Cheb, Karlovarsky, Czech Republic
Počet střelců
36

Základní informace

Úroveň
Local Competitions
Svaz
WA - World Archery Federation
Omezení
Open

Důležíté datumy

Datum začátku
Závěrečný den
Konečné přihlášky
July 12, 2021

Výsledky

Order qualification by : position asc | first name desc | last name desc | target number desc | average arrow desc
Filter by club:
QUALIFICATION
1 / 4
1 / 2
FINAL
Poř. Atlet Pr. na šíp 50m50m X10 Celkem
Kladkový luk Senioři WA720 50m
1
9.46 after 72 3463351425 681 681 0
2
Ivan Králik (3B) 6. MČR Kladkových luků
9.28 after 72 331337725 668 668 0
3
9.26 after 72 3423251122 667 667 0
4
Vladimír Pelašenko (4A) 6. MČR Kladkových luků
9.15 after 72 323336919 659 659 0
5
Jaroslav Zelenka (1A) 6. MČR Kladkových luků
9.04 after 72 328323912 651 651 0
6
Jaroslav Zikmund (6A) 6. MČR Kladkových luků
8.85 after 72 32131689 637 637 0
7
8.72 after 72 302326610 628 628 0
8
Miroslav Háva KL (5B) 6. MČR Kladkových luků
8.54 after 72 302313113 615 615 0
9
Miroslav Miča (4B) 6. MČR Kladkových luků
8.4 after 72 302303410 605 605 0
10
Josef Petr (3A) 6. MČR Kladkových luků
8.38 after 72 293310514 603 603 0
11
Pavel Smažík st. (2A) 6. MČR Kladkových luků
7.92 after 72 27429636 570 570 0
QUALIFICATION
1 / 8
1 / 4
1 / 2
FINAL
Poř. Atlet Pr. na šíp 50m50m X10 Celkem
Kladkový luk Muži WA720 50m
1
9.64 after 72 3473471732 694 694 0
2
Martin Vaněk (7B) 6. MČR Kladkových luků
9.63 after 72 3483451729 693 693 0
3
9.58 after 72 3493411926 690 690 0
4
9.54 after 72 3423451328 687 687 0
5
Martin Dufek (11A) 6. MČR Kladkových luků
9.42 after 72 3393391226 678 678 0
6
Leoš Bartoš (12B) 6. MČR Kladkových luků
9.42 after 72 3423361818 678 678 0
7
9.4 after 72 3393381327 677 677 0
8
Zdeněk Mejzlík (13A) 6. MČR Kladkových luků
9.4 after 72 337340730 677 677 0
9
8.9 after 72 314327716 641 641 0
10
Jakub Ečer (12A) 6. MČR Kladkových luků
8.88 after 72 308331915 639 639 0
11
Jaroslav Humpál (9B) 6. MČR Kladkových luků
8.85 after 72 320317614 637 637 0
12
Miroslav Stuchlý (8B) 6. MČR Kladkových luků
8.65 after 72 322301413 623 623 0
13
Lukáš Immer (11B) 6. MČR Kladkových luků
8.35 after 72 30329827 601 601 0
14
7.69 after 72 28027428 554 554 0
15
Jaroslav Zikmund (6B) 6. MČR Kladkových luků
3.56 after 72 13911712 256 256 0
QUALIFICATION
1 / 4
1 / 2
FINAL
Poř. Atlet Pr. na šíp 50m50m X10 Celkem
Kladkový luk Ženy WA720 50m
1
Martina Zikmundová (17A) 6. MČR Kladkových luků
9.56 after 72 3433451826 688 688 0
2
9.01 after 72 325324719 649 649 0
3
Jindřiška Vaněčková (16B) 6. MČR Kladkových luků
9 after 72 3233251114 648 648 0
4
8.93 after 72 320323817 643 643 0
5
8.81 after 72 319315612 634 634 0
6
Lenka Kuncová (15B) 6. MČR Kladkových luků
8.61 after 72 315305415 620 620 0
7
8.6 after 72 319300613 619 619 0
8
8.58 after 72 315303310 618 618 0
9
Lenka Kadetová (18B) 6. MČR Kladkových luků
8.22 after 72 29629668 592 592 0
Poř. Atlet Pr. na šíp 40m30m X10 Celkem
Kladkový luk Starší žáci ŽWA720 40/30m
1
8.29 after 72 313284212 597 597 0
QUALIFICATION
1 / 4
1 / 2
FINAL
Poř. Družstvo 50m50m Součet Celkem
Outdoor - Compound - Dospělí - Muži - 50m round
1
I.KLK Praha "A"
2065 / 2160
Filip Reitmeier 347347 694/720
Vladimír Brada 349341 690/720
Oskar Kišš 346335 681/720
2
Bows club Chimera
2007 / 2160
Pavel Zaoral 342345 687/720
Pavel Pěnčík 339338 677/720
Dagmar Šátková 320323 643/720
3
SK Start Praha
1978 / 2160
Martin Vaněk 348345 693/720
Jindřiška Vaněčková 323325 648/720
Jaroslav Humpál 320317 637/720
4
TJ ZP NOLA Teplice
1951 / 2160
Leoš Bartoš 342336 678/720
Ivan Králik 331337 668/720
Miroslav Miča 302303 605/720
5
I.KLK Praha "B"
1950 / 2160
Osvald Celman 342325 667/720
Karolína Celmanová 325324 649/720
Andrea Celmanová 319315 634/720
6
Lukostřelba Klecany
1936 / 2160
Martin Dufek 339339 678/720
Jakub Ečer 308331 639/720
Marcela Blailová 319300 619/720
7
LK ESKA Cheb
1895 / 2160
Martina Zikmundová 343345 688/720
Jaroslav Zikmund 321316 637/720
Pavel Smažík st. 274296 570/720
QUALIFICATION
1 / 4
1 / 2
FINAL
Poř. Družstvo 50m Součet Celkem
Outdoor - Compound - Dospělí - Mixed-tým - Team Mix C
1
I. KLK Praha (CX)
1343 / 1440
Filip Reitmeier 347347 694/720
Karolína Celmanová 325324 649/720
2
SK Start Praha (CX)
1341 / 1440
Martin Vaněk 348345 693/720
Jindřiška Vaněčková 323325 648/720
3
Bows club Chimera (CX)
1330 / 1440
Pavel Zaoral 342345 687/720
Dagmar Šátková 320323 643/720
4
Lukostřelba Klecany (CX)
1297 / 1440
Martin Dufek 339339 678/720
Marcela Blailová 319300 619/720
5
TJ ZP NOLA Teplice (CX)
1270 / 1440
Leoš Bartoš 342336 678/720
Lenka Kadetová 296296 592/720
6
Sportovní Club Jedličkova ústavu (CX)
1259 / 1440
David Drahonínský 314327 641/720
Šárka Musilová 315303 618/720
7
LK ESKA Cheb (CX)
944 / 1440
Jaroslav Zikmund 139117 256/720
Martina Zikmundová 343345 688/720
Už zde nejsou zádné další statusy

  Správce závodu

  Úkony

Inzerovat na Rcherz.com
Prosím vyberte disciplínu
Prosím vyberte formát
Zvol prosím kategorii
Zvol prosím pohlaví
Zvol prosím divizi



Display mode:

Live Results for:

Advanced settings

Category:

Sessions:

Shooting Places:

Refresh interval:

Scroll speed:

Photo stream:


Categories:

Live results URL

Shoot Out live results URL

Round Robin live results URL