30.mistrovství České republiky dospělých a dorostu v terénní lukostřelbě - copy

Střelnice
Czech Republic
Zámecký park, Čechy pod Kosířem, Olomoucky, Czech Republic
okruh, Čechy pod Kosířem, Czech Republic
Počet střelců
107

Základní informace

Úroveň
Hidden Event
Svaz
WA - World Archery Federation
Omezení
Open

Důležíté datumy

Datum začátku
Závěrečný den
Konečné přihlášky
September 20, 2021

Výsledky

Order qualification by : position asc | first name desc | last name desc | target number desc | average arrow desc
Filter by club:
Poř. Atlet Pr. na šíp UnmarkedMarked 65 Celkem
Reflexní luk Senioři - Červený kolík
1
Michal Heřman (1A) 30. MČR dospělých a dorostu
4.79 after 72 1751702221 345 345 0
2
Tomáš Valenta (1D) 30. MČR dospělých a dorostu
3.92 after 72 151131911 282 282 0
3
Vlastimil Krejčí (2A) 30. MČR dospělých a dorostu
3.88 after 72 140139417 279 279 0
4
Pavel Vlček (2B) 30. MČR dospělých a dorostu
3.78 after 72 133139911 272 272 0
5
3.58 after 72 145113811 258 258 0
6
Zdeněk Zapletal (2D) 30. MČR dospělých a dorostu
3.36 after 72 123119411 242 242 0
7
Robert Reichl st. (1B) 30. MČR dospělých a dorostu
3.1 after 72 10511854 223 223 0
8
Zdeněk Kužílek (2C) 30. MČR dospělých a dorostu
2.36 after 72 937728 170 170 0
Poř. Atlet Pr. na šíp UnmarkedMarked 65 Celkem
Reflexní luk Muži - Červený kolík
1
Tadeáš Kalvas (3A) 30. MČR dospělých a dorostu
4.78 after 72 1691751629 344 344 0
2
Petr Heinrich (3D) 30. MČR dospělých a dorostu
4.67 after 72 1671691327 336 336 0
3
4.49 after 72 1621611817 323 323 0
4
Ondřej Kníže (3C) 30. MČR dospělých a dorostu
4.4 after 72 1561611421 317 317 0
5
Petr Polanský (4B) 30. MČR dospělých a dorostu
4.24 after 72 1501551516 305 305 0
6
Igor Martinec (4D) 30. MČR dospělých a dorostu
3.69 after 72 126140413 266 266 0
7
Daniel Vališ (4A) 30. MČR dospělých a dorostu
3.51 after 72 122131413 253 253 0
Poř. Atlet Pr. na šíp UnmarkedMarked 65 Celkem
Reflexní luk Ženy - Červený kolík
1
Jindřiška Vaněčková (6A) 30. MČR dospělých a dorostu
4.5 after 72 1561681025 324 324 0
2
4.24 after 72 1351701219 305 305 0
3
3.75 after 72 138132710 270 270 0
4
Jana Cimická (7B) 30. MČR dospělých a dorostu
3.72 after 72 125143314 268 268 0
5
Jana Holásková (6B) 30. MČR dospělých a dorostu
3.24 after 72 10213155 233 233 0
6
Aneta Bolehovská (6D) 30. MČR dospělých a dorostu
3.19 after 72 121109510 230 230 0
7
2.97 after 72 10610829 214 214 0
8
Helena Jeřábková (5C) 30. MČR dospělých a dorostu
2.83 after 72 1059917 204 204 0
9
Anna Cidlinová (7D) 30. MČR dospělých a dorostu
2.32 after 72 769122 167 167 0
10
Hana Mazlová (5D) 30. MČR dospělých a dorostu
1.33 after 72 425402 96 96 0
Poř. Atlet Pr. na šíp UnmarkedMarked 65 Celkem
Reflexní luk Junioři - Červený kolík
1
František Heřmánek (4C) 30. MČR dospělých a dorostu
4.6 after 72 1651661429 331 331 0
2
Michael Roba (9C) 30. MČR dospělých a dorostu
4.29 after 72 1471621218 309 309 0
3
Jonáš Čábelka (9D) 30. MČR dospělých a dorostu
3.9 after 72 13614595 281 281 0
4
Viktor Jackiv (9B) 30. MČR dospělých a dorostu
3.74 after 72 130139511 269 269 0
5
Jakub Bešta (9A) 30. MČR dospělých a dorostu
3.22 after 72 95137613 232 232 0
Poř. Atlet Pr. na šíp UnmarkedMarked 65 Celkem
Reflexní luk Juniorky - Červený kolík
1
Johana Horáčková (8A) 30. MČR dospělých a dorostu
3.69 after 72 129137717 266 266 0
2
Eliška Chroustová (8D) 30. MČR dospělých a dorostu
3.15 after 72 11011734 227 227 0
3
Adéla Čížková (8B) 30. MČR dospělých a dorostu
2.53 after 72 7510727 182 182 0
4
2.28 after 72 877744 164 164 0
Poř. Atlet Pr. na šíp UnmarkedMarked 65 Celkem
Reflexní luk Kadeti - Modrý kolík
1
Richard Krejčí (15A) 30. MČR dospělých a dorostu
4.88 after 72 1731782523 351 351 0
2
Šimon Bárta (13B) 30. MČR dospělých a dorostu
4.67 after 72 1721641328 336 336 0
3
Zdeněk Kužel ml. (15B) 30. MČR dospělých a dorostu
4.43 after 72 1651541424 319 319 0
4
Tomáš Prokop (13A) 30. MČR dospělých a dorostu
4.15 after 72 154145918 299 299 0
5
Lukáš Fritsch (15C) 30. MČR dospělých a dorostu
4.14 after 72 1651331222 298 298 0
6
Jakub Štětka (13C) 30. MČR dospělých a dorostu
4.1 after 72 1491461016 295 295 0
7
Matyáš Mlíka (15D) 30. MČR dospělých a dorostu
3.99 after 72 1381491312 287 287 0
8
Tomáš Chaloupek (13D) 30. MČR dospělých a dorostu
2.39 after 72 829009 172 172 0
Poř. Atlet Pr. na šíp UnmarkedMarked 65 Celkem
Reflexní luk Kadetky - Modrý kolík
1
Monika Továrnická (12A) 30. MČR dospělých a dorostu
4.63 after 72 1591741920 333 333 0
2
Andrea Louvarová (11A) 30. MČR dospělých a dorostu
4.56 after 72 1551731918 328 328 0
3
Nikola Svobodná (11D) 30. MČR dospělých a dorostu
4.5 after 72 1661581917 324 324 0
4
Eliška Koleňáková (10D) 30. MČR dospělých a dorostu
4.28 after 72 153155822 308 308 0
5
Alice Nádherná (10B) 30. MČR dospělých a dorostu
4.26 after 72 1511561318 307 307 0
6
Rozálie Vlachová (12D) 30. MČR dospělých a dorostu
4.22 after 72 146158924 304 304 0
7
Tereza Veverková (12B) 30. MČR dospělých a dorostu
3.96 after 72 128157714 285 285 0
8
Meda Čapková (11B) 30. MČR dospělých a dorostu
3.85 after 72 132145615 277 277 0
9
Kristýna Řezáčová (10A) 30. MČR dospělých a dorostu
3.71 after 72 119148913 267 267 0
10
Sandra Prokopová (11C) 30. MČR dospělých a dorostu
3.65 after 72 128135912 263 263 0
11
Nikola Perlíková (12C) 30. MČR dospělých a dorostu
2.83 after 72 1119334 204 204 0
Poř. Atlet Pr. na šíp UnmarkedMarked 65 Celkem
Kladkový luk Senioři - Červený kolík
1
Pavel Šrut (18B) 30. MČR dospělých a dorostu
4.79 after 72 1721731726 345 345 0
2
4.65 after 72 1731621525 335 335 0
3
Miroslav Háva KL (18A) 30. MČR dospělých a dorostu
4.65 after 72 1761591523 335 335 0
4
Jiří Sedláček (17D) 30. MČR dospělých a dorostu
4.49 after 72 1601631125 323 323 0
5
Ivo Solnický (18D) 30. MČR dospělých a dorostu
4.1 after 72 1561391214 295 295 0
Poř. Atlet Pr. na šíp UnmarkedMarked 65 Celkem
Kladkový luk Muži - Červený kolík
1
Martin Vaněk (16A) 30. MČR dospělých a dorostu
5.64 after 72 2032034822 406 406 0
2
5.39 after 72 1931953825 388 388 0
3
Pavel Zaoral (17B) 30. MČR dospělých a dorostu
5.21 after 72 1911843819 375 375 0
4
Karel Böhm (16C) 30. MČR dospělých a dorostu
4.97 after 72 1761823119 358 358 0
5
Ladislav Černý (16B) 30. MČR dospělých a dorostu
4.64 after 72 1751591725 334 334 0
6
Martin Kronďák (17C) 30. MČR dospělých a dorostu
4.43 after 72 1541651418 319 319 0
Poř. Atlet Pr. na šíp UnmarkedMarked 65 Celkem
Kladkový luk Ženy - Červený kolík
1
4.86 after 72 1761742124 350 350 0
Poř. Atlet Pr. na šíp UnmarkedMarked 65 Celkem
Holý luk Senioři - Modrý kolík
1
Pavel Cimpl (19C) 30. MČR dospělých a dorostu
3.36 after 72 125117611 242 242 0
2
3.32 after 72 11512449 239 239 0
3
3.28 after 72 126110311 236 236 0
4
3.26 after 72 114121610 235 235 0
5
Petr Gala (20B) 30. MČR dospělých a dorostu
3.17 after 72 128100510 228 228 0
6
Zbyněk Ambrož (19D) 30. MČR dospělých a dorostu
2.94 after 72 1179537 212 212 0
7
Jiří Hüller (19B) 30. MČR dospělých a dorostu
2.6 after 72 959234 187 187 0
8
Václav Michálek (20C) 30. MČR dospělých a dorostu
1.81 after 72 814924 130 130 0
Poř. Atlet Pr. na šíp UnmarkedMarked 65 Celkem
Holý luk Muži - Modrý kolík
1
Tomáš Ehl (21D) 30. MČR dospělých a dorostu
4.46 after 72 1721491518 321 321 0
2
Pavel Kučera (24B) 30. MČR dospělých a dorostu
4.4 after 72 1641531317 317 317 0
3
Richard Kocourek (22C) 30. MČR dospělých a dorostu
4.14 after 72 1491491022 298 298 0
4
Jan Dobrý (21B) 30. MČR dospělých a dorostu
4.04 after 72 156135720 291 291 0
5
František Hadaš ml HL (21C) 30. MČR dospělých a dorostu
4.03 after 72 151139516 290 290 0
6
Jiří Březina (22A) 30. MČR dospělých a dorostu
4 after 72 144144716 288 288 0
7
Milan Hladil (23C) 30. MČR dospělých a dorostu
3.85 after 72 151126816 277 277 0
8
3.85 after 72 138139616 277 277 0
9
Tomáš Veverka (25C) 30. MČR dospělých a dorostu
3.79 after 72 130143614 273 273 0
10
Jan Klein (24C) 30. MČR dospělých a dorostu
3.71 after 72 1281391110 267 267 0
11
Michal Čech (23B) 30. MČR dospělých a dorostu
3.69 after 72 140126611 266 266 0
12
Petr Macák (26A) 30. MČR dospělých a dorostu
3.67 after 72 118146416 264 264 0
13
Petr Skácel (26B) 30. MČR dospělých a dorostu
3.64 after 72 117145515 262 262 0
14
Tomáš Budín (24A) 30. MČR dospělých a dorostu
3.63 after 72 128133217 261 261 0
15
Pavel Švanda (23D) 30. MČR dospělých a dorostu
3.56 after 72 129127613 256 256 0
16
Martin Starzyk (25D) 30. MČR dospělých a dorostu
3.44 after 72 125123315 248 248 0
17
Zdeněk Kužel (23A) 30. MČR dospělých a dorostu
3.35 after 72 109132612 241 241 0
18
Ondřej Vítek (25B) 30. MČR dospělých a dorostu
3.18 after 72 12110896 229 229 0
19
Radek Pavlas (25A) 30. MČR dospělých a dorostu
3.14 after 72 116110710 226 226 0
20
Tomáš Veselý (21A) 30. MČR dospělých a dorostu
3.11 after 72 12310195 224 224 0
21
René Król (26C) 30. MČR dospělých a dorostu
3.1 after 72 11111238 223 223 0
22
Václav Navrátil (26D) 30. MČR dospělých a dorostu
2.72 after 72 979918 196 196 0
23
Miroslav Urda (24D) 30. MČR dospělých a dorostu
2.38 after 72 828965 171 171 0
24
Josef Brož (22B) 30. MČR dospělých a dorostu
2.11 after 72 797311 152 152 0
Poř. Atlet Pr. na šíp UnmarkedMarked 65 Celkem
Holý luk Ženy - Modrý kolík
1
Zuzana Müllerová (28D) 30. MČR dospělých a dorostu
4.08 after 72 1591351612 294 294 0
2
Jarmila Holicová (27A) 30. MČR dospělých a dorostu
3.44 after 72 11313567 248 248 0
3
3.17 after 72 98130311 228 228 0
4
Jarmila Kučerová (28A) 30. MČR dospělých a dorostu
3.06 after 72 116104310 220 220 0
5
Radka Navrátilová (27C) 30. MČR dospělých a dorostu
3.04 after 72 9812158 219 219 0
6
2.99 after 72 1189737 215 215 0
Poř. Atlet Pr. na šíp UnmarkedMarked 65 Celkem
Holý luk Kadeti - Žlutý kolík
1
Ondřej Vítek (14D) 30. MČR dospělých a dorostu
2.65 after 72 11279110 191 191 0
Poř. Atlet Pr. na šíp UnmarkedMarked 65 Celkem
Holý luk Kadetky - Žlutý kolík
1
Ema Navrátilová (14C) 30. MČR dospělých a dorostu
3.79 after 72 120153814 273 273 0
2
Veronika Doleželová (14B) 30. MČR dospělých a dorostu
3.31 after 72 121117512 238 238 0
3
Veronika Křížalová (14A) 30. MČR dospělých a dorostu
3.15 after 72 11111658 227 227 0
Poř. Družstvo UnmarkedMarked Součet Celkem
Field - Smíšené - Dospělí - Mixed-tým - FITA Field - 1 day
1
SK Start Praha "A"
1007 / 1296
Martin Vaněk 203203 406/432
Jindřiška Vaněčková 156168 324/432
Milan Hladil 151126 277/432
2
I.KLK Praha
988 / 1296
Filip Reitmeier 193195 388/432
Michal Hlahůlek 162161 323/432
Petr Nižnanský 138139 277/432
3
1.LK Plzeň 1935
954 / 1296
Tadeáš Kalvas 169175 344/432
Martin Kronďák 154165 319/432
Jan Dobrý 156135 291/432
4
LK Votice
947 / 1296
Petr Heinrich 167169 336/432
Jiří Sedláček 160163 323/432
Jiří Březina 144144 288/432
5
TJ Sokol Kostelec na Hané
933 / 1296
Karel Böhm 176182 358/432
Pavel Kučera 164153 317/432
Jiří František 145113 258/432
Poř. Družstvo UnmarkedMarked Součet Celkem
Field - Recurve - Kadeti - Muži - FITA Field - 1 day
1
LK Votice (RU18M)
979 / 1296
Šimon Bárta 172164 336/432
Nikola Svobodná 166158 324/432
Zdeněk Kužel ml. 165154 319/432
2
1.LK Plzeň 1935 (RU18M)
959 / 1296
Monika Továrnická 159174 333/432
Andrea Louvarová 155173 328/432
Lukáš Fritsch 165133 298/432
3
SK Start Praha "A" (RU18M)
953 / 1296
Richard Krejčí 173178 351/432
Alice Nádherná 151156 307/432
Jakub Štětka 149146 295/432
4
SK Start Praha "B" (RU18M)
861 / 1296
Tomáš Prokop 154145 299/432
Tereza Veverková 128157 285/432
Meda Čapková 132145 277/432
5
LK CERE (RU18M)
722 / 1296
Matyáš Mlíka 138149 287/432
Sandra Prokopová 128135 263/432
Tomáš Chaloupek 8290 172/432
Už zde nejsou zádné další statusy

  Správce závodu

  Úkony

Inzerovat na Rcherz.com
Prosím vyberte disciplínu
Prosím vyberte formát
Zvol prosím kategorii
Zvol prosím pohlaví
Zvol prosím divizi



Display mode:

Live Results for:

Advanced settings

Category:

Sessions:

Shooting Places:

Refresh interval:

Scroll speed:

Photo stream:


Categories:

Live results URL

Shoot Out live results URL

Round Robin live results URL