Přebor České republiky žactva do 10 let v terčové lukostřelbě

Střelnice
Czech Republic
TJ Spartak Chrást, Chrást, Plzensky, Czech Republic
Počet střelců
43

Základní informace

Úroveň
National Championships
Svaz
WA - World Archery Federation
Omezení
Open

Důležíté datumy

Datum začátku
Závěrečný den
Konečné přihlášky
June 13, 2022

Přiložený soubor

Výsledky

Order qualification by : position asc | first name desc | last name desc | target number desc | average arrow desc
Filter by club:
Poř. Atlet Pr. na šíp 20m10m X10 Celkem
Reflexní luk Žáci 9-10 let ŽWA720 20/10m
1
8.96 after 72 304341818 645 645 0
2
Martin Calta (2C) Přebor žactva Chrást
8.6 after 72 2913281010 619 619 0
3
Viktor Valíček (11B) Přebor žactva Chrást
8.07 after 72 27131038 581 581 0
4
7.96 after 72 28029326 573 573 0
5
Petr Škarek ml. (11C) Přebor žactva Chrást
7.94 after 72 28229038 572 572 0
6
Patrik Pirner (10B) Přebor žactva Chrást
7.76 after 72 25830125 559 559 0
7
Petr Beran (6B) Přebor žactva Chrást
7.75 after 72 25929924 558 558 0
8
Ján Kapec (9A) Přebor žactva Chrást
7.71 after 72 26529017 555 555 0
9
Samuel Choc (9B) Přebor žactva Chrást
7.28 after 72 244280010 524 524 0
10
Tomáš Kočí (3C) Přebor žactva Chrást
7.18 after 72 22029716 517 517 0
11
Lukáš Kudela (10C) Přebor žactva Chrást
6.58 after 72 22624825 474 474 0
12
Filip Bors (3A) Přebor žactva Chrást
6.08 after 72 19524305 438 438 0
13
5.56 after 72 15424605 400 400 0
14
5.03 after 72 17418803 362 362 0
Poř. Atlet Pr. na šíp 20m10m X10 Celkem
Reflexní luk Žákyně 9-10 let ŽWA720 20/10m
1
8.83 after 72 305331613 636 636 0
2
8.68 after 72 300325513 625 625 0
3
8.31 after 72 29430436 598 598 0
4
Michaela Fagulová (10A) Přebor žactva Chrást
8.21 after 72 28031164 591 591 0
5
8.14 after 72 287299311 586 586 0
6
8.06 after 72 28030029 580 580 0
7
8.06 after 72 27530527 580 580 0
8
Daniela Kopecká (9D) Přebor žactva Chrást
7.56 after 72 245299012 544 544 0
9
7 after 72 22627805 504 504 0
10
6.93 after 72 21928020 499 499 0
11
Apolena Černošová (1A) Přebor žactva Chrást
6.79 after 72 21827115 489 489 0
12
6.06 after 72 17526104 436 436 0
13
Gabriela Škarková (11A) Přebor žactva Chrást
5.19 after 72 15721710 374 374 0
Poř. Atlet Pr. na šíp 10m10m X10 Celkem
Reflexní luk Žáci 6-8 let ŽWA720 10/10m
1
Jan Řáda (12A) Přebor žactva Chrást
7.58 after 72 26528104 546 546 0
2
Jakub Šugárek (12C) Přebor žactva Chrást
7.35 after 72 25427518 529 529 0
Poř. Atlet Pr. na šíp 10m10m X10 Celkem
Reflexní luk Žákyně 6-8 let ŽWA720 10/10m
1
Adéla Fučíková (13A) Přebor žactva Chrást
7.92 after 72 26630447 570 570 0
2
Ema Adamová (13C) Přebor žactva Chrást
6.6 after 72 18529003 475 475 0
Poř. Atlet Pr. na šíp 20m10m X10 Celkem
Holý luk Žáci 9-10 let ŽWA720 20/10m
1
Ondřej Šugárek (11D) Přebor žactva Chrást
9.07 after 72 325328221 653 653 0
2
Štěpán Adamec (8A) Přebor žactva Chrást
7.69 after 72 27428025 554 554 0
3
Dominik Mišoň (2B) Přebor žactva Chrást
7.67 after 72 28526726 552 552 0
4
7.01 after 72 22228325 505 505 0
5
Vilém Havlíček (2A) Přebor žactva Chrást
7 after 72 23427022 504 504 0
6
6.92 after 72 24924921 498 498 0
Poř. Atlet Pr. na šíp 20m10m X10 Celkem
Holý luk Žákyně 9-10 let ŽWA720 20/10m
1
8.33 after 72 28831245 600 600 0
2
Tereza Velebná (10D) Přebor žactva Chrást
8.26 after 72 30628926 595 595 0
3
Ivana Krajčová (4A) Přebor žactva Chrást
7.38 after 72 24029117 531 531 0
4
7.38 after 72 26526605 531 531 0
5
7.21 after 72 24427521 519 519 0
6
7.01 after 72 20530027 505 505 0
Poř. Družstvo 20m10m Součet Celkem
Outdoor - Recurve - Žáci do 10 let - Muži - WA 720 20m 10m
1
MKM Odolena Voda RMU11
1652 / 2160
Zuzana Makovcová 288312 600/720
Štěpán Adamec 274280 554/720
Antonín Sádovský 249249 498/720
2
TJ Spartak Chrást RMU11
1641 / 2160
Patrik Pirner 258301 559/720
Petr Beran 259299 558/720
Samuel Choc 244280 524/720
3
TJ Sokol Šanov RMU11
1537 / 2160
Michaela Fagulová 280311 591/720
Petr Škarek ml. 282290 572/720
Gabriela Škarková 157217 374/720
4
Lukostřelba Kroměříž RMU11
1335 / 2160
Filip Skopal 280293 573/720
Jiří Blumenstein 154246 400/720
Dominik Zahrádka 174188 362/720
Poř. Družstvo 20m10m Součet Celkem
Outdoor - Recurve - Žáci do 10 let - Ženy - WA 720 20m 10m
1
Lukostřelba Kroměříž RWU11
1683 / 2160
Sofie Vaško 294304 598/720
Thea Malcharová 287299 586/720
Julie Javoříková 219280 499/720
2
TJ Spartak Chrást RWU11
1628 / 2160
Veronika Čechurová 275305 580/720
Daniela Kopecká 245299 544/720
Adéla Martínková 226278 504/720
3
Lukostřelci Českého lesa RWU11
1555 / 2160
Barbora Václavová 265266 531/720
Zora Staňková 244275 519/720
Kateřina Václavová 205300 505/720
Už zde nejsou zádné další statusy

  Správce závodu

  Úkony

Inzerovat na Rcherz.com
Prosím vyberte disciplínu
Prosím vyberte formát
Zvol prosím kategorii
Zvol prosím pohlaví
Zvol prosím divizi



Display mode:

Live Results for:

Advanced settings

Category:

Sessions:

Shooting Places:

Refresh interval:

Scroll speed:

Photo stream:


Categories:

Live results URL

Shoot Out live results URL

Round Robin live results URL