31. mistrovství České republiky v terčové lukostřelbě dorostu reflexní luk

Střelnice
Czech Republic
Fotbalový stadion Votice, Votice, Stredocesky, Czech Republic
Počet střelců
49

Základní informace

Úroveň
National Championships
Svaz
WA - World Archery Federation
Omezení
Open

Důležíté datumy

Datum začátku
Závěrečný den
Konečné přihlášky
August 15, 2022

Výsledky

Order qualification by : position asc | first name desc | last name desc | target number desc | average arrow desc
Filter by club:
Poř. Atlet Pr. na šíp 70m70m X10 Celkem
RU21M - Junioři Reflexní luk
1
0 after 0 0000 0 0 0
2
0 after 0 0000 0 0 0
3
0 after 0 0000 0 0 0
4
0 after 0 0000 0 0 0
5
0 after 0 0000 0 0 0
6
0 after 0 0000 0 0 0
7
0 after 0 0000 0 0 0
8
0 after 0 0000 0 0 0
9
0 after 0 0000 0 0 0
10
0 after 0 0000 0 0 0
11
0 after 0 0000 0 0 0
Poř. Atlet Pr. na šíp 70m70m X10 Celkem
RU21W - Juniorky Reflexní luk
1
0 after 0 0000 0 0 0
2
0 after 0 0000 0 0 0
3
0 after 0 0000 0 0 0
4
0 after 0 0000 0 0 0
5
0 after 0 0000 0 0 0
6
0 after 0 0000 0 0 0
7
0 after 0 0000 0 0 0
Poř. Atlet Pr. na šíp 60m60m X10 Celkem
RU18M - Kadeti Reflexní luk
1
0 after 0 0000 0 0 0
2
0 after 0 0000 0 0 0
3
0 after 0 0000 0 0 0
4
0 after 0 0000 0 0 0
5
0 after 0 0000 0 0 0
6
0 after 0 0000 0 0 0
7
0 after 0 0000 0 0 0
8
0 after 0 0000 0 0 0
9
0 after 0 0000 0 0 0
10
0 after 0 0000 0 0 0
11
0 after 0 0000 0 0 0
12
0 after 0 0000 0 0 0
13
0 after 0 0000 0 0 0
14
0 after 0 0000 0 0 0
15
0 after 0 0000 0 0 0
16
0 after 0 0000 0 0 0
17
0 after 0 0000 0 0 0
Poř. Atlet Pr. na šíp 60m60m X10 Celkem
RU18W - Kadetky Reflexní luk
1
0 after 0 0000 0 0 0
2
0 after 0 0000 0 0 0
3
0 after 0 0000 0 0 0
4
0 after 0 0000 0 0 0
5
0 after 0 0000 0 0 0
6
0 after 0 0000 0 0 0
7
0 after 0 0000 0 0 0
8
0 after 0 0000 0 0 0
9
0 after 0 0000 0 0 0
10
0 after 0 0000 0 0 0
11
0 after 0 0000 0 0 0
12
0 after 0 0000 0 0 0
13
0 after 0 0000 0 0 0
14
0 after 0 0000 0 0 0
Poř. Družstvo 70m70m Součet Celkem
Outdoor - Recurve - Junioři - Muži - 70m round
1
SK Start Praha (RU21M)
0 / 2160
Jonáš Čábelka 00 0/720
František Heřmánek 00 0/720
Viktor Jackiv 00 0/720
2
Lukostřelba Ostrava (RU21M)
0 / 2160
Vojtěch Chyla 00 0/720
Jan Ohnoutek 00 0/720
Aneta Venhudová 00 0/720
3
Lukostřelba Prostějov (RU21M)
0 / 2160
Ondřej Martinek 00 0/720
Michael Roba 00 0/720
Václav Vybíral 00 0/720
Poř. Družstvo 70m70m Součet Celkem
Outdoor - Recurve - Junioři - Ženy - 70m round
1
Lukostřelba Prostějov (RU21W)
0 / 1440
Eliška Koleňáková 00 0/720
Eliška Novotná 00 0/720
Poř. Družstvo 60m60m Součet Celkem
Outdoor - Recurve - Kadeti - Muži - 60m round
1
Lukostřelba Prostějov (RU18M)
0 / 2160
Jan Čalkovský 00 0/720
Denis Zvonek 00 0/720
Mariia Kovalenko 00 0/720
2
LK ESKA Cheb (RU18M)
0 / 2160
Martin Hámor ml. 00 0/720
Karel Ontko 00 0/720
Barbora Brettlová 00 0/720
3
Lukostřelba Ostrava A (RU18M)
0 / 2160
Radim Kokeš 00 0/720
Lukáš Liberda 00 0/720
Miroslav Přeček 00 0/720
4
SK Start Praha (RU18M)
0 / 2160
Richard Krejčí 00 0/720
František Pospíšil 00 0/720
Ivan Shestachenko 00 0/720
5
Lukostřelba Ostrava B (RU18M)
0 / 2160
Ondřej Křižák 00 0/720
Sebastian Kula 00 0/720
Max Mechel 00 0/720
Poř. Družstvo 60m60m Součet Celkem
Outdoor - Recurve - Kadeti - Ženy - 60m round
1
Lukostřelba Ostrava (RU18W)
0 / 2160
Adéla Karásková 00 0/720
Josefa Nerudová 00 0/720
Anna Vítková 00 0/720
2
SK Start Praha (RU18W)
0 / 2160
Běla Kupková 00 0/720
Alice Nádherná 00 0/720
Tereza Veverková 00 0/720
Poř. Družstvo 70m70m Součet Celkem
Outdoor - Recurve - Junioři - Mixed-tým - 70m round
1
SK Start Praha (RXU21)
0 / 1440
Jonáš Čábelka 00 0/720
Tereza Mundlová 00 0/720
2
1.LK Plzeň 1935 (RXU21)
0 / 1440
Daniel Cajthaml 00 0/720
Kateřina Herdová 00 0/720
3
Lukostřelba Ostrava (RXU21)
0 / 1440
Vojtěch Chyla 00 0/720
Aneta Venhudová 00 0/720
4
Lukostřelba Prostějov (RXU21)
0 / 1440
Ondřej Martinek 00 0/720
Eliška Koleňáková 00 0/720
Poř. Družstvo 60m60m Součet Celkem
Outdoor - Recurve - Kadeti - Mixed-tým - 60m round
1
Lukostřelba Prostějov (RXU18)
0 / 1440
Jan Čalkovský 00 0/720
Mariia Kovalenko 00 0/720
2
1.LK Plzeň 1935 (RXU18)
0 / 1440
Lukáš Fritsch 00 0/720
Andrea Louvarová 00 0/720
3
LK ESKA Cheb (RXU18)
0 / 1440
Martin Hámor ml. 00 0/720
Barbora Brettlová 00 0/720
4
Lukostřelba Ostrava (RXU18)
0 / 1440
Radim Kokeš 00 0/720
Adéla Karásková 00 0/720
5
SK Start Praha (RXU18)
0 / 1440
Richard Krejčí 00 0/720
Běla Kupková 00 0/720
Už zde nejsou zádné další statusy

  Správce závodu

  Úkony

Inzerovat na Rcherz.com
Prosím vyberte disciplínu
Prosím vyberte formát
Zvol prosím kategorii
Zvol prosím pohlaví
Zvol prosím divizi



Display mode:

Live Results for:

Advanced settings

Category:

Sessions:

Shooting Places:

Refresh interval:

Scroll speed:

Photo stream:


Categories:

Live results URL

Shoot Out live results URL

Round Robin live results URL