POHÁR PRO BARBORU - 3.kolo ligy dospělých 2024 a závod Poháru ČLS

POHÁR PRO BARBORU - 3.kolo ligy dospělých 2024 a závod Poháru ČLS
Střelnice
Czech Republic
Plzeň - Lobzy, Plzeň, Czech Republic
Počet střelců
131

Základní informace

Úroveň
Other Events
Svaz
CLS - Český lukostřelecký svaz
Omezení
Open

Důležíté datumy

Datum začátku
Závěrečný den
Předběžné přihlášky
June 12, 2024
Konečné přihlášky
July 15, 2024

Výsledky

Order qualification by : position asc | first name desc | last name desc | target number desc | average arrow desc
Filter by club:
Poř. Atlet Pr. na šíp 60m60m X10 Celkem
Outdoor - Reflexní luk - 60+ - Muži - WA720 60m
1
7.33 after 72 26326530 528 528 0
Poř. Atlet Pr. na šíp 60m60m X10 Celkem
Outdoor - Reflexní luk - 50+ - Muži - WA720 60m
1
8.88 after 72 317322612 639 639 0
Poř. Atlet Pr. na šíp 70m70m X10 Celkem
Outdoor - Reflexní luk - Dospělí - Muži - WA720 70m
1
Jan Šulc (8C) Pohár pro Barboru
8.71 after 72 313314410 627 627 0
2
Erik Ebermann (4A) Pohár pro Barboru
8.69 after 72 312314817 626 626 0
3
8.65 after 72 311312613 623 623 0
4
Karel Neuwirth (1D) Pohár pro Barboru
8.58 after 72 30431409 618 618 0
5
Martin Hámor (4C) Pohár pro Barboru
8.57 after 72 315302611 617 617 0
6
8.54 after 72 311304410 615 615 0
7
8.51 after 72 31729669 613 613 0
8
8.49 after 72 30230948 611 611 0
9
8.33 after 72 301299011 600 600 0
10
8.32 after 72 29730264 599 599 0
11
8.14 after 72 29229439 586 586 0
12
8.13 after 72 29728855 585 585 0
13
Vít Vejražka (1C) Pohár pro Barboru
8.07 after 72 29928243 581 581 0
14
Milan Šustr (3A) Pohár pro Barboru
8.04 after 72 292287311 579 579 0
15
7.93 after 72 30127025 571 571 0
16
David Henžlík (4B) Pohár pro Barboru
7.9 after 72 29427523 569 569 0
17
7.78 after 72 28927122 560 560 0
18
7.75 after 72 28427417 558 558 0
19
7.68 after 72 26728609 553 553 0
20
7.63 after 72 28026906 549 549 0
21
7.51 after 72 27826332 541 541 0
22
Adam Čapoun (2D) Pohár pro Barboru
7.38 after 72 28025132 531 531 0
23
Hubert Lešuk (7C) Pohár pro Barboru
7.36 after 72 25527513 530 530 0
24
Martin Zahradník (3D) Pohár pro Barboru
7.31 after 72 28024628 526 526 0
25
Michal Prosba (2C) Pohár pro Barboru
7.25 after 72 27624616 522 522 0
26
7.13 after 72 25925413 513 513 0
27
7.07 after 72 23627334 509 509 0
28
7.03 after 72 25125535 506 506 0
29
6.46 after 72 24322200 465 465 0
Poř. Atlet Pr. na šíp 70m70m X10 Celkem
Outdoor - Reflexní luk - Dospělí - Ženy - WA720 70m
1
8.44 after 72 30530349 608 608 0
2
8.22 after 72 30828427 592 592 0
3
Nikola Lettlová (11A) Pohár pro Barboru
8.21 after 72 29729437 591 591 0
4
7.99 after 72 29428134 575 575 0
5
7.42 after 72 26726727 534 534 0
6
7.28 after 72 26326105 524 524 0
7
Denisa Chaloupková (12A) Pohár pro Barboru
6.93 after 72 26823134 499 499 0
8
6.85 after 72 23725614 493 493 0
9
6.53 after 72 24322732 470 470 0
10
6.49 after 72 24522204 467 467 0
11
6.26 after 72 22822312 451 451 0
Poř. Atlet Pr. na šíp 70m70m X10 Celkem
Outdoor - Reflexní luk - U21 - Muži - WA720 70m
1
Richard Krejčí (15A) Pohár pro Barboru
9.24 after 72 3323331213 665 665 0
2
8.94 after 72 32531989 644 644 0
3
Matěj Špinar (15C) Pohár pro Barboru
8.79 after 72 317316612 633 633 0
4
Matyáš Mlíka (13C) Pohár pro Barboru
8.44 after 72 31729159 608 608 0
5
Ondřej Kilian (16A) Pohár pro Barboru
8.43 after 72 30430329 607 607 0
6
8.33 after 72 300300410 600 600 0
7
8.24 after 72 29330039 593 593 0
8
8.22 after 72 29729578 592 592 0
9
8.03 after 72 295283112 578 578 0
10
Martin Hámor ml. (14C) Pohár pro Barboru
8.01 after 72 28828936 577 577 0
11
7.89 after 72 288280310 568 568 0
12
7.03 after 72 24825813 506 506 0
13
Jan Sháněl (16B) Pohár pro Barboru
6.5 after 72 24022811 468 468 0
Poř. Atlet Pr. na šíp 70m70m X10 Celkem
Outdoor - Reflexní luk - U21 - Ženy - WA720 70m
1
8.67 after 72 313311810 624 624 0
2
Tereza Veverková (17D) Pohár pro Barboru
8.33 after 72 29430649 600 600 0
3
Jana Anna Mecnerová (18B) Pohár pro Barboru
8.25 after 72 29130337 594 594 0
4
Barbora Brettlová (16D) Pohár pro Barboru
8.07 after 72 29428706 581 581 0
5
Eliška Koleňáková (18C) Pohár pro Barboru
7.88 after 72 275292310 567 567 0
6
7.83 after 72 28727728 564 564 0
7
7.64 after 72 28326715 550 550 0
8
7.6 after 72 27527212 547 547 0
9
7.53 after 72 26727555 542 542 0
Poř. Atlet Pr. na šíp 60m60m X10 Celkem
Outdoor - Reflexní luk - U18 - Muži - WA720 60m
1
8.81 after 72 321313414 634 634 0
2
Petr Líňa (21D) Pohár pro Barboru
8.46 after 72 31529439 609 609 0
3
Petr Balouš (20A) Pohár pro Barboru
7.99 after 72 29428126 575 575 0
4
Martin Matějka (21B) Pohár pro Barboru
7.96 after 72 28428927 573 573 0
5
Matěj Rambousek (20B) Pohár pro Barboru
7.93 after 72 29128024 571 571 0
6
Jiří Špaček (20D) Pohár pro Barboru
7.75 after 72 28527335 558 558 0
7
7.25 after 72 26625612 522 522 0
8
Daniel Morkes (21A) Pohár pro Barboru
6.43 after 72 23123225 463 463 0
9
Lukáš Jirásek (19C) Pohár pro Barboru
5.94 after 72 21421403 428 428 0
Poř. Atlet Pr. na šíp 60m60m X10 Celkem
Outdoor - Reflexní luk - U18 - Ženy - WA720 60m
1
8.76 after 72 314317316 631 631 0
2
8.69 after 72 311315411 626 626 0
3
Mia Prejdová (27B) Pohár pro Barboru
8.64 after 72 31231048 622 622 0
4
Anna Kadlecová (25B) Pohár pro Barboru
8.51 after 72 31230159 613 613 0
5
8.24 after 72 29330056 593 593 0
6
Emma Marie Mošová (25D) Pohár pro Barboru
8.03 after 72 287291211 578 578 0
7
Edita Dufková (23A) Pohár pro Barboru
8.01 after 72 29528228 577 577 0
8
Běla Kupková (22B) Pohár pro Barboru
7.97 after 72 28628822 574 574 0
9
Markéta Fliegerová (22A) Pohár pro Barboru
7.83 after 72 28627815 564 564 0
10
Ema Javůrková (26B) Pohár pro Barboru
7.32 after 72 27325425 527 527 0
11
7.26 after 72 25826524 523 523 0
12
Ema Krumphanzlová (26A) Pohár pro Barboru
6.96 after 72 25224925 501 501 0
13
Kateřina Špačková (25C) Pohár pro Barboru
6.92 after 72 25124715 498 498 0
14
Ema Čekalová (24A) Pohár pro Barboru
6.9 after 72 26623115 497 497 0
15
Alžběta Brettlová (27C) Pohár pro Barboru
6.76 after 72 22925833 487 487 0
16
Emma Knoblochová (25A) Pohár pro Barboru
6.6 after 72 23723832 475 475 0
17
Michaela Adámková (22C) Pohár pro Barboru
6.54 after 72 21825302 471 471 0
18
Natali Bulínová (23C) Pohár pro Barboru
6.31 after 72 21124303 454 454 0
19
Anna Dudová (23B) Pohár pro Barboru
6.24 after 72 21023903 449 449 0
20
Ella Havlišová (27A) Pohár pro Barboru
5.78 after 72 19122512 416 416 0
21
Petra Ježková ml. (24C) Pohár pro Barboru
5.67 after 72 19920913 408 408 0
Poř. Atlet Pr. na šíp 50m50m X10 Celkem
Outdoor - Holý luk - 50+ - Muži - WA720 50m
1
7.65 after 72 28127043 551 551 0
2
7.35 after 72 25327633 529 529 0
3
4.47 after 72 16715513 322 322 0
Poř. Atlet Pr. na šíp 50m50m X10 Celkem
Outdoor - Holý luk - Dospělí - Muži - WA720 50m
1
8.74 after 72 312317214 629 629 0
2
Jan Dobrý (28D) Pohár pro Barboru
8.38 after 72 31329065 603 603 0
3
Lukáš Kubový (29B) Pohár pro Barboru
8.06 after 72 29228834 580 580 0
4
7.79 after 72 28128017 561 561 0
5
Tomáš Veverka (30D) Pohár pro Barboru
7.46 after 72 26826915 537 537 0
6
7.36 after 72 26926125 530 530 0
7
7.35 after 72 28824117 529 529 0
8
Josef Brož (29A) Pohár pro Barboru
5.88 after 72 19622712 423 423 0
Poř. Atlet Pr. na šíp 50m50m X10 Celkem
Outdoor - Holý luk - Dospělí - Ženy - WA720 50m
1
7.35 after 72 26426506 529 529 0
2
7.04 after 72 24026724 507 507 0
3
Petra Ježková (31A) Pohár pro Barboru
4.86 after 72 15819202 350 350 0
Poř. Atlet Pr. na šíp 50m50m X10 Celkem
Outdoor - Kladkový luk - 50+ - Muži - WA720 50m
1
9.44 after 72 3413391918 680 680 0
2
Robert Ryvola (35D) Pohár pro Barboru
9.4 after 72 3423351323 677 677 0
3
Osvald Celman (34D) Pohár pro Barboru
9.06 after 72 317335620 652 652 0
Poř. Atlet Pr. na šíp 50m50m X10 Celkem
Outdoor - Kladkový luk - Dospělí - Muži - WA720 50m
1
9.85 after 72 3553542734 709 709 0
2
Staš Modic (33C) Pohár pro Barboru
9.82 after 72 3563512831 707 707 0
3
Martin Vaněk (34B) Pohár pro Barboru
9.65 after 72 3453502030 695 695 0
4
Pavel Zaoral (33B) Pohár pro Barboru
9.64 after 72 3463482027 694 694 0
5
9.58 after 72 3463441828 690 690 0
6
9.56 after 72 3433451626 688 688 0
7
9.42 after 72 3443341424 678 678 0
8
Pavel Pěnčík (33D) Pohár pro Barboru
9.25 after 72 3333331116 666 666 0
9
David Král (37D) Pohár pro Barboru
9.18 after 72 333328720 661 661 0
10
Daniel Cajthaml (32D) Pohár pro Barboru
9.15 after 72 3303291016 659 659 0
11
8.71 after 72 313314714 627 627 0
12
Miroslav Stuchlý (32B) Pohár pro Barboru
8.65 after 72 30731648 623 623 0
13
Karel Davídek (35A) Pohár pro Barboru
8.63 after 72 305316410 621 621 0
Poř. Atlet Pr. na šíp 50m50m X10 Celkem
Outdoor - Kladkový luk - Dospělí - Ženy - WA720 50m
1
Martina Zikmundová (36A) Pohár pro Barboru
9.53 after 72 3443422021 686 686 0
2
Dagmar Šátková (37C) Pohár pro Barboru
9.04 after 72 3253261017 651 651 0
3
8.96 after 72 321324910 645 645 0
4
8.53 after 72 300314414 614 614 0
5
6.11 after 72 23820204 440 440 0
Poř. Atlet Pr. na šíp 50m50m X10 Celkem
Outdoor - Kladkový luk - U21 - Muži - WA720 50m
1
Lukáš Immer (37A) Pohár pro Barboru
9.29 after 72 337332920 669 669 0
Poř. Atlet Pr. na šíp 50m50m X10 Celkem
Outdoor - Kladkový luk - U18 - Muži - WA720 50m
1
8.71 after 72 319308816 627 627 0
Poř. Družstvo 50m50m Součet Celkem
Outdoor - Kladkový luk - Dospělí - Mixed-tým - WA720 50m
1
CM SK Start Praha
2058 / 2160
Martin Vaněk 345350 695/720
Pavel Zaoral 346348 694/720
Lukáš Immer 337332 669/720
2
CM I.KLK Praha
2058 / 2160
Filip Reitmeier 346344 690/720
Vladimír Brada 343345 688/720
Oskar Kišš 341339 680/720
3
CM Patriot Brno
1995 / 2160
Robert Ryvola 342335 677/720
Pavel Pěnčík 333333 666/720
Osvald Celman 317335 652/720
Poř. Družstvo 70m70m Součet Celkem
Outdoor - Reflexní luk - Dospělí - Muži - WA720 70m
1
RM SK Start Praha
1936 / 2160
Richard Krejčí 332333 665/720
František Heřmánek 325319 644/720
Jan Šulc 313314 627/720
2
RM Lukostřelba Prostějov
1847 / 2160
Josef Křesala 311312 623/720
Michael Roba 317296 613/720
Kamil Kovář 302309 611/720
3
RM LK ESKA Cheb
1775 / 2160
Martin Hámor 315302 617/720
Vít Vejražka 299282 581/720
Martin Hámor ml. 288289 577/720
4
RM 1.LK Plzeň 1935
1747 / 2160
Erik Ebermann 312314 626/720
Tadeáš Kalvas 311304 615/720
Jaroslav Slovák 251255 506/720
5
RM SK Slavia Praha lukostřelba
1731 / 2160
Ondřej Pik 292294 586/720
Josef Podnecký 297288 585/720
Filip Pertlík 289271 560/720
6
RM Lukostřelba Ostrava
1704 / 2160
Jan Ohnoutek 293300 593/720
Vojtěch Chyla 284274 558/720
Marcel Slavík 267286 553/720
7
RM TJ Sokol Praha Vršovice
1687 / 2160
Jakub Sedláček 295283 578/720
Jakub Kopřiva 288280 568/720
Pavel Jurák 278263 541/720
8
RM Znojmo
1675 / 2160
Karel Neuwirth 304314 618/720
Adam Čapoun 280251 531/720
Martin Zahradník 280246 526/720
Poř. Družstvo 70m70m Součet Celkem
Outdoor - Reflexní luk - Dospělí - Ženy - WA720 70m
1
RW 1.LK Plzeň 1935
1735 / 2160
Andrea Louvarová 313311 624/720
Monika Továrnická 287277 564/720
Eliška Matuchová 275272 547/720
2
RW Znojmo
1657 / 2160
Nikola Lettlová 297294 591/720
Eliška Koleňáková 275292 567/720
Denisa Chaloupková 268231 499/720
3
RW LK ARCUS Plzeň
1653 / 2160
Monika Vančurová 305303 608/720
Johana Horáčková 294281 575/720
Jitka Rádlová 243227 470/720
4
RW SK Start PRaha
1643 / 2160
Tereza Veverková 294306 600/720
Jindřiška Vaněk Vaněčková 308284 592/720
Adéla Čížková 228223 451/720
5
RW TJ Sokol Praha Vršovice
1569 / 2160
Lucie Nevolová 267275 542/720
Anastasia Jiritkaia 267267 534/720
Denisa Hronová 237256 493/720
Už zde nejsou zádné další statusy

  Správce závodu

  Úkony

Inzerovat na Rcherz.com
Prosím vyberte disciplínu
Prosím vyberte formát
Zvol prosím kategorii
Zvol prosím pohlaví
Zvol prosím divizi



Display mode:

Live Results for:

Advanced settings

Category:

Sessions:

Shooting Places:

Refresh interval:

Scroll speed:

Photo stream:


Categories:

Live results URL

Shoot Out live results URL

Round Robin live results URL