23. mistrovství České republiky žactva - terčová lukostřelba (mix-teamy)

Střelnice
Czech Republic
1. LK Plzeň 1935, Plzeň, Czech Republic
Počet střelců
21

Základní informace

Úroveň
Local Competitions
Svaz
WA - World Archery Federation
Omezení
Open

Důležíté datumy

Datum začátku
Závěrečný den
Konečné přihlášky
June 9, 2014

Kontaktní informace

Webová stránka

Výsledky

Order qualification by : position asc | first name desc | last name desc | target number desc | average arrow desc
Filter by club:
Poř. Atlet Pr. na šíp 50m30m X10 Celkem
Outdoor - Reflexní luk - Starší žáci - Muži - WA 720 50m 30m
1
0 after 0 28231200 594 594 0
2
0 after 0 24725900 506 506 0
3
0 after 0 24725400 501 501 0
4
0 after 0 22825400 482 482 0
5
0 after 0 15518800 343 343 0
QUALIFICATION
1 / 4
1 / 2
FINAL
Poř. Atlet Pr. na šíp 50m30m X10 Celkem
Outdoor - Reflexní luk - Starší žáci - Ženy - WA 720 50m 30m
1
0 after 0 28630400 590 590 0
2
0 after 0 27929300 572 572 0
3
0 after 0 27329000 563 563 0
4
0 after 0 26828100 549 549 0
5
0 after 0 27227000 542 542 0
Poř. Atlet Pr. na šíp 30m20m X10 Celkem
Outdoor - Reflexní luk - Mladší žáci - Muži - WA 720 30m 20m
1
0 after 0 31031400 624 624 0
2
0 after 0 30430300 607 607 0
3
0 after 0 30829100 599 599 0
4
0 after 0 27828200 560 560 0
5
0 after 0 25128700 538 538 0
6
0 after 0 19020600 396 396 0
Poř. Atlet Pr. na šíp 30m20m X10 Celkem
Outdoor - Reflexní luk - Mladší žáci - Ženy - WA 720 30m 20m
1
0 after 0 32131600 637 637 0
2
0 after 0 31429800 612 612 0
3
0 after 0 29029700 587 587 0
4
0 after 0 27727000 547 547 0
5
0 after 0 26725100 518 518 0
QUALIFICATION
Poř. Družstvo 30m20m Součet Celkem
Outdoor - Recurve - Mladší žáci - Mixed-tým - WA 720 30m 20m
1
LO TJ Mariánské Hory Ostrava mix-ml. žáci
1236 / 1440
Dominik Petr Orel 310314 624/720
Aneta Venhudová 314298 612/720
2
LK Znojmo mix-ml. žáci
1197 / 1440
Nikola Lettlová 321316 637/720
David Pokorný 278282 560/720
3
LK Votice mix-ml.žáci
1186 / 1440
Filip Trachta 308291 599/720
Natalie Kronusová 290297 587/720
4
Lukostřelba Prostějov mix-ml. žáci
1154 / 1440
Michael Roba 304303 607/720
Terezie Moudrá 277270 547/720
5
ŠLK při ZŠ Bystřice mix-ml.žáci
1056 / 1440
David Vrtiška 251287 538/720
Eliška Vyhnalová 267251 518/720
6
SK Rapid Praha mix-ml. žáci
396 / 720
Tadeáš Švadlenka 190206 396/720
QUALIFICATION
Poř. Družstvo 50m30m Součet Celkem
Outdoor - Recurve - Starší žáci - Mixed-tým - WA 720 50m 30m
1
LO TJ Sokol Šanov mix-st. žáci
1166 / 1440
Adam Čapoun 282312 594/720
Zuzana Škarková 279293 572/720
2
LO TJ Mariánské Hory Ostrava mix-st. žáci
1091 / 1440
Klára Grapová 286304 590/720
Daniel Slavík 247254 501/720
3
1. LK Plzeň 1935 mix-st.žáci
1069 / 1440
Aneta Winkelhöferová 273290 563/720
Jan Vlachovský 247259 506/720
4
LK Arcus Plzeň mix-st. žáci
1031 / 1440
Johana Horáčková 268281 549/720
Matěj Vojáček 228254 482/720
5
ŠLK při ZŠ Bystřice mix-st.žáci
885 / 1440
Veronika Klápová 272270 542/720
Miroslav Pytlík 155188 343/720
Už zde nejsou zádné další statusy

  Správce závodu

  Úkony

Inzerovat na Rcherz.com
Prosím vyberte disciplínu
Prosím vyberte formát
Zvol prosím kategorii
Zvol prosím pohlaví
Zvol prosím divizi



Display mode:

Live Results for:

Advanced settings

Category:

Sessions:

Shooting Places:

Refresh interval:

Scroll speed:

Photo stream:


Categories:

Live results URL

Shoot Out live results URL

Round Robin live results URL