23. mistrovství České republiky dospělých a dorostu v terénní lukostřelbě – 2014

Střelnice
Czech Republic
Vlek Javor II, Pec pod Sněžkou, Czech Republic
vlek Javor, Pec pod Sněžkou, Czech Republic
Počet střelců
95

Základní informace

Úroveň
National Tournaments
Svaz
WA - World Archery Federation
Omezení
National level only

Důležíté datumy

Datum začátku
Závěrečný den
Konečné přihlášky
September 21, 2014

Kontaktní informace

Webová stránka

Výsledky

Order qualification by : position asc | first name desc | last name desc | target number desc | average arrow desc
Filter by club:
QUALIFICATION
1 / 2
FINAL
Poř. Atlet Pr. na šíp UnmarkedMarked 65 Celkem
Field - Reflexní luk - Senioři - Muži - FITA Field - 1 day
1
3.89 after 72 1241561011 280 280 0
2
3.88 after 72 128151514 279 279 0
3
3.58 after 72 116142712 258 258 0
4
3.57 after 72 117140411 257 257 0
5
3.49 after 72 124127115 251 251 0
QUALIFICATION
1 / 4
1 / 2
FINAL
Poř. Atlet Pr. na šíp UnmarkedMarked 65 Celkem
Field - Reflexní luk - Dospělí - Muži - FITA Field - 1 day
1
4.69 after 72 1651731825 338 338 0
2
4.46 after 72 1611601518 321 321 0
3
4.25 after 72 1501561020 306 306 0
4
4.24 after 72 149156625 305 305 0
5
4.21 after 72 1641391314 303 303 0
6
4.15 after 72 1411581114 299 299 0
7
4.15 after 72 1411581012 299 299 0
8
4.11 after 72 144152818 296 296 0
9
4.1 after 72 1491461313 295 295 0
10
4.08 after 72 145149916 294 294 0
11
3.96 after 72 143142813 285 285 0
12
3.96 after 72 136149616 285 285 0
13
3.83 after 72 127149612 276 276 0
14
3.74 after 72 126143913 269 269 0
15
3.69 after 72 121145613 266 266 0
16
3.64 after 72 135127414 262 262 0
17
3.61 after 72 13212859 260 260 0
18
3.44 after 72 135113511 248 248 0
19
3.39 after 72 12312147 244 244 0
20
3.22 after 72 111121310 232 232 0
21
3.04 after 72 10811133 219 219 0
QUALIFICATION
1 / 2
FINAL
Poř. Atlet Pr. na šíp UnmarkedMarked 65 Celkem
Field - Reflexní luk - Dospělí - Ženy - FITA Field - 1 day
1
4.04 after 72 157134518 291 291 0
2
3.88 after 72 138141911 279 279 0
3
3.75 after 72 147123416 270 270 0
4
3.69 after 72 145121312 266 266 0
5
3.56 after 72 12712996 256 256 0
6
3.44 after 72 112136413 248 248 0
7
3.42 after 72 135111313 246 246 0
8
3.18 after 72 100129410 229 229 0
QUALIFICATION
1 / 2
FINAL
Poř. Atlet Pr. na šíp UnmarkedMarked 65 Celkem
Field - Reflexní luk - Junioři - Ženy - FITA Field - 1 day
1
2.93 after 72 9811337 211 211 0
2
2.9 after 72 98111212 209 209 0
3
2.67 after 72 8710503 192 192 0
4
2.65 after 72 8310836 191 191 0
5
2.15 after 72 629304 155 155 0
QUALIFICATION
1 / 2
FINAL
Poř. Atlet Pr. na šíp UnmarkedMarked 65 Celkem
Field - Reflexní luk - Kadeti - Muži - FITA Field - 1 day
1
3.76 after 72 1461251014 271 271 0
2
3.76 after 72 135136914 271 271 0
3
3.65 after 72 148115712 263 263 0
4
3.63 after 72 132129814 261 261 0
5
3.49 after 72 139112915 251 251 0
6
3.44 after 72 142106512 248 248 0
7
3.36 after 72 123119713 242 242 0
8
2.86 after 72 1208674 206 206 0
9
2.81 after 72 10110144 202 202 0
QUALIFICATION
1 / 2
FINAL
Poř. Atlet Pr. na šíp UnmarkedMarked 65 Celkem
Field - Reflexní luk - Kadeti - Ženy - FITA Field - 1 day
1
4.17 after 72 1581421114 300 300 0
2
3.93 after 72 1471361210 283 283 0
3
3.85 after 72 141136814 277 277 0
4
3.47 after 72 11513539 250 250 0
5
3.38 after 72 141102613 243 243 0
6
3.15 after 72 12610128 227 227 0
QUALIFICATION
1 / 4
1 / 2
FINAL
Poř. Atlet Pr. na šíp UnmarkedMarked 65 Celkem
Field - Kladkový luk - Dospělí - Muži - FITA Field - 1 day
1
5.39 after 72 1921963530 388 388 0
2
5.25 after 72 1921863620 378 378 0
3
5.15 after 72 1811903224 371 371 0
4
4.97 after 72 1781802331 358 358 0
5
4.93 after 72 1741811930 355 355 0
6
4.86 after 72 1791712522 350 350 0
7
4.75 after 72 1701722919 342 342 0
8
4.68 after 72 1671701727 337 337 0
9
4.53 after 72 1621641325 326 326 0
10
4.5 after 72 1691551321 324 324 0
11
4.5 after 72 1651591028 324 324 0
12
4.43 after 72 1661531220 319 319 0
13
4.4 after 72 1561611120 317 317 0
14
4.39 after 72 1671491225 316 316 0
QUALIFICATION
1 / 4
1 / 2
FINAL
Poř. Atlet Pr. na šíp UnmarkedMarked 65 Celkem
Field - Holý luk - Dospělí - Muži - FITA Field - 1 day
1
4.03 after 72 1441461014 290 290 0
2
3.79 after 72 130143512 273 273 0
3
3.68 after 72 1451201010 265 265 0
4
3.57 after 72 130127513 257 257 0
5
3.54 after 72 111144611 255 255 0
6
3.31 after 72 11911956 238 238 0
7
3.25 after 72 104130410 234 234 0
8
3.24 after 72 117116315 233 233 0
9
3.21 after 72 11811349 231 231 0
10
2.96 after 72 11110247 213 213 0
11
2.9 after 72 10910025 209 209 0
12
2.67 after 72 1009226 192 192 0
13
2.6 after 72 969165 187 187 0
14
2.53 after 72 7610623 182 182 0
15
2.39 after 72 838916 172 172 0
16
2.26 after 72 798433 163 163 0
17
2.08 after 72 876333 150 150 0
18
1.93 after 72 667308 139 139 0
QUALIFICATION
1 / 2
FINAL
Poř. Atlet Pr. na šíp UnmarkedMarked 65 Celkem
Field - Holý luk - Dospělí - Ženy - FITA Field - 1 day
1
3.67 after 72 14511998 264 264 0
2
2.88 after 72 9711066 207 207 0
3
2.72 after 72 989829 196 196 0
4
2.54 after 72 968756 183 183 0
5
2.53 after 72 7810446 182 182 0
6
2.11 after 72 688415 152 152 0
7
2.08 after 72 599124 150 150 0
8
1.78 after 72 517722 128 128 0
9
1.65 after 72 784103 119 119 0
QUALIFICATION
Poř. Družstvo UnmarkedMarked Součet Celkem
Field - Smíšené - Dospělí - Mixed-tým - FITA Field - 1 day
1
VOT
964 / 1296
Aleš Vankát 181190 371/432
Petr Heinrich 165173 338/432
Jiří Březina 111144 255/432
2
KLK-A
929 / 1296
Vladimír Brada 192196 388/432
Jakub Laciga 164139 303/432
Pavel Vrchota 119119 238/432
3
STA-A
920 / 1296
Ladislav Krumpolec 169155 324/432
Martin Vaněk 150156 306/432
Milan Hladil 144146 290/432
4
STA-B
911 / 1296
David Urban 162164 326/432
Jan Zapletal 161160 321/432
Martina Macková 145119 264/432
5
OST
906 / 1296
Jiří Sedláček 170172 342/432
Jana Bednářová 157134 291/432
Boris Gruntorád 130143 273/432
6
KLK-B
897 / 1296
Filip Reitmeier 192186 378/432
Jiří Jager 136149 285/432
Marián Jurík 104130 234/432
QUALIFICATION
Poř. Družstvo UnmarkedMarked Součet Celkem
Field - Smíšené - Kadeti - Mixed-tým - FITA Field - 1 day
1
VOT-K-B
793 / 1296
David Štamfr 135136 271/432
Filip Štamfr 146125 271/432
Michal Musil 139112 251/432
2
PLZ-K-B
786 / 1296
Eliška Beránková 141136 277/432
Matěj Jech 132129 261/432
Jiří Buňata 142106 248/432
3
VOT-K-A
756 / 1296
Martin Jelenecký 148115 263/432
Monika Březinová 115135 250/432
Barbora Kramperová 141102 243/432
4
PLZ-K-A
650 / 1296
Dominik Kalvas 123119 242/432
Jakub Karfiol 12086 206/432
Petr Vališ 101101 202/432
Už zde nejsou zádné další statusy

  Správce závodu

  Úkony

Inzerovat na Rcherz.com
Prosím vyberte disciplínu
Prosím vyberte formát
Zvol prosím kategorii
Zvol prosím pohlaví
Zvol prosím divizi



Display mode:

Live Results for:

Advanced settings

Category:

Sessions:

Shooting Places:

Refresh interval:

Scroll speed:

Photo stream:


Categories:

Live results URL

Shoot Out live results URL

Round Robin live results URL