80. Mistrovství České republiky kladkových luků v terčové lukostřelbě

Střelnice
Czech Republic
Střelnice Koželužská, Cheb, Czech Republic
Počet střelců
29

Základní informace

Úroveň
National Championships
Svaz
WA - World Archery Federation
Omezení
Open

Důležíté datumy

Datum začátku
Závěrečný den
Konečné přihlášky
August 25, 2014

Kontaktní informace

Webová stránka

Výsledky

Order qualification by : position asc | first name desc | last name desc | target number desc | average arrow desc
Filter by club:
QUALIFICATION
1 / 8
1 / 4
1 / 2
FINAL
Poř. Atlet Pr. na šíp 50m50m X10 Celkem
Outdoor - Kladkový luk - Dospělí - Muži - 50m round
1
9.53 after 72 3463401432 686 686 0
2
9.47 after 72 3433391523 682 682 0
3
9.43 after 72 3393401420 679 679 0
4
9.42 after 72 3393391718 678 678 0
5
9.33 after 72 333339033 672 672 0
6
9.22 after 72 335329028 664 664 0
7
9.14 after 72 325333618 658 658 0
8
9.11 after 72 3243321015 656 656 0
9
9.1 after 72 331324025 655 655 0
10
8.97 after 72 3303161316 646 646 0
11
8.94 after 72 3203241316 644 644 0
12
8.94 after 72 323321618 644 644 0
13
8.93 after 72 324319814 643 643 0
14
8.9 after 72 319322612 641 641 0
15
8.89 after 72 314326518 640 640 0
16
8.81 after 72 323311710 634 634 0
17
8.67 after 72 3083161010 624 624 0
18
8.63 after 72 312309613 621 621 0
19
8.63 after 72 316305213 621 621 0
20
8.53 after 72 29931569 614 614 0
21
8.51 after 72 320293316 613 613 0
22
8.39 after 72 302302411 604 604 0
23
8.38 after 72 30230149 603 603 0
24
8.33 after 72 30129938 600 600 0
QUALIFICATION
1 / 2
FINAL
Poř. Atlet Pr. na šíp 50m50m X10 Celkem
Outdoor - Kladkový luk - Dospělí - Ženy - 50m round
1
8.76 after 72 313318414 631 631 0
2
8.04 after 72 28629355 579 579 0
3
8.01 after 72 29628147 577 577 0
4
7.97 after 72 268306510 574 574 0
5
6.89 after 72 26123514 496 496 0
QUALIFICATION
1 / 4
1 / 2
FINAL
Poř. Družstvo 50m50m Součet Celkem
Outdoor - Compound - Dospělí - Muži - 50m round
1
I. KLK "A"
2006 / 2160
Vladimír Brada 343339 682/720
Filip Reitmeier 339339 678/720
Pavel Pícha 330316 646/720
2
LK Litvínov
1971 / 2160
Leoš Bartoš 333339 672/720
Miroslav Krtička 331324 655/720
Ivan Králik 323321 644/720
3
Lukostřelba Prostějov
1933 / 2160
Vladislav Michejda 339340 679/720
Petr Musil 319322 641/720
Miroslav Hudec st. 320293 613/720
4
SK Start Praha
1917 / 2160
František Hadaš ml KL 324332 656/720
David Urban 314326 640/720
Miloslav Martinek 312309 621/720
5
I. KLK "B"
1878 / 2160
Vladimír Podhajský 335329 664/720
Miloslav Hanilec 299315 614/720
Kryštof Hák 301299 600/720
6
Patriot Brno
1869 / 2160
Vít Dvořák 323311 634/720
Veronika Švestková 313318 631/720
Zdeněk Mejzlík 302302 604/720
Už zde nejsou zádné další statusy

  Správce závodu

  Úkony

Inzerovat na Rcherz.com
Prosím vyberte disciplínu
Prosím vyberte formát
Zvol prosím kategorii
Zvol prosím pohlaví
Zvol prosím divizi



Display mode:

Live Results for:

Advanced settings

Category:

Sessions:

Shooting Places:

Refresh interval:

Scroll speed:

Photo stream:


Categories:

Live results URL

Shoot Out live results URL

Round Robin live results URL