5. akademické mistrovství České republiky v halové lukostřelbě

Střelnice
Czech Republic
Štruncovy sady, Plzeň, Czech Republic
Počet střelců
25

Základní informace

Úroveň
National Championships
Svaz
WA - World Archery Federation
Omezení
Open

Důležíté datumy

Datum začátku
Závěrečný den
Konečné přihlášky
February 5, 2016

Výsledky

Order qualification by : position asc | first name desc | last name desc | target number desc | average arrow desc
Filter by club:
QUALIFICATION
1 / 8
1 / 4
1 / 2
FINAL
Poř. Atlet Pr. na šíp 18m18m 109 Celkem
Indoor - Reflexní luk - Dospělí - Muži - 18m round
1
Tadeáš Kalvas (1D) kvalifikace
9.52 after 60 2842874117 571 571 0
2
Michal Hlahůlek (3A) kvalifikace
9.25 after 60 2792762429 555 555 0
3
Vít Vejražka (1B) kvalifikace
8.95 after 60 2722652121 537 537 0
4
Karel Pejčoch (3B) kvalifikace
8.88 after 60 2582751823 533 533 0
5
Tomáš Beneš (2C) kvalifikace
8.8 after 60 2612671721 528 528 0
6
Martin Ondra (2D) kvalifikace
8.65 after 60 2522671624 519 519 0
7
Jan Žegklitz (1C) kvalifikace
8.53 after 60 2532591325 512 512 0
8
Tomáš Raška (3D) kvalifikace
8.27 after 60 2492471320 496 496 0
9
Jiří Jelínek (1A) kvalifikace
8.05 after 60 2482351312 483 483 0
10
Marek Dostál (2B) kvalifikace
6.08 after 60 179186511 365 365 0
11
Michal Moravec (4A) kvalifikace
5.77 after 60 18616044 346 346 0
12
Milan Šustr (2A) kvalifikace
0 after 0 0000 0 0 0
QUALIFICATION
1 / 8
1 / 4
1 / 2
FINAL
Poř. Atlet Pr. na šíp 18m18m 109 Celkem
Indoor - Reflexní luk - Dospělí - Ženy - 18m round
1
Jana Cimická (5A) kvalifikace
9.03 after 60 2752672222 542 542 0
2
8.77 after 60 2642621429 526 526 0
3
8.67 after 60 2682521520 520 520 0
4
Klára Nechutná (6D) kvalifikace
8.5 after 60 2612491126 510 510 0
5
Daria Drozdenko (5B) kvalifikace
8 after 60 2332471519 480 480 0
6
Lucie Hyklová (6C) kvalifikace
7.6 after 60 226230512 456 456 0
7
6.98 after 60 208211410 419 419 0
8
Petra Krejčí (7D) kvalifikace
6.38 after 60 191192210 383 383 0
9
5.08 after 60 12917617 305 305 0
10
Petra Trčková (4C) kvalifikace
4.88 after 60 16412935 293 293 0
11
0 after 0 0000 0 0 0
Poř. Atlet Pr. na šíp 18m18m 109 Celkem
Indoor - Kladkový luk - Dospělí - Muži - 18m round
1
Martin Vaněk (4B) kvalifikace
8.95 after 60 2682691237 537 537 0
Poř. Atlet Pr. na šíp 18m18m 109 Celkem
Indoor - Kladkový luk - Dospělí - Ženy - 18m round
1
Anna Plachá (4D) kvalifikace
8.67 after 60 268252443 520 520 0
QUALIFICATION
Poř. Družstvo 18m18m Součet Celkem
Indoor - Recurve - Všechny věkové kategorie - Mixed-tým - 18m round
1
ZČU
1113 / 1200
Tadeáš Kalvas 284287 571/600
Jana Cimická 275267 542/600
2
UK A
1063 / 1200
Vít Vejražka 272265 537/600
Eliška Künzelová 264262 526/600
3
VUT
1052 / 1200
Karel Pejčoch 258275 533/600
Martin Ondra 252267 519/600
4
ČVUT B
1011 / 1200
Tomáš Beneš 261267 528/600
Jiří Jelínek 248235 483/600
5
UK B
990 / 1200
Klára Nechutná 261249 510/600
Daria Drozdenko 233247 480/600
6
ČVUT A
931 / 1200
Jan Žegklitz 253259 512/600
Zuzana Jirkalová 208211 419/600
7
ČVUT C
729 / 1200
Petra Krejčí 191192 383/600
Michal Moravec 186160 346/600
8
MU
658 / 1200
Marek Dostál 179186 365/600
Petra Trčková 164129 293/600
Už zde nejsou zádné další statusy

  Správce závodu

  Úkony

Inzerovat na Rcherz.com
Prosím vyberte disciplínu
Prosím vyberte formát
Zvol prosím kategorii
Zvol prosím pohlaví
Zvol prosím divizi



Display mode:

Live Results for:

Advanced settings

Category:

Sessions:

Shooting Places:

Refresh interval:

Scroll speed:

Photo stream:


Categories:

Live results URL

Shoot Out live results URL

Round Robin live results URL