Halový pohár Startu Brno - III. kolo

Střelnice
Jihomoravsky, Czech Republic
Loosova 1b, Brno, Jihomoravsky, Czech Republic
Počet střelců
41

Základní informace

Úroveň
Other Events
Svaz
WA - World Archery Federation
Omezení
Open

Důležíté datumy

Datum začátku
Závěrečný den
Konečné přihlášky
January 12, 2017

Kontaktní informace

Výsledky

Order qualification by : position asc | first name desc | last name desc | target number desc | average arrow desc
Filter by club:
Poř. Atlet Pr. na šíp 18m18m 109 Celkem
Indoor - Reflexní luk - Senioři - Muži - 18m round
1
7.82 after 60 229240520 469 469 0
2
7.57 after 60 233221614 454 454 0
3
René Cupal (4C) První a jediná
7.17 after 60 212218510 430 430 0
Poř. Atlet Pr. na šíp 18m18m 109 Celkem
Indoor - Reflexní luk - Dospělí - Muži - 18m round
1
Jakub Prax (12C) První a jediná
8.83 after 60 2652651824 530 530 0
2
Peter Morvay (7C) První a jediná
8.52 after 60 2522591717 511 511 0
3
8.45 after 60 2512561422 507 507 0
4
8.32 after 60 2432561019 499 499 0
5
Michal Dufek (11A) První a jediná
8.02 after 60 2432381316 481 481 0
6
7.9 after 60 2542201120 474 474 0
7
7.9 after 60 229245616 474 474 0
8
Marek Dostál (15A) První a jediná
7.63 after 60 211247107 458 458 0
9
7.53 after 60 238214815 452 452 0
10
Tomáš Raška (11B) První a jediná
7.5 after 60 2502001017 450 450 0
11
Ladislav Vošta (11C) První a jediná
7.43 after 60 2352111010 446 446 0
12
Ondřej Kalman (8D) První a jediná
7.3 after 60 230208711 438 438 0
13
Marek Vrzal (5C) První a jediná
5.72 after 60 15818513 343 343 0
Poř. Atlet Pr. na šíp 18m18m 109 Celkem
Indoor - Reflexní luk - Dospělí - Ženy - 18m round
1
Adéla Otte (13A) První a jediná
8.42 after 60 251254822 505 505 0
2
8.32 after 60 247252724 499 499 0
3
5.8 after 60 17617208 348 348 0
4
5.42 after 60 13818726 325 325 0
5
4.42 after 60 12314224 265 265 0
Poř. Atlet Pr. na šíp 18m18m 109 Celkem
Indoor - Reflexní luk - Junioři - Muži - 18m round
1
7.5 after 60 229221611 450 450 0
2
David Joura (13C) První a jediná
5.98 after 60 17818136 359 359 0
Poř. Atlet Pr. na šíp 18m18m 109 Celkem
Indoor - Reflexní luk - Kadeti - Muži - 18m round
1
7.28 after 60 218219313 437 437 0
2
6.63 after 60 180218912 398 398 0
3
Robert Klem (3A) První a jediná
5.53 after 60 14119156 332 332 0
4
4.65 after 60 13214723 279 279 0
Poř. Atlet Pr. na šíp 18m18m 109 Celkem
Indoor - Reflexní luk - Starší žáci - Ženy - 18m round
1
6.52 after 60 22017159 391 391 0
2
5.68 after 60 16217913 341 341 0
3
4.93 after 60 15414206 296 296 0
Poř. Atlet Pr. na šíp 18m18m 109 Celkem
Indoor - Reflexní luk - Mladší žáci - Ženy - 18m round
1
6.13 after 60 16919965 368 368 0
Poř. Atlet Pr. na šíp 18m18m 109 Celkem
Indoor - Kladkový luk - Dospělí - Muži - 18m round
1
Michal Sivák (15C) První a jediná
9.6 after 60 2872893624 576 576 0
2
9.57 after 60 2872873426 574 574 0
3
Zdeněk Mejzlík (16B) První a jediná
9.37 after 60 2822802532 562 562 0
4
Vít Dvořák (16D) První a jediná
9.32 after 60 2842752235 559 559 0
5
Petr Nesvadba (15B) První a jediná
9.12 after 60 2792681638 547 547 0
Poř. Atlet Pr. na šíp 18m18m 109 Celkem
Indoor - Holý luk - Dospělí - Muži - 18m round
1
Radek Sedlák (7B) První a jediná
7.85 after 60 231240723 471 471 0
2
Luboš Vachl (9B) První a jediná
7.55 after 60 219234516 453 453 0
3
Pavel Dvořák (4A) První a jediná
5.25 after 60 15316214 315 315 0
4
Josef Kutina (5B) První a jediná
5.22 after 60 16015336 313 313 0
Poř. Atlet Pr. na šíp 18m18m 109 Celkem
Indoor - Holý luk - Dospělí - Ženy - 18m round
1
Ivana Milbachová (8C) První a jediná
5.37 after 60 16815416 322 322 0
Poř. Družstvo 18m18m Součet Celkem
Indoor - Recurve - Dospělí - Muži - 18m round
1
Patriot Brno- POD RL
1456 / 1800
Peter Morvay 252259 511/600
David Maršálek 251256 507/600
Ondřej Kalman 230208 438/600
2
LO TJ Start Brno- POD RL muži
1271 / 1800
Tomáš Pikula 229245 474/600
Pavel Berlinský 233221 454/600
Marek Vrzal 158185 343/600
Poř. Družstvo 18m18m Součet Celkem
Indoor - Recurve - Dospělí - Ženy - 18m round
1
LO TJ Start Brno- liga žen
1329 / 1800
Adéla Otte 251254 505/600
Alena Dostálová 247252 499/600
Ivana Vozdecká 138187 325/600
Poř. Družstvo 18m18m Součet Celkem
Indoor - Barebow - Dospělí - Mixed-tým - 18m round
1
LK Brno 05- POD HL
1246 / 1800
Radek Sedlák 231240 471/600
Luboš Vachl 219234 453/600
Ivana Milbachová 168154 322/600
Poř. Družstvo 18m18m Součet Celkem
Indoor - Recurve - Všechny věkové kategorie - Mixed-tým - 18m round
1
LO TJ Start Brno- POD dorost
1246 / 1800
Vojtěch Sýkora 229221 450/600
Filip Foltýn 218219 437/600
David Joura 178181 359/600
2
LO TJ Start Brno- POD žáci
1005 / 1800
Veronika Fryčová 169199 368/600
Kristýna Fišerová 162179 341/600
Michaela Juráčková 154142 296/600
Už zde nejsou zádné další statusy

  Správce závodu

  Úkony

Inzerovat na Rcherz.com
Prosím vyberte disciplínu
Prosím vyberte formát
Zvol prosím kategorii
Zvol prosím pohlaví
Zvol prosím divizi



Display mode:

Live Results for:

Advanced settings

Category:

Sessions:

Shooting Places:

Refresh interval:

Scroll speed:

Photo stream:


Categories:

Live results URL

Shoot Out live results URL

Round Robin live results URL