Halový závod LK CERE - 1. skupina (ranní)

Střelnice
Czech Republic, Czech Republic
Default Shooting Place, , Kraj Praha, Czech Republic
Počet střelců
22

Základní informace

Úroveň
Other Events
Svaz
WA - World Archery Federation
Omezení
Open

Důležíté datumy

Datum začátku
Závěrečný den
Konečné přihlášky
January 2, 2018

Kontaktní informace

Webová stránka

Přiložený soubor

Výsledky

Order qualification by : position asc | first name desc | last name desc | target number desc | average arrow desc
Filter by club:
Poř. Atlet Pr. na šíp 18m18m 109 Celkem
Indoor - Reflexní luk - Senioři - Muži - 18m round
1
Martin Kulhánek (6A) 1. skupina (ranní)
6.85 after 60 201210212 411 411 0
Poř. Atlet Pr. na šíp 18m18m 109 Celkem
Indoor - Reflexní luk - Dospělí - Muži - 18m round
1
Martin Hámor (2B) 1. skupina (ranní)
9.4 after 60 2772873123 564 564 0
2
Michal Prosba (3B) 1. skupina (ranní)
8.88 after 60 2772562027 533 533 0
3
8.32 after 60 2552441123 499 499 0
4
Jan Červený (5A) 1. skupina (ranní)
6.37 after 60 19518726 382 382 0
Poř. Atlet Pr. na šíp 18m18m 109 Celkem
Indoor - Reflexní luk - Junioři - Muži - 18m round
1
David Vostřez (7C) 1. skupina (ranní)
0 after 0 24125200 493 493 0
2
Marek Holub (4C) 1. skupina (ranní)
5.8 after 60 16718126 348 348 0
Poř. Atlet Pr. na šíp 18m18m 109 Celkem
Indoor - Reflexní luk - Kadeti - Muži - 18m round
1
Jan Kršek (5C) 1. skupina (ranní)
7.75 after 60 232233913 465 465 0
2
Adam Misar (4A) 1. skupina (ranní)
7 after 60 219201312 420 420 0
3
Šimon Hrdlička (5D) 1. skupina (ranní)
6.38 after 60 18919427 383 383 0
4
Miroslav Pinter (2C) 1. skupina (ranní)
6.25 after 60 193182213 375 375 0
5
Oldřich Kramář (3A) 1. skupina (ranní)
5.98 after 60 164195416 359 359 0
6
Jakub Škapa (2A) 1. skupina (ranní)
5.67 after 60 193147310 340 340 0
7
Vít Rajdl (2D) 1. skupina (ranní)
5.67 after 60 173167010 340 340 0
8
Vendelín Šotola (6C) 1. skupina (ranní)
5.53 after 60 174158311 332 332 0
Poř. Atlet Pr. na šíp 18m18m 109 Celkem
Indoor - Reflexní luk - Starší žáci - Muži - 18m round
1
Martin Hámor Ml. (1B) 1. skupina (ranní)
7.42 after 60 215230813 445 445 0
Poř. Atlet Pr. na šíp 18m18m 109 Celkem
Indoor - Reflexní luk - Starší žáci - Ženy - 18m round
1
Rozálie Vlachová (1A) 1. skupina (ranní)
8.68 after 60 2582631720 521 521 0
Poř. Atlet Pr. na šíp 18m18m 109 Celkem
Indoor - Kladkový luk - Dospělí - Muži - 18m round
1
8.85 after 60 2662651329 531 531 0
Poř. Atlet Pr. na šíp 18m18m 109 Celkem
Indoor - Kladkový luk - Starší žáci - Ženy - 18m round
1
Zita Sommerová (1C) 1. skupina (ranní)
7.8 after 60 241227320 468 468 0
Poř. Atlet Pr. na šíp 18m18m 109 Celkem
Indoor - Holý luk - Senioři - Muži - 18m round
1
Ivan Králik (5B) 1. skupina (ranní)
7.03 after 60 218204611 422 422 0
Poř. Atlet Pr. na šíp 18m18m 109 Celkem
Indoor - Holý luk - Dospělí - Muži - 18m round
1
8.13 after 60 247241919 488 488 0
Poř. Atlet Pr. na šíp 18m18m 109 Celkem
Indoor - Holý luk - Mladší žáci - Ženy - 18m round
1
0 after 0 19820100 399 399 0
Už zde nejsou zádné další statusy

  Správce závodu

  Úkony

Inzerovat na Rcherz.com
Prosím vyberte disciplínu
Prosím vyberte formát
Zvol prosím kategorii
Zvol prosím pohlaví
Zvol prosím divizi



Display mode:

Live Results for:

Advanced settings

Category:

Sessions:

Shooting Places:

Refresh interval:

Scroll speed:

Photo stream:


Categories:

Live results URL

Shoot Out live results URL

Round Robin live results URL