Halový závod LK CERE s eliminacemi - 1. skupina (ranní)

Střelnice
Czech Republic, Czech Republic
Default Shooting Place, , Kraj Praha, Czech Republic
Počet střelců
29

Základní informace

Úroveň
Other Events
Svaz
WA - World Archery Federation
Omezení
Open

Důležíté datumy

Datum začátku
Závěrečný den
Konečné přihlášky
February 12, 2018

Kontaktní informace

Webová stránka

Přiložený soubor

Výsledky

Order qualification by : position asc | first name desc | last name desc | target number desc | average arrow desc
Poř. Atlet Pr. na šíp 18m18m 109 Celkem
Indoor - Reflexní luk - Senioři - Muži - 18m round
1
0 after 0 26226600 528 528 0
2
0 after 0 21523400 449 449 0
3
Martin Kulhánek (7A) 1. skupina (ranní)
0 after 0 21122000 431 431 0
4
0 after 0 20821900 427 427 0
5
0 after 0 23418900 423 423 0
6
0 after 0 21419200 406 406 0
Poř. Atlet Pr. na šíp 18m18m 109 Celkem
Indoor - Reflexní luk - Dospělí - Muži - 18m round
1
0 after 0 167900 176 176 0
Poř. Atlet Pr. na šíp 18m18m 109 Celkem
Indoor - Reflexní luk - Junioři - Muži - 18m round
1
David Vítovec (6C) 1. skupina (ranní)
0 after 0 27927100 550 550 0
2
David Vostřez (6A) 1. skupina (ranní)
0 after 0 25025400 504 504 0
3
Jakub Eichler (3D) 1. skupina (ranní)
-
0 after 0 15412500 279 279 0
Poř. Atlet Pr. na šíp 18m18m 109 Celkem
Indoor - Reflexní luk - Kadeti - Muži - 18m round
1
0 after 0 18319400 377 377 0
2
Miroslav Pinter (3B) 1. skupina (ranní)
0 after 0 19116100 352 352 0
3
Lukas Kraner (5D) 1. skupina (ranní)
0 after 0 0000 0 0 0
4
Jakub Škapa (6D) 1. skupina (ranní)
0 after 0 0000 0 0 0
Poř. Atlet Pr. na šíp 18m18m 109 Celkem
Indoor - Reflexní luk - Kadeti - Ženy - 18m round
1
Rozálie Vlachová (5C) 1. skupina (ranní)
0 after 0 23023400 464 464 0
2
0 after 0 21420600 420 420 0
3
0 after 0 14813300 281 281 0
Poř. Atlet Pr. na šíp 18m18m 109 Celkem
Indoor - Reflexní luk - Starší žáci - Muži - 18m round
1
0 after 0 15715800 315 315 0
2
Tomáš Chaloupek (2B) 1. skupina (ranní)
0 after 0 8810500 193 193 0
Poř. Atlet Pr. na šíp 18m18m 109 Celkem
Indoor - Reflexní luk - Starší žáci - Ženy - 18m round
1
0 after 0 20720500 412 412 0
Poř. Atlet Pr. na šíp 18m18m 109 Celkem
Indoor - Reflexní luk - Mladší žáci - Muži - 18m round
1
0 after 0 25523000 485 485 0
Poř. Atlet Pr. na šíp 10m10m 109 Celkem
Indoor - Reflexní luk - Žáci do 10 let - Muži - 2x10m
1
Tomáš Hasman (1D) 1. skupina (ranní)
0 after 0 17413700 311 311 0
2
0 after 0 9917600 275 275 0
3
0 after 0 16010600 266 266 0
4
0 after 0 11513400 249 249 0
5
David Chramosta (1B) 1. skupina (ranní)
0 after 0 8810300 191 191 0
Poř. Atlet Pr. na šíp 18m18m 109 Celkem
Indoor - Holý luk - Senioři - Muži - 18m round
1
Ivan Králik (5A) 1. skupina (ranní)
0 after 0 23323000 463 463 0
Poř. Atlet Pr. na šíp 18m18m 109 Celkem
Indoor - Holý luk - Dospělí - Muži - 18m round
1
Václav Bláha (4B) 1. skupina (ranní)
0 after 0 22520700 432 432 0
Poř. Atlet Pr. na šíp 18m18m 109 Celkem
Indoor - Holý luk - Kadeti - Muži - 18m round
1
0 after 0 0000 0 0 0
Už zde nejsou zádné další statusy

  Správce závodu

  Úkony

Inzerovat na Rcherz.com
Prosím vyberte disciplínu
Prosím vyberte formát
Zvol prosím kategorii
Zvol prosím pohlaví
Zvol prosím divizi



Display mode:

Live Results for:

Advanced settings

Category:

Sessions:

Shooting Places:

Refresh interval:

Scroll speed:

Photo stream:


Categories:

Live results URL

Shoot Out live results URL

Round Robin live results URL