Halový závod LK CERE s eliminacemi - 2. skupina (odpolední)

Střelnice
Czech Republic, Czech Republic
Default Shooting Place, , Kraj Praha, Czech Republic
Počet střelců
23

Základní informace

Úroveň
Other Events
Svaz
WA - World Archery Federation
Omezení
Open

Důležíté datumy

Datum začátku
Závěrečný den
Konečné přihlášky
February 12, 2018

Kontaktní informace

Webová stránka

Výsledky

Order qualification by : position asc | first name desc | last name desc | target number desc | average arrow desc
Poř. Atlet Pr. na šíp 18m18m 109 Celkem
Indoor - Reflexní luk - Senioři - Ženy - 18m round
1
0 after 0 19418700 381 381 0
Poř. Atlet Pr. na šíp 18m18m 109 Celkem
Indoor - Reflexní luk - Dospělí - Muži - 18m round
1
Jiří Pešaut (6C) 2. skupina (odpolední)
0 after 0 24324200 485 485 0
Poř. Atlet Pr. na šíp 18m18m 109 Celkem
Indoor - Reflexní luk - Dospělí - Ženy - 18m round
1
Kateřina Špalková (6A) 2. skupina (odpolední)
0 after 0 17613600 312 312 0
Poř. Atlet Pr. na šíp 18m18m 109 Celkem
Indoor - Reflexní luk - Junioři - Muži - 18m round
1
Marek Holub (4A) 2. skupina (odpolední)
0 after 0 20716600 373 373 0
2
Jan Šmejkal (6D) 2. skupina (odpolední)
0 after 0 0000 0 0 0
Poř. Atlet Pr. na šíp 18m18m 109 Celkem
Indoor - Reflexní luk - Junioři - Ženy - 18m round
1
Markéta Mikešová (6B) 2. skupina (odpolední)
0 after 0 13615300 289 289 0
Poř. Atlet Pr. na šíp 18m18m 109 Celkem
Indoor - Reflexní luk - Kadeti - Muži - 18m round
1
Daniel Amler (3B) 2. skupina (odpolední)
0 after 0 22922600 455 455 0
2
Vendelín Šotola (3A) 2. skupina (odpolední)
0 after 0 18217700 359 359 0
3
David Palyza (5C) 2. skupina (odpolední)
0 after 0 17013900 309 309 0
4
Adam Misar (7C) 2. skupina (odpolední)
0 after 0 15010700 257 257 0
5
Matyáš Davídek (7A) 2. skupina (odpolední)
0 after 0 0000 0 0 0
Poř. Atlet Pr. na šíp 18m18m 109 Celkem
Indoor - Reflexní luk - Kadeti - Ženy - 18m round
1
Rozálie Vlachová (4C) 2. skupina (odpolední)
0 after 0 24322700 470 470 0
2
Lenka Novysedláková (5D) 2. skupina (odpolední)
0 after 0 19817500 373 373 0
3
Barbora Michlová (3C) 2. skupina (odpolední)
0 after 0 14115900 300 300 0
4
Adéla Špetová (7D) 2. skupina (odpolední)
0 after 0 12915000 279 279 0
Poř. Atlet Pr. na šíp 18m18m 109 Celkem
Indoor - Reflexní luk - Starší žáci - Muži - 18m round
1
Matěj Šitra (2A) 2. skupina (odpolední)
0 after 0 24623700 483 483 0
Poř. Atlet Pr. na šíp 18m18m 109 Celkem
Indoor - Reflexní luk - Starší žáci - Ženy - 18m round
1
Anežka Mašková (2B) 2. skupina (odpolední)
0 after 0 0000 0 0 0
2
Sandra Prokopová (2C) 2. skupina (odpolední)
0 after 0 0000 0 0 0
Poř. Atlet Pr. na šíp 10m10m 109 Celkem
Indoor - Reflexní luk - Žáci do 10 let - Muži - 2x10m
1
Hugo Jan Chaloupka (1B) 2. skupina (odpolední)
0 after 0 16616700 333 333 0
2
Daniel Morkes (1D) 2. skupina (odpolední)
0 after 0 17511300 288 288 0
Poř. Atlet Pr. na šíp 18m18m 109 Celkem
Indoor - Reflexní luk - Žáci do 10 let - Muži - 18m round
1
Vojtěch Veselý (1C) 2. skupina (odpolední)
0 after 0 0000 0 0 0
Poř. Atlet Pr. na šíp 10m10m 109 Celkem
Indoor - Reflexní luk - Žáci do 10 let - Ženy - 2x10m
1
Edita Dufková (1A) 2. skupina (odpolední)
0 after 0 18517000 355 355 0
Poř. Atlet Pr. na šíp 18m18m 109 Celkem
Indoor - Holý luk - Dospělí - Muži - 18m round
1
0 after 0 0000 0 0 0
Už zde nejsou zádné další statusy

  Správce závodu

  Úkony

Inzerovat na Rcherz.com
Prosím vyberte disciplínu
Prosím vyberte formát
Zvol prosím kategorii
Zvol prosím pohlaví
Zvol prosím divizi



Display mode:

Live Results for:

Advanced settings

Category:

Sessions:

Shooting Places:

Refresh interval:

Scroll speed:

Photo stream:


Categories:

Live results URL

Shoot Out live results URL

Round Robin live results URL