Halový závod LK CERE - 1. skupina (ranní)

Střelnice
Czech Republic, Czech Republic
Default Shooting Place, , Kraj Praha, Czech Republic
Počet střelců
22

Základní informace

Úroveň
Other Events
Svaz
WA - World Archery Federation
Omezení
Open

Důležíté datumy

Datum začátku
Závěrečný den
Konečné přihlášky
February 28, 2018

Kontaktní informace

Webová stránka

Přiložený soubor

Výsledky

Order qualification by : position asc | first name desc | last name desc | target number desc | average arrow desc
Poř. Atlet Pr. na šíp 18m18m 109 Celkem
Indoor - Reflexní luk - Senioři - Muži - 18m round
1
Karel Šíma (4B) 1. skupina (ranní)
0 after 0 16817100 339 339 0
Poř. Atlet Pr. na šíp 18m18m 109 Celkem
Indoor - Reflexní luk - Dospělí - Muži - 18m round
1
0 after 0 26425400 518 518 0
2
0 after 0 24124600 487 487 0
3
0 after 0 22322400 447 447 0
Poř. Atlet Pr. na šíp 18m18m 109 Celkem
Indoor - Reflexní luk - Junioři - Muži - 18m round
1
David Vítovec (5D) 1. skupina (ranní)
0 after 0 28428100 565 565 0
2
Matyáš Davídek (3B) 1. skupina (ranní)
0 after 0 17517900 354 354 0
3
Jan Šmejkal (6C) 1. skupina (ranní)
0 after 0 15318400 337 337 0
Poř. Atlet Pr. na šíp 18m18m 109 Celkem
Indoor - Reflexní luk - Kadeti - Muži - 18m round
1
Lukáš Kraner (5B) 1. skupina (ranní)
0 after 0 23022300 453 453 0
2
0 after 0 21023200 442 442 0
3
Jakub Škapa (6D) 1. skupina (ranní)
0 after 0 17317700 350 350 0
4
Adam Misar (6A) 1. skupina (ranní)
0 after 0 17016500 335 335 0
Poř. Atlet Pr. na šíp 18m18m 109 Celkem
Indoor - Reflexní luk - Kadeti - Ženy - 18m round
1
Rozálie Vlachová (5C) 1. skupina (ranní)
0 after 0 22619600 422 422 0
Poř. Atlet Pr. na šíp 18m18m 109 Celkem
Indoor - Reflexní luk - Starší žáci - Ženy - 18m round
1
Sandra Prokopová (2A) 1. skupina (ranní)
0 after 0 17915600 335 335 0
Poř. Atlet Pr. na šíp 18m18m 109 Celkem
Indoor - Reflexní luk - Mladší žáci - Muži - 18m round
1
Vojtěch Šimek (1A) 1. skupina (ranní)
0 after 0 1067900 185 185 0
Poř. Atlet Pr. na šíp 10m10m 109 Celkem
Indoor - Reflexní luk - Žáci do 10 let - Muži - 2x10m
1
Daniel Morkes (7D) 1. skupina (ranní)
0 after 0 17117500 346 346 0
Poř. Atlet Pr. na šíp 10m10m 109 Celkem
Indoor - Reflexní luk - Žáci do 10 let - Ženy - 2x10m
1
Edita Dufková (7B) 1. skupina (ranní)
0 after 0 24123600 477 477 0
Poř. Atlet Pr. na šíp 18m18m 109 Celkem
Indoor - Kladkový luk - Kadeti - Ženy - 18m round
1
Zita Sommerová (5A) 1. skupina (ranní)
0 after 0 16016400 324 324 0
Poř. Atlet Pr. na šíp 18m18m 109 Celkem
Indoor - Holý luk - Senioři - Muži - 18m round
1
0 after 0 18022300 403 403 0
2
Jaroslav Hiřman (4D) 1. skupina (ranní)
0 after 0 18813900 327 327 0
Poř. Atlet Pr. na šíp 18m18m 109 Celkem
Indoor - Holý luk - Dospělí - Muži - 18m round
1
0 after 0 25624200 498 498 0
2
0 after 0 20522500 430 430 0
Poř. Atlet Pr. na šíp 18m18m 109 Celkem
Indoor - Holý luk - Dospělí - Ženy - 18m round
1
0 after 0 24424400 488 488 0
Už zde nejsou zádné další statusy

  Správce závodu

  Úkony

Inzerovat na Rcherz.com
Prosím vyberte disciplínu
Prosím vyberte formát
Zvol prosím kategorii
Zvol prosím pohlaví
Zvol prosím divizi



Display mode:

Live Results for:

Advanced settings

Category:

Sessions:

Shooting Places:

Refresh interval:

Scroll speed:

Photo stream:


Categories:

Live results URL

Shoot Out live results URL

Round Robin live results URL