Halový pohár Startu Brno - I. kolo

Střelnice
Czech Republic
Loosova 1b, Brno, Jihomoravsky, Czech Republic
Počet střelců
36

Základní informace

Úroveň
Other Events
Svaz
WA - World Archery Federation
Omezení
Open

Důležíté datumy

Datum začátku
Závěrečný den
Konečné přihlášky
November 23, 2017

Kontaktní informace

Přiložený soubor

Výsledky

Order qualification by : position asc | first name desc | last name desc | target number desc | average arrow desc
Filter by club:
Poř. Atlet Pr. na šíp 18m18m 109 Celkem
Indoor - Reflexní luk - Senioři - Muži - 18m round
1
Jiří Šusta (11B) První a jediná
8.07 after 60 241243817 484 484 0
2
0 after 0 215231912 446 446 0
Poř. Atlet Pr. na šíp 18m18m 109 Celkem
Indoor - Reflexní luk - Dospělí - Muži - 18m round
1
Jakub Prax (16A) První a jediná
9.03 after 60 2752671630 542 542 0
2
Martin Ondra (15A) První a jediná
8.88 after 60 2652681919 533 533 0
3
Karel Souček (10D) První a jediná
0 after 0 2682552017 523 523 0
4
Marek Dostál (7B) První a jediná
8.55 after 60 258255929 513 513 0
5
8.08 after 60 240245818 485 485 0
6
Ladislav Vošta (6D) První a jediná
7.73 after 60 218246910 464 464 0
7
7.1 after 60 200226116 426 426 0
Poř. Atlet Pr. na šíp 18m18m 109 Celkem
Indoor - Reflexní luk - Dospělí - Ženy - 18m round
1
0 after 0 239230916 469 469 0
2
7.28 after 60 22121698 437 437 0
3
6.88 after 60 220193312 413 413 0
4
5.25 after 60 15915640 315 315 0
Poř. Atlet Pr. na šíp 18m18m 109 Celkem
Indoor - Reflexní luk - Junioři - Muži - 18m round
1
6.77 after 60 202204617 406 406 0
2
Filip Foltýn (14B) První a jediná
6.38 after 60 20118267 383 383 0
3
Robert Klem (16B) První a jediná
4.8 after 60 13315517 288 288 0
Poř. Atlet Pr. na šíp 18m18m 109 Celkem
Indoor - Reflexní luk - Junioři - Ženy - 18m round
1
5.33 after 60 14517525 320 320 0
Poř. Atlet Pr. na šíp 18m18m 109 Celkem
Indoor - Reflexní luk - Kadeti - Muži - 18m round
1
6.52 after 60 186205111 391 391 0
2
0 after 0 192159120 351 351 0
3
4.7 after 60 16212032 282 282 0
Poř. Atlet Pr. na šíp 18m18m 109 Celkem
Indoor - Reflexní luk - Kadeti - Ženy - 18m round
1
7.28 after 60 228209812 437 437 0
2
4.8 after 60 15213602 288 288 0
Poř. Atlet Pr. na šíp 18m18m 109 Celkem
Indoor - Reflexní luk - Starší žáci - Muži - 18m round
1
0 after 0 2572692019 526 526 0
2
6.75 after 60 20520045 405 405 0
Poř. Atlet Pr. na šíp 18m18m 109 Celkem
Indoor - Reflexní luk - Starší žáci - Ženy - 18m round
1
0 after 0 216220410 436 436 0
2
0 after 0 17719038 367 367 0
3
5.87 after 60 20215015 352 352 0
4
4.93 after 60 16313306 296 296 0
Poř. Atlet Pr. na šíp 18m18m 109 Celkem
Indoor - Reflexní luk - Mladší žáci - Ženy - 18m round
1
0 after 0 15720309 360 360 0
Poř. Atlet Pr. na šíp 18m18m 109 Celkem
Indoor - Holý luk - Senioři - Muži - 18m round
1
Luděk Ragas (8C) První a jediná
0 after 0 13315700 290 290 0
Poř. Atlet Pr. na šíp 18m18m 109 Celkem
Indoor - Holý luk - Senioři - Ženy - 18m round
1
Jolana Stejskalová (10C) První a jediná
0 after 0 19115815 349 349 0
Poř. Atlet Pr. na šíp 18m18m 109 Celkem
Indoor - Holý luk - Dospělí - Muži - 18m round
1
Jan Albrecht (12C) První a jediná
0 after 0 222224812 446 446 0
2
Luboš Vachl (12D) První a jediná
0 after 0 213216310 429 429 0
3
6.05 after 60 19816527 363 363 0
Poř. Atlet Pr. na šíp 18m18m 109 Celkem
Indoor - Holý luk - Dospělí - Ženy - 18m round
1
7.28 after 60 237200613 437 437 0
2
Lucia Frgelecová (6C) První a jediná
6.47 after 60 190198211 388 388 0
Poř. Družstvo 18m18m Součet Celkem
Indoor - Recurve - Dospělí - Muži - 18m round
1
LK Brno 05- POD muži RL
1462 / 1800
Marek Dostál 258255 513/600
Tomáš Pikula 240245 485/600
Ladislav Vošta 218246 464/600
Poř. Družstvo 18m18m Součet Celkem
Indoor - Recurve - Dospělí - Ženy - 18m round
1
LO TJ Start Brno- POD ženy
1319 / 1800
Ivana Vozdecká 239230 469/600
Alena Dostálová 221216 437/600
Barbora Pikulová 220193 413/600
Poř. Družstvo 18m18m Součet Celkem
Indoor - Recurve - Všechny věkové kategorie - Mixed-tým - 18m round
1
LO TJ Start Brno- POD žáci
1208 / 1800
Kristýna Fišerová 216220 436/600
Adam Střihavka 205200 405/600
Valentina Pavlíková 177190 367/600
2
LO TJ Start Brno- POD dorost
1180 / 1800
Vojtěch Sýkora 202204 406/600
Matěj Smetana 186205 391/600
Filip Foltýn 201182 383/600
Už zde nejsou zádné další statusy

  Správce závodu

  Úkony

Inzerovat na Rcherz.com
Prosím vyberte disciplínu
Prosím vyberte formát
Zvol prosím kategorii
Zvol prosím pohlaví
Zvol prosím divizi



Display mode:

Live Results for:

Advanced settings

Category:

Sessions:

Shooting Places:

Refresh interval:

Scroll speed:

Photo stream:


Categories:

Live results URL

Shoot Out live results URL

Round Robin live results URL