Halový pohár Startu Brno - II. kolo

Střelnice
Czech Republic
Loosova 1b, Brno, Jihomoravsky, Czech Republic
Počet střelců
43

Základní informace

Úroveň
Other Events
Svaz
WA - World Archery Federation
Omezení
Open

Důležíté datumy

Datum začátku
Závěrečný den
Konečné přihlášky
December 14, 2017

Kontaktní informace

Přiložený soubor

Výsledky

Order qualification by : position asc | first name desc | last name desc | target number desc | average arrow desc
Filter by club:
Poř. Atlet Pr. na šíp 18m18m 109 Celkem
Indoor - Reflexní luk - Senioři - Muži - 18m round
1
8.38 after 60 2512521122 503 503 0
2
Jiří Šusta (15A) První a jediná
7.97 after 60 2312471214 478 478 0
Poř. Atlet Pr. na šíp 18m18m 109 Celkem
Indoor - Reflexní luk - Dospělí - Muži - 18m round
1
Jakub Prax (13A) První a jediná
9.15 after 60 2762732521 549 549 0
2
Martin Ondra (12A) První a jediná
9.08 after 60 2772682125 545 545 0
3
Ondřej Kalman (6D) První a jediná
8.08 after 60 2482371212 485 485 0
4
Karel Souček (14A) První a jediná
7.93 after 60 238238722 476 476 0
5
Ladislav Vošta (12C) První a jediná
7.67 after 60 2382221215 460 460 0
6
7.52 after 60 233218516 451 451 0
7
Jan Kohoutek (16A) První a jediná
7.4 after 60 221223614 444 444 0
Poř. Atlet Pr. na šíp 18m18m 109 Celkem
Indoor - Reflexní luk - Dospělí - Ženy - 18m round
1
4.82 after 60 13315627 289 289 0
Poř. Atlet Pr. na šíp 18m18m 109 Celkem
Indoor - Reflexní luk - Junioři - Muži - 18m round
1
7.68 after 60 227234617 461 461 0
2
Robert Klem (11A) První a jediná
6.98 after 60 19922058 419 419 0
3
David Joura (14C) První a jediná
6.23 after 60 184190411 374 374 0
Poř. Atlet Pr. na šíp 18m18m 109 Celkem
Indoor - Reflexní luk - Kadeti - Muži - 18m round
1
7.13 after 60 214214213 428 428 0
2
0 after 0 18618436 370 370 0
3
5.75 after 60 18416135 345 345 0
4
5.35 after 60 16415736 321 321 0
5
4.25 after 60 12612904 255 255 0
Poř. Atlet Pr. na šíp 18m18m 109 Celkem
Indoor - Reflexní luk - Kadeti - Ženy - 18m round
1
0 after 0 2192401111 459 459 0
2
Erika Do (16C) První a jediná
6.25 after 60 197178711 375 375 0
3
0 after 0 16615022 316 316 0
Poř. Atlet Pr. na šíp 18m18m 109 Celkem
Indoor - Reflexní luk - Starší žáci - Muži - 18m round
1
0 after 0 2452491117 494 494 0
2
6.02 after 60 20215917 361 361 0
Poř. Atlet Pr. na šíp 18m18m 109 Celkem
Indoor - Reflexní luk - Starší žáci - Ženy - 18m round
1
0 after 0 219224415 443 443 0
2
5.47 after 60 18014813 328 328 0
3
3.15 after 60 7511411 189 189 0
Poř. Atlet Pr. na šíp 18m18m 109 Celkem
Indoor - Reflexní luk - Mladší žáci - Muži - 18m round
1
0 after 0 20921666 425 425 0
Poř. Atlet Pr. na šíp 18m18m 109 Celkem
Indoor - Reflexní luk - Mladší žáci - Ženy - 18m round
1
0 after 0 200250713 450 450 0
2
0 after 0 201222111 423 423 0
3
0 after 0 17416900 343 343 0
Poř. Atlet Pr. na šíp 18m18m 109 Celkem
Indoor - Kladkový luk - Senioři - Muži - 18m round
1
Zdeněk Mejzlík (12D) První a jediná
9.5 after 60 2882823128 570 570 0
Poř. Atlet Pr. na šíp 18m18m 109 Celkem
Indoor - Kladkový luk - Senioři - Ženy - 18m round
1
9.1 after 60 2702761537 546 546 0
Poř. Atlet Pr. na šíp 18m18m 109 Celkem
Indoor - Kladkový luk - Dospělí - Muži - 18m round
1
9.32 after 60 2802792236 559 559 0
2
Petr Nesvadba (16D) První a jediná
9.13 after 60 2652832038 548 548 0
Poř. Atlet Pr. na šíp 18m18m 109 Celkem
Indoor - Kladkový luk - Kadeti - Ženy - 18m round
1
9.02 after 60 2762651539 541 541 0
Poř. Atlet Pr. na šíp 18m18m 109 Celkem
Indoor - Holý luk - Senioři - Muži - 18m round
1
Luděk Ragas (10D) První a jediná
4.15 after 60 10714224 249 249 0
Poř. Atlet Pr. na šíp 18m18m 109 Celkem
Indoor - Holý luk - Dospělí - Muži - 18m round
1
Luboš Vachl (11C) První a jediná
7.43 after 60 227219512 446 446 0
2
Martin Kozumplík (9B) První a jediná
6.58 after 60 20119439 395 395 0
3
6.55 after 60 18720635 393 393 0
4
Jan Albrecht (7C) První a jediná
0 after 0 19817146 369 369 0
5
David Kabelka (8C) První a jediná
5.12 after 60 15715024 307 307 0
Poř. Atlet Pr. na šíp 18m18m 109 Celkem
Indoor - Holý luk - Dospělí - Ženy - 18m round
1
0 after 0 21621577 431 431 0
2
Lucia Frgelecová (6C) První a jediná
6.57 after 60 19819645 394 394 0
Poř. Družstvo 18m18m Součet Celkem
Indoor - Recurve - Všechny věkové kategorie - Muži - 18m round
1
LO TJ Start Brno- liga muži
1572 / 1800
Jakub Prax 276273 549/600
Martin Ondra 277268 545/600
Jiří Šusta 231247 478/600
Poř. Družstvo 18m18m Součet Celkem
Indoor - Recurve - Všechny věkové kategorie - Mixed-tým - 18m round
1
LK Znojmo- liga žactva
1298 / 1800
Michaela Adámková 200250 450/600
Tadeáš Paleček 209216 425/600
Eliška Larvová 201222 423/600
Poř. Družstvo 18m18m Součet Celkem
Indoor - Barebow - Všechny věkové kategorie - Mixed-tým - 18m round
1
LK Brno 05- přebor- A
1272 / 1800
Luboš Vachl 227219 446/600
Michaela Wičarová Štroblová 216215 431/600
Martin Kozumplík 201194 395/600
2
LK Brno 05- přebor- B
1069 / 1800
Daniel Lichtenberg Lisý 187206 393/600
Jan Albrecht 198171 369/600
David Kabelka 157150 307/600
Už zde nejsou zádné další statusy

  Správce závodu

  Úkony

Inzerovat na Rcherz.com
Prosím vyberte disciplínu
Prosím vyberte formát
Zvol prosím kategorii
Zvol prosím pohlaví
Zvol prosím divizi



Display mode:

Live Results for:

Advanced settings

Category:

Sessions:

Shooting Places:

Refresh interval:

Scroll speed:

Photo stream:


Categories:

Live results URL

Shoot Out live results URL

Round Robin live results URL