Halový pohár Startu Brno - III. kolo

Střelnice
Czech Republic
Loosova 1b, Brno, Jihomoravsky, Czech Republic
Počet střelců
48

Základní informace

Úroveň
Other Events
Svaz
WA - World Archery Federation
Omezení
Open

Důležíté datumy

Datum začátku
Závěrečný den
Konečné přihlášky
January 4, 2018

Kontaktní informace

Výsledky

Order qualification by : position asc | first name desc | last name desc | target number desc | average arrow desc
Filter by club:
Poř. Atlet Pr. na šíp 18m18m 109 Celkem
Indoor - Reflexní luk - Senioři - Muži - 18m round
1
Jiří Salajka (5D) První a jediná
8.68 after 60 2512701526 521 521 0
2
8.5 after 60 2422681815 510 510 0
3
8.23 after 60 252242920 494 494 0
4
Jiří Šusta (11A) První a jediná
7.62 after 60 213244914 457 457 0
Poř. Atlet Pr. na šíp 18m18m 109 Celkem
Indoor - Reflexní luk - Dospělí - Muži - 18m round
1
Karel Sedláček (11C) První a jediná
9.27 after 60 2832732527 556 556 0
2
Martin Ondra (14A) První a jediná
9.15 after 60 2812682524 549 549 0
3
9.08 after 60 2742711829 545 545 0
4
Jakub Prax (15A) První a jediná
8.95 after 60 2772601827 537 537 0
5
Michal Dufek (12A) První a jediná
8.28 after 60 255242822 497 497 0
6
Karel Souček (16A) První a jediná
8.22 after 60 245248725 493 493 0
7
David Maršálek (13C) První a jediná
8.05 after 60 2352481021 483 483 0
8
Ladislav Vošta (11B) První a jediná
7.95 after 60 241236922 477 477 0
9
Marek Dostál (13B) První a jediná
7.93 after 60 260216920 476 476 0
10
Jan Kohoutek (13A) První a jediná
7.57 after 60 2561981214 454 454 0
11
7.55 after 60 230223713 453 453 0
12
Ondřej Kalman (9D) První a jediná
7.33 after 60 21822258 440 440 0
13
Marek Vrzal (12C) První a jediná
6.72 after 60 212191614 403 403 0
Poř. Atlet Pr. na šíp 18m18m 109 Celkem
Indoor - Reflexní luk - Junioři - Muži - 18m round
1
6.9 after 60 207207619 414 414 0
2
Robert Klem (15B) První a jediná
6.63 after 60 1482501010 398 398 0
3
Filip Foltýn (16B) První a jediná
6.35 after 60 184197511 381 381 0
Poř. Atlet Pr. na šíp 18m18m 109 Celkem
Indoor - Reflexní luk - Kadeti - Muži - 18m round
1
6.57 after 60 19719739 394 394 0
2
5.48 after 60 18114873 329 329 0
3
5.28 after 60 18013746 317 317 0
4
4.85 after 60 15613525 291 291 0
5
4.3 after 60 12713125 258 258 0
Poř. Atlet Pr. na šíp 18m18m 109 Celkem
Indoor - Reflexní luk - Kadeti - Ženy - 18m round
1
0 after 0 2362311311 467 467 0
2
Erika Do (6B) První a jediná
6.23 after 60 18419007 374 374 0
3
5.62 after 60 16816947 337 337 0
4
4.6 after 60 12215412 276 276 0
Poř. Atlet Pr. na šíp 18m18m 109 Celkem
Indoor - Reflexní luk - Starší žáci - Muži - 18m round
1
0 after 0 231236416 467 467 0
2
6.88 after 60 21320078 413 413 0
Poř. Atlet Pr. na šíp 18m18m 109 Celkem
Indoor - Reflexní luk - Starší žáci - Ženy - 18m round
1
0 after 0 235223415 458 458 0
2
7.08 after 60 21221357 425 425 0
3
0 after 0 18016537 345 345 0
4
2.83 after 59 848302 167 167 0
Poř. Atlet Pr. na šíp 18m18m 109 Celkem
Indoor - Reflexní luk - Mladší žáci - Ženy - 18m round
1
0 after 0 19818658 384 384 0
Poř. Atlet Pr. na šíp 18m18m 109 Celkem
Indoor - Kladkový luk - Senioři - Muži - 18m round
1
Zdeněk Mejzlík (14D) První a jediná
9.42 after 60 2812842535 565 565 0
2
Pavel Kučera (16D) První a jediná
9.1 after 60 2732731144 546 546 0
Poř. Atlet Pr. na šíp 18m18m 109 Celkem
Indoor - Kladkový luk - Dospělí - Muži - 18m round
1
Petr Nesvadba (15D) První a jediná
9.42 after 60 2822832731 565 565 0
2
Jakub Habásko (13D) První a jediná
9.42 after 60 2812842633 565 565 0
Poř. Atlet Pr. na šíp 18m18m 109 Celkem
Indoor - Holý luk - Senioři - Muži - 18m round
1
0 after 0 20720766 414 414 0
2
Luděk Ragas (8C) První a jediná
0 after 0 17215400 326 326 0
Poř. Atlet Pr. na šíp 18m18m 109 Celkem
Indoor - Holý luk - Dospělí - Muži - 18m round
1
Luboš Vachl (9C) První a jediná
7.13 after 60 223205412 428 428 0
2
Martin Kozumplík (6C) První a jediná
6.52 after 60 18320809 391 391 0
3
David Kabelka (5C) První a jediná
5.53 after 60 18115114 332 332 0
4
Jan Albrecht (4C) První a jediná
5.38 after 60 16515835 323 323 0
Poř. Atlet Pr. na šíp 18m18m 109 Celkem
Indoor - Holý luk - Dospělí - Ženy - 18m round
1
Ivana Milbachová (10C) První a jediná
7.62 after 60 2172401011 457 457 0
2
Lucia Frgelecová (9B) První a jediná
6.83 after 60 204206513 410 410 0
Poř. Družstvo 18m18m Součet Celkem
Indoor - Recurve - Všechny věkové kategorie - Muži - 18m round
1
LO TJ Start Brno- liga muži
1583 / 1800
Martin Ondra 281268 549/600
Jakub Prax 277260 537/600
Michal Dufek 255242 497/600
Poř. Družstvo 18m18m Součet Celkem
Indoor - Recurve - Všechny věkové kategorie - Mixed-tým - 18m round
1
LO TJ Start Brno- POD žáci
1296 / 1800
Kristýna Fišerová 235223 458/600
Michaela Juráčková 212213 425/600
Adam Střihavka 213200 413/600
2
LO TJ Start Brno- POD dorost
1193 / 1800
Vojtěch Sýkora 207207 414/600
Robert Klem 148250 398/600
Filip Foltýn 184197 381/600
Poř. Družstvo 18m18m Součet Celkem
Indoor - Barebow - Všechny věkové kategorie - Mixed-tým - 18m round
1
LK Brno 05- přebor- B
981 / 1800
David Kabelka 181151 332/600
Luděk Ragas 172154 326/600
Jan Albrecht 165158 323/600
Už zde nejsou zádné další statusy

  Správce závodu

  Úkony

Inzerovat na Rcherz.com
Prosím vyberte disciplínu
Prosím vyberte formát
Zvol prosím kategorii
Zvol prosím pohlaví
Zvol prosím divizi



Display mode:

Live Results for:

Advanced settings

Category:

Sessions:

Shooting Places:

Refresh interval:

Scroll speed:

Photo stream:


Categories:

Live results URL

Shoot Out live results URL

Round Robin live results URL