26. Mistrovství ČR žactva v halové lukostřelbě - 2018

Střelnice
Vysocina, Czech Republic
hala sokolovny, HUMPOLEC, Czech Republic
Počet střelců
133

Základní informace

Úroveň
National Championships
Svaz
WA - World Archery Federation
Omezení
Open

Důležíté datumy

Datum začátku
Závěrečný den
Konečné přihlášky
February 16, 2018

Výsledky

Order qualification by : position asc | first name desc | last name desc | target number desc | average arrow desc
Poř. Atlet Pr. na šíp 18m18m 109 Celkem
Reflexní luk Starší žáci
1
0 after 0 0000 0 0 0
2
0 after 0 0000 0 0 0
3
0 after 0 0000 0 0 0
4
0 after 0 0000 0 0 0
5
0 after 0 0000 0 0 0
6
0 after 0 0000 0 0 0
7
0 after 0 0000 0 0 0
8
0 after 0 0000 0 0 0
9
0 after 0 0000 0 0 0
10
0 after 0 0000 0 0 0
11
0 after 0 0000 0 0 0
12
0 after 0 0000 0 0 0
13
0 after 0 0000 0 0 0
14
0 after 0 0000 0 0 0
15
0 after 0 0000 0 0 0
16
0 after 0 0000 0 0 0
17
0 after 0 0000 0 0 0
18
0 after 0 0000 0 0 0
19
0 after 0 0000 0 0 0
20
0 after 0 0000 0 0 0
21
0 after 0 0000 0 0 0
22
0 after 0 0000 0 0 0
23
0 after 0 0000 0 0 0
24
0 after 0 0000 0 0 0
25
0 after 0 0000 0 0 0
26
0 after 0 0000 0 0 0
27
0 after 0 0000 0 0 0
28
0 after 0 0000 0 0 0
29
0 after 0 0000 0 0 0
30
0 after 0 0000 0 0 0
31
0 after 0 0000 0 0 0
32
0 after 0 0000 0 0 0
33
0 after 0 0000 0 0 0
34
0 after 0 0000 0 0 0
35
0 after 0 0000 0 0 0
Poř. Atlet Pr. na šíp 18m18m 109 Celkem
Reflexní luk Starší žákyně
1
0 after 0 0000 0 0 0
2
0 after 0 0000 0 0 0
3
0 after 0 0000 0 0 0
4
0 after 0 0000 0 0 0
5
0 after 0 0000 0 0 0
6
0 after 0 0000 0 0 0
7
0 after 0 0000 0 0 0
8
0 after 0 0000 0 0 0
9
0 after 0 0000 0 0 0
10
0 after 0 0000 0 0 0
11
0 after 0 0000 0 0 0
12
0 after 0 0000 0 0 0
13
0 after 0 0000 0 0 0
14
0 after 0 0000 0 0 0
15
0 after 0 0000 0 0 0
16
0 after 0 0000 0 0 0
17
0 after 0 0000 0 0 0
18
0 after 0 0000 0 0 0
19
0 after 0 0000 0 0 0
20
0 after 0 0000 0 0 0
21
0 after 0 0000 0 0 0
22
0 after 0 0000 0 0 0
23
0 after 0 0000 0 0 0
24
0 after 0 0000 0 0 0
25
0 after 0 0000 0 0 0
26
0 after 0 0000 0 0 0
27
0 after 0 0000 0 0 0
28
0 after 0 0000 0 0 0
29
0 after 0 0000 0 0 0
30
0 after 0 0000 0 0 0
31
0 after 0 0000 0 0 0
32
0 after 0 0000 0 0 0
33
0 after 0 0000 0 0 0
Poř. Atlet Pr. na šíp 18m18m 109 Celkem
Reflexní luk Mladší žáci
1
0 after 0 0000 0 0 0
2
0 after 0 0000 0 0 0
3
0 after 0 0000 0 0 0
4
0 after 0 0000 0 0 0
5
0 after 0 0000 0 0 0
6
0 after 0 0000 0 0 0
7
0 after 0 0000 0 0 0
8
0 after 0 0000 0 0 0
9
0 after 0 0000 0 0 0
10
0 after 0 0000 0 0 0
11
0 after 0 0000 0 0 0
12
0 after 0 0000 0 0 0
13
0 after 0 0000 0 0 0
14
0 after 0 0000 0 0 0
15
0 after 0 0000 0 0 0
16
0 after 0 0000 0 0 0
17
0 after 0 0000 0 0 0
18
0 after 0 0000 0 0 0
19
0 after 0 0000 0 0 0
20
0 after 0 0000 0 0 0
21
0 after 0 0000 0 0 0
Poř. Atlet Pr. na šíp 18m18m 109 Celkem
Reflexní luk Mladší žákyně
1
0 after 0 0000 0 0 0
2
0 after 0 0000 0 0 0
3
0 after 0 0000 0 0 0
4
0 after 0 0000 0 0 0
5
0 after 0 0000 0 0 0
6
0 after 0 0000 0 0 0
7
0 after 0 0000 0 0 0
8
0 after 0 0000 0 0 0
9
0 after 0 0000 0 0 0
10
0 after 0 0000 0 0 0
11
0 after 0 0000 0 0 0
12
0 after 0 0000 0 0 0
13
0 after 0 0000 0 0 0
14
0 after 0 0000 0 0 0
15
0 after 0 0000 0 0 0
16
0 after 0 0000 0 0 0
17
0 after 0 0000 0 0 0
18
0 after 0 0000 0 0 0
19
0 after 0 0000 0 0 0
20
0 after 0 0000 0 0 0
21
0 after 0 0000 0 0 0
22
0 after 0 0000 0 0 0
23
0 after 0 0000 0 0 0
24
0 after 0 0000 0 0 0
Poř. Atlet Pr. na šíp 18m18m 109 Celkem
Holý luk Starší žáci
1
0 after 0 0000 0 0 0
2
0 after 0 0000 0 0 0
3
0 after 0 0000 0 0 0
4
0 after 0 0000 0 0 0
5
0 after 0 0000 0 0 0
6
0 after 0 0000 0 0 0
7
0 after 0 0000 0 0 0
Poř. Atlet Pr. na šíp 18m18m 109 Celkem
Holý luk Starší žákyně
1
0 after 0 0000 0 0 0
2
0 after 0 0000 0 0 0
3
0 after 0 0000 0 0 0
4
0 after 0 0000 0 0 0
5
0 after 0 0000 0 0 0
6
0 after 0 0000 0 0 0
Poř. Atlet Pr. na šíp 18m18m 109 Celkem
Holý luk Mladší žáci
1
0 after 0 0000 0 0 0
Poř. Atlet Pr. na šíp 18m18m 109 Celkem
Holý luk Mladší žákyně
1
0 after 0 0000 0 0 0
2
0 after 0 0000 0 0 0
3
0 after 0 0000 0 0 0
4
0 after 0 0000 0 0 0
5
0 after 0 0000 0 0 0
6
0 after 0 0000 0 0 0
Poř. Družstvo 18m18m Součet Celkem
Indoor - Recurve - Starší žáci - Muži - 18m round
1
RSM LK Votice
0 / 2400
Šimon Bárta 00 0/600
Richard Krejčí 00 0/600
Zdeněk Kužel ml. 00 0/600
Matěj Špinar 00 0/600
2
RSM ESKA Cheb
0 / 1800
Jan Thomas Bubanec 00 0/600
Martin Hámor ml. 00 0/600
Petr Sacher 00 0/600
3
RSM Ostrava "B"
0 / 1800
Matyáš Čapka 00 0/600
Jakub Juras 00 0/600
Rudolf Ptaszek 00 0/600
4
RSM Šanov
0 / 1800
Matěj Fučík 00 0/600
Vojtěch Reichl 00 0/600
Veronika Zoufalá 00 0/600
5
RSM Start Praha
0 / 1800
František Heřmánek 00 0/600
Meda Čapková 00 0/600
Pavla Kořínková 00 0/600
6
RSM Sokol Vršovice
0 / 1800
Tomáš Janoušek 00 0/600
Jakub Kopřiva 00 0/600
Lucie Nevolová 00 0/600
7
RSM Ostrava "A"
0 / 2400
Štěpán Kalus 00 0/600
Radim Kokeš 00 0/600
Jan Ohnoutek 00 0/600
Miroslav Přeček 00 0/600
8
RSM Prostějov
0 / 2400
Ondřej Martinek 00 0/600
David Šmíd 00 0/600
Václav Vybíral 00 0/600
Daniel Zbořil 00 0/600
9
RSM 1.LK Plzeň
0 / 2400
Ondřej Pašek 00 0/600
Jan Stiegler 00 0/600
Kateřina Herdová 00 0/600
Kateřina Krátká 00 0/600
10
RSM Spartak Chrást
0 / 2400
Kryštof Vilém Revaj 00 0/600
Adam Soukup 00 0/600
Jakub Stuš 00 0/600
Kristýna Řezáčová 00 0/600
Poř. Družstvo 18m18m Součet Celkem
Indoor - Recurve - Starší žáci - Ženy - 18m round
1
RSW LK Votice
0 / 2400
Johana Barrera 00 0/600
Nikola Svobodná 00 0/600
Natálie Trojášková 00 0/600
Kateřina Platilová 00 0/600
2
RSW SKP Vsetín
0 / 2400
Soňa Bartíková 00 0/600
Magdaléna Fojtíková 00 0/600
Lucie Rožnovjáková 00 0/600
Viktorie Vévodová 00 0/600
3
RSW Ostrava "C"
0 / 1800
Julie Bláhová 00 0/600
Denisa Popelková 00 0/600
Anna Tomášková 00 0/600
4
RSW Prostějov
0 / 1800
Adéla Chaloupková 00 0/600
Eliška Koleňáková 00 0/600
Žaneta Svobodová 00 0/600
5
RSW Start Brno
0 / 1800
Kristýna Fišerová 00 0/600
Veronika Fryčová 00 0/600
Michaela Juráčková 00 0/600
6
RSW Ostrava "A"
0 / 1800
Nikola Grošaftová 00 0/600
Adéla Karásková 00 0/600
Josefa Nerudová 00 0/600
7
RSW Ostrava "B"
0 / 1800
Gabriela Macháčová 00 0/600
Karolína Miženková 00 0/600
Gabriela Paříková 00 0/600
Poř. Družstvo 18m18m Součet Celkem
Indoor - Recurve - Mladší žáci - Muži - 18m round
1
RMM Šanov "B"
0 / 1800
Noe Fabian Bernard 00 0/600
David Hrabák 00 0/600
Lucie Klepáčková 00 0/600
2
RMM LK ARCUS
0 / 1800
Alexander Fišer 00 0/600
Daniel Fišer 00 0/600
Tomáš Smaha 00 0/600
3
RMM Šanov "A"
0 / 1800
Daniel Kovář 00 0/600
Ondřej Mika 00 0/600
Patrik Weiser 00 0/600
4
RMM SK Bystřice
0 / 1800
Dalibor Křivánek 00 0/600
Matyáš Křivánek 00 0/600
Jan Špinetti 00 0/600
5
RMM Ostrava
0 / 1800
Ondřej Křižák 00 0/600
Sebastián Kula 00 0/600
Lukáš Liberda 00 0/600
6
RMM LK Znojmo
0 / 1800
Tadeáš Paleček 00 0/600
Michaela Adámková 00 0/600
Eliška Larvová 00 0/600
7
RMM Spartak Chrást
0 / 1800
Pavel Sekmiler 00 0/600
Johana Heřmanová 00 0/600
Nikola Perlíková 00 0/600
Poř. Družstvo 18m18m Součet Celkem
Indoor - Recurve - Mladší žáci - Ženy - 18m round
1
RMW SK Bystřice
0 / 1800
Anna Bartůšková 00 0/600
Františka Sedláčková 00 0/600
Veronika Vrtišková 00 0/600
2
RMW LK Votice
0 / 1800
Viktorie Budínová 00 0/600
Štěpánka Grňová 00 0/600
Andrea Kuželová 00 0/600
3
RMW SK Přerov
0 / 1800
Denisa Jiskrová 00 0/600
Nikol Kalinová 00 0/600
Nela Zbořilová 00 0/600
4
RMW Kyšice
0 / 1800
Běla Kupková 00 0/600
Kamila Nováková 00 0/600
Tereza Sedláčková 00 0/600
Poř. Družstvo 18m18m Součet Celkem
Indoor - Barebow - Starší žáci - Muži - 18m round
1
BSM Jiskra Humpolec
0 / 1800
Tergelsaikhan Sarangerel 00 0/600
Richard Závodský 00 0/600
Anna Frantálová 00 0/600
Poř. Družstvo 18m18m Součet Celkem
Indoor - Barebow - Mladší žáci - Muži - 18m round
1
BMM Český les
0 / 1800
Lukáš Kučerka 00 0/600
Markéta Andrlová 00 0/600
Kristýna Mužíková 00 0/600
Poř. Družstvo 18m18m Součet Celkem
Indoor - Barebow - Mladší žáci - Ženy - 18m round
1
BMW LK Tachov
0 / 1800
Kristýna Drapáková 00 0/600
Hana Šmejkalová 00 0/600
Jana Šmejkalová 00 0/600
Už zde nejsou zádné další statusy

  Správce závodu

  Úkony

Inzerovat na Rcherz.com
Prosím vyberte disciplínu
Prosím vyberte formát
Zvol prosím kategorii
Zvol prosím pohlaví
Zvol prosím divizi



Display mode:

Live Results for:

Advanced settings

Category:

Sessions:

Shooting Places:

Refresh interval:

Scroll speed:

Photo stream:


Categories:

Live results URL

Shoot Out live results URL

Round Robin live results URL