27. Mistrovství České republiky žactva v halové lukostřelbě

Střelnice
Czech Republic
Sportovní hala, Kostelec na Hané, Olomoucky, Czech Republic
Počet střelců
109

Základní informace

Úroveň
National Championships
Svaz
WA - World Archery Federation
Omezení
Open

Důležíté datumy

Datum začátku
Závěrečný den
Konečné přihlášky
January 27, 2019

Výsledky

Order qualification by : position asc | first name desc | last name desc | target number desc | average arrow desc
Filter by club:
QUALIFICATION
1 / 16
1 / 8
1 / 4
1 / 2
FINAL
Poř. Atlet Pr. na šíp 18m18m 109 Celkem
Reflexní luk Starší žáci
1
9.5 after 60 2892813719 570 570 0
2
9.37 after 60 2832793022 562 562 0
3
9.18 after 60 2742772523 551 551 0
4
9.12 after 60 2742732421 547 547 0
5
8.95 after 60 2702671728 537 537 0
6
8.93 after 60 2672692021 536 536 0
7
8.87 after 60 2742582027 532 532 0
8
8.75 after 60 2682571333 525 525 0
9
8.7 after 60 2672551620 522 522 0
10
8.6 after 60 2562601715 516 516 0
11
8.58 after 60 2442711323 515 515 0
12
8.53 after 60 2562561914 512 512 0
13
8.52 after 60 2472641221 511 511 0
14
8.45 after 60 2482591621 507 507 0
15
8.17 after 60 2442461414 490 490 0
16
7.97 after 60 228250715 478 478 0
17
7.95 after 60 2462311010 477 477 0
18
7.92 after 60 2282471015 475 475 0
19
7.82 after 60 2532161017 469 469 0
20
7.68 after 60 228233612 461 461 0
21
7.62 after 60 222235819 457 457 0
22
7.52 after 60 22522686 451 451 0
23
7.08 after 60 203222610 425 425 0
24
6.95 after 60 223194712 417 417 0
25
6.88 after 60 219194211 413 413 0
26
6.65 after 60 19720266 399 399 0
27
6.65 after 60 18621347 399 399 0
28
6.38 after 60 18020345 383 383 0
29
5.73 after 60 16817625 344 344 0
30
5.6 after 60 15618016 336 336 0
QUALIFICATION
1 / 16
1 / 8
1 / 4
1 / 2
FINAL
Poř. Atlet Pr. na šíp 18m18m 109 Celkem
Reflexní luk Starší žákyně
1
9.32 after 60 2782812825 559 559 0
2
9.1 after 60 2722741928 546 546 0
3
8.85 after 60 2652662023 531 531 0
4
8.73 after 60 2582661326 524 524 0
5
8.7 after 60 2582641619 522 522 0
6
8.5 after 60 2442661223 510 510 0
7
8.22 after 60 2402531513 493 493 0
8
8.15 after 60 2242651417 489 489 0
9
8.15 after 60 2412481218 489 489 0
10
8.12 after 60 233254623 487 487 0
11
7.93 after 60 235241623 476 476 0
12
7.88 after 60 2432301013 473 473 0
13
7.85 after 60 248223622 471 471 0
14
7.83 after 60 237233719 470 470 0
15
7.72 after 60 223240615 463 463 0
16
7.67 after 60 222238616 460 460 0
17
7.38 after 60 214229415 443 443 0
18
7.27 after 60 208228814 436 436 0
19
7.25 after 60 226209315 435 435 0
20
7.18 after 60 210221516 431 431 0
21
7.17 after 60 20422677 430 430 0
22
6.87 after 60 209203911 412 412 0
23
6.85 after 60 21020138 411 411 0
24
6.63 after 60 213185114 398 398 0
25
6.62 after 60 214183310 397 397 0
26
6.13 after 60 17619226 368 368 0
27
5.87 after 60 181171110 352 352 0
28
5.17 after 60 14816215 310 310 0
QUALIFICATION
1 / 8
1 / 4
1 / 2
FINAL
Poř. Atlet Pr. na šíp 18m18m 109 Celkem
Reflexní luk Mladší žáci
1
8.85 after 60 2682631824 531 531 0
2
8.58 after 60 2572581718 515 515 0
3
8.5 after 60 2622481519 510 510 0
4
8.45 after 60 2562511121 507 507 0
5
8.35 after 60 2522491220 501 501 0
6
8.35 after 60 2512501118 501 501 0
7
8.3 after 60 2422561514 498 498 0
8
8.28 after 60 242255920 497 497 0
9
8.22 after 60 243250919 493 493 0
10
7.87 after 60 240232717 472 472 0
11
7.63 after 60 231227516 458 458 0
12
7.45 after 60 216231715 447 447 0
13
7.25 after 60 222213512 435 435 0
14
7.22 after 60 21621768 433 433 0
15
7.22 after 60 216217316 433 433 0
16
7.22 after 60 225208315 433 433 0
17
7.08 after 60 215210617 425 425 0
18
6.73 after 60 18621858 404 404 0
19
5.98 after 60 18417539 359 359 0
20
5.8 after 60 17217615 348 348 0
21
5.45 after 60 13519226 327 327 0
QUALIFICATION
1 / 8
1 / 4
1 / 2
FINAL
Poř. Atlet Pr. na šíp 18m18m 109 Celkem
Reflexní luk Mladší žákyně
1
8.6 after 60 2672491228 516 516 0
2
8.42 after 60 2552501315 505 505 0
3
8.4 after 60 255249722 504 504 0
4
8.25 after 60 248247821 495 495 0
5
8.2 after 60 2362561015 492 492 0
6
8.13 after 60 2312571312 488 488 0
7
8.07 after 60 2402441015 484 484 0
8
7.87 after 60 245227516 472 472 0
9
7.85 after 60 229242915 471 471 0
10
7.85 after 60 236235617 471 471 0
11
7.7 after 60 229233616 462 462 0
12
7.65 after 60 2092501213 459 459 0
13
7.6 after 60 230226129 456 456 0
14
7.4 after 60 243201814 444 444 0
15
7.22 after 60 22620769 433 433 0
16
7.02 after 60 209212311 421 421 0
17
6.92 after 60 20521058 415 415 0
18
6.9 after 60 20720765 414 414 0
19
6.67 after 60 21019029 400 400 0
20
6.65 after 60 19820148 399 399 0
21
6.63 after 60 189209310 398 398 0
22
6.17 after 60 16920129 370 370 0
23
6.07 after 60 16719726 364 364 0
24
5.45 after 60 16416316 327 327 0
25
5.13 after 60 15815015 308 308 0
QUALIFICATION
1 / 2
FINAL
Poř. Atlet Pr. na šíp 18m18m 109 Celkem
Holý luk Mladší žákyně
1
7.75 after 60 227238713 465 465 0
2
5.93 after 60 18017656 356 356 0
3
5.3 after 60 13418433 318 318 0
4
4.2 after 60 14410811 252 252 0
5
1.3 after 60 334500 78 78 0
QUALIFICATION
1 / 4
1 / 2
FINAL
Poř. Družstvo 18m18m Součet Celkem
Indoor - Recurve - Starší žáci - Muži - 18m round
1
RSM LK Votice
1664 / 1800
Matěj Špinar 289281 570/600
Šimon Bárta 283279 562/600
Zdeněk Kužel ml. 274258 532/600
2
RSM LO Mariánské Hory "A"
1566 / 1800
Lukáš Liberda 270267 537/600
Miroslav Přeček 267255 522/600
Radim Kokeš 248259 507/600
3
RSM Start Praha
1563 / 1800
Richard Krejčí 274277 551/600
Jakub Štětka 268257 525/600
Meda Čapková 233254 487/600
4
RSM 1. LK Plzeň 1935
1559 / 1800
Lukáš Fritsch 267269 536/600
Daniel Bouřil 256256 512/600
Jan Stiegler 247264 511/600
5
RSM Lukostřelba Prostějov
1459 / 1800
David Šmíd 244271 515/600
Jan Čalkovský 228247 475/600
Daniel Zbořil 253216 469/600
6
RSM TJ Spartak Chrást
1418 / 1800
Pavel Stupka 244246 490/600
Kristýna Řezáčová 248223 471/600
Jakub Stuš 222235 457/600
7
RSM LK ESKA Cheb
1389 / 1800
Martin Hámor Ml. 274273 547/600
Barbora Brettlová 214229 443/600
Filip Schulz 186213 399/600
8
RSM LO Mariánské Hory "B"
1273 / 1800
Jakub Dekař 256260 516/600
Matyáš Čapka 219194 413/600
Max Mechel 168176 344/600
QUALIFICATION
1 / 2
FINAL
Poř. Družstvo 18m18m Součet Celkem
Indoor - Recurve - Starší žáci - Ženy - 18m round
1
RSW LO Mariánské Hory "A"
1599 / 1800
Karolína Miženková 272274 546/600
Adéla Karásková 265266 531/600
Josefa Nerudová 258264 522/600
2
RSW Lukostřelba Prostějov
1508 / 1800
Adéla Chaloupková 278281 559/600
Madlen Maková 224265 489/600
Tereza Svobodová 222238 460/600
3
RSW LO Mariánské Hory "B"
1361 / 1800
Denisa Popelková 235241 476/600
Julie Bláhová 243230 473/600
Gabriela Paříková 209203 412/600
4
RSW LO TJ Opava
1272 / 1800
Denisa Tomanová 240253 493/600
Linda Kuličková 210201 411/600
Aneta Tomanová 176192 368/600
5
RSW TJ Start Brno
1176 / 1800
Eliška Larvová 208228 436/600
Markéta Dlouhá 204226 430/600
Barbora Solnická 148162 310/600
QUALIFICATION
1 / 4
1 / 2
FINAL
Poř. Družstvo 18m18m Součet Celkem
Indoor - Recurve - Mladší žáci - Muži - 18m round
1
RMM LK Znojmo
1519 / 1800
Sofie Axmannová 267249 516/600
Michaela Adámková 255250 505/600
Tadeáš Paleček 242256 498/600
2
RMM LO Mariánské Hory
1480 / 1800
Sebastián Kula 256251 507/600
Ondřej Křižák 251250 501/600
Rudolf Vojvodík 240232 472/600
3
RMM TJ Sokol Šanov "A"
1419 / 1800
Daniel Kovář 257258 515/600
Lucie Klepáčková 236235 471/600
Ondřej Mika 216217 433/600
4
RMM Lukostřelba Kroměříž
1358 / 1800
Libuše Ondrušková 236256 492/600
Vojtěch Hudeček 225208 433/600
Nicolas Matoušek 216217 433/600
5
RMM LK Votice
1355 / 1800
Antonín Peterka 268263 531/600
Jan Platil 242255 497/600
Filip Veselý 135192 327/600
6
RMM TJ Sokol Šanov "B"
1335 / 1800
Patrik Weiser 252249 501/600
Tomáš Šibal 222213 435/600
Nikola Fialová 198201 399/600
7
RMM LK ARCUS Plzeň
1294 / 1800
Eliška Fialová 231257 488/600
Tomáš Smaha 231227 458/600
Matyáš Černý 172176 348/600
QUALIFICATION
1 / 2
FINAL
Poř. Družstvo 18m18m Součet Celkem
Indoor - Recurve - Mladší žáci - Ženy - 18m round
1
RMW LK Votice
1391 / 1800
Viktorie Budínová 255249 504/600
Štěpánka Grňová 245227 472/600
Andrea Kuželová 205210 415/600
2
RMW LO TJ Opava
1348 / 1800
Tea Večerková 229242 471/600
Adéla Hladíková 243201 444/600
Eliška Dohnalová 226207 433/600
3
RMW Lukostřelba Kroměříž
1340 / 1800
Anna Kadrnková 240244 484/600
Karolína Hoffmanová 230226 456/600
Ema Odložilíková 210190 400/600
4
RMW SK Přerov
1112 / 1800
Nikol Kalinová 209212 421/600
Tereza Jiskrová 167197 364/600
Šárka Červenková 164163 327/600
Už zde nejsou zádné další statusy

  Správce závodu

  Úkony

Inzerovat na Rcherz.com
Prosím vyberte disciplínu
Prosím vyberte formát
Zvol prosím kategorii
Zvol prosím pohlaví
Zvol prosím divizi



Display mode:

Live Results for:

Advanced settings

Category:

Sessions:

Shooting Places:

Refresh interval:

Scroll speed:

Photo stream:


Categories:

Live results URL

Shoot Out live results URL

Round Robin live results URL