29. Mistrovství ČR dorostu v halové lukostřelbě

Střelnice
Czech Republic
Sportovní hala TJ Start Brno, Brno, Jihomoravsky, Czech Republic
Počet střelců
147

Základní informace

Úroveň
National Championships
Svaz
WA - World Archery Federation
Omezení
Open

Důležíté datumy

Datum začátku
Závěrečný den
Konečné přihlášky
February 17, 2019

Přiložený soubor

Výsledky

Order qualification by : position asc | first name desc | last name desc | target number desc | average arrow desc
Filter by club:
Poř. Atlet Pr. na šíp 18m18m 109 Celkem
Reflexní luk Junioři
1
0 after 0 0000 0 0 0
2
0 after 0 0000 0 0 0
3
0 after 0 0000 0 0 0
4
0 after 0 0000 0 0 0
5
0 after 0 0000 0 0 0
6
0 after 0 0000 0 0 0
7
0 after 0 0000 0 0 0
8
0 after 0 0000 0 0 0
9
0 after 0 0000 0 0 0
10
0 after 0 0000 0 0 0
11
0 after 0 0000 0 0 0
12
0 after 0 0000 0 0 0
13
0 after 0 0000 0 0 0
14
0 after 0 0000 0 0 0
15
0 after 0 0000 0 0 0
16
0 after 0 0000 0 0 0
17
0 after 0 0000 0 0 0
18
0 after 0 0000 0 0 0
19
0 after 0 0000 0 0 0
20
0 after 0 0000 0 0 0
21
0 after 0 0000 0 0 0
22
0 after 0 0000 0 0 0
23
0 after 0 0000 0 0 0
24
0 after 0 0000 0 0 0
Poř. Atlet Pr. na šíp 18m18m 109 Celkem
Reflexní luk Juniorky
1
0 after 0 0000 0 0 0
2
0 after 0 0000 0 0 0
3
0 after 0 0000 0 0 0
4
0 after 0 0000 0 0 0
5
0 after 0 0000 0 0 0
6
0 after 0 0000 0 0 0
7
0 after 0 0000 0 0 0
8
0 after 0 0000 0 0 0
9
0 after 0 0000 0 0 0
10
0 after 0 0000 0 0 0
11
0 after 0 0000 0 0 0
12
0 after 0 0000 0 0 0
13
0 after 0 0000 0 0 0
14
0 after 0 0000 0 0 0
15
0 after 0 0000 0 0 0
Poř. Atlet Pr. na šíp 18m18m 109 Celkem
Reflexní luk Kadeti
1
0 after 0 0000 0 0 0
2
0 after 0 0000 0 0 0
3
0 after 0 0000 0 0 0
4
0 after 0 0000 0 0 0
5
0 after 0 0000 0 0 0
6
0 after 0 0000 0 0 0
7
0 after 0 0000 0 0 0
8
0 after 0 0000 0 0 0
9
0 after 0 0000 0 0 0
10
0 after 0 0000 0 0 0
11
0 after 0 0000 0 0 0
12
0 after 0 0000 0 0 0
13
0 after 0 0000 0 0 0
14
0 after 0 0000 0 0 0
15
0 after 0 0000 0 0 0
16
0 after 0 0000 0 0 0
17
0 after 0 0000 0 0 0
18
0 after 0 0000 0 0 0
19
0 after 0 0000 0 0 0
20
0 after 0 0000 0 0 0
21
0 after 0 0000 0 0 0
22
0 after 0 0000 0 0 0
23
0 after 0 0000 0 0 0
24
0 after 0 0000 0 0 0
25
0 after 0 0000 0 0 0
26
0 after 0 0000 0 0 0
27
0 after 0 0000 0 0 0
28
0 after 0 0000 0 0 0
29
0 after 0 0000 0 0 0
30
0 after 0 0000 0 0 0
31
0 after 0 0000 0 0 0
32
0 after 0 0000 0 0 0
33
0 after 0 0000 0 0 0
34
0 after 0 0000 0 0 0
35
0 after 0 0000 0 0 0
36
0 after 0 0000 0 0 0
37
0 after 0 0000 0 0 0
38
0 after 0 0000 0 0 0
39
0 after 0 0000 0 0 0
40
0 after 0 0000 0 0 0
41
0 after 0 0000 0 0 0
Poř. Atlet Pr. na šíp 18m18m 109 Celkem
Reflexní luk Kadetky
1
0 after 0 0000 0 0 0
2
0 after 0 0000 0 0 0
3
0 after 0 0000 0 0 0
4
0 after 0 0000 0 0 0
5
0 after 0 0000 0 0 0
6
0 after 0 0000 0 0 0
7
0 after 0 0000 0 0 0
8
0 after 0 0000 0 0 0
9
0 after 0 0000 0 0 0
10
0 after 0 0000 0 0 0
11
0 after 0 0000 0 0 0
12
0 after 0 0000 0 0 0
13
0 after 0 0000 0 0 0
14
0 after 0 0000 0 0 0
15
0 after 0 0000 0 0 0
16
0 after 0 0000 0 0 0
17
0 after 0 0000 0 0 0
18
0 after 0 0000 0 0 0
19
0 after 0 0000 0 0 0
20
0 after 0 0000 0 0 0
21
0 after 0 0000 0 0 0
22
0 after 0 0000 0 0 0
23
0 after 0 0000 0 0 0
24
0 after 0 0000 0 0 0
25
0 after 0 0000 0 0 0
26
0 after 0 0000 0 0 0
27
0 after 0 0000 0 0 0
28
0 after 0 0000 0 0 0
29
0 after 0 0000 0 0 0
30
0 after 0 0000 0 0 0
31
0 after 0 0000 0 0 0
32
0 after 0 0000 0 0 0
33
0 after 0 0000 0 0 0
34
0 after 0 0000 0 0 0
35
0 after 0 0000 0 0 0
Poř. Atlet Pr. na šíp 18m18m 109 Celkem
Kladkový luk Junioři
1
0 after 0 0000 0 0 0
2
0 after 0 0000 0 0 0
3
0 after 0 0000 0 0 0
4
0 after 0 0000 0 0 0
5
0 after 0 0000 0 0 0
6
0 after 0 0000 0 0 0
Poř. Atlet Pr. na šíp 18m18m 109 Celkem
Kladkový luk Juniorky
1
0 after 0 0000 0 0 0
2
0 after 0 0000 0 0 0
3
0 after 0 0000 0 0 0
4
0 after 0 0000 0 0 0
5
0 after 0 0000 0 0 0
Poř. Atlet Pr. na šíp 18m18m 109 Celkem
Holý luk Juniorky
1
0 after 0 0000 0 0 0
2
0 after 0 0000 0 0 0
3
0 after 0 0000 0 0 0
4
0 after 0 0000 0 0 0
Poř. Atlet Pr. na šíp 18m18m 109 Celkem
Holý luk Kadeti
1
0 after 0 0000 0 0 0
2
0 after 0 0000 0 0 0
3
0 after 0 0000 0 0 0
4
0 after 0 0000 0 0 0
5
0 after 0 0000 0 0 0
6
0 after 0 0000 0 0 0
7
0 after 0 0000 0 0 0
8
0 after 0 0000 0 0 0
Poř. Atlet Pr. na šíp 18m18m 109 Celkem
Holý luk Kadetky
1
0 after 0 0000 0 0 0
2
0 after 0 0000 0 0 0
3
0 after 0 0000 0 0 0
4
0 after 0 0000 0 0 0
5
0 after 0 0000 0 0 0
6
0 after 0 0000 0 0 0
7
0 after 0 0000 0 0 0
8
0 after 0 0000 0 0 0
9
0 after 0 0000 0 0 0
Poř. Družstvo 18m18m Součet Celkem
Indoor - Recurve - Junioři - Muži - 18m round
1
RJM 1. LK Plzeň "B"
0 / 1800
Adam Bárta 00 0/600
Marek Šimurda 00 0/600
Jan Vlachovský 00 0/600
2
RJM TJ Sokol Praha Vršovice
0 / 1800
Petr Černý 00 0/600
Filip Choděra 00 0/600
Jakub Kopřiva 00 0/600
3
RJM 1. LK Plzeň "A"
0 / 1800
Patrik Dimov 00 0/600
Dominik Kalvas 00 0/600
Petr Noháč 00 0/600
4
RJM LK Litvínov
0 / 1800
Jakub Eichler 00 0/600
Lukáš Kraner 00 0/600
Vít Rajdl 00 0/600
5
RJM TJ Start Brno
0 / 1800
Filip Foltýn 00 0/600
Robert Klem 00 0/600
Erika Do 00 0/600
6
RJM LK CERE
0 / 1800
Marek Holub 00 0/600
Vít Pešaut 00 0/600
David Vítovec 00 0/600
7
RJM Lukostřelba Prostějov
0 / 1800
Filip Jahn 00 0/600
Josef Křesala 00 0/600
Václav Vybíral 00 0/600
Poř. Družstvo 18m18m Součet Celkem
Indoor - Recurve - Junioři - Ženy - 18m round
1
RJW LO Mariánské Hory
0 / 1800
Martina Bartošová 00 0/600
Klára Grapová 00 0/600
Eva Kuhejdová 00 0/600
2
RJW 1. LK Plzeň
0 / 1800
Michaela Eisenreichová 00 0/600
Eliška Honzíková 00 0/600
Jana Schořová 00 0/600
3
RJW LK Znojmo
0 / 1800
Barbora Hegerová 00 0/600
Nikola Lettlová 00 0/600
Eva Šebestová 00 0/600
4
RJW TJ Sokol Praha Vršovice
0 / 1800
Anna Krejčová 00 0/600
Lenka Obdržálková 00 0/600
Lucie Podracká 00 0/600
Poř. Družstvo 18m18m Součet Celkem
Indoor - Recurve - Kadeti - Muži - 18m round
1
RCM LK CERE "A"
0 / 1800
Daniel Amler 00 0/600
Adam Misar 00 0/600
David Palyza 00 0/600
2
RCM LK Votice
0 / 1800
Šimon Bárta 00 0/600
Zdeněk Kužel ml. 00 0/600
Matěj Špinar 00 0/600
3
RCM LO TJ Opava
0 / 1800
Adam Beinhauer 00 0/600
Jakub Hradil 00 0/600
Karolína Prasková 00 0/600
4
RCM LK Znojmo
0 / 1800
Patrik Bilka 00 0/600
Martin Pekárek 00 0/600
Ivo Stibůrek 00 0/600
5
RCM LK ESKA Cheb
0 / 1800
Karel Blažek 00 0/600
Petr Sacher 00 0/600
Petra Zikmundová RL 00 0/600
6
RCM SK Start Praha
0 / 1800
Jonáš Čábelka 00 0/600
František Heřmánek 00 0/600
Richard Krejčí 00 0/600
7
RCM TJ Sokol Praha Vršovice
0 / 1800
Adam Čermín 00 0/600
Tomáš Janoušek 00 0/600
Adéla Choděrová 00 0/600
8
RCM LO Mariánské Hory "A"
0 / 1800
Vojtěch Chyla 00 0/600
Dominik Petr Orel 00 0/600
Boris Vojnar 00 0/600
9
RCM TJ Sokol Šanov
0 / 1800
Matěj Fučík 00 0/600
Vojtěch Reichl 00 0/600
Iveta Zifčáková 00 0/600
10
RCM LO Mariánské Hory "B"
0 / 1800
Jakub Juras 00 0/600
Jan Ohnoutek 00 0/600
Ondřej Pekárek 00 0/600
11
RCM LK CERE "B"
0 / 1800
Jan Kršek 00 0/600
Matěj Šitra 00 0/600
Sandra Prokopová 00 0/600
12
RCM Lukostřelba Prostějov
0 / 1800
Ondřej Martínek 00 0/600
Lukáš Preclík 00 0/600
Michael Roba 00 0/600
Poř. Družstvo 18m18m Součet Celkem
Indoor - Recurve - Kadeti - Ženy - 18m round
1
RCW LO Mariánské Hory "B"
0 / 1800
Hana Baková 00 0/600
Zuzana Cholevová 00 0/600
Aneta Wágnerová 00 0/600
2
RCW SK Start Praha
0 / 1800
Meda Čapková 00 0/600
Tereza Mundlová 00 0/600
Tereza Veverková 00 0/600
3
RCW LO Mariánské Hory "A"
0 / 1800
Nikola Grošaftová 00 0/600
Natálie Kuczová 00 0/600
Aneta Venhudová 00 0/600
4
RCW LO Mariánské Hory "C"
0 / 1800
Kateřina Juřicová 00 0/600
Gabriela Macháčová 00 0/600
Anna Tomášková 00 0/600
5
RCW Lukostřelba Prostějov
0 / 1800
Eliška Koleňáková 00 0/600
Bára Machalíková 00 0/600
Terezie Moudrá 00 0/600
Poř. Družstvo 18m18m Součet Celkem
Indoor - Barebow - Junioři - Ženy - 18m round
1
BJW Lukostřelci Českého lesa
0 / 1800
Klára Mužíková 00 0/600
Tereza Dischingerová 00 0/600
Denisa Hrušková 00 0/600
Poř. Družstvo 18m18m Součet Celkem
Indoor - Barebow - Kadeti - Muži - 18m round
1
BCM Lapačka Šenov
0 / 1800
Tomáš Klimsza 00 0/600
Petr Kühnel 00 0/600
Gabriela Slívová 00 0/600
2
BCM Archery club Kyšice
0 / 1800
Vojtěch Molík 00 0/600
Marek Müller 00 0/600
Kateřina Filipová 00 0/600
3
BCM Lukostřelba Libichov
0 / 1800
Jerry Stegenga 00 0/600
Julie Pořízková 00 0/600
Eliška Šafrová 00 0/600
4
BCM JUVENTUS Karviná
0 / 1800
Jiří Szotkowski 00 0/600
Michaela Bouzková 00 0/600
Denisa Gančarčíková 00 0/600
Už zde nejsou zádné další statusy

  Správce závodu

  Úkony

Inzerovat na Rcherz.com
Prosím vyberte disciplínu
Prosím vyberte formát
Zvol prosím kategorii
Zvol prosím pohlaví
Zvol prosím divizi



Display mode:

Live Results for:

Advanced settings

Category:

Sessions:

Shooting Places:

Refresh interval:

Scroll speed:

Photo stream:


Categories:

Live results URL

Shoot Out live results URL

Round Robin live results URL