29. Mistrovství ČR dorostu v halové lukostřelbě

Střelnice
Czech Republic
Sportovní hala TJ Start Brno, Brno, Jihomoravsky, Czech Republic
Počet střelců
140

Základní informace

Úroveň
Local Competitions
Svaz
WA - World Archery Federation
Omezení
Open

Důležíté datumy

Datum začátku
Závěrečný den
Konečné přihlášky
February 17, 2019

Přiložený soubor

Výsledky

Order qualification by : position asc | first name desc | last name desc | target number desc | average arrow desc
Filter by club:
QUALIFICATION
1 / 8
1 / 4
1 / 2
FINAL
Poř. Atlet Pr. na šíp 18m18m 109 Celkem
Reflexní luk Junioři
1
9.43 after 60 2852813026 566 566 0
2
9.15 after 60 2712782721 549 549 0
3
9.12 after 60 2782692823 547 547 0
4
9.07 after 60 2722722224 544 544 0
5
8.78 after 60 2612661917 527 527 0
6
8.73 after 60 2702541819 524 524 0
7
8.63 after 60 2482701422 518 518 0
8
8.48 after 60 2602491318 509 509 0
9
8.37 after 60 2502521124 502 502 0
10
8.35 after 60 2542471520 501 501 0
11
8.35 after 60 2642371328 501 501 0
12
8.23 after 60 243251621 494 494 0
13
8.2 after 60 2382541615 492 492 0
14
8.12 after 60 244243919 487 487 0
15
8.12 after 60 251236725 487 487 0
16
8 after 60 2542261024 480 480 0
17
7.67 after 60 240220915 460 460 0
18
7.37 after 60 22122179 442 442 0
19
7.17 after 60 217213712 430 430 0
20
6.95 after 60 222195617 417 417 0
21
6.85 after 60 213198812 411 411 0
22
6.4 after 60 195189813 384 384 0
23
6.3 after 60 201177611 378 378 0
QUALIFICATION
1 / 8
1 / 4
1 / 2
FINAL
Poř. Atlet Pr. na šíp 18m18m 109 Celkem
Reflexní luk Juniorky
1
9.27 after 60 2762802430 556 556 0
2
8.63 after 60 2562622213 518 518 0
3
8.43 after 60 2562501223 506 506 0
4
8.38 after 60 259244826 503 503 0
5
8.35 after 60 243258925 501 501 0
6
8.2 after 60 2532391513 492 492 0
7
8.15 after 60 242247814 489 489 0
8
8.12 after 60 253234821 487 487 0
9
7.57 after 60 228226818 454 454 0
10
7.27 after 60 2102261312 436 436 0
11
7.25 after 60 218217917 435 435 0
12
7.1 after 60 226200320 426 426 0
13
6.97 after 60 204214318 418 418 0
14
5.92 after 60 175180310 355 355 0
15
5.9 after 60 15519907 354 354 0
QUALIFICATION
1 / 16
1 / 8
1 / 4
1 / 2
FINAL
Poř. Atlet Pr. na šíp 18m18m 109 Celkem
Reflexní luk Kadeti
1
9.37 after 60 2842783121 562 562 0
2
9.15 after 60 2792702324 549 549 0
3
9.02 after 60 2732682621 541 541 0
4
8.97 after 60 2712672028 538 538 0
5
8.92 after 60 2632722026 535 535 0
6
8.88 after 60 2652682218 533 533 0
7
8.88 after 60 2692642026 533 533 0
8
8.78 after 60 2542731529 527 527 0
9
8.72 after 60 2532701724 523 523 0
10
8.68 after 60 2582631424 521 521 0
11
8.32 after 60 2462531820 499 499 0
12
8.32 after 60 2442551516 499 499 0
13
8.3 after 60 2592391321 498 498 0
14
8.25 after 60 248247822 495 495 0
15
8.15 after 60 245244923 489 489 0
16
8.12 after 60 2432441016 487 487 0
17
8.05 after 60 2452381017 483 483 0
18
8.05 after 60 255228915 483 483 0
19
7.85 after 60 238233819 471 471 0
20
7.78 after 60 222245617 467 467 0
21
7.68 after 60 226235910 461 461 0
22
7.4 after 60 237207816 444 444 0
23
7.18 after 60 210221139 431 431 0
24
Jan Kršek (8D) Skupina 3
7.07 after 60 216208713 424 424 0
25
6.98 after 60 21820177 419 419 0
26
6.98 after 60 187232420 419 419 0
27
6.98 after 60 189230221 419 419 0
28
6.92 after 60 199216413 415 415 0
29
Adam Misar (10D) Skupina 3
6.85 after 60 225186812 411 411 0
30
6.68 after 60 220181712 401 401 0
31
6.65 after 60 2431561010 399 399 0
32
6.5 after 60 21217839 390 390 0
33
6.23 after 60 20117359 374 374 0
34
6.08 after 60 164201510 365 365 0
35
5.42 after 60 18913639 325 325 0
36
5 after 60 11019026 300 300 0
37
4.4 after 60 13113325 264 264 0
QUALIFICATION
1 / 16
1 / 8
1 / 4
1 / 2
FINAL
Poř. Atlet Pr. na šíp 18m18m 109 Celkem
Reflexní luk Kadetky
1
9.05 after 60 2652782027 543 543 0
2
9.03 after 60 2682741828 542 542 0
3
8.97 after 60 2632751434 538 538 0
4
8.73 after 60 2592652113 524 524 0
5
8.63 after 60 2522661621 518 518 0
6
8.58 after 60 2522631028 515 515 0
7
8.43 after 60 242264921 506 506 0
8
8.38 after 60 2562471316 503 503 0
9
8.33 after 60 2512491217 500 500 0
10
8.23 after 60 2302641721 494 494 0
11
8.23 after 60 2492451016 494 494 0
12
8.23 after 60 2452491015 494 494 0
13
8.2 after 60 251241727 492 492 0
14
8.15 after 60 250239921 489 489 0
15
8.08 after 60 2542311118 485 485 0
16
8.05 after 60 231252723 483 483 0
17
8.03 after 60 2342481020 482 482 0
18
7.98 after 60 240239729 479 479 0
19
7.97 after 60 2542241218 478 478 0
20
7.95 after 60 231246819 477 477 0
21
7.73 after 60 237227715 464 464 0
22
7.63 after 60 256202819 458 458 0
23
7.43 after 60 234212415 446 446 0
24
7.33 after 60 2202201115 440 440 0
25
7.27 after 60 191245813 436 436 0
26
6.97 after 60 2012171014 418 418 0
27
6.87 after 60 211201712 412 412 0
28
6.82 after 60 2022071013 409 409 0
29
5.68 after 60 14219927 341 341 0
30
5.52 after 60 20113058 331 331 0
31
5.1 after 60 15814805 306 306 0
32
4.48 after 60 12614353 269 269 0
33
2.25 after 60 716403 135 135 0
QUALIFICATION
1 / 2
FINAL
Poř. Atlet Pr. na šíp 18m18m 109 Celkem
Kladkový luk Junioři
1
9.32 after 60 2832762137 559 559 0
2
8.88 after 60 267266545 533 533 0
3
8.82 after 60 265264839 529 529 0
4
8.77 after 60 257269837 526 526 0
5
7.47 after 60 218230225 448 448 0
6
7.25 after 60 219216318 435 435 0
QUALIFICATION
1 / 2
FINAL
Poř. Atlet Pr. na šíp 18m18m 109 Celkem
Kladkový luk Juniorky
1
9.37 after 60 2822802336 562 562 0
2
9.3 after 60 2762822038 558 558 0
3
9.15 after 60 2752741737 549 549 0
4
8.73 after 60 267257544 524 524 0
5
7.52 after 60 227224214 451 451 0
QUALIFICATION
1 / 2
FINAL
Poř. Atlet Pr. na šíp 18m18m 109 Celkem
Holý luk Juniorky
1
6.25 after 60 17919645 375 375 0
2
4.23 after 60 15410011 254 254 0
3
4 after 60 14010013 240 240 0
4
3.93 after 60 10812820 236 236 0
5
3.28 after 60 1108703 197 197 0
QUALIFICATION
1 / 4
1 / 2
FINAL
Poř. Atlet Pr. na šíp 18m18m 109 Celkem
Holý luk Kadeti
1
7.03 after 60 20921379 422 422 0
2
6.93 after 60 21819887 416 416 0
3
6.62 after 60 20519248 397 397 0
4
6.18 after 60 18318835 371 371 0
5
6 after 60 17118917 360 360 0
6
5.48 after 60 18614316 329 329 0
7
4.93 after 60 16712942 296 296 0
8
2.37 after 60 736902 142 142 0
QUALIFICATION
1 / 4
1 / 2
FINAL
Poř. Atlet Pr. na šíp 18m18m 109 Celkem
Holý luk Kadetky
1
7.87 after 60 234238714 472 472 0
2
7.2 after 60 222210514 432 432 0
3
6.45 after 60 21017737 387 387 0
4
5.37 after 60 17714542 322 322 0
5
5.18 after 60 17513613 311 311 0
6
5.07 after 60 15614802 304 304 0
7
4.35 after 60 11814303 261 261 0
8
4.33 after 60 14111923 260 260 0
QUALIFICATION
1 / 2
FINAL
Poř. Družstvo 18m18m Součet Celkem
Indoor - Barebow - Kadeti - Muži - 18m round
1
BCM Archery club Kyšice
1189 / 1800
Kateřina Filipová 222210 432/600
Marek Müller 205192 397/600
Vojtěch Molík 171189 360/600
2
BCM Lukostřelba Libichov
1123 / 1800
Eliška Šafrová 234238 472/600
Jerry Stegenga 186143 329/600
Julie Pořízková 177145 322/600
3
BCM Lapačka Šenov
1098 / 1800
Tomáš Klimsza 218198 416/600
Petr Kühnel 183188 371/600
Gabriela Slívová 175136 311/600
4
BCM JUVENTUS Karviná
986 / 1800
Jiří Szotkowski 209213 422/600
Denisa Gančarčíková 156148 304/600
Michaela Bouzková 141119 260/600
QUALIFICATION
1 / 4
1 / 2
FINAL
Poř. Družstvo 18m18m Součet Celkem
Indoor - Recurve - Junioři - Muži - 18m round
1
RJM Lukostřelba Prostějov
1584 / 1800
Josef Křesala 285281 566/600
Filip Jahn 270254 524/600
Bára Machalíková 245249 494/600
2
RJM 1. LK Plzeň "A"
1552 / 1800
Patrik Dimov 271278 549/600
Petr Noháč 250252 502/600
Dominik Kalvas 264237 501/600
3
RJM TJ Sokol Praha Vršovice
1493 / 1800
Petr Černý 248270 518/600
Filip Martin 248247 495/600
Filip Choděra 254226 480/600
4
RJM LK CERE
1461 / 1800
David Vítovec 278269 547/600
Lenka Novysedláková 259244 503/600
Marek Holub 213198 411/600
5
RJM LK Litvínov
1461 / 1800
Vít Rajdl 258263 521/600
Jakub Eichler 243251 494/600
Michaela Rjabiová 234212 446/600
6
RJM LK ARCUS Plzeň
1375 / 1800
Valentin Papazian 260249 509/600
Johana Horáčková 210226 436/600
Matěj Tyrpekl 217213 430/600
7
RJM 1. LK Plzeň "B"
1302 / 1800
Adam Bárta 254247 501/600
Jan Vlachovský 222195 417/600
Marek Šimurda 195189 384/600
8
RJM TJ Start Brno
1246 / 1800
Robert Klem 221221 442/600
Erika Do 226200 426/600
Filip Foltýn 201177 378/600
QUALIFICATION
1 / 2
FINAL
Poř. Družstvo 18m18m Součet Celkem
Indoor - Recurve - Junioři - Ženy - 18m round
1
RJW 1. LK Plzeň
1511 / 1800
Michaela Eisenreichová 256262 518/600
Eliška Honzíková 256250 506/600
Jana Schořová 253234 487/600
2
RJW LO Mariánské Hory
1492 / 1800
Klára Grapová 276280 556/600
Eva Kuhejdová 243258 501/600
Martina Bartošová 218217 435/600
3
RJW TJ Sokol Praha Vršovice
1227 / 1800
Anna Krejčová 228226 454/600
Lenka Obdržálková 204214 418/600
Lucie Podracká 175180 355/600
QUALIFICATION
1 / 4
1 / 2
FINAL
Poř. Družstvo 18m18m Součet Celkem
Indoor - Recurve - Kadeti - Muži - 18m round
1
RCM SK Start Praha
1617 / 1800
František Heřmánek 279270 549/600
Richard Krejčí 263272 535/600
Jonáš Čábelka 269264 533/600
2
RCM LK Znojmo
1580 / 1800
Nikola Lettlová 265278 543/600
Eva Šebestová 263275 538/600
Martin Pekárek 246253 499/600
3
RCM LO Mariánské Hory "A"
1572 / 1800
Boris Vojnar 273268 541/600
Dominik Petr Orel 265268 533/600
Vojtěch Chyla 259239 498/600
4
RCM LK Votice
1544 / 1800
Matěj Špinar 271267 538/600
Šimon Bárta 253270 523/600
Zdeněk Kužel ml. 245238 483/600
5
RCM Lukostřelba Prostějov
1477 / 1800
Lukáš Preclík 254273 527/600
Ondřej Martinek 255228 483/600
Michael Roba 222245 467/600
6
RCM TJ Sokol Šanov
1298 / 1800
Iveta Zifčáková 250239 489/600
Matěj Fučík 218201 419/600
Vojtěch Reichl 212178 390/600
7
RCM LO Mariánské Hory "B"
1292 / 1800
Jan Ohnoutek 244255 499/600
Jakub Juras 189230 419/600
Ondřej Pekárek 201173 374/600
8
RCM LK CERE "A"
1267 / 1800
Daniel Amler 237207 444/600
Jan Kršek 216208 424/600
David Palyza 243156 399/600
9
RCM LK CERE "B"
1258 / 1800
Rozálie Vlachová 234248 482/600
Adam Misar 225186 411/600
Matěj Šitra 164201 365/600
10
RCM TJ Sokol Praha Vršovice
1152 / 1800
Jakub Kopřiva 199216 415/600
Adéla Choděrová 211201 412/600
Tomáš Janoušek 189136 325/600
11
RCM LO TJ Opava
1007 / 1800
Jakub Hradil 238233 471/600
Adam Beinhauer 220181 401/600
Karolína Prasková 7164 135/600
QUALIFICATION
1 / 2
FINAL
Poř. Družstvo 18m18m Součet Celkem
Indoor - Recurve - Kadeti - Ženy - 18m round
1
RCW LO Mariánské Hory "A"
1507 / 1800
Aneta Venhudová 252263 515/600
Nikola Grošaftová 251249 500/600
Natálie Kuczová 251241 492/600
2
RCW Lukostřelba Prostějov
1503 / 1800
Terezie Moudrá 268274 542/600
Eliška Koleňáková 231252 483/600
Eliška Novotná 254224 478/600
3
RCW LO Mariánské Hory "B"
1497 / 1800
Hana Baková 252266 518/600
Aneta Wágnerová 230264 494/600
Zuzana Cholevová 254231 485/600
4
RCW SK Start Praha
1454 / 1800
Meda Čapková 259265 524/600
Tereza Mundlová 249245 494/600
Tereza Veverková 191245 436/600
5
RCW LO Mariánské Hory "C"
1304 / 1800
Anna Tomášková 231246 477/600
Kateřina Juřicová 201217 418/600
Gabriela Macháčová 202207 409/600
6
RCW LK ARCUS Plzeň
1292 / 1800
Petra Bednářová 256247 503/600
Radka Štádlerová 256202 458/600
Markéta Bednářová 201130 331/600
Už zde nejsou zádné další statusy

  Správce závodu

  Úkony

Inzerovat na Rcherz.com
Prosím vyberte disciplínu
Prosím vyberte formát
Zvol prosím kategorii
Zvol prosím pohlaví
Zvol prosím divizi



Display mode:

Live Results for:

Advanced settings

Category:

Sessions:

Shooting Places:

Refresh interval:

Scroll speed:

Photo stream:


Categories:

Live results URL

Shoot Out live results URL

Round Robin live results URL