7. mistrovství České republiky v terčové lukostřelbě kladkových luků

Střelnice
Czech Republic
SK Nové Město nad Metují, Nové Město nad Metují, Czech Republic
Počet střelců
27

Základní informace

Úroveň
Local Competitions
Svaz
WA - World Archery Federation
Omezení
Open

Důležíté datumy

Datum začátku
Závěrečný den
Konečné přihlášky
July 18, 2022

Výsledky

Order qualification by : position asc | first name desc | last name desc | target number desc | average arrow desc
Filter by club:
QUALIFICATION
1 / 4
1 / 2
FINAL
Poř. Atlet Pr. na šíp 50m50m X10 Celkem
Kladkový luk Senioři WA720 50m
1
9.33 after 72 3383341319 672 672 0
2
9.24 after 72 3243411218 665 665 0
3
9.18 after 72 334327921 661 661 0
4
8.72 after 72 314314410 628 628 0
5
8.69 after 72 306320810 626 626 0
6
8.26 after 72 316279312 595 595 0
QUALIFICATION
1 / 8
1 / 4
1 / 2
FINAL
Poř. Atlet Pr. na šíp 50m50m X10 Celkem
Kladkový luk Muži WA720 50m
1
9.67 after 72 3493472227 696 696 0
2
9.61 after 72 3453471331 692 692 0
3
9.57 after 72 3403491629 689 689 0
4
9.29 after 72 327342923 669 669 0
5
9.26 after 72 3373301415 667 667 0
6
9.22 after 72 3303341018 664 664 0
7
9.11 after 72 332324717 656 656 0
8
9.07 after 72 324329619 653 653 0
9
9.01 after 72 326323912 649 649 0
10
8.88 after 72 324315617 639 639 0
11
8.6 after 72 314305910 619 619 0
12
8.5 after 72 305307311 612 612 0
13
8.24 after 72 29030366 593 593 0
14
8.19 after 72 280310111 590 590 0
15
8.18 after 72 311278414 589 589 0
QUALIFICATION
1 / 2
FINAL
Poř. Atlet Pr. na šíp 50m50m X10 Celkem
Kladkový luk Ženy WA720 50m
1
9.63 after 72 3423511828 693 693 0
2
9.21 after 72 336327621 663 663 0
3
9.06 after 72 3183341812 652 652 0
4
8.39 after 72 30230236 604 604 0
5
8.36 after 72 299303211 602 602 0
Poř. Atlet Pr. na šíp 40m30m X10 Celkem
Kladkový luk Starší žáci ŽWA720 40/30m
1
8.86 after 72 3203181111 638 638 0
QUALIFICATION
1 / 4
1 / 2
FINAL
Poř. Družstvo 50m50m Součet Celkem
Outdoor - Compound - Dospělí - Muži - 50m round
1
I.Královský LK Praha
2026 / 2160
Filip Reitmeier 340349 689/720
Osvald Celman 338334 672/720
Oskar Kišš 324341 665/720
2
Bows club Chimera
2017 / 2160
Pavel Zaoral 349347 696/720
Pavel Pěnčík 327342 669/720
Dagmar Šátková 318334 652/720
3
SK Start Praha A
2011 / 2160
Martin Vaněk 345347 692/720
Jindřiška Vaněčková 336327 663/720
Jaroslav Humpál 332324 656/720
4
LK ESKA Cheb
1941 / 2160
Martina Zikmundová 342351 693/720
Jaroslav Zikmund 324329 653/720
Josef Petr 316279 595/720
5
Lukostřelba Klecany
1915 / 2160
Martin Dufek 330334 664/720
Jakub Ečer 326323 649/720
Marcela Blailová 299303 602/720
6
SK Start Praha B
1869 / 2160
František Hadaš ml KL 337330 667/720
Pavel Forró 305307 612/720
Lukáš Immer 280310 590/720
QUALIFICATION
1 / 2
FINAL
Poř. Družstvo 50m Součet Celkem
Outdoor - Compound - Dospělí - Mixed-tým - Team Mix C
1
SK Start Praha (CX)
1355 / 1440
Martin Vaněk 345347 692/720
Jindřiška Vaněčková 336327 663/720
2
Bows club Chimera (CX)
1348 / 1440
Pavel Zaoral 349347 696/720
Dagmar Šátková 318334 652/720
3
LK ESKA Cheb (CX)
1346 / 1440
Jaroslav Zikmund 324329 653/720
Martina Zikmundová 342351 693/720
4
Lukostřelba Klecany (CX)
1266 / 1440
Martin Dufek 330334 664/720
Marcela Blailová 299303 602/720

  Správce závodu

  Úkony

Inzerovat na Rcherz.com
Prosím vyberte disciplínu
Prosím vyberte formát
Zvol prosím kategorii
Zvol prosím pohlaví
Zvol prosím divizi



Display mode:

Live Results for:

Advanced settings

Category:

Sessions:

Shooting Places:

Refresh interval:

Scroll speed:

Photo stream:


Categories:

Live results URL

Shoot Out live results URL

Round Robin live results URL