1 / 16
    1 / 8
    1 / 4
    1 / 2
    FINAL
    Starší žáci Reflexní luk
    15A
    Lukáš Liberda
    Lukostřelba Ostrava Mariánské Hory, z.s.
    CZE
    Výsledky nejsou k dispozici
    0
    16A
    Max Mechel
    Lukostřelba Ostrava Mariánské Hory, z.s.
    CZE
    2
    20
    0
    17
    0
    22
    2
    24
    0
    22
    4
    16B
    Ondřej Kilian
    1. LK Plzeň 1935
    CZE
    0
    18
    2
    21
    2
    26
    0
    20
    2
    25
    6
    17A
    Adam Urban
    CZE
    2
    19
    2
    23
    2
    22
    6
    17B
    Stanislav Keder
    LO TJ Opava
    CZE
    0
    18
    0
    14
    0
    14
    0
    18A
    Jakub Pobořil
    LK Votice, z.s.
    CZE
    0
    15
    0
    11
    0
    18B
    Patrik Weiser
    LO TJ Sokol Šanov
    CZE
    2
    25
    2
    23
    2
    21
    6
    19A
    Matyáš Mlíka
    LK CERE
    CZE
    Výsledky nejsou k dispozici
    0
    20A
    Matyáš Křivánek
    SK Bystřice - oddíl lukostřelby
    CZE
    0
    17
    0
    18
    0
    21
    0
    20B
    Filip Schulz
    LK ESKA Cheb
    CZE
    2
    27
    2
    21
    2
    24
    6
    21A
    Simon Gabriel
    1. LK Plzeň 1935
    CZE
    2
    24
    0
    17
    0
    21
    0
    18
    2
    21B
    Marek Dusbaba
    LK ESKA Cheb
    CZE
    0
    20
    2
    23
    2
    27
    2
    22
    6
    22B
    Adam Paulenka
    LK Znojmo
    CZE
    Výsledky nejsou k dispozici
    0
    23A
    Lukáš Fritsch
    1. LK Plzeň 1935
    CZE
    Výsledky nejsou k dispozici
    0
    24A
    Daniel Kovář
    LO TJ Sokol Šanov
    CZE
    0
    21
    0
    17
    2
    28
    2
    27
    2
    23
    6
    24B
    Vojtěch Hudeček
    Lukostřelba Kroměříž z.s.
    CZE
    2
    25
    2
    24
    0
    24
    0
    26
    0
    21
    4
    25A
    Daniil Petrikin
    LK CERE
    CZE
    2
    27
    2
    25
    2
    26
    6
    25B
    Matyáš Čouza
    LK Votice, z.s.
    CZE
    0
    13
    0
    22
    0
    17
    0
    26B
    David Hromádka
    SK Start Praha
    CZE
    Výsledky nejsou k dispozici
    0
    27A
    František Pospíšil
    Lukostřelba Kroměříž z.s.
    CZE
    2
    24
    2
    25
    2
    26
    6
    27B
    Ondřej Zach
    LK Votice, z.s.
    CZE
    0
    21
    0
    8
    0
    24
    0
    28A
    Petr Stehlík
    1. LK Plzeň 1935
    CZE
    0
    16
    0
    11
    0
    21
    0
    28B
    Jan Sháněl
    LK Znojmo
    CZE
    2
    26
    2
    23
    2
    28
    6
    29A
    Tibor Kovaljov
    LK Znojmo
    CZE
    2
    27
    0
    25
    0
    22
    0
    19
    2
    29B
    Radek Řeřicha
    MKM Odolena Voda, z.s.
    CZE
    0
    21
    2
    26
    2
    23
    2
    23
    6
    30B
    Daniel Bouřil
    1. LK Plzeň 1935
    CZE
    Výsledky nejsou k dispozici
    0
    17A
    Lukáš Liberda
    Lukostřelba Ostrava Mariánské Hory, z.s.
    CZE
    2
    29
    2
    26
    2
    24
    6
    17B
    Ondřej Kilian
    1. LK Plzeň 1935
    CZE
    0
    22
    0
    24
    0
    23
    0
    18A
    Adam Urban
    CZE
    0
    20
    0
    19
    2
    22
    2
    24
    0
    19
    4
    18B
    Patrik Weiser
    LO TJ Sokol Šanov
    CZE
    2
    23
    2
    20
    0
    21
    0
    23
    2
    25
    6
    19A
    Matyáš Mlíka
    LK CERE
    CZE
    2
    29
    2
    27
    2
    26
    6
    19B
    Filip Schulz
    LK ESKA Cheb
    CZE
    0
    26
    0
    25
    0
    24
    0
    20A
    Marek Dusbaba
    LK ESKA Cheb
    CZE
    1
    25
    2
    24
    0
    26
    0
    23
    0
    23
    3
    20B
    Adam Paulenka
    LK Znojmo
    CZE
    1
    25
    0
    22
    2
    28
    2
    25
    2
    27
    7
    21A
    Lukáš Fritsch
    1. LK Plzeň 1935
    CZE
    2
    27
    2
    27
    0
    24
    2
    27
    6
    21B
    Daniel Kovář
    LO TJ Sokol Šanov
    CZE
    0
    18
    0
    24
    2
    25
    0
    14
    2
    22A
    Daniil Petrikin
    LK CERE
    CZE
    2
    28
    1
    23
    2
    26
    2
    27
    7
    22B
    David Hromádka
    SK Start Praha
    CZE
    0
    19
    1
    23
    0
    24
    0
    22
    1
    23A
    František Pospíšil
    Lukostřelba Kroměříž z.s.
    CZE
    0
    22
    0
    24
    0
    22
    0
    23B
    Jan Sháněl
    LK Znojmo
    CZE
    2
    23
    2
    25
    2
    25
    6
    24A
    Radek Řeřicha
    MKM Odolena Voda, z.s.
    CZE
    0
    21
    2
    27
    0
    24
    0
    22
    2
    24B
    Daniel Bouřil
    1. LK Plzeň 1935
    CZE
    2
    28
    0
    19
    2
    25
    2
    27
    6
    17A
    Lukáš Liberda
    Lukostřelba Ostrava Mariánské Hory, z.s.
    CZE
    2
    29
    2
    30
    1
    25
    1
    26
    6
    17B
    Patrik Weiser
    LO TJ Sokol Šanov
    CZE
    0
    22
    0
    24
    1
    25
    1
    26
    2
    18A
    Matyáš Mlíka
    LK CERE
    CZE
    2
    27
    2
    29
    2
    27
    6
    18B
    Adam Paulenka
    LK Znojmo
    CZE
    0
    23
    0
    23
    0
    26
    0
    19A
    Lukáš Fritsch
    1. LK Plzeň 1935
    CZE
    2
    27
    0
    23
    2
    25
    2
    28
    6
    19B
    Daniil Petrikin
    LK CERE
    CZE
    0
    24
    2
    25
    0
    23
    0
    20
    2
    20A
    Jan Sháněl
    LK Znojmo
    CZE
    1
    25
    2
    26
    1
    27
    1
    26
    2
    29
    7
    20B
    Daniel Bouřil
    1. LK Plzeň 1935
    CZE
    1
    25
    0
    24
    1
    27
    1
    26
    0
    27
    3
    17A
    Lukáš Liberda
    Lukostřelba Ostrava Mariánské Hory, z.s.
    CZE
    1
    26
    2
    27
    0
    26
    1
    24
    1
    26
    5
    (7)
    18A
    Matyáš Mlíka
    LK CERE
    CZE
    1
    26
    0
    26
    2
    27
    1
    24
    1
    26
    6
    (8)
    19A
    Lukáš Fritsch
    1. LK Plzeň 1935
    CZE
    2
    26
    2
    27
    2
    29
    6
    20A
    Jan Sháněl
    LK Znojmo
    CZE
    0
    18
    0
    20
    0
    23
    0
    17A
    Matyáš Mlíka
    LK CERE
    CZE
    0
    25
    1
    26
    0
    25
    1
    28
    2
    17B
    Lukáš Fritsch
    1. LK Plzeň 1935
    CZE
    2
    26
    1
    26
    2
    27
    1
    28
    6
    18A
    Lukáš Liberda
    Lukostřelba Ostrava Mariánské Hory, z.s.
    CZE
    2
    28
    2
    29
    2
    28
    6
    18B
    Jan Sháněl
    LK Znojmo
    CZE
    0
    25
    0
    22
    0
    22
    0
    1 / 8
    1 / 4
    1 / 2
    FINAL
    Starší žákyně Reflexní luk
    23A
    Barbora Brettlová
    LK ESKA Cheb
    CZE
    2
    27
    2
    28
    2
    27
    6
    23B
    Eliška Larvová
    LK Znojmo
    CZE
    0
    19
    0
    23
    0
    24
    0
    24A
    Natálie Saxlová
    LK ARCUS Plzeň, z.s.
    CZE
    0
    22
    0
    20
    0
    24
    0
    24B
    Michaela Adámková
    LK Znojmo
    CZE
    2
    26
    2
    22
    2
    26
    6
    25A
    Andrea Louvarová
    1. LK Plzeň 1935
    CZE
    2
    23
    2
    25
    2
    27
    6
    25B
    Linda Lacová
    LO TJ Opava
    CZE
    0
    22
    0
    21
    0
    24
    0
    26A
    Běla Kupková
    MKM Odolena Voda, z.s.
    CZE
    0
    23
    0
    21
    0
    23
    0
    26B
    Monika Továrnická
    1. LK Plzeň 1935
    CZE
    2
    24
    2
    24
    2
    25
    6
    27A
    Tereza Veverková
    SK Start Praha
    CZE
    2
    27
    2
    25
    2
    28
    6
    27B
    Anna Peterková
    LK Votice, z.s.
    CZE
    0
    20
    0
    24
    0
    25
    0
    28A
    Lucie Klepáčková
    LO TJ Sokol Šanov
    CZE
    0
    24
    0
    21
    0
    22
    0
    28B
    Veronika Vrtišková
    SK Bystřice - oddíl lukostřelby
    CZE
    2
    25
    2
    28
    2
    26
    6
    29A
    Nikola Perlíková
    LO TJ SPARTAK Chrást
    CZE
    0
    20
    1
    24
    0
    23
    0
    21
    1
    29B
    Kateřina Plechatá
    MKM Odolena Voda, z.s.
    CZE
    2
    25
    1
    24
    2
    27
    2
    24
    7
    30A
    Karolína Hoffmanová
    Lukostřelba Kroměříž z.s.
    CZE
    0
    20
    0
    25
    0
    22
    0
    30B
    Marie Heřmanová
    SK RAPID Praha
    CZE
    2
    28
    2
    28
    2
    25
    6
    27A
    Barbora Brettlová
    LK ESKA Cheb
    CZE
    2
    26
    2
    29
    2
    28
    6
    27B
    Michaela Adámková
    LK Znojmo
    CZE
    0
    24
    0
    28
    0
    20
    0
    28A
    Andrea Louvarová
    1. LK Plzeň 1935
    CZE
    0
    24
    0
    24
    0
    24
    0
    28B
    Monika Továrnická
    1. LK Plzeň 1935
    CZE
    2
    29
    2
    27
    2
    27
    6
    29A
    Tereza Veverková
    SK Start Praha
    CZE
    2
    29
    1
    26
    2
    27
    2
    27
    7
    29B
    Veronika Vrtišková
    SK Bystřice - oddíl lukostřelby
    CZE
    0
    27
    1
    26
    0
    26
    0
    26
    1
    30A
    Kateřina Plechatá
    MKM Odolena Voda, z.s.
    CZE
    0
    14
    0
    22
    0
    24
    0
    30B
    Marie Heřmanová
    SK RAPID Praha
    CZE
    2
    25
    2
    25
    2
    26
    6
    24A
    Barbora Brettlová
    LK ESKA Cheb
    CZE
    1
    27
    2
    27
    1
    26
    1
    27
    2
    27
    7
    25A
    Monika Továrnická
    1. LK Plzeň 1935
    CZE
    1
    27
    0
    26
    1
    26
    1
    27
    0
    26
    3
    26A
    Tereza Veverková
    SK Start Praha
    CZE
    1
    27
    0
    27
    0
    24
    1
    27
    2
    27A
    Marie Heřmanová
    SK RAPID Praha
    CZE
    1
    27
    2
    28
    2
    26
    1
    27
    6
    24A
    Barbora Brettlová
    LK ESKA Cheb
    CZE
    0
    25
    2
    28
    2
    28
    2
    28
    6
    24B
    Marie Heřmanová
    SK RAPID Praha
    CZE
    2
    29
    0
    26
    0
    24
    0
    27
    2
    25A
    Monika Továrnická
    1. LK Plzeň 1935
    CZE
    1
    28
    0
    24
    2
    27
    2
    28
    0
    27
    5
    (9)
    25B
    Tereza Veverková
    SK Start Praha
    CZE
    1
    28
    2
    26
    0
    26
    0
    26
    2
    28
    6
    (9)
    1 / 16
    1 / 8
    1 / 4
    1 / 2
    FINAL
    Mladší žáci Reflexní luk
    2A
    Dalibor Křivánek
    SK Bystřice - oddíl lukostřelby
    CZE
    Výsledky nejsou k dispozici
    0
    2C
    Maxim Gibiš
    JIM Archery club Kyšice
    CZE
    2
    25
    0
    20
    2
    26
    0
    21
    0
    22
    4
    2D
    Jonáš Nekl
    LK Votice, z.s.
    CZE
    0
    24
    2
    28
    0
    19
    2
    25
    2
    27
    6
    3A
    Tadeáš Paleček
    LK Znojmo
    CZE
    Výsledky nejsou k dispozici
    0
    3D
    Daniel Morkes
    LK CERE
    CZE
    Výsledky nejsou k dispozici
    0
    4A
    Filip Veselý
    LK Votice, z.s.
    CZE
    Výsledky nejsou k dispozici
    0
    4C
    Samuel Weiser
    LO TJ Sokol Šanov
    CZE
    0
    21
    0
    21
    0
    15
    0
    4D
    Jindřich Kopecký
    Lukostřelba Prostějov, z.s
    CZE
    2
    22
    2
    23
    2
    26
    6
    5A
    Jáchym Ciprys
    Lukostřelba Kroměříž z.s.
    CZE
    2
    26
    2
    26
    0
    23
    2
    24
    6
    5B
    Alexandr Nosek
    Lukostřelba Ostrava Mariánské Hory, z.s.
    CZE
    0
    18
    0
    20
    2
    24
    0
    13
    2
    5D
    Antonín Peterka
    LK Votice, z.s.
    CZE
    Výsledky nejsou k dispozici
    0
    6A
    Martin Matějka
    MKM Odolena Voda, z.s.
    CZE
    Výsledky nejsou k dispozici
    0
    6C
    Radek Tomis
    SK Bystřice - oddíl lukostřelby
    CZE
    2
    24
    2
    25
    1
    22
    0
    24
    0
    21
    5
    (7)
    6D
    Václav Přeček
    Lukostřelba Ostrava Mariánské Hory, z.s.
    CZE
    0
    23
    0
    24
    1
    22
    2
    27
    2
    28
    6
    (9)
    7A
    Tadeáš Valčík
    Lukostřelba Ostrava Mariánské Hory, z.s.
    CZE
    1
    7B
    Jiří Kába
    LK ESKA Cheb
    CZE
    0
    7D
    Ondřej Kološ
    Lukostřelba Ostrava Mariánské Hory, z.s.
    CZE
    Výsledky nejsou k dispozici
    0
    8A
    Vojtěch Baláž
    LK ESKA Cheb
    CZE
    Výsledky nejsou k dispozici
    0
    8D
    Martin Česelský
    Lukostřelba Ostrava Mariánské Hory, z.s.
    CZE
    Výsledky nejsou k dispozici
    0
    9A
    Simon Kulička
    LO TJ Opava
    CZE
    2
    19
    0
    16
    0
    20
    0
    15
    2
    9B
    Tomáš Šibal
    LO TJ Sokol Šanov
    CZE
    0
    18
    2
    21
    2
    22
    2
    17
    6
    9D
    Rudolf Vojvodík
    Lukostřelba Ostrava Mariánské Hory, z.s.
    CZE
    Výsledky nejsou k dispozici
    0
    1A
    Dalibor Křivánek
    SK Bystřice - oddíl lukostřelby
    CZE
    2
    19
    1
    26
    2
    24
    2
    28
    7
    1B
    Jonáš Nekl
    LK Votice, z.s.
    CZE
    0
    14
    1
    26
    0
    22
    0
    25
    1
    2A
    Tadeáš Paleček
    LK Znojmo
    CZE
    1
    26
    0
    24
    2
    29
    2
    27
    2
    24
    7
    2B
    Daniel Morkes
    LK CERE
    CZE
    1
    26
    2
    25
    0
    22
    0
    23
    0
    19
    3
    3A
    Filip Veselý
    LK Votice, z.s.
    CZE
    0
    23
    1
    22
    2
    27
    2
    27
    2
    26
    7
    3B
    Jindřich Kopecký
    Lukostřelba Prostějov, z.s
    CZE
    2
    27
    1
    22
    0
    25
    0
    25
    0
    18
    3
    4A
    Jáchym Ciprys
    Lukostřelba Kroměříž z.s.
    CZE
    0
    22
    2
    25
    2
    25
    0
    23
    2
    25
    6
    4B
    Antonín Peterka
    LK Votice, z.s.
    CZE
    2
    25
    0
    23
    0
    23
    2
    24
    0
    23
    4
    5A
    Martin Matějka
    MKM Odolena Voda, z.s.
    CZE
    0
    22
    2
    29
    0
    24
    2
    28
    0
    22
    4
    5B
    Václav Přeček
    Lukostřelba Ostrava Mariánské Hory, z.s.
    CZE
    2
    25
    0
    28
    2
    27
    0
    26
    2
    23
    6
    6A
    Tadeáš Valčík
    Lukostřelba Ostrava Mariánské Hory, z.s.
    CZE
    0
    21
    2
    28
    2
    27
    0
    25
    1
    24
    5
    6B
    Ondřej Kološ
    Lukostřelba Ostrava Mariánské Hory, z.s.
    CZE
    2
    27
    0
    23
    0
    25
    2
    26
    1
    24
    5
    7A
    Vojtěch Baláž
    LK ESKA Cheb
    CZE
    2
    20
    0
    24
    2
    24
    4
    7B
    Martin Česelský
    Lukostřelba Ostrava Mariánské Hory, z.s.
    CZE
    0
    19
    2
    25
    0
    22
    2
    8A
    Tomáš Šibal
    LO TJ Sokol Šanov
    CZE
    0
    24
    0
    17
    0
    23
    0
    8B
    Rudolf Vojvodík
    Lukostřelba Ostrava Mariánské Hory, z.s.
    CZE
    2
    27
    2
    27
    2
    29
    6
    3A
    Dalibor Křivánek
    SK Bystřice - oddíl lukostřelby
    CZE
    2
    28
    2
    28
    0
    24
    2
    29
    6
    3B
    Tadeáš Paleček
    LK Znojmo
    CZE
    0
    23
    0
    25
    2
    25
    0
    22
    2
    4A
    Filip Veselý
    LK Votice, z.s.
    CZE
    2
    27
    0
    24
    2
    25
    2
    26
    6
    4B
    Jáchym Ciprys
    Lukostřelba Kroměříž z.s.
    CZE
    0
    16
    2
    27
    0
    23
    0
    22
    2
    5A
    Václav Přeček
    Lukostřelba Ostrava Mariánské Hory, z.s.
    CZE
    2
    22
    1
    27
    0
    26
    2
    23
    1
    27
    6
    5B
    Tadeáš Valčík
    Lukostřelba Ostrava Mariánské Hory, z.s.
    CZE
    0
    20
    1
    27
    2
    28
    0
    22
    1
    27
    4
    6A
    Vojtěch Baláž
    LK ESKA Cheb
    CZE
    2
    28
    2
    28
    2
    26
    6
    6B
    Rudolf Vojvodík
    Lukostřelba Ostrava Mariánské Hory, z.s.
    CZE
    0
    22
    0
    25
    0
    24
    0
    3A
    Dalibor Křivánek
    SK Bystřice - oddíl lukostřelby
    CZE
    2
    25
    1
    27
    0
    23
    2
    28
    0
    22
    5
    (9)
    4A
    Filip Veselý
    LK Votice, z.s.
    CZE
    0
    19
    1
    27
    2
    27
    0
    25
    2
    26
    6
    (10)
    5A
    Václav Přeček
    Lukostřelba Ostrava Mariánské Hory, z.s.
    CZE
    1
    26
    2
    27
    0
    25
    0
    23
    0
    23
    3
    6A
    Vojtěch Baláž
    LK ESKA Cheb
    CZE
    1
    26
    0
    24
    2
    26
    2
    24
    2
    25
    7
    3A
    Filip Veselý
    LK Votice, z.s.
    CZE
    2
    27
    0
    26
    0
    21
    0
    26
    2
    3B
    Vojtěch Baláž
    LK ESKA Cheb
    CZE
    0
    23
    2
    27
    2
    25
    2
    27
    6
    4A
    Dalibor Křivánek
    SK Bystřice - oddíl lukostřelby
    CZE
    1
    26
    0
    17
    2
    30
    1
    26
    0
    26
    4
    4B
    Václav Přeček
    Lukostřelba Ostrava Mariánské Hory, z.s.
    CZE
    1
    26
    2
    25
    0
    27
    1
    26
    2
    27
    6
    1 / 16
    1 / 8
    1 / 4
    1 / 2
    FINAL
    Mladší žákyně Reflexní luk
    2A
    Eliška Fialová
    LK ARCUS Plzeň, z.s.
    CZE
    Výsledky nejsou k dispozici
    0
    2C
    Natali Bulínová
    LK Znojmo
    CZE
    0
    21
    2
    27
    0
    23
    2
    24
    2
    24
    6
    2D
    Julie Krettová
    LK ARCUS Plzeň, z.s.
    CZE
    2
    22
    0
    24
    2
    25
    0
    23
    0
    23
    4
    3A
    Sofie Axmannová
    LK Znojmo
    CZE
    2
    25
    2
    26
    2
    26
    6
    3B
    Žaneta Berková
    LO TJ Opava
    CZE
    0
    22
    0
    11
    0
    21
    0
    3D
    Tea Večerková
    LO TJ Opava
    CZE
    Výsledky nejsou k dispozici
    0
    4A
    Adéla Hladíková
    Lukostřelba Ostrava Mariánské Hory, z.s.
    CZE
    Výsledky nejsou k dispozici
    0
    4C
    Josefína Šindelářová
    MKM Odolena Voda, z.s.
    CZE
    0
    21
    0
    23
    2
    25
    0
    26
    2
    4D
    Zita Pechanová
    Lukostřelba Prostějov, z.s
    CZE
    2
    26
    2
    26
    0
    23
    2
    27
    6
    5A
    Anna Kýrová
    LO TJ SPARTAK Chrást
    CZE
    0
    23
    2
    23
    2
    18
    2
    25
    6
    5B
    Mia Avramov
    SK Start Praha
    CZE
    2
    27
    0
    16
    0
    17
    0
    20
    2
    5D
    Viktorie Budínová
    LK Votice, z.s.
    CZE
    Výsledky nejsou k dispozici
    0
    6A
    Libuše Ondrušková
    Lukostřelba Kroměříž z.s.
    CZE
    Výsledky nejsou k dispozici
    0
    6C
    Anna Kadrnková
    Lukostřelba Kroměříž z.s.
    CZE
    2
    26
    0
    22
    0
    21
    0
    21
    2
    6D
    Klára Cedidlová
    LO TJ Sokol Šanov
    CZE
    0
    21
    2
    26
    2
    22
    2
    27
    6
    7A
    Alžběta Tichá
    LK Votice, z.s.
    CZE
    2
    26
    2
    23
    2
    27
    6
    7B
    Amélie Malcharová
    Lukostřelba Kroměříž z.s.
    CZE
    0
    24
    0
    21
    0
    21
    0
    7D
    Edita Dufková
    LK CERE
    CZE
    Výsledky nejsou k dispozici
    0
    8A
    Anna Dudová
    JIM Archery club Kyšice
    CZE
    Výsledky nejsou k dispozici
    0
    8C
    Magdalena Schovancová
    SK Start Praha
    CZE
    0
    18
    2
    27
    0
    16
    0
    23
    2
    8D
    Johana Filípková
    SK Bystřice - oddíl lukostřelby
    CZE
    2
    25
    0
    25
    2
    27
    2
    25
    6
    9A
    Zuzana Francová
    LK ARCUS Plzeň, z.s.
    CZE
    1
    25
    2
    22
    2
    25
    2
    25
    7
    9B
    Barbora Mikesková
    Lukostřelba Ostrava Mariánské Hory, z.s.
    CZE
    1
    25
    0
    20
    0
    21
    0
    20
    1
    9D
    Eliška Dohnalová
    LO TJ Opava
    CZE
    Výsledky nejsou k dispozici
    0
    9A
    Eliška Fialová
    LK ARCUS Plzeň, z.s.
    CZE
    2
    26
    2
    29
    2
    27
    6
    9B
    Natali Bulínová
    LK Znojmo
    CZE
    0
    21
    0
    25
    0
    18
    0
    10A
    Sofie Axmannová
    LK Znojmo
    CZE
    0
    26
    2
    26
    2
    27
    2
    26
    6
    10B
    Tea Večerková
    LO TJ Opava
    CZE
    2
    27
    0
    22
    0
    26
    0
    25
    2
    11A
    Adéla Hladíková
    Lukostřelba Ostrava Mariánské Hory, z.s.
    CZE
    0
    26
    0
    26
    2
    28
    2
    28
    2
    25
    6
    11B
    Zita Pechanová
    Lukostřelba Prostějov, z.s
    CZE
    2
    27
    2
    27
    0
    19
    0
    25
    0
    24
    4
    12A
    Anna Kýrová
    LO TJ SPARTAK Chrást
    CZE
    0
    21
    0
    23
    2
    28
    2
    26
    0
    24
    4
    12B
    Viktorie Budínová
    LK Votice, z.s.
    CZE
    2
    27
    2
    27
    0
    25
    0
    24
    2
    26
    6
    13A
    Libuše Ondrušková
    Lukostřelba Kroměříž z.s.
    CZE
    0
    22
    2
    28
    2
    29
    2
    28
    6
    13B
    Klára Cedidlová
    LO TJ Sokol Šanov
    CZE
    2
    28
    0
    21
    0
    17
    0
    23
    2
    14A
    Alžběta Tichá
    LK Votice, z.s.
    CZE
    0
    26
    0
    24
    0
    24
    0
    14B
    Edita Dufková
    LK CERE
    CZE
    2
    29
    2
    26
    2
    27
    6
    15A
    Anna Dudová
    JIM Archery club Kyšice
    CZE
    0
    24
    0
    26
    2
    25
    2
    29
    0
    23
    4
    15B
    Johana Filípková
    SK Bystřice - oddíl lukostřelby
    CZE
    2
    28
    2
    27
    0
    23
    0
    25
    2
    25
    6
    16A
    Zuzana Francová
    LK ARCUS Plzeň, z.s.
    CZE
    0
    21
    0
    21
    0
    18
    0
    16B
    Eliška Dohnalová
    LO TJ Opava
    CZE
    2
    28
    2
    27
    2
    27
    6
    9A
    Eliška Fialová
    LK ARCUS Plzeň, z.s.
    CZE
    2
    27
    0
    26
    2
    29
    2
    28
    6
    9B
    Sofie Axmannová
    LK Znojmo
    CZE
    0
    23
    2
    28
    0
    27
    0
    27
    2
    10A
    Adéla Hladíková
    Lukostřelba Ostrava Mariánské Hory, z.s.
    CZE
    0
    26
    2
    27
    2
    27
    0
    25
    0
    25
    4
    10B
    Viktorie Budínová
    LK Votice, z.s.
    CZE
    2
    27
    0
    25
    0
    23
    2
    29
    2
    29
    6
    11A
    Libuše Ondrušková
    Lukostřelba Kroměříž z.s.
    CZE
    1
    27
    0
    27
    2
    27
    0
    28
    0
    26
    3
    11B
    Edita Dufková
    LK CERE
    CZE
    1
    27
    2
    30
    0
    26
    2
    29
    2
    29
    7
    12A
    Johana Filípková
    SK Bystřice - oddíl lukostřelby
    CZE
    0
    27
    1
    26
    0
    22
    0
    21
    1
    12B
    Eliška Dohnalová
    LO TJ Opava
    CZE
    2
    29
    1
    26
    2
    29
    2
    25
    7
    9A
    Eliška Fialová
    LK ARCUS Plzeň, z.s.
    CZE
    2
    28
    0
    26
    1
    27
    2
    30
    2
    30
    7
    10A
    Viktorie Budínová
    LK Votice, z.s.
    CZE
    0
    26
    2
    28
    1
    27
    0
    29
    0
    26
    3
    11A
    Edita Dufková
    LK CERE
    CZE
    2
    28
    1
    28
    2
    27
    0
    27
    0
    27
    6
    (9)
    12A
    Eliška Dohnalová
    LO TJ Opava
    CZE
    0
    26
    1
    28
    0
    26
    2
    29
    2
    28
    5
    (9)
    9A
    Eliška Fialová
    LK ARCUS Plzeň, z.s.
    CZE
    2
    29
    2
    26
    2
    28
    6
    9B
    Edita Dufková
    LK CERE
    CZE
    0
    28
    0
    25
    0
    26
    0
    10A
    Viktorie Budínová
    LK Votice, z.s.
    CZE
    0
    27
    1
    27
    2
    28
    2
    27
    2
    28
    7
    10B
    Eliška Dohnalová
    LO TJ Opava
    CZE
    2
    28
    1
    27
    0
    26
    0
    26
    0
    25
    3
    FINAL
    Mladší žáci Kladkový luk
    1A
    Filip Reitmeier ml.
    I. Královský lukostřelecký klub z.s.
    CZE
    29
    30
    27
    27
    28
    141
    1B
    Tadeáš Růžička
    MKM Odolena Voda, z.s.
    CZE
    28
    23
    27
    24
    23
    125