88. mistrovství České republiky dospělých reflexních luků v terčové lukostřelbě - 2022
1 / 4
1 / 2
FINAL
Outdoor - Recurve - Masters - Muži - 60m round
25A
Lukostřelba Kroměříž (R50+M)
Výsledky nejsou k dispozici
0
28A
TJ Spartak Chrást (R50+M)
1
42
0
42
1
41
2
43
5
(9, 9, 3)
29A
SK Slavia Praha (R50+M)
1
42
2
48
1
41
0
38
4
(8, 6, 6)
31A
LK ESKA Cheb (R50+M)
Výsledky nejsou k dispozici
0
32A
Lukostřelba Prostějov (R50+M)
Výsledky nejsou k dispozici
0
25A
Lukostřelba Kroměříž (R50+M)
2
45
2
46
0
46
2
52
6
26A
TJ Spartak Chrást (R50+M)
0
35
0
41
2
49
0
43
2
28A
LK ESKA Cheb (R50+M)
2
41
0
41
2
47
0
34
5
(8, 8, 6)
29A
Lukostřelba Prostějov (R50+M)
0
39
2
43
0
37
2
46
4
(10, 6, M)
1A
Lukostřelba Kroměříž (R50+M)
2
42
0
45
0
40
0
34
2
1B
LK ESKA Cheb (R50+M)
0
40
2
48
2
49
2
50
6
2A
TJ Spartak Chrást (R50+M)
2
42
0
34
0
40
2
43
4
(5, 5, 8)
2B
Lukostřelba Prostějov (R50+M)
0
41
2
41
2
50
0
40
5
(8, 8, 8)
1 / 4
1 / 2
FINAL
Outdoor - Recurve - Masters - Mixed-tým - Team Mix S
22A
LK ARCUS Plzeň (R50+X)
Výsledky nejsou k dispozici
0
25A
Lukostřelba Prostějov (R50+X)
2
31
0
31
0
30
2
34
5
(8, 7)
26A
Lukostřelba Kroměříž (R50+X)
0
30
2
33
2
35
0
16
4
(10, 4)
28A
SK Bystřice (R50+X)
2
34
2
29
0
16
0
26
4
(8, 6)
29A
TJ Spartak Chrást (R50+X)
0
32
0
26
2
31
2
29
5
(8, 6)
32A
Lukostřelba Ostrava Mariánské Hory (R50+X)
Výsledky nejsou k dispozici
0
25A
LK ARCUS Plzeň (R50+X)
2
34
1
31
0
32
2
37
5
26A
Lukostřelba Prostějov (R50+X)
0
33
1
31
2
35
0
24
3
28A
TJ Spartak Chrást (R50+X)
0
28
0
22
0
23
0
29A
Lukostřelba Ostrava Mariánské Hory (R50+X)
2
35
2
34
2
26
6
1A
LK ARCUS Plzeň (R50+X)
2
27
0
26
2
34
2
33
6
1B
Lukostřelba Ostrava Mariánské Hory (R50+X)
0
25
2
36
0
32
0
32
2
2A
Lukostřelba Prostějov (R50+X)
2
37
0
23
2
32
0
30
5
(8, 7)
2B
TJ Spartak Chrást (R50+X)
0
27
2
24
0
31
2
33
4
(6, 7)
1 / 8
1 / 4
1 / 2
FINAL
Outdoor - Recurve - Seniors - Muži - 70m round
1A
Lukostřelba Prostějov (RM)
Výsledky nejsou k dispozici
0
4A
TJ Start Brno (RM)
1
48
0
38
2
46
2
48
5
5A
LO TJ Opava (RM)
1
48
2
48
0
45
0
40
3
7A
1.LK Plzeň 1935 B (RM)
0
39
0
40
0
35
0
8A
LK Rokycany (RM)
2
41
2
45
2
40
6
10A
Lukostřelba Kroměříž (RM)
2
45
0
46
0
36
0
46
2
11A
LK ESKA Cheb A (RM)
0
43
2
47
2
51
2
50
6
13A
LK Votice (RM)
2
55
2
39
2
47
6
14A
LK ESKA Cheb B (RM)
0
31
0
34
0
45
0
16A
TJ Spartak Chrást (RM)
0
41
0
43
2
54
2
48
4
(8, 8, 5)
17A
Lukostřelba Olomouc (RM)
2
46
2
48
0
48
0
38
5
(9, 8, 7)
19A
LK Znojmo (RM)
1
48
2
51
0
43
1
44
5
(10, 9, 8)
20A
SK Start Praha (RM)
1
48
0
41
2
44
1
44
4
(9, 9, 4)
23A
1.LK Plzeň 1935 A (RM)
Výsledky nejsou k dispozici
0
1A
Lukostřelba Prostějov (RM)
0
46
2
52
2
53
2
56
6
2A
TJ Start Brno (RM)
2
49
0
45
0
47
0
46
2
4A
LK Rokycany (RM)
0
33
0
43
2
52
0
42
2
5A
LK ESKA Cheb A (RM)
2
45
2
50
0
50
2
49
6
7A
LK Votice (RM)
0
33
2
42
0
9
0
47
2
8A
Lukostřelba Olomouc (RM)
2
43
0
31
2
44
2
48
6
10A
LK Znojmo (RM)
0
34
2
48
0
51
0
53
2
11A
1.LK Plzeň 1935 A (RM)
2
49
0
47
2
55
2
55
6
1A
Lukostřelba Prostějov (RM)
2
52
2
55
2
49
6
2A
LK ESKA Cheb A (RM)
0
49
0
49
0
48
0
4A
Lukostřelba Olomouc (RM)
2
50
2
52
0
44
0
48
4
(9, 8, 6)
5A
1.LK Plzeň 1935 A (RM)
0
46
0
49
2
49
2
55
5
(10, 9, 5)
1A
Lukostřelba Prostějov (RM)
2
55
0
48
0
52
0
49
2
1B
1.LK Plzeň 1935 A (RM)
0
54
2
49
2
55
2
54
6
2A
LK ESKA Cheb A (RM)
2
51
2
55
0
47
0
44
4
(6, 10, 9)
2B
Lukostřelba Olomouc (RM)
0
48
0
47
2
53
2
49
5
(9, 8, 9)
1 / 2
FINAL
Outdoor - Recurve - Seniors - Ženy - 70m round
13A
LK ARCUS Plzeň (RW)
Výsledky nejsou k dispozici
0
16A
1.LK Plzeň 1935 (RW)
0
44
2
53
0
31
2
47
4
(8, 8, 4)
17A
SK Start Praha (RW)
2
48
0
45
2
43
0
43
5
(X, 9, 8)
1A
LK ARCUS Plzeň (RW)
2
47
2
49
0
42
2
53
6
1B
SK Start Praha (RW)
0
37
0
36
2
49
0
44
2
2A
1.LK Plzeň 1935 (RW)
Výsledky nejsou k dispozici
0
1 / 4
1 / 2
FINAL
Outdoor - Recurve - Seniors - Mixed-tým - Team Mix S
4A
Lukostřelba Olomouc (RX)
Výsledky nejsou k dispozici
0
7A
LK Znojmo (RX)
2
31
1
34
2
30
5
8A
SK Start Praha (RX)
0
30
1
34
0
28
1
10A
1 LK Plzeň 1935 (RX)
0
30
1
32
2
35
0
32
3
11A
TJ Start Brno (RX)
2
37
1
32
0
32
2
36
5
14A
LK ARCUS Plzeň (RX)
Výsledky nejsou k dispozici
0
4A
Lukostřelba Olomouc (RX)
2
35
2
35
2
37
6
5A
LK Znojmo (RX)
0
33
0
29
0
32
0
7A
TJ Start Brno (RX)
0
28
2
35
0
33
0
30
2
8A
LK ARCUS Plzeň (RX)
2
34
0
30
2
35
2
33
6
1A
Lukostřelba Olomouc (RX)
2
34
2
36
1
35
5
1B
LK ARCUS Plzeň (RX)
0
33
0
33
1
35
1
2A
LK Znojmo (RX)
2
29
2
34
2
37
6
2B
TJ Start Brno (RX)
0
27
0
28
0
30
0