32. mistrovství ČR dorostu v halové lukostřelbě
1 / 2
FINAL
Indoor - Barebow - Juniors - Muži - 18m round
23A
BU21 LK Phoenix Kostelec
Výsledky nejsou k dispozici
0
23C
BU21 LK Juventus Karviná
0
23D
BU21 Lukostřelci Českého lesa
2
15
2
33
2
21
2
29
8
22A
BU21 LK Phoenix Kostelec
2
33
2
37
2
43
6
23A
BU21 Lukostřelci Českého lesa
0
21
0
26
0
27
0
22B
BU21 LK Juventus Karviná
Výsledky nejsou k dispozici
0
1 / 2
FINAL
Indoor - Barebow - Cadets - Muži - 18m round
19A
BU18 TJ Sokol Šanov
0
36
2
43
0
29
0
30
2
20A
BU18 LK Tachov
2
45
0
38
2
44
2
43
6
22A
BU18 MKM Odolena Voda
0
20
2
37
0
40
2
41
5
(10, 7, 6)
23A
BU18 SK Lukostřelba Libichov
2
36
0
17
2
46
0
39
4
(9, 8, 5)
19A
BU18 LK Tachov
0
35
2
35
2
38
0
38
5
(7, 6, 6)
19B
BU18 MKM Odolena Voda
2
43
0
29
0
35
2
51
4
(10, 6, 2)
20A
BU18 TJ Sokol Šanov
0
29
2
40
2
35
0
30
5
(9, 7, 6)
20B
BU18 SK Lukostřelba Libichov
2
40
0
34
0
34
2
47
4
(8, 6, 4)
1 / 4
1 / 2
FINAL
Indoor - Recurve - Juniors - Muži - 18m round
1A
RU21M SK Start Praha A
2
58
2
53
2
59
6
2A
RU21M Lukostřelba Olomouc
0
41
0
51
0
54
0
4A
RU21M LK ESKA Cheb
0
50
2
55
1
53
2
54
5
5A
RU21M 1.LK Plzeň 1935
2
52
0
54
1
53
0
51
3
7A
RU21M Lukostřelba Prostějov A
2
54
0
51
2
51
0
54
4
(9, 9, 7)
8A
RU21M LK Votice
0
51
2
55
0
46
2
57
5
(9, 9, 8)
10A
RU21M LK Znojmo
0
46
0
49
0
52
0
11A
RU21M Lukostřelba Ostrava A
2
56
2
56
2
56
6
1A
RU21M SK Start Praha A
2
55
2
59
2
56
6
2A
RU21M LK ESKA Cheb
0
51
0
53
0
53
0
4A
RU21M LK Votice
2
54
2
55
2
57
6
5A
RU21M Lukostřelba Ostrava A
0
52
0
52
0
55
0
4A
RU21M SK Start Praha A
0
55
1
57
0
37
1
4B
RU21M LK Votice
2
57
1
57
2
47
5
5A
RU21M LK ESKA Cheb
2
55
0
54
2
56
0
51
4
(9, 8, M)
5B
RU21M Lukostřelba Ostrava A
0
54
2
55
0
51
2
59
5
(9, 9, 8)
1 / 2
FINAL
Indoor - Recurve - Juniors - Ženy - 18m round
1A
RU21W Lukostřelba Prostějov
2
51
2
56
2
57
6
2A
RU21W TJ Sokol Praha Vršovice
0
50
0
55
0
55
0
4A
RU21W Lukostřelba Ostrava
0
50
0
49
0
50
0
5A
RU21W 1.LK Plzeň 1935
2
55
2
54
2
55
6
7A
RU21W Lukostřelba Prostějov
2
54
2
53
2
52
6
7B
RU21W 1.LK Plzeň 1935
0
41
0
52
0
48
0
8A
RU21W TJ Sokol Praha Vršovice
0
47
0
52
2
50
2
55
4
(10, 9, 7)
8B
RU21W Lukostřelba Ostrava
2
48
2
53
0
40
0
52
5
(10, 9, 7)
1 / 4
1 / 2
FINAL
Indoor - Recurve - Cadets - Muži - 18m round
13A
RU18M LK Brno 05
0
43
0
43
2
53
2
52
5
(9, 9, 8)
14A
RU18M LK CERE
2
47
2
50
0
45
0
41
4
(8, 6, 6)
16A
RU18M TJ Sokol Praha Vršovice
2
53
2
52
2
53
6
17A
RU18M 1.LK Plzeň 1935
0
51
0
41
0
42
0
19A
RU18M Lukostřelba Ostrava
0
47
0
48
2
49
0
51
2
20A
RU18M LK Znojmo
2
48
2
54
0
38
2
54
6
22A
RU18M LO TJ Opava
0
33
0
37
0
29
0
23A
RU18M TJ Sokol Šanov
2
49
2
47
2
50
6
7A
RU18M LK Brno 05
2
52
0
51
2
51
2
51
6
8A
RU18M TJ Sokol Praha Vršovice
0
33
2
58
0
49
0
36
2
10A
RU18M LK Znojmo
0
16
2
54
2
51
0
42
5
(10, 9, 7)
11A
RU18M TJ Sokol Šanov
2
49
0
40
0
48
2
51
4
(9, 7, M)
10A
RU18M LK Brno 05
0
50
2
53
0
47
2
47
5
(10, 8, 8)
10B
RU18M LK Znojmo
2
51
0
43
2
53
0
45
4
(10, 8, 7)
11A
RU18M TJ Sokol Praha Vršovice
0
52
2
54
2
54
1
49
5
11B
RU18M TJ Sokol Šanov
2
56
0
45
0
53
1
49
3
1 / 4
1 / 2
FINAL
Indoor - Recurve - Cadets - Ženy - 18m round
7A
RU18W 1.LK Plzeň 1935
2
54
2
54
2
54
6
8A
RU18W TJ Sokol Praha Vršovice
0
30
0
16
0
27
0
10A
RU18W LK ESKA Cheb
0
40
0
38
2
34
0
40
2
11A
RU18W SK Rapid Praha
2
43
2
52
0
31
2
52
6
13A
RU18W LK ARCUS Plzeň
2
50
2
52
1
53
5
14A
RU18W LK CERE
0
45
0
42
1
53
1
16A
RU18W LK Votice
0
44
0
37
0
17
0
17A
RU18W SK Start Praha
2
50
2
42
2
50
6
13A
RU18W 1.LK Plzeň 1935
2
57
2
55
2
51
6
14A
RU18W SK Rapid Praha
0
37
0
47
0
49
0
16A
RU18W LK ARCUS Plzeň
2
52
2
51
2
53
6
17A
RU18W SK Start Praha
0
47
0
49
0
50
0
13A
RU18W 1.LK Plzeň 1935
2
53
0
52
2
55
2
54
6
13B
RU18W LK ARCUS Plzeň
0
52
2
55
0
51
0
48
2
14A
RU18W SK Rapid Praha
2
50
0
43
0
48
0
34
2
14B
RU18W SK Start Praha
0
43
2
51
2
52
2
50
6