32. mistrovství ČR dospělých v halové lukostřelbě
1 / 8
1 / 4
1 / 2
FINAL
Indoor - Barebow - Seniors - Muži - 18m round
1A
BM SK Start Praha
2
45
2
49
2
41
6
2A
BM Lukostřelba Kroměříž
0
37
0
42
0
40
0
4A
BM LK Brno 05
0
43
2
43
2
44
2
44
6
5A
BM 1.LK Plzeň 1935
2
45
0
38
0
33
0
39
2
7A
BM SK Lukostřelba Libichov
2
45
2
40
2
49
6
8A
BM TJ Jiskra Humpolec
0
37
0
32
0
47
0
10A
BM LK Votice B
0
44
0
35
0
42
0
11A
BM Lukostřelba Klecany
2
46
2
47
2
52
6
13A
BM Bows club Chimera
0
46
0
40
2
45
2
47
5
(9, 9, 7)
14A
BM SK RAPID Praha
2
48
2
42
0
33
0
41
4
(10, 7, M)
16A
BM JIM Archery club Kyšice
1
17A
BM I.Královský LK Praha
0
19A
BM LK Votice A
2
46
1
37
2
49
5
20A
BM Lukostřelba Ostrava
0
41
1
37
0
38
1
22A
BM TJ Sokol Vlkoš
2
46
0
37
2
39
0
42
4
(X, 7, M)
23A
BM Lukostřelba Olomouc
0
41
2
42
0
37
2
45
5
(10, 7, 6)
1A
BM SK Start Praha
2
48
2
50
2
42
6
2A
BM LK Brno 05
0
47
0
44
0
34
0
4A
BM SK Lukostřelba Libichov
0
41
2
50
2
50
2
52
6
5A
BM Lukostřelba Klecany
2
48
0
45
0
48
0
42
2
7A
BM Bows club Chimera
2
54
2
45
2
52
6
8A
BM JIM Archery club Kyšice
0
40
0
44
0
43
0
10A
BM LK Votice A
2
45
2
47
2
47
6
11A
BM Lukostřelba Olomouc
0
41
0
46
0
43
0
13A
BM SK Start Praha
0
43
2
47
2
50
1
41
5
14A
BM SK Lukostřelba Libichov
2
45
0
41
0
40
1
41
3
16A
BM Bows club Chimera
0
37
2
47
2
46
2
47
6
17A
BM LK Votice A
2
46
0
46
0
37
0
37
2
13A
BM SK Start Praha
2
53
0
44
0
48
0
42
2
13B
BM Bows club Chimera
0
47
2
49
2
50
2
46
6
14A
BM SK Lukostřelba Libichov
0
42
2
47
0
47
2
46
4
(8, 7, 7)
14B
BM LK Votice A
2
46
0
46
2
50
0
43
5
(8, 8, 6)
1 / 2
FINAL
Indoor - Barebow - Seniors - Ženy - 18m round
13A
BW SK Start Praha
2
53
2
49
2
37
6
14A
BW TJ Jiskra Humpolec
0
26
0
31
0
27
0
16A
BW SK Lapačka Šenov
0
22
0
36
2
45
0
37
2
17A
BW SK Lukostřelba Libichov
2
47
2
39
0
35
2
40
6
16A
BW SK Start Praha
0
38
0
46
0
32
0
16B
BW SK Lukostřelba Libichov
2
51
2
47
2
44
6
17A
BW TJ Jiskra Humpolec
0
35
0
27
0
32
0
17B
BW SK Lapačka Šenov
2
43
2
35
2
33
6
1 / 4
1 / 2
FINAL
Indoor - Recurve - Masters - Muži - 18m round
1A
R50+M Lukostřelba Ostrava A
2
52
2
56
2
52
6
2A
R50+M Lukostřelba Ostrava B
0
40
0
42
0
38
0
4A
R50+M Lukostřelba Prostějov
0
43
0
45
0
46
0
5A
R50+M LK ARCUS Plzeň
2
50
2
46
2
49
6
7A
R50+M LK ESKA Cheb
2
50
2
49
1
54
5
8A
R50+M TJ Sokol KOstelec na Hané
0
48
0
44
1
54
1
10A
R50+M TJ Spartak Chrást
0
44
0
42
2
49
0
50
2
11A
R50+M Lukostřelba Kroměříž
2
48
2
48
0
48
2
52
6
7A
R50+M Lukostřelba Ostrava A
0
45
0
51
0
52
0
8A
R50+M LK ARCUS Plzeň
2
55
2
54
2
53
6
10A
R50+M LK ESKA Cheb
0
42
2
45
0
54
0
49
2
11A
R50+M Lukostřelba Kroměříž
2
48
0
41
2
56
2
55
6
7A
R50+M LK ARCUS Plzeň
2
51
2
51
2
54
6
7B
R50+M Lukostřelba Kroměříž
0
48
0
50
0
44
0
8A
R50+M Lukostřelba Ostrava A
2
54
0
49
2
57
0
51
4
(9, 7, 7)
8B
R50+M LK ESKA Cheb
0
46
2
50
0
51
2
53
5
(10, 9, 9)
1 / 8
1 / 4
1 / 2
FINAL
Indoor - Recurve - Seniors - Muži - 18m round
1A
RM SK Start Praha
2
57
2
56
2
57
6
2A
RM TJ Spartak Chrást
0
53
0
49
0
41
0
4A
RM Lukostřelba Olomouc B
0
51
0
52
0
49
0
5A
RM LO TJ Opava
2
55
2
56
2
56
6
7A
RM 1.LK Plzeň 1935 B
2
55
0
37
1
44
1
53
5
(10, 10, 9)
8A
RM Lukostřelba Olomouc A
0
51
2
51
1
44
1
53
4
(9, 9, 9)
10A
RM LK Znojmo
0
44
0
51
0
44
0
11A
RM 1.LK Plzeň 1935 A
2
55
2
55
2
56
6
13A
RM TJ Sokol Praha Vršovice
0
50
2
56
2
56
2
53
6
14A
RM TJ Start Brno A
2
51
0
39
0
43
0
51
2
16A
RM LK ARCUS Plzeň
0
52
0
40
2
50
0
51
2
17A
RM I.Královský LK Praha
2
56
2
55
0
49
2
55
6
19A
RM LK ESKA Cheb A
0
53
2
56
2
53
2
55
6
20A
RM TJ Start Brno B
2
55
0
41
0
51
0
52
2
22A
RM LK ESKA Cheb B
2
53
2
53
1
53
5
23A
RM Lukostřelba Prostějov A
0
47
0
51
1
53
1
13A
RM SK Start Praha
2
58
2
56
2
57
6
14A
RM LO TJ Opava
0
56
0
51
0
54
0
16A
RM 1.LK Plzeň 1935 B
0
53
2
57
0
52
2
53
4
(10, 8, 8)
17A
RM 1.LK Plzeň 1935 A
2
56
0
54
2
55
0
52
5
(10, 10, 8)
19A
RM TJ Sokol Praha Vršovice
2
56
0
52
1
53
2
55
5
20A
RM I.Královský LK Praha
0
53
2
54
1
53
0
54
3
22A
RM LK ESKA Cheb A
2
54
2
55
2
54
6
23A
RM LK ESKA Cheb B
0
48
0
48
0
51
0
19A
RM SK Start Praha
2
57
0
58
2
59
1
58
5
20A
RM 1.LK Plzeň 1935 A
0
54
2
59
0
58
1
58
3
22A
RM TJ Sokol Praha Vršovice
2
55
0
51
2
54
2
54
6
23A
RM LK ESKA Cheb A
0
53
2
54
0
42
0
53
2
19A
RM SK Start Praha
0
56
0
55
2
60
2
57
4
(10, 9, 9)
19B
RM TJ Sokol Praha Vršovice
2
57
2
56
0
53
0
55
5
(10, 10, 10)
20A
RM 1.LK Plzeň 1935 A
2
55
2
57
2
56
6
20B
RM LK ESKA Cheb A
0
54
0
52
0
55
0
1 / 4
1 / 2
FINAL
Indoor - Recurve - Seniors - Ženy - 18m round
13A
RW LK ARCUS Plzeň
0
53
1
53
2
54
2
54
5
14A
RW TJ Sokol Praha Vršovice
2
54
1
53
0
53
0
48
3
16A
RW 1.LK Plzeň 1935 B
0
46
0
45
2
53
2
52
5
(10, 10, 9)
17A
RW Lukostřelba Ostrava
2
52
2
52
0
41
0
41
4
(8, 6, M)
19A
RW SK Start Praha
2
51
2
53
0
43
2
44
6
20A
RW LK Brno 05
0
43
0
49
2
53
0
36
2
22A
RW LK Znojmo
2
53
0
54
0
44
2
53
4
(10, 7, 7)
23A
RW 1.LK Plzeň 1935 A
0
52
2
55
2
53
0
51
5
(10, 9, 9)
19A
RW LK ARCUS Plzeň
2
46
2
56
2
52
6
20A
RW 1.LK Plzeň 1935 B
0
45
0
48
0
51
0
22A
RW SK Start Praha
0
49
1
56
0
50
1
23A
RW 1.LK Plzeň 1935 A
2
55
1
56
2
51
5
22A
RW LK ARCUS Plzeň
0
49
2
57
0
53
0
47
2
22B
RW 1.LK Plzeň 1935 A
2
51
0
55
2
54
2
53
6
23A
RW 1.LK Plzeň 1935 B
0
39
0
49
0
47
0
23B
RW SK Start Praha
2
51
2
51
2
55
6
1 / 4
1 / 2
FINAL
Indoor - Compound - Seniors - Muži - 18m round
1A
CM I.Královský LK Praha A
57
56
56
57
226
2A
CM LK Votice
53
45
54
54
206
4A
CM Patriot Brno
56
56
58
57
227
5A
CM Kentaur - Pardubice
44
47
56
55
202
7A
CM SK Start Praha
55
57
55
57
224
8A
CM I.Královský LK Praha B
52
54
54
56
216
10A
CM Lukostřelba Kroměříž
55
54
57
53
219
11A
CM Bows club Chimera
56
56
57
57
226
1A
CM I.Královský LK Praha A
56
56
59
58
229
2A
CM Patriot Brno
56
51
55
54
216
4A
CM SK Start Praha
58
55
55
56
224
5A
CM Bows club Chimera
57
56
55
58
226
4A
CM I.Královský LK Praha A
55
55
55
57
222
4B
CM Bows club Chimera
56
56
55
56
223
5A
CM Patriot Brno
56
55
57
55
223
5B
CM SK Start Praha
58
54
55
53
220