1 / 8
    1 / 4
    1 / 2
    FINAL
    Indoor - Reflexní luk - Starší žáci - Muži - 18m round
    7A
    Michael Roba
    Lukostřelba Prostějov, z.s
    CZE
    2
    27
    2
    26
    2
    28
    6
    7B
    Boris Vojnar
    Lukostřelba Ostrava Mariánské Hory, z.s.
    CZE
    0
    25
    0
    17
    0
    23
    0
    8A
    Jaroslav Slovák
    1. LK Plzeň 1935
    CZE
    2
    28
    0
    24
    0
    23
    0
    24
    2
    8B
    Radek Trojášek
    LK Votice, z.s.
    CZE
    0
    26
    2
    27
    2
    29
    2
    29
    6
    9A
    Ondřej Němeček
    LK Znojmo z.s.
    CZE
    2
    24
    2
    28
    0
    24
    2
    26
    6
    9B
    Josef Zalabák
    1. LK Plzeň 1935
    CZE
    0
    17
    0
    25
    2
    25
    0
    14
    2
    10A
    Ondřej Šorm
    SK SLAVIA PRAHA LUKOSTŘELBA, z.s.
    CZE
    0
    24
    2
    26
    2
    24
    0
    24
    2
    29
    6
    10B
    Dalibor Vlk
    LK Votice, z.s.
    CZE
    2
    25
    0
    24
    0
    23
    2
    28
    0
    27
    4
    11A
    Dominik Petr Orel
    Lukostřelba Ostrava Mariánské Hory, z.s.
    CZE
    2
    26
    2
    24
    2
    27
    6
    11B
    Matyáš Starosta
    LK Votice, z.s.
    CZE
    0
    24
    0
    21
    0
    15
    0
    12A
    Tobiáš Tiele
    TJ Sokol Praha Vršovice
    CZE
    0
    25
    2
    26
    0
    21
    1
    25
    0
    23
    3
    12B
    Ondřej Merth
    SK RAPID Praha
    CZE
    2
    28
    0
    23
    2
    27
    1
    25
    2
    28
    7
    13A
    Daniel Slavík
    Lukostřelba Ostrava Mariánské Hory, z.s.
    CZE
    0
    24
    1
    27
    2
    22
    1
    22
    2
    25
    6
    13B
    Filip Trachta
    LK Votice, z.s.
    CZE
    2
    29
    1
    27
    0
    20
    1
    22
    0
    24
    4
    14A
    Adam Homola
    LK Votice, z.s.
    CZE
    0
    23
    0
    26
    0
    21
    0
    14B
    Patrik Dimov
    1. LK Plzeň 1935
    CZE
    2
    29
    2
    30
    2
    28
    6
    7A
    Michael Roba
    Lukostřelba Prostějov, z.s
    CZE
    1
    28
    1
    28
    2
    27
    0
    27
    0
    26
    4
    7B
    Radek Trojášek
    LK Votice, z.s.
    CZE
    1
    28
    1
    28
    0
    25
    2
    28
    2
    29
    6
    8A
    Ondřej Němeček
    LK Znojmo z.s.
    CZE
    2
    27
    0
    24
    2
    28
    2
    26
    6
    8B
    Ondřej Šorm
    SK SLAVIA PRAHA LUKOSTŘELBA, z.s.
    CZE
    0
    23
    2
    25
    0
    25
    0
    22
    2
    9A
    Dominik Petr Orel
    Lukostřelba Ostrava Mariánské Hory, z.s.
    CZE
    2
    27
    0
    27
    2
    26
    0
    25
    1
    28
    5
    9B
    Ondřej Merth
    SK RAPID Praha
    CZE
    0
    25
    2
    29
    0
    25
    2
    27
    1
    28
    5
    10A
    Daniel Slavík
    Lukostřelba Ostrava Mariánské Hory, z.s.
    CZE
    1
    27
    0
    26
    0
    26
    1
    25
    2
    10B
    Patrik Dimov
    1. LK Plzeň 1935
    CZE
    1
    27
    2
    27
    2
    27
    1
    25
    6
    7A
    Radek Trojášek
    LK Votice, z.s.
    CZE
    2
    28
    2
    26
    0
    26
    0
    27
    2
    27
    6
    7B
    Ondřej Němeček
    LK Znojmo z.s.
    CZE
    0
    25
    0
    25
    2
    28
    2
    30
    0
    26
    4
    8A
    Ondřej Merth
    SK RAPID Praha
    CZE
    0
    25
    0
    26
    0
    23
    0
    8B
    Patrik Dimov
    1. LK Plzeň 1935
    CZE
    2
    29
    2
    28
    2
    27
    6
    7A
    Radek Trojášek
    LK Votice, z.s.
    CZE
    0
    23
    2
    27
    0
    27
    0
    23
    2
    7B
    Patrik Dimov
    1. LK Plzeň 1935
    CZE
    2
    27
    0
    26
    2
    28
    2
    25
    6
    8A
    Ondřej Němeček
    LK Znojmo z.s.
    CZE
    2
    29
    0
    23
    0
    27
    0
    25
    2
    8B
    Ondřej Merth
    SK RAPID Praha
    CZE
    0
    27
    2
    26
    2
    28
    2
    27
    6
    1 / 8
    1 / 4
    1 / 2
    FINAL
    Indoor - Reflexní luk - Starší žáci - Ženy - 18m round
    3A
    Aneta Venhudová
    Lukostřelba Ostrava Mariánské Hory, z.s.
    CZE
    Výsledky nejsou k dispozici
    0
    4A
    Klára Raabová
    LK Znojmo z.s.
    CZE
    0
    21
    2
    23
    2
    24
    0
    15
    2
    25
    6
    4B
    Karolína Wogurková
    TJ Sokol Praha Vršovice
    CZE
    2
    23
    0
    22
    0
    23
    2
    24
    0
    19
    4
    5A
    Klára Charvátová
    TJ Sokol Praha Vršovice
    CZE
    2
    24
    0
    17
    0
    21
    2
    23
    2
    24
    6
    5B
    Eva Daniela Rudyjová
    TJ Sokol Praha Vršovice
    CZE
    0
    11
    2
    21
    2
    24
    0
    16
    0
    17
    4
    6A
    Anna Talácková
    Lukostřelba Ostrava Mariánské Hory, z.s.
    CZE
    0
    14
    0
    18
    0
    15
    0
    6B
    Eliška Opálková
    LK Znojmo z.s.
    CZE
    2
    25
    2
    23
    2
    19
    6
    7A
    Johana Horáčková
    LK ARCUS Plzeň, z.s.
    CZE
    2
    26
    2
    29
    2
    26
    6
    7B
    Magdalena Havránková
    Lukostřelba Prostějov, z.s
    CZE
    0
    15
    0
    10
    0
    20
    0
    8A
    Michaela Žihlová
    TJ Sokol Praha Vršovice
    CZE
    0
    20
    0
    21
    0
    15
    0
    8B
    Eliška Vyhnalová
    SK Bystřice - oddíl lukostřelby
    CZE
    2
    23
    2
    23
    2
    22
    6
    9A
    Iveta Zifčáková
    Lukostřelba Prostějov, z.s
    CZE
    2
    23
    2
    23
    2
    27
    6
    9B
    Hana Baková
    Lukostřelba Ostrava Mariánské Hory, z.s.
    CZE
    0
    14
    0
    21
    0
    24
    0
    10A
    Eva Šebestová
    LK Znojmo z.s.
    CZE
    1
    24
    2
    27
    0
    23
    0
    23
    0
    21
    3
    10B
    Martina Vojtová
    1. LK Plzeň 1935
    CZE
    1
    24
    0
    23
    2
    30
    2
    27
    2
    28
    7
    3A
    Aneta Venhudová
    Lukostřelba Ostrava Mariánské Hory, z.s.
    CZE
    2
    28
    2
    27
    1
    26
    2
    27
    7
    3B
    Klára Raabová
    LK Znojmo z.s.
    CZE
    0
    17
    0
    20
    1
    26
    0
    21
    1
    4A
    Klára Charvátová
    TJ Sokol Praha Vršovice
    CZE
    2
    25
    0
    23
    0
    18
    2
    26
    2
    23
    6
    4B
    Eliška Opálková
    LK Znojmo z.s.
    CZE
    0
    20
    2
    24
    2
    20
    0
    24
    0
    21
    4
    5A
    Johana Horáčková
    LK ARCUS Plzeň, z.s.
    CZE
    2
    29
    2
    25
    2
    28
    6
    5B
    Eliška Vyhnalová
    SK Bystřice - oddíl lukostřelby
    CZE
    0
    22
    0
    20
    0
    21
    0
    6A
    Iveta Zifčáková
    Lukostřelba Prostějov, z.s
    CZE
    2
    26
    0
    20
    0
    26
    0
    23
    2
    6B
    Martina Vojtová
    1. LK Plzeň 1935
    CZE
    0
    24
    2
    24
    2
    27
    2
    28
    6
    3A
    Aneta Venhudová
    Lukostřelba Ostrava Mariánské Hory, z.s.
    CZE
    0
    27
    2
    27
    2
    28
    2
    29
    6
    3B
    Klára Charvátová
    TJ Sokol Praha Vršovice
    CZE
    2
    28
    0
    19
    0
    25
    0
    27
    2
    4A
    Johana Horáčková
    LK ARCUS Plzeň, z.s.
    CZE
    0
    25
    0
    26
    2
    28
    0
    21
    2
    4B
    Martina Vojtová
    1. LK Plzeň 1935
    CZE
    2
    26
    2
    27
    0
    27
    2
    27
    6
    3A
    Aneta Venhudová
    Lukostřelba Ostrava Mariánské Hory, z.s.
    CZE
    0
    27
    2
    29
    1
    26
    0
    25
    0
    27
    3
    3B
    Martina Vojtová
    1. LK Plzeň 1935
    CZE
    2
    29
    0
    25
    1
    26
    2
    28
    2
    29
    7
    4A
    Klára Charvátová
    TJ Sokol Praha Vršovice
    CZE
    1
    26
    0
    26
    0
    22
    0
    24
    1
    4B
    Johana Horáčková
    LK ARCUS Plzeň, z.s.
    CZE
    1
    26
    2
    27
    2
    25
    2
    28
    7
    1 / 8
    1 / 4
    1 / 2
    FINAL
    Indoor - Reflexní luk - Mladší žáci - Muži - 18m round
    11A
    Jakub Kalaš
    SK RAPID Praha
    CZE
    2
    27
    2
    28
    2
    29
    6
    11B
    Kryštof Kříž
    TJ Sokol Praha Vršovice
    CZE
    0
    24
    0
    26
    0
    23
    0
    12A
    David Pokorný
    LK Znojmo z.s.
    CZE
    0
    24
    2
    29
    0
    22
    1
    27
    0
    23
    3
    12B
    Matyáš Halamásek
    TJ Sokol Praha Vršovice
    CZE
    2
    27
    0
    26
    2
    25
    1
    27
    2
    27
    7
    13A
    Patrik Bilka
    LK Znojmo z.s.
    CZE
    2
    29
    2
    25
    2
    27
    6
    13B
    David Ornst
    1. LK Plzeň 1935
    CZE
    0
    22
    0
    24
    0
    26
    0
    14A
    Tadeáš Švadlenka
    SK RAPID Praha
    CZE
    0
    25
    0
    21
    2
    24
    0
    25
    2
    14B
    Darek Vaníček
    LK Znojmo z.s.
    CZE
    2
    26
    2
    26
    0
    23
    2
    29
    6
    15A
    Jonáš Čábelka
    LO TJ Sokol Šanov
    CZE
    2
    26
    2
    26
    2
    29
    6
    15B
    Tomáš Heřman
    LO TJ SPARTAK Chrást
    CZE
    0
    23
    0
    20
    0
    24
    0
    16A
    Jan Berenda
    SK Bystřice - oddíl lukostřelby
    CZE
    0
    25
    2
    27
    2
    26
    0
    24
    2
    25
    6
    16B
    Zdeněk Kužel ml.
    LK Votice, z.s.
    CZE
    2
    27
    0
    26
    0
    25
    2
    26
    0
    24
    4
    17A
    Tomáš Dvořák
    SK RAPID Praha
    CZE
    2
    27
    2
    27
    1
    27
    2
    25
    7
    17B
    Matěj Fučík
    LO TJ Sokol Šanov
    CZE
    0
    17
    0
    26
    1
    27
    0
    23
    1
    18A
    Vojtěch Chyla
    Lukostřelba Ostrava Mariánské Hory, z.s.
    CZE
    0
    24
    0
    25
    0
    23
    0
    18B
    Bartoloměj Žák
    Lukostřelba Ostrava Mariánské Hory, z.s.
    CZE
    2
    27
    2
    27
    2
    29
    6
    11A
    Jakub Kalaš
    SK RAPID Praha
    CZE
    0
    22
    2
    25
    2
    25
    2
    26
    6
    11B
    Matyáš Halamásek
    TJ Sokol Praha Vršovice
    CZE
    2
    26
    0
    23
    0
    24
    0
    23
    2
    12A
    Patrik Bilka
    LK Znojmo z.s.
    CZE
    2
    26
    0
    23
    0
    24
    0
    26
    2
    12B
    Darek Vaníček
    LK Znojmo z.s.
    CZE
    0
    23
    2
    28
    2
    29
    2
    27
    6
    13A
    Jonáš Čábelka
    LO TJ Sokol Šanov
    CZE
    2
    26
    1
    26
    2
    28
    2
    25
    7
    13B
    Jan Berenda
    SK Bystřice - oddíl lukostřelby
    CZE
    0
    22
    1
    26
    0
    27
    0
    24
    1
    14A
    Tomáš Dvořák
    SK RAPID Praha
    CZE
    0
    24
    0
    25
    0
    24
    0
    14B
    Bartoloměj Žák
    Lukostřelba Ostrava Mariánské Hory, z.s.
    CZE
    2
    25
    2
    29
    2
    28
    6
    11A
    Jakub Kalaš
    SK RAPID Praha
    CZE
    0
    26
    2
    29
    2
    24
    1
    27
    2
    28
    7
    11B
    Darek Vaníček
    LK Znojmo z.s.
    CZE
    2
    28
    0
    24
    0
    23
    1
    27
    0
    22
    3
    12A
    Jonáš Čábelka
    LO TJ Sokol Šanov
    CZE
    0
    28
    0
    26
    0
    23
    0
    12B
    Bartoloměj Žák
    Lukostřelba Ostrava Mariánské Hory, z.s.
    CZE
    2
    29
    2
    29
    2
    24
    6
    11A
    Jakub Kalaš
    SK RAPID Praha
    CZE
    0
    23
    0
    27
    2
    27
    2
    29
    0
    24
    4
    11B
    Bartoloměj Žák
    Lukostřelba Ostrava Mariánské Hory, z.s.
    CZE
    2
    25
    2
    28
    0
    26
    0
    27
    2
    29
    6
    12A
    Darek Vaníček
    LK Znojmo z.s.
    CZE
    0
    24
    1
    29
    0
    26
    0
    22
    1
    12B
    Jonáš Čábelka
    LO TJ Sokol Šanov
    CZE
    2
    25
    1
    29
    2
    27
    2
    24
    7
    1 / 8
    1 / 4
    1 / 2
    FINAL
    Indoor - Reflexní luk - Mladší žáci - Ženy - 18m round
    15A
    Nikola Lettlová
    LK Znojmo z.s.
    CZE
    2
    25
    2
    25
    2
    26
    6
    15B
    Lucie Štamfrová
    LK Votice, z.s.
    CZE
    0
    23
    0
    24
    0
    25
    0
    16A
    Klára Svobodová
    LK Votice, z.s.
    CZE
    2
    25
    2
    26
    0
    19
    2
    24
    6
    16B
    Jana Klápová
    SK Bystřice - oddíl lukostřelby
    CZE
    0
    24
    0
    18
    2
    25
    0
    22
    2
    17A
    Terezie Votavová
    LK Votice, z.s.
    CZE
    0
    23
    2
    27
    2
    25
    1
    26
    0
    24
    5
    17B
    Tereza Sýkorová
    LK ARCUS Plzeň, z.s.
    CZE
    2
    24
    0
    19
    0
    21
    1
    26
    2
    26
    5
    18A
    Kateřina Juřicová
    Lukostřelba Ostrava Mariánské Hory, z.s.
    CZE
    2
    26
    2
    25
    0
    24
    0
    21
    2
    25
    6
    18B
    Terezie Moudrá
    Lukostřelba Prostějov, z.s
    CZE
    0
    25
    0
    24
    2
    26
    2
    26
    0
    21
    4
    19A
    Alžběta Vašáková
    SK Bystřice - oddíl lukostřelby
    CZE
    2
    25
    2
    26
    2
    26
    6
    19B
    Valentýna Štěpánová
    SK RAPID Praha
    CZE
    0
    17
    0
    24
    0
    25
    0
    20A
    Johana Barrera
    LK Votice, z.s.
    CZE
    2
    23
    2
    22
    2
    23
    6
    20B
    Bára Machalíková
    Lukostřelba Prostějov, z.s
    CZE
    0
    10
    0
    16
    0
    21
    0
    21A
    Nikola Svobodná
    LK Votice, z.s.
    CZE
    2
    22
    2
    24
    0
    20
    2
    25
    6
    21B
    Zuzana Cholevová
    Lukostřelba Ostrava Mariánské Hory, z.s.
    CZE
    0
    19
    0
    19
    2
    23
    0
    24
    2
    22A
    Eliška Hrabáková
    LO TJ Sokol Šanov
    CZE
    0
    18
    0
    24
    0
    19
    0
    22B
    Eliška Novotná
    Lukostřelba Prostějov, z.s
    CZE
    2
    20
    2
    27
    2
    26
    6
    15A
    Nikola Lettlová
    LK Znojmo z.s.
    CZE
    2
    28
    2
    26
    2
    27
    6
    15B
    Klára Svobodová
    LK Votice, z.s.
    CZE
    0
    26
    0
    24
    0
    21
    0
    16A
    Terezie Votavová
    LK Votice, z.s.
    CZE
    2
    27
    1
    26
    2
    28
    2
    26
    7
    16B
    Kateřina Juřicová
    Lukostřelba Ostrava Mariánské Hory, z.s.
    CZE
    0
    24
    1
    26
    0
    19
    0
    23
    1
    17A
    Alžběta Vašáková
    SK Bystřice - oddíl lukostřelby
    CZE
    2
    25
    0
    22
    2
    25
    2
    29
    6
    17B
    Johana Barrera
    LK Votice, z.s.
    CZE
    0
    24
    2
    24
    0
    20
    0
    25
    2
    18A
    Nikola Svobodná
    LK Votice, z.s.
    CZE
    0
    16
    0
    23
    0
    25
    0
    18B
    Eliška Novotná
    Lukostřelba Prostějov, z.s
    CZE
    2
    27
    2
    24
    2
    29
    6
    15A
    Nikola Lettlová
    LK Znojmo z.s.
    CZE
    0
    26
    2
    30
    0
    26
    1
    26
    2
    29
    5
    15B
    Terezie Votavová
    LK Votice, z.s.
    CZE
    2
    28
    0
    26
    2
    28
    1
    26
    0
    25
    6
    16A
    Alžběta Vašáková
    SK Bystřice - oddíl lukostřelby
    CZE
    0
    24
    0
    22
    2
    27
    1
    26
    2
    28
    6
    16B
    Eliška Novotná
    Lukostřelba Prostějov, z.s
    CZE
    2
    26
    2
    25
    0
    26
    1
    26
    0
    26
    5
    15A
    Terezie Votavová
    LK Votice, z.s.
    CZE
    0
    24
    0
    21
    2
    27
    0
    26
    2
    15B
    Alžběta Vašáková
    SK Bystřice - oddíl lukostřelby
    CZE
    2
    27
    2
    28
    0
    25
    2
    29
    6
    16A
    Nikola Lettlová
    LK Znojmo z.s.
    CZE
    2
    28
    2
    30
    0
    27
    2
    26
    6
    16B
    Eliška Novotná
    Lukostřelba Prostějov, z.s
    CZE
    0
    24
    0
    24
    2
    28
    0
    21
    2
    1 / 2
    FINAL
    Indoor - Kladkový luk - Starší žáci - Ženy - 18m round
    1A
    Petra Zikmundová
    LK ESKA Cheb
    CZE
    27
    28
    30
    27
    27
    139
    1B
    Katrin Chaloupková
    LK ESKA Cheb
    CZE
    23
    19
    25
    27
    25
    119
    2A
    Iva Kubatíková
    SK RAPID Praha
    CZE
    24
    23
    24
    23
    24
    118
    2B
    Zdeňka Smažíková
    LK ESKA Cheb
    CZE
    26
    26
    27
    25
    27
    131
    1A
    Petra Zikmundová
    LK ESKA Cheb
    CZE
    27
    28
    28
    27
    28
    138
    1B
    Zdeňka Smažíková
    LK ESKA Cheb
    CZE
    28
    26
    27
    27
    24
    132
    2A
    Katrin Chaloupková
    LK ESKA Cheb
    CZE
    26
    23
    25
    23
    26
    123
    2B
    Iva Kubatíková
    SK RAPID Praha
    CZE
    26
    23
    24
    28
    25
    126
    1 / 2
    FINAL
    Indoor - Holý luk - Starší žáci - Muži - 18m round
    19A
    Martin Šnaidauf
    LK Tachov
    CZE
    2
    28
    2
    21
    2
    19
    6
    19B
    Adam Nigoš
    LO TJ Jiskra Humpolec
    CZE
    0
    14
    0
    16
    0
    18
    0
    20A
    Jakub Ebert
    SK Start Praha
    CZE
    0
    15
    0
    19
    0
    19
    0
    20B
    Jan Coma
    LK Tachov
    CZE
    2
    20
    2
    24
    2
    29
    6
    19A
    Martin Šnaidauf
    LK Tachov
    CZE
    2
    23
    2
    23
    0
    18
    2
    27
    6
    19B
    Jan Coma
    LK Tachov
    CZE
    0
    22
    0
    20
    2
    22
    0
    25
    2
    20A
    Adam Nigoš
    LO TJ Jiskra Humpolec
    CZE
    0
    15
    0
    21
    0
    20
    0
    20B
    Jakub Ebert
    SK Start Praha
    CZE
    2
    20
    2
    24
    2
    23
    6
    1 / 2
    FINAL
    Indoor - Holý luk - Starší žáci - Ženy - 18m round
    21A
    Veronika Švestková ml.
    SK RAPID Praha
    CZE
    0
    13
    1
    8
    0
    16
    0
    14
    1
    21B
    Gabriela Charvátová
    SK RAPID Praha
    CZE
    2
    20
    1
    8
    2
    18
    2
    19
    7
    22A
    Kateřina Čerešňová
    SK RAPID Praha
    CZE
    2
    20
    0
    16
    2
    18
    0
    17
    2
    20
    6
    22B
    Emma Houfková
    SK RAPID Praha
    CZE
    0
    18
    2
    19
    0
    17
    2
    22
    0
    18
    4
    21A
    Gabriela Charvátová
    SK RAPID Praha
    CZE
    2
    15
    2
    17
    2
    20
    6
    21B
    Kateřina Čerešňová
    SK RAPID Praha
    CZE
    0
    5
    0
    14
    0
    5
    0
    22A
    Veronika Švestková ml.
    SK RAPID Praha
    CZE
    0
    13
    0
    14
    0
    13
    0
    22B
    Emma Houfková
    SK RAPID Praha
    CZE
    2
    20
    2
    26
    2
    18
    6
    1 / 2
    FINAL
    Indoor - Holý luk - Mladší žáci - Muži - 18m round
    17A
    Kryštof Vala
    LK Znojmo z.s.
    CZE
    Výsledky nejsou k dispozici
    0
    18A
    Matěj Sobotka
    LK JUVENTUS Karviná
    CZE
    0
    14
    2
    21
    2
    20
    0
    15
    0
    18
    4
    18B
    Ondřej Bláha
    LO TJ Jiskra Humpolec
    CZE
    2
    22
    0
    19
    0
    19
    2
    24
    2
    24
    6
    17A
    Kryštof Vala
    LK Znojmo z.s.
    CZE
    2
    23
    2
    25
    0
    15
    1
    22
    0
    17
    5
    17B
    Ondřej Bláha
    LO TJ Jiskra Humpolec
    CZE
    0
    18
    0
    20
    2
    17
    1
    22
    2
    20
    6
    18A
    Matěj Sobotka
    LK JUVENTUS Karviná
    CZE
    Výsledky nejsou k dispozici
    0