1 / 8
    1 / 4
    1 / 2
    FINAL
    Outdoor - Reflexní luk - Dospělí - Muži - 70m round
    1A
    Michal Hlahůlek
    Lukostřelba Prostějov, z.s
    CZE
    Výsledky nejsou k dispozici
    0
    1C
    Tomáš Raška
    Patriot Brno
    CZE
    0
    26
    0
    18
    2
    21
    0
    21
    2
    1D
    Vojtech Dub
    Lukostřelba Prostějov, z.s
    CZE
    2
    28
    2
    26
    0
    20
    2
    24
    6
    2A
    Jakub Laciga
    SK SLAVIA PRAHA LUKOSTŘELBA, z.s.
    CZE
    2
    25
    2
    27
    2
    22
    6
    2B
    Ondrej Jánošík
    Individual member Slovak Archery Association
    SVK
    0
    23
    0
    24
    0
    21
    0
    2C
    Marek Dostál
    LK Brno 05
    CZE
    0
    23
    0
    21
    0
    19
    0
    2D
    David Jaroch
    Lukostřelba Ostrava Mariánské Hory, z.s.
    CZE
    2
    27
    2
    26
    2
    25
    6
    3A
    Kamil Kovář
    Lukostřelba Prostějov, z.s
    CZE
    0
    18
    2
    26
    2
    29
    0
    19
    2
    23
    6
    3B
    Jakub Grepl
    Lukostřelba Ostrava Mariánské Hory, z.s.
    CZE
    2
    19
    0
    25
    0
    15
    2
    22
    0
    11
    4
    3C
    Karel Souček
    LO TJ Start Brno
    CZE
    0
    19
    0
    16
    2
    19
    2
    26
    2
    24
    6
    3D
    Martin Ondra
    LO TJ Start Brno
    CZE
    2
    24
    2
    25
    0
    15
    0
    22
    0
    18
    4
    4A
    Michal Sivák
    Patriot Brno
    CZE
    2
    25
    2
    28
    0
    22
    0
    21
    1
    23
    5
    (M)
    4B
    Michal Hodač
    LK Rokycany
    CZE
    0
    20
    0
    25
    2
    24
    2
    24
    1
    23
    6
    (6)
    4D
    Jan Vožech
    1. LK Plzeň 1935
    CZE
    Výsledky nejsou k dispozici
    0
    1A
    Michal Hlahůlek
    Lukostřelba Prostějov, z.s
    CZE
    2
    28
    0
    26
    2
    26
    2
    28
    6
    1B
    Vojtech Dub
    Lukostřelba Prostějov, z.s
    CZE
    0
    23
    2
    27
    0
    20
    0
    25
    2
    2A
    Jakub Laciga
    SK SLAVIA PRAHA LUKOSTŘELBA, z.s.
    CZE
    1
    28
    0
    22
    0
    22
    2
    22
    0
    25
    3
    2B
    David Jaroch
    Lukostřelba Ostrava Mariánské Hory, z.s.
    CZE
    1
    28
    2
    27
    2
    26
    0
    20
    2
    26
    7
    3A
    Kamil Kovář
    Lukostřelba Prostějov, z.s
    CZE
    1
    3B
    Karel Souček
    LO TJ Start Brno
    CZE
    0
    4A
    Michal Hodač
    LK Rokycany
    CZE
    2
    25
    1
    24
    0
    26
    1
    26
    2
    27
    6
    4B
    Jan Vožech
    1. LK Plzeň 1935
    CZE
    0
    22
    1
    24
    2
    27
    1
    26
    0
    24
    4
    1A
    Michal Hlahůlek
    Lukostřelba Prostějov, z.s
    CZE
    1
    27
    2
    28
    0
    26
    1
    24
    2
    27
    6
    2A
    David Jaroch
    Lukostřelba Ostrava Mariánské Hory, z.s.
    CZE
    1
    27
    0
    25
    2
    27
    1
    24
    0
    21
    4
    3A
    Kamil Kovář
    Lukostřelba Prostějov, z.s
    CZE
    2
    25
    0
    25
    0
    17
    0
    20
    2
    4A
    Michal Hodač
    LK Rokycany
    CZE
    0
    21
    2
    26
    2
    22
    2
    23
    6
    1A
    Michal Hlahůlek
    Lukostřelba Prostějov, z.s
    CZE
    2
    26
    2
    26
    0
    25
    2
    28
    6
    2A
    Michal Hodač
    LK Rokycany
    CZE
    0
    18
    0
    25
    2
    27
    0
    26
    2
    3A
    David Jaroch
    Lukostřelba Ostrava Mariánské Hory, z.s.
    CZE
    0
    23
    0
    24
    0
    24
    0
    4A
    Kamil Kovář
    Lukostřelba Prostějov, z.s
    CZE
    2
    24
    2
    26
    2
    25
    6
    1 / 4
    1 / 2
    FINAL
    Outdoor - Reflexní luk - Junioři - Muži - 70m round
    5A
    Jindřiška Vaněčková
    SK Start Praha
    CZE
    Výsledky nejsou k dispozici
    0
    6A
    David Vostřez
    LK CERE
    CZE
    1
    27
    2
    23
    0
    22
    2
    24
    2
    24
    7
    6B
    Jiří Buňata
    1. LK Plzeň 1935
    CZE
    1
    27
    0
    21
    2
    24
    0
    21
    0
    12
    3
    7A
    Markéta Sidková
    Česká federace Spastic Handicap
    CZE
    0
    22
    2
    28
    2
    20
    2
    25
    6
    7B
    Eva Kuhejdová
    Lukostřelba Ostrava Mariánské Hory, z.s.
    CZE
    2
    24
    0
    16
    0
    15
    0
    18
    2
    8A
    Daniel Mohr
    LK CERE
    CZE
    0
    18
    0
    17
    0
    15
    0
    8B
    Jana Cimická
    1. LK Plzeň 1935
    CZE
    2
    24
    2
    28
    2
    24
    6
    5A
    Jindřiška Vaněčková
    SK Start Praha
    CZE
    1
    5B
    David Vostřez
    LK CERE
    CZE
    0
    6A
    Markéta Sidková
    Česká federace Spastic Handicap
    CZE
    0
    23
    0
    23
    0
    20
    0
    6B
    Jana Cimická
    1. LK Plzeň 1935
    CZE
    2
    25
    2
    26
    2
    24
    6
    5A
    Jindřiška Vaněčková
    SK Start Praha
    CZE
    2
    23
    2
    25
    1
    24
    2
    22
    7
    5B
    Jana Cimická
    1. LK Plzeň 1935
    CZE
    0
    20
    0
    22
    1
    24
    0
    17
    1
    6A
    David Vostřez
    LK CERE
    CZE
    0
    14
    0
    17
    0
    14
    0
    6B
    Markéta Sidková
    Česká federace Spastic Handicap
    CZE
    2
    24
    2
    25
    2
    24
    6
    1 / 4
    1 / 2
    FINAL
    Outdoor - Reflexní luk - Kadeti - Muži - 60m round
    9A
    Josef Křesala
    Lukostřelba Prostějov, z.s
    CZE
    2
    22
    0
    26
    2
    25
    1
    23
    2
    26
    7
    9B
    David Palyza
    LK CERE
    CZE
    0
    21
    2
    27
    0
    16
    1
    23
    0
    19
    3
    9C
    Jonáš Čábelka
    SK Start Praha
    CZE
    2
    22
    2
    23
    2
    24
    6
    9D
    Jan Vlachovský
    1. LK Plzeň 1935
    CZE
    0
    21
    0
    22
    0
    20
    0
    10A
    Jiří Herák
    LO TJ Opava
    CZE
    2
    23
    0
    16
    2
    26
    0
    25
    2
    20
    6
    10B
    Adam Bárta
    1. LK Plzeň 1935
    CZE
    0
    22
    2
    23
    0
    23
    2
    26
    0
    19
    4
    10C
    Boris Vojnar
    Lukostřelba Ostrava Mariánské Hory, z.s.
    CZE
    0
    23
    2
    25
    0
    15
    0
    11
    2
    10D
    Dominik Petr Orel
    Lukostřelba Ostrava Mariánské Hory, z.s.
    CZE
    2
    27
    0
    24
    2
    21
    2
    27
    6
    9A
    Josef Křesala
    Lukostřelba Prostějov, z.s
    CZE
    1
    27
    2
    28
    2
    24
    2
    24
    7
    9B
    Jonáš Čábelka
    SK Start Praha
    CZE
    1
    27
    0
    21
    0
    21
    0
    23
    1
    10A
    Jiří Herák
    LO TJ Opava
    CZE
    0
    23
    0
    23
    0
    23
    0
    10B
    Dominik Petr Orel
    Lukostřelba Ostrava Mariánské Hory, z.s.
    CZE
    2
    26
    2
    27
    2
    27
    6
    9A
    Josef Křesala
    Lukostřelba Prostějov, z.s
    CZE
    2
    24
    0
    24
    0
    21
    2
    23
    2
    27
    6
    9B
    Dominik Petr Orel
    Lukostřelba Ostrava Mariánské Hory, z.s.
    CZE
    0
    20
    2
    27
    2
    22
    0
    20
    0
    26
    4
    10A
    Jonáš Čábelka
    SK Start Praha
    CZE
    0
    10B
    Jiří Herák
    LO TJ Opava
    CZE
    0
    1 / 4
    1 / 2
    FINAL
    Outdoor - Reflexní luk - Kadeti - Ženy - 60m round
    11A
    Zuzana Škarková
    LO TJ Sokol Šanov
    CZE
    Výsledky nejsou k dispozici
    0
    11C
    Martina Bartošová
    Lukostřelba Ostrava Mariánské Hory, z.s.
    CZE
    0
    11
    0
    11
    0
    5
    0
    11D
    Lenka Novysedláková
    LK CERE
    CZE
    2
    18
    2
    19
    2
    16
    6
    12A
    Michaela Eisenreichová
    1. LK Plzeň 1935
    CZE
    Výsledky nejsou k dispozici
    0
    12B
    Hana Baková
    Lukostřelba Ostrava Mariánské Hory, z.s.
    CZE
    Výsledky nejsou k dispozici
    0
    11A
    Zuzana Škarková
    LO TJ Sokol Šanov
    CZE
    2
    23
    2
    26
    2
    22
    6
    11B
    Lenka Novysedláková
    LK CERE
    CZE
    0
    18
    0
    13
    0
    7
    0
    12A
    Michaela Eisenreichová
    1. LK Plzeň 1935
    CZE
    Výsledky nejsou k dispozici
    0
    12B
    Hana Baková
    Lukostřelba Ostrava Mariánské Hory, z.s.
    CZE
    0
    11A
    Zuzana Škarková
    LO TJ Sokol Šanov
    CZE
    2
    24
    1
    24
    0
    24
    2
    24
    2
    24
    7
    11B
    Hana Baková
    Lukostřelba Ostrava Mariánské Hory, z.s.
    CZE
    0
    20
    1
    24
    2
    26
    0
    23
    0
    20
    3
    12A
    Lenka Novysedláková
    LK CERE
    CZE
    0
    12
    2
    24
    2
    17
    0
    14
    0
    14
    4
    12B
    Michaela Eisenreichová
    1. LK Plzeň 1935
    CZE
    2
    17
    0
    21
    0
    12
    2
    20
    2
    21
    6
    1 / 4
    1 / 2
    FINAL
    Outdoor - Kladkový luk - Dospělí - Muži - 50m round
    15A
    Pavel Pěnčík
    TJ Sokol Vlkoš
    CZE
    27
    26
    28
    26
    29
    136
    15B
    Andrea Celmanová
    I. Královský lukostřelecký klub z.s.
    CZE
    24
    16
    26
    23
    24
    113
    15C
    Pavel Zaoral
    Bows club "Chimera" Hradec Králové
    CZE
    28
    26
    25
    26
    26
    131
    15D
    Jiří Sedláček
    SK Nové Město nad Metují
    CZE
    25
    27
    24
    25
    28
    129
    16A
    Petr Musil
    Lukostřelba Prostějov, z.s
    CZE
    25
    29
    24
    25
    28
    131
    16B
    Osvald Celman
    I. Královský lukostřelecký klub z.s.
    CZE
    26
    25
    27
    25
    27
    130
    16C
    Svatopluk Tšpon
    Patriot Brno
    CZE
    24
    25
    25
    28
    26
    128
    16D
    Ivan Doležal
    Bows club "Chimera" Hradec Králové
    CZE
    27
    26
    28
    26
    27
    134
    15A
    Pavel Pěnčík
    TJ Sokol Vlkoš
    CZE
    27
    28
    26
    28
    26
    135
    15B
    Pavel Zaoral
    Bows club "Chimera" Hradec Králové
    CZE
    26
    29
    27
    29
    27
    138
    16A
    Petr Musil
    Lukostřelba Prostějov, z.s
    CZE
    29
    27
    24
    27
    28
    135
    16B
    Ivan Doležal
    Bows club "Chimera" Hradec Králové
    CZE
    27
    27
    27
    28
    28
    137
    15A
    Pavel Zaoral
    Bows club "Chimera" Hradec Králové
    CZE
    27
    27
    30
    27
    26
    137
    15B
    Ivan Doležal
    Bows club "Chimera" Hradec Králové
    CZE
    24
    27
    25
    29
    26
    131
    16A
    Pavel Pěnčík
    TJ Sokol Vlkoš
    CZE
    25
    30
    30
    26
    27
    138
    16B
    Petr Musil
    Lukostřelba Prostějov, z.s
    CZE
    24
    29
    25
    23
    28
    129