1 / 4
    1 / 2
    FINAL
    Outdoor - Reflexní luk - Junioři - Muži - 70m round
    21A
    Vojtěch Chochola
    SK Start Praha
    CZE
    2
    29
    2
    24
    2
    27
    6
    21B
    Tereza Kramlová
    LK CERE
    CZE
    0
    19
    0
    11
    0
    7
    0
    22A
    Eva Kuhejdová
    Lukostřelba Ostrava Mariánské Hory, z.s.
    CZE
    0
    23
    2
    24
    0
    20
    2
    25
    2
    21
    6
    22B
    David Vostřez
    LK CERE
    CZE
    2
    24
    0
    23
    2
    22
    0
    23
    0
    19
    4
    23A
    Klára Grapová
    Lukostřelba Ostrava Mariánské Hory, z.s.
    CZE
    2
    27
    2
    22
    2
    28
    6
    23B
    Marek Holub
    LK CERE
    CZE
    0
    17
    0
    16
    0
    19
    0
    24A
    Matyáš Davídek
    LK CERE
    CZE
    2
    17
    2
    14
    2
    23
    6
    24B
    Zuzana Škarková
    LO TJ Sokol Šanov
    CZE
    0
    21A
    Vojtěch Chochola
    SK Start Praha
    CZE
    0
    21B
    Eva Kuhejdová
    Lukostřelba Ostrava Mariánské Hory, z.s.
    CZE
    1
    22A
    Klára Grapová
    Lukostřelba Ostrava Mariánské Hory, z.s.
    CZE
    0
    22B
    Matyáš Davídek
    LK CERE
    CZE
    1
    Wa are sorry, it seems we have no results from this round yet.
    1 / 8
    1 / 4
    1 / 2
    FINAL
    Outdoor - Reflexní luk - Kadeti - Muži - 60m round
    13A
    Jan Pluhař
    LK Znojmo
    CZE
    2
    28
    2
    30
    2
    30
    6
    13B
    Šimon Hrdlička
    LK CERE
    CZE
    0
    14A
    Filip Jahn
    Lukostřelba Prostějov, z.s
    CZE
    2
    27
    0
    20
    0
    26
    2
    25
    2
    21
    6
    14B
    Samuel Švinger
    LK ARCUS Plzeň, z.s.
    CZE
    0
    25
    2
    25
    2
    28
    0
    17
    0
    15
    4
    15A
    Dominik Petr Orel
    Lukostřelba Ostrava Mariánské Hory, z.s.
    CZE
    2
    28
    1
    26
    2
    24
    2
    28
    7
    15B
    David Palyza
    LK CERE
    CZE
    0
    18
    1
    26
    0
    23
    0
    22
    2
    20
    3
    16A
    Jakub Bešta
    LK ARCUS Plzeň, z.s.
    CZE
    0
    16B
    Boris Vojnar
    Lukostřelba Ostrava Mariánské Hory, z.s.
    CZE
    2
    25
    2
    27
    2
    22
    6
    (10)
    17A
    František Heřmánek
    SK Start Praha
    CZE
    0
    22
    2
    28
    0
    21
    2
    27
    1
    23
    6
    (7)
    17B
    Jan Kršek
    LK CERE
    CZE
    2
    24
    0
    21
    2
    24
    0
    24
    1
    23
    5
    (7)
    18A
    Lukáš Preclík
    Lukostřelba Prostějov, z.s
    CZE
    2
    23
    2
    20
    2
    22
    6
    18B
    Martin Pekárek
    LK Znojmo
    CZE
    0
    19A
    Jonáš Čábelka
    SK Start Praha
    CZE
    1
    25
    2
    28
    2
    25
    2
    27
    7
    19B
    Michael Roba
    Lukostřelba Prostějov, z.s
    CZE
    1
    25
    0
    25
    0
    20
    0
    24
    1
    20A
    Daniel Amler
    LK CERE
    CZE
    0
    18
    0
    25
    0
    24
    0
    20B
    Jiří Herák
    LO TJ Opava
    CZE
    2
    25
    2
    26
    2
    27
    6
    13A
    Jan Pluhař
    LK Znojmo
    CZE
    2
    27
    0
    25
    2
    26
    2
    27
    6
    13B
    Filip Jahn
    Lukostřelba Prostějov, z.s
    CZE
    0
    24
    2
    26
    0
    23
    0
    21
    2
    14A
    Dominik Petr Orel
    Lukostřelba Ostrava Mariánské Hory, z.s.
    CZE
    2
    23
    0
    22
    2
    29
    0
    24
    2
    29
    6
    14B
    Boris Vojnar
    Lukostřelba Ostrava Mariánské Hory, z.s.
    CZE
    0
    22
    2
    25
    0
    27
    2
    28
    0
    26
    4
    15A
    František Heřmánek
    SK Start Praha
    CZE
    2
    27
    2
    27
    1
    28
    2
    22
    7
    15B
    Lukáš Preclík
    Lukostřelba Prostějov, z.s
    CZE
    0
    21
    0
    25
    1
    28
    0
    20
    1
    16A
    Jonáš Čábelka
    SK Start Praha
    CZE
    0
    27
    0
    25
    0
    25
    0
    16B
    Jiří Herák
    LO TJ Opava
    CZE
    2
    28
    2
    27
    2
    29
    6
    13A
    Jan Pluhař
    LK Znojmo
    CZE
    2
    27
    2
    13B
    Dominik Petr Orel
    Lukostřelba Ostrava Mariánské Hory, z.s.
    CZE
    0
    25
    2
    30
    2
    30
    2
    30
    6
    14A
    František Heřmánek
    SK Start Praha
    CZE
    0
    25
    0
    25
    0
    22
    0
    14B
    Jiří Herák
    LO TJ Opava
    CZE
    2
    26
    2
    27
    2
    25
    6
    13A
    Dominik Petr Orel
    Lukostřelba Ostrava Mariánské Hory, z.s.
    CZE
    0
    23
    0
    28
    1
    27
    0
    25
    1
    13B
    Jiří Herák
    LO TJ Opava
    CZE
    2
    28
    2
    29
    1
    27
    2
    26
    7
    14A
    Jan Pluhař
    LK Znojmo
    CZE
    0
    19
    2
    25
    0
    28
    2
    27
    2
    30
    6
    14B
    František Heřmánek
    SK Start Praha
    CZE
    2
    21
    0
    23
    2
    30
    0
    24
    0
    27
    4
    1 / 8
    1 / 4
    1 / 2
    FINAL
    Outdoor - Reflexní luk - Kadeti - Ženy - 60m round
    5A
    Eliška Novotná
    Lukostřelba Prostějov, z.s
    CZE
    Výsledky nejsou k dispozici
    0
    6A
    Iveta Zifčáková
    LO TJ Sokol Šanov
    CZE
    0
    6B
    Radka Štádlerová
    LK ARCUS Plzeň, z.s.
    CZE
    2
    24
    2
    24
    2
    27
    6
    7A
    Hana Baková
    Lukostřelba Ostrava Mariánské Hory, z.s.
    CZE
    Výsledky nejsou k dispozici
    0
    8B
    Terezie Moudrá
    Lukostřelba Prostějov, z.s
    CZE
    Výsledky nejsou k dispozici
    0
    9A
    Eva Šebestová
    LK Znojmo
    CZE
    Výsledky nejsou k dispozici
    0
    10A
    Denisa Šperlová
    1. LK Plzeň 1935
    CZE
    2
    18
    0
    18
    2
    22
    0
    23
    0
    19
    4
    10B
    Martina Bartošová
    Lukostřelba Ostrava Mariánské Hory, z.s.
    CZE
    0
    9
    2
    21
    0
    21
    2
    25
    2
    22
    6
    11A
    Lenka Novysedláková
    LK CERE
    CZE
    2
    24
    2
    23
    2
    19
    6
    11B
    Jana Bosáková
    1. LK Plzeň 1935
    CZE
    0
    21
    0
    22
    0
    13
    0
    12B
    Aneta Venhudová
    Lukostřelba Ostrava Mariánské Hory, z.s.
    CZE
    Výsledky nejsou k dispozici
    0
    5A
    Eliška Novotná
    Lukostřelba Prostějov, z.s
    CZE
    2
    22
    2
    24
    2
    28
    6
    5B
    Radka Štádlerová
    LK ARCUS Plzeň, z.s.
    CZE
    0
    17
    0
    16
    0
    24
    0
    6A
    Hana Baková
    Lukostřelba Ostrava Mariánské Hory, z.s.
    CZE
    0
    20
    1
    22
    0
    26
    0
    16
    1
    6B
    Terezie Moudrá
    Lukostřelba Prostějov, z.s
    CZE
    2
    22
    1
    22
    2
    29
    2
    23
    7
    7A
    Eva Šebestová
    LK Znojmo
    CZE
    2
    24
    1
    24
    2
    23
    0
    23
    2
    20
    7
    7B
    Martina Bartošová
    Lukostřelba Ostrava Mariánské Hory, z.s.
    CZE
    0
    19
    1
    24
    0
    18
    2
    24
    0
    16
    3
    8A
    Lenka Novysedláková
    LK CERE
    CZE
    2
    24
    0
    16
    1
    27
    0
    21
    0
    24
    3
    8B
    Aneta Venhudová
    Lukostřelba Ostrava Mariánské Hory, z.s.
    CZE
    0
    21
    2
    27
    1
    27
    2
    24
    2
    28
    7
    5A
    Eliška Novotná
    Lukostřelba Prostějov, z.s
    CZE
    2
    26
    2
    28
    2
    24
    6
    5B
    Terezie Moudrá
    Lukostřelba Prostějov, z.s
    CZE
    0
    19
    0
    23
    0
    21
    0
    6A
    Eva Šebestová
    LK Znojmo
    CZE
    0
    25
    2
    27
    0
    24
    0
    12
    2
    6B
    Aneta Venhudová
    Lukostřelba Ostrava Mariánské Hory, z.s.
    CZE
    2
    28
    0
    25
    2
    26
    2
    28
    6
    5A
    Eliška Novotná
    Lukostřelba Prostějov, z.s
    CZE
    2
    27
    0
    25
    1
    29
    1
    26
    2
    27
    6
    5B
    Aneta Venhudová
    Lukostřelba Ostrava Mariánské Hory, z.s.
    CZE
    0
    24
    2
    26
    1
    29
    1
    26
    0
    26
    4
    6A
    Terezie Moudrá
    Lukostřelba Prostějov, z.s
    CZE
    0
    24
    0
    16
    0
    22
    0
    18
    0
    6B
    Eva Šebestová
    LK Znojmo
    CZE
    2
    29
    2
    23
    2
    23
    2
    24
    8
    1 / 4
    1 / 2
    FINAL
    Outdoor - Reflexní luk - Starší žáci - Muži - WA 720 40m 30m
    1A
    Matěj Špinar
    LK Votice, z.s.
    CZE
    2
    25
    2
    29
    2
    28
    6
    1B
    Jakub Štětka
    SK Start Praha
    CZE
    0
    13
    0
    15
    0
    15
    0
    2A
    Zdeněk Kužel ml.
    LK Votice, z.s.
    CZE
    2
    26
    0
    25
    2
    29
    0
    24
    0
    25
    4
    2B
    Šimon Bárta
    LK Votice, z.s.
    CZE
    0
    25
    2
    27
    0
    26
    2
    25
    2
    30
    6
    3A
    Richard Krejčí
    SK Start Praha
    CZE
    0
    24
    2
    28
    1
    25
    2
    28
    2
    28
    7
    3B
    Meda Čapková
    SK Start Praha
    CZE
    2
    25
    0
    23
    1
    25
    0
    22
    0
    21
    3
    4A
    Pavla Kořínková
    SK Start Praha
    CZE
    1
    25
    0
    16
    0
    19
    0
    14
    1
    4B
    Tereza Veverková
    SK Start Praha
    CZE
    1
    25
    2
    26
    2
    25
    2
    27
    7
    1A
    Matěj Špinar
    LK Votice, z.s.
    CZE
    1
    27
    2
    26
    2
    29
    0
    23
    2
    25
    7
    1B
    Šimon Bárta
    LK Votice, z.s.
    CZE
    1
    27
    0
    25
    0
    26
    2
    30
    0
    22
    3
    2A
    Richard Krejčí
    SK Start Praha
    CZE
    2
    27
    1
    26
    1
    26
    0
    24
    2
    26
    6
    2B
    Tereza Veverková
    SK Start Praha
    CZE
    0
    26
    1
    26
    1
    26
    2
    25
    0
    25
    4
    1A
    Matěj Špinar
    LK Votice, z.s.
    CZE
    0
    24
    0
    22
    2
    29
    0
    25
    2
    1B
    Richard Krejčí
    SK Start Praha
    CZE
    2
    26
    2
    26
    0
    28
    2
    26
    6
    2A
    Šimon Bárta
    LK Votice, z.s.
    CZE
    0
    26
    1
    28
    0
    24
    0
    25
    1
    2B
    Tereza Veverková
    SK Start Praha
    CZE
    2
    28
    1
    28
    2
    26
    2
    26
    7
    FINAL
    Outdoor - Kladkový luk - Junioři - Ženy - 50m round
    Petra Zikmundová
    LK ESKA Cheb
    CZE
    Výsledky nejsou k dispozici
    0
    Martina Zikmundová
    LK ESKA Cheb
    CZE
    Výsledky nejsou k dispozici
    0