1 / 8
    1 / 4
    1 / 2
    FINAL
    Indoor - Reflexní luk - Dospělí - Muži - 18m round
    Martin Ondra
    LO TJ Start Brno
    CZE
    Výsledky nejsou k dispozici
    0
    Martin Pekárek
    LK Znojmo
    CZE
    0
    Eva Šebestová
    LK Znojmo
    CZE
    1
    Marek Dostál
    LK Brno 05
    CZE
    Výsledky nejsou k dispozici
    0
    Miroslav Háva RL
    LO TJ Jiskra Humpolec
    CZE
    Výsledky nejsou k dispozici
    0
    Jaroslav Hon
    LK Znojmo
    CZE
    Výsledky nejsou k dispozici
    0
    Kateřina Vrchovecká
    Patriot Brno
    CZE
    0
    Ján Śvantner
    LO TJ Sokol Šanov
    CZE
    1
    Martin Zahradník
    LK Znojmo
    CZE
    1
    Nikola Lettlová
    LK Znojmo
    CZE
    0
    Karel Pejčoch
    Patriot Brno
    CZE
    Výsledky nejsou k dispozici
    0
    Martin Ondra
    LO TJ Start Brno
    CZE
    0
    Eva Šebestová
    LK Znojmo
    CZE
    1
    Marek Dostál
    LK Brno 05
    CZE
    1
    Miroslav Háva RL
    LO TJ Jiskra Humpolec
    CZE
    0
    Jaroslav Hon
    LK Znojmo
    CZE
    1
    Ján Śvantner
    LO TJ Sokol Šanov
    CZE
    0
    Martin Zahradník
    LK Znojmo
    CZE
    1
    Karel Pejčoch
    Patriot Brno
    CZE
    0
    Eva Šebestová
    LK Znojmo
    CZE
    0
    Marek Dostál
    LK Brno 05
    CZE
    1
    Jaroslav Hon
    LK Znojmo
    CZE
    0
    Martin Zahradník
    LK Znojmo
    CZE
    1
    Marek Dostál
    LK Brno 05
    CZE
    0
    Martin Zahradník
    LK Znojmo
    CZE
    1
    Eva Šebestová
    LK Znojmo
    CZE
    0
    Jaroslav Hon
    LK Znojmo
    CZE
    1
    1 / 4
    1 / 2
    FINAL
    Indoor - Reflexní luk - Starší žáci - Muži - 18m round
    Zdeněk Kužel ml.
    LK Votice, z.s.
    CZE
    Výsledky nejsou k dispozici
    0
    Johana Filípková
    SK Bystřice - oddíl lukostřelby
    CZE
    Výsledky nejsou k dispozici
    0
    Nikola Svobodná
    LK Votice, z.s.
    CZE
    Výsledky nejsou k dispozici
    0
    Matěj Špinar
    LK Votice, z.s.
    CZE
    Výsledky nejsou k dispozici
    0
    Štěpánka Grňová
    LK Votice, z.s.
    CZE
    Výsledky nejsou k dispozici
    0
    Šimon Bárta
    LK Votice, z.s.
    CZE
    Výsledky nejsou k dispozici
    0
    Wa are sorry, it seems we have no results from this round yet.
    Wa are sorry, it seems we have no results from this round yet.
    1 / 2
    FINAL
    Indoor - Kladkový luk - Dospělí - Muži - 18m round
    Jiří Sedláček
    SK Nové Město nad Metují
    CZE
    Výsledky nejsou k dispozici
    0
    Jana Peroutková
    REXBOW s.r.o.
    CZE
    0
    0
    0
    0
    0
    0
    Roland Lörinz
    REXBOW s.r.o.
    CZE
    0
    0
    0
    0
    0
    6
    Jiří Sedláček
    SK Nové Město nad Metují
    CZE
    0
    0
    0
    0
    0
    0
    Roland Lörinz
    REXBOW s.r.o.
    CZE
    0
    0
    0
    0
    0
    6
    Jana Peroutková
    REXBOW s.r.o.
    CZE
    Výsledky nejsou k dispozici
    0
    1 / 8
    1 / 4
    1 / 2
    FINAL
    Indoor - Holý luk - Dospělí - Muži - 18m round
    Petr Moravec
    LK Dominik, z.s.
    CZE
    Výsledky nejsou k dispozici
    0
    Pavel Wiesner
    CZE
    0
    Pavel Tvarůžek
    CZE
    1
    Luboš Vachl
    LK Brno 05
    CZE
    1
    Jaroslav Frantál
    LO TJ Jiskra Humpolec
    CZE
    0
    Lukáš Pospíšil
    LO TJ Jiskra Humpolec
    CZE
    0
    Stanislav Hála
    LO TJ Jiskra Humpolec
    CZE
    1
    Petr Gerhard
    CZE
    1
    Václav Krupička
    LO TJ Jiskra Humpolec
    CZE
    0
    Adam Chvalkovský
    LO TJ Jiskra Humpolec
    CZE
    0
    Petra Tetivová
    LO TJ Jiskra Humpolec
    CZE
    1
    Blanka Kratochvílová
    REXBOW s.r.o.
    CZE
    1
    Tomáš Gabler
    REXBOW s.r.o.
    CZE
    0
    Anna Kratochvílová
    LO TJ Jiskra Humpolec
    CZE
    0
    Martin Vavřička
    LO TJ Jiskra Humpolec
    CZE
    1
    Petr Moravec
    LK Dominik, z.s.
    CZE
    1
    Pavel Tvarůžek
    CZE
    0
    Luboš Vachl
    LK Brno 05
    CZE
    0
    Stanislav Hála
    LO TJ Jiskra Humpolec
    CZE
    0
    Petr Gerhard
    CZE
    0
    Petra Tetivová
    LO TJ Jiskra Humpolec
    CZE
    1
    Blanka Kratochvílová
    REXBOW s.r.o.
    CZE
    0
    Martin Vavřička
    LO TJ Jiskra Humpolec
    CZE
    1
    Petr Moravec
    LK Dominik, z.s.
    CZE
    1
    Luboš Vachl
    LK Brno 05
    CZE
    0
    Petra Tetivová
    LO TJ Jiskra Humpolec
    CZE
    Výsledky nejsou k dispozici
    0
    Martin Vavřička
    LO TJ Jiskra Humpolec
    CZE
    0
    Petr Moravec
    LK Dominik, z.s.
    CZE
    1
    Martin Vavřička
    LO TJ Jiskra Humpolec
    CZE
    0
    Luboš Vachl
    LK Brno 05
    CZE
    1
    Petra Tetivová
    LO TJ Jiskra Humpolec
    CZE
    0
    1 / 4
    1 / 2
    FINAL
    Indoor - Holý luk - Starší žáci - Muži - 18m round
    Tergelsaikhan Sarangerel
    LO TJ Jiskra Humpolec
    CZE
    Výsledky nejsou k dispozici
    0
    Anna Frantálová
    LO TJ Jiskra Humpolec
    CZE
    0
    Richard Závodský
    LO TJ Jiskra Humpolec
    CZE
    1
    Oliver Mužík
    LO TJ Jiskra Humpolec
    CZE
    0
    Martin Romanovský
    LO TJ Jiskra Humpolec
    CZE
    1
    Vojtěch Kalina
    LO TJ Jiskra Humpolec
    CZE
    0
    Eva Kalinová
    LO TJ Jiskra Humpolec
    CZE
    1
    Tergelsaikhan Sarangerel
    LO TJ Jiskra Humpolec
    CZE
    1
    Richard Závodský
    LO TJ Jiskra Humpolec
    CZE
    0
    Martin Romanovský
    LO TJ Jiskra Humpolec
    CZE
    0
    Eva Kalinová
    LO TJ Jiskra Humpolec
    CZE
    1
    Tergelsaikhan Sarangerel
    LO TJ Jiskra Humpolec
    CZE
    1
    Eva Kalinová
    LO TJ Jiskra Humpolec
    CZE
    0
    Richard Závodský
    LO TJ Jiskra Humpolec
    CZE
    1
    Martin Romanovský
    LO TJ Jiskra Humpolec
    CZE
    0