1 / 8
    1 / 4
    1 / 2
    FINAL
    Reflexní luk Junioři
    1A
    Josef Křesala
    Lukostřelba Prostějov, z.s
    CZE
    2
    29
    1
    28
    2
    27
    1
    28
    6
    1B
    Filip Choděra
    TJ Sokol Praha Vršovice
    CZE
    0
    15
    1
    28
    0
    25
    1
    28
    2
    2A
    Petr Noháč
    1. LK Plzeň 1935
    CZE
    0
    25
    0
    23
    0
    25
    0
    2B
    Valentin Papazian
    LK ARCUS Plzeň, z.s.
    CZE
    2
    30
    2
    24
    2
    26
    6
    3A
    Jiří Herák
    LO TJ Opava
    CZE
    1
    27
    2
    28
    2
    28
    2
    29
    7
    3B
    Jakub Eichler
    LK Litvínov
    CZE
    1
    27
    0
    24
    0
    26
    0
    18
    1
    4A
    David Vostřez
    LK CERE
    CZE
    0
    24
    0
    23
    0
    20
    0
    4B
    Tomáš Bouda
    LK ESKA Cheb
    CZE
    2
    26
    2
    27
    2
    24
    6
    5A
    David Vítovec
    LK CERE
    CZE
    0
    26
    2
    29
    2
    30
    2
    28
    6
    5B
    Petr Lisník
    SK LAPAČKA Šenov
    CZE
    2
    27
    0
    25
    0
    16
    0
    19
    2
    6A
    Dominik Kalvas
    1. LK Plzeň 1935
    CZE
    2
    28
    0
    27
    0
    23
    2
    29
    2
    27
    6
    6B
    Filip Jahn
    Lukostřelba Prostějov, z.s
    CZE
    0
    27
    2
    28
    2
    25
    0
    28
    0
    26
    4
    7A
    Petr Černý
    TJ Sokol Praha Vršovice
    CZE
    2
    27
    2
    30
    0
    25
    0
    24
    2
    29
    6
    7B
    Adam Bárta
    1. LK Plzeň 1935
    CZE
    0
    25
    0
    26
    2
    28
    2
    25
    0
    22
    4
    8A
    Ondřej Šorm
    SK SLAVIA PRAHA LUKOSTŘELBA, z.s.
    CZE
    0
    24
    2
    28
    0
    20
    0
    24
    2
    8B
    Patrik Dimov
    1. LK Plzeň 1935
    CZE
    2
    27
    0
    26
    2
    28
    2
    28
    6
    1A
    Josef Křesala
    Lukostřelba Prostějov, z.s
    CZE
    2
    30
    2
    26
    1
    29
    2
    29
    7
    1B
    Valentin Papazian
    LK ARCUS Plzeň, z.s.
    CZE
    0
    24
    0
    25
    1
    29
    0
    21
    1
    2A
    Jiří Herák
    LO TJ Opava
    CZE
    0
    2B
    Tomáš Bouda
    LK ESKA Cheb
    CZE
    0
    3A
    David Vítovec
    LK CERE
    CZE
    2
    30
    2
    28
    2
    28
    6
    3B
    Dominik Kalvas
    1. LK Plzeň 1935
    CZE
    0
    27
    0
    25
    0
    24
    0
    4A
    Petr Černý
    TJ Sokol Praha Vršovice
    CZE
    0
    23
    1
    27
    0
    18
    0
    25
    1
    4B
    Patrik Dimov
    1. LK Plzeň 1935
    CZE
    2
    24
    1
    27
    2
    25
    2
    29
    7
    1A
    Josef Křesala
    Lukostřelba Prostějov, z.s
    CZE
    2
    28
    2
    30
    2
    29
    6
    1B
    Jiří Herák
    LO TJ Opava
    CZE
    0
    27
    0
    25
    0
    26
    0
    2A
    David Vítovec
    LK CERE
    CZE
    2
    30
    2
    27
    2
    28
    6
    2B
    Patrik Dimov
    1. LK Plzeň 1935
    CZE
    0
    25
    0
    24
    0
    27
    0
    1A
    Josef Křesala
    Lukostřelba Prostějov, z.s
    CZE
    2
    29
    2
    29
    2
    28
    6
    1B
    David Vítovec
    LK CERE
    CZE
    0
    28
    0
    28
    0
    24
    0
    2A
    Jiří Herák
    LO TJ Opava
    CZE
    0
    26
    0
    26
    0
    25
    0
    2B
    Patrik Dimov
    1. LK Plzeň 1935
    CZE
    2
    28
    2
    27
    2
    26
    6
    1 / 8
    1 / 4
    1 / 2
    FINAL
    Reflexní luk Juniorky
    1A
    Klára Grapová
    Lukostřelba Ostrava Mariánské Hory, z.s.
    CZE
    Výsledky nejsou k dispozici
    0
    2A
    Anna Krejčová
    TJ Sokol Praha Vršovice
    CZE
    0
    24
    0
    14
    0
    23
    0
    2B
    Jana Schořová
    1. LK Plzeň 1935
    CZE
    2
    28
    2
    25
    2
    28
    6
    3A
    Eva Kuhejdová
    Lukostřelba Ostrava Mariánské Hory, z.s.
    CZE
    1
    24
    2
    27
    2
    28
    2
    26
    7
    3B
    Erika Do
    LO TJ Start Brno
    CZE
    1
    24
    0
    26
    0
    22
    0
    23
    1
    4A
    Lenka Obdržálková
    TJ Sokol Praha Vršovice
    CZE
    0
    21
    0
    18
    0
    23
    0
    4B
    Lenka Novysedláková
    LK CERE
    CZE
    2
    27
    2
    27
    2
    28
    6
    5A
    Eliška Honzíková
    1. LK Plzeň 1935
    CZE
    2
    26
    2
    27
    2
    22
    6
    5B
    Lucie Podracká
    TJ Sokol Praha Vršovice
    CZE
    0
    17
    0
    25
    0
    21
    0
    6A
    Martina Bartošová
    Lukostřelba Ostrava Mariánské Hory, z.s.
    CZE
    2
    17
    0
    17
    0
    18
    2
    24
    0
    15
    4
    6B
    Veronika Klápová
    SK Bystřice - oddíl lukostřelby
    CZE
    0
    15
    2
    21
    2
    24
    0
    22
    2
    23
    6
    7A
    Martina Vojtová
    1. LK Plzeň 1935
    CZE
    0
    25
    1
    28
    0
    14
    2
    27
    0
    18
    3
    7B
    Johana Horáčková
    LK ARCUS Plzeň, z.s.
    CZE
    2
    27
    1
    28
    2
    24
    0
    22
    2
    26
    7
    8A
    Barbora Hegerová
    LK Znojmo z.s.
    CZE
    2
    25
    0
    22
    2
    25
    1
    24
    2
    27
    7
    8B
    Michaela Eisenreichová
    1. LK Plzeň 1935
    CZE
    0
    24
    2
    28
    0
    24
    1
    24
    0
    25
    3
    1A
    Klára Grapová
    Lukostřelba Ostrava Mariánské Hory, z.s.
    CZE
    2
    28
    2
    30
    2
    29
    6
    1B
    Jana Schořová
    1. LK Plzeň 1935
    CZE
    0
    27
    0
    25
    0
    26
    0
    2A
    Eva Kuhejdová
    Lukostřelba Ostrava Mariánské Hory, z.s.
    CZE
    0
    26
    0
    25
    0
    25
    0
    2B
    Lenka Novysedláková
    LK CERE
    CZE
    2
    27
    2
    26
    2
    26
    6
    3A
    Eliška Honzíková
    1. LK Plzeň 1935
    CZE
    0
    22
    2
    28
    2
    24
    2
    28
    6
    3B
    Veronika Klápová
    SK Bystřice - oddíl lukostřelby
    CZE
    2
    25
    0
    25
    0
    23
    0
    15
    2
    4A
    Johana Horáčková
    LK ARCUS Plzeň, z.s.
    CZE
    0
    21
    2
    25
    0
    13
    0
    22
    2
    4B
    Barbora Hegerová
    LK Znojmo z.s.
    CZE
    2
    22
    0
    24
    2
    22
    2
    25
    6
    3A
    Klára Grapová
    Lukostřelba Ostrava Mariánské Hory, z.s.
    CZE
    1
    28
    2
    27
    2
    29
    2
    26
    7
    3B
    Lenka Novysedláková
    LK CERE
    CZE
    1
    28
    0
    26
    0
    28
    0
    22
    1
    4A
    Eliška Honzíková
    1. LK Plzeň 1935
    CZE
    2
    24
    2
    26
    0
    14
    1
    22
    2
    29
    7
    4B
    Barbora Hegerová
    LK Znojmo z.s.
    CZE
    0
    19
    0
    23
    2
    25
    1
    22
    0
    23
    3
    3A
    Klára Grapová
    Lukostřelba Ostrava Mariánské Hory, z.s.
    CZE
    2
    28
    2
    29
    2
    28
    6
    3B
    Eliška Honzíková
    1. LK Plzeň 1935
    CZE
    0
    18
    0
    26
    0
    23
    0
    4A
    Lenka Novysedláková
    LK CERE
    CZE
    0
    25
    2
    26
    2
    25
    2
    24
    6
    4B
    Barbora Hegerová
    LK Znojmo z.s.
    CZE
    2
    26
    0
    20
    0
    24
    0
    21
    2
    1 / 16
    1 / 8
    1 / 4
    1 / 2
    FINAL
    Reflexní luk Kadeti
    1A
    Jan Pluhař
    I. Královský lukostřelecký klub z.s.
    CZE
    2
    27
    2
    29
    2
    29
    6
    1B
    Vojtěch Reichl
    LO TJ Sokol Šanov
    CZE
    0
    17
    0
    18
    0
    21
    0
    2A
    Zdeněk Kužel ml.
    LK Votice, z.s.
    CZE
    0
    18
    0
    23
    0
    26
    0
    2B
    Václav Vybíral
    Lukostřelba Prostějov, z.s
    CZE
    2
    28
    2
    28
    2
    27
    6
    3A
    Šimon Bárta
    LK Votice, z.s.
    CZE
    2
    28
    2
    27
    2
    29
    6
    3B
    Jan Kršek
    LK CERE
    CZE
    0
    24
    0
    25
    0
    26
    0
    4A
    Matěj Fučík
    LO TJ Sokol Šanov
    CZE
    0
    24
    0
    16
    0
    25
    0
    4B
    Lukáš Preclík
    Lukostřelba Prostějov, z.s
    CZE
    2
    27
    2
    27
    2
    27
    6
    5A
    Richard Krejčí
    SK Start Praha
    CZE
    2
    29
    2
    29
    2
    29
    6
    5B
    Jakub Kopřiva
    TJ Sokol Praha Vršovice
    CZE
    0
    24
    0
    22
    0
    28
    0
    6A
    Josef Zalabák
    1. LK Plzeň 1935
    CZE
    0
    15
    2
    26
    2
    22
    0
    18
    1
    25
    5
    (M)
    6B
    Jan Ohnoutek
    Lukostřelba Ostrava Mariánské Hory, z.s.
    CZE
    2
    24
    0
    17
    0
    19
    2
    29
    1
    25
    6
    (9)
    7A
    Vojtěch Chyla
    Lukostřelba Ostrava Mariánské Hory, z.s.
    CZE
    2
    28
    0
    25
    0
    24
    2
    27
    0
    19
    4
    7B
    Michael Roba
    Lukostřelba Prostějov, z.s
    CZE
    0
    24
    2
    26
    2
    25
    0
    22
    2
    28
    6
    8A
    Adam Misar
    LK CERE
    CZE
    1
    27
    0
    9
    0
    15
    0
    17
    1
    8B
    Matěj Špinar
    LK Votice, z.s.
    CZE
    1
    27
    2
    27
    2
    27
    2
    25
    7
    9A
    Boris Vojnar
    Lukostřelba Ostrava Mariánské Hory, z.s.
    CZE
    2
    25
    2
    29
    2
    28
    6
    9B
    Adam Beinhauer
    LO TJ Opava
    CZE
    0
    18
    0
    24
    0
    26
    0
    10A
    Jakub Hradil
    LO TJ Opava
    CZE
    2
    26
    0
    24
    0
    17
    0
    17
    2
    10B
    Filip Martin
    TJ Sokol Praha Vršovice
    CZE
    0
    16
    2
    25
    2
    26
    2
    25
    6
    11A
    Martin Pekárek
    LK Znojmo z.s.
    CZE
    0
    24
    0
    25
    2
    26
    0
    18
    2
    11B
    Daniel Amler
    LK CERE
    CZE
    2
    25
    2
    27
    0
    24
    2
    23
    6
    12A
    Jakub Juras
    Lukostřelba Ostrava Mariánské Hory, z.s.
    CZE
    0
    23
    0
    23
    0
    6
    0
    12B
    Dominik Petr Orel
    Lukostřelba Ostrava Mariánské Hory, z.s.
    CZE
    2
    26
    2
    27
    2
    27
    6
    13A
    Jonáš Čábelka
    SK Start Praha
    CZE
    0
    19
    0
    24
    2
    26
    2
    27
    2
    23
    6
    13B
    Patrik Bilka
    LK Znojmo z.s.
    CZE
    2
    27
    2
    26
    0
    23
    0
    17
    0
    22
    4
    14A
    Ivo Stibůrek
    LK Znojmo z.s.
    CZE
    2
    25
    0
    18
    2
    25
    1
    26
    2
    25
    7
    14B
    Vít Rajdl
    LK Litvínov
    CZE
    0
    23
    2
    27
    0
    22
    1
    26
    0
    15
    3
    15A
    Jaroslav Slovák
    1. LK Plzeň 1935
    CZE
    2
    28
    0
    24
    0
    17
    0
    26
    2
    15B
    Ondřej Martinek
    Lukostřelba Prostějov, z.s
    CZE
    0
    26
    2
    25
    2
    27
    2
    28
    6
    16A
    David Palyza
    LK CERE
    CZE
    0
    17
    0
    20
    0
    15
    0
    16B
    František Heřmánek
    SK Start Praha
    CZE
    2
    30
    2
    27
    2
    27
    6
    9A
    Jan Pluhař
    I. Královský lukostřelecký klub z.s.
    CZE
    1
    27
    0
    27
    0
    25
    0
    25
    1
    9B
    Václav Vybíral
    Lukostřelba Prostějov, z.s
    CZE
    1
    27
    2
    28
    2
    26
    2
    26
    7
    10A
    Šimon Bárta
    LK Votice, z.s.
    CZE
    0
    23
    1
    27
    1
    27
    1
    27
    0
    20
    3
    10B
    Lukáš Preclík
    Lukostřelba Prostějov, z.s
    CZE
    2
    29
    1
    27
    1
    27
    1
    27
    2
    27
    7
    11A
    Richard Krejčí
    SK Start Praha
    CZE
    1
    28
    2
    29
    0
    28
    2
    30
    0
    27
    5
    (8)
    11B
    Jan Ohnoutek
    Lukostřelba Ostrava Mariánské Hory, z.s.
    CZE
    1
    28
    0
    23
    2
    29
    0
    25
    2
    28
    6
    (9)
    12A
    Michael Roba
    Lukostřelba Prostějov, z.s
    CZE
    0
    16
    0
    16
    0
    26
    0
    12B
    Matěj Špinar
    LK Votice, z.s.
    CZE
    2
    29
    2
    28
    2
    27
    6
    13A
    Boris Vojnar
    Lukostřelba Ostrava Mariánské Hory, z.s.
    CZE
    2
    28
    2
    27
    2
    28
    6
    13B
    Filip Martin
    TJ Sokol Praha Vršovice
    CZE
    0
    16
    0
    23
    0
    23
    0
    14A
    Daniel Amler
    LK CERE
    CZE
    0
    22
    0
    16
    0
    17
    0
    14B
    Dominik Petr Orel
    Lukostřelba Ostrava Mariánské Hory, z.s.
    CZE
    2
    25
    2
    28
    2
    29
    6
    15A
    Jonáš Čábelka
    SK Start Praha
    CZE
    2
    28
    0
    18
    2
    29
    2
    27
    6
    15B
    Ivo Stibůrek
    LK Znojmo z.s.
    CZE
    0
    15
    2
    22
    0
    24
    0
    15
    2
    16A
    Ondřej Martinek
    Lukostřelba Prostějov, z.s
    CZE
    0
    23
    0
    27
    0
    17
    0
    16B
    František Heřmánek
    SK Start Praha
    CZE
    2
    28
    2
    29
    2
    27
    6
    5A
    Václav Vybíral
    Lukostřelba Prostějov, z.s
    CZE
    1
    28
    2
    27
    2
    28
    0
    23
    0
    25
    6
    (10)
    5B
    Lukáš Preclík
    Lukostřelba Prostějov, z.s
    CZE
    1
    28
    0
    25
    0
    24
    2
    25
    2
    27
    5
    (9)
    6A
    Jan Ohnoutek
    Lukostřelba Ostrava Mariánské Hory, z.s.
    CZE
    0
    27
    0
    25
    2
    28
    1
    27
    2
    27
    6
    (9)
    6B
    Matěj Špinar
    LK Votice, z.s.
    CZE
    2
    28
    2
    27
    0
    26
    1
    27
    0
    26
    5
    (9)
    7A
    Boris Vojnar
    Lukostřelba Ostrava Mariánské Hory, z.s.
    CZE
    2
    30
    2
    27
    2
    30
    6
    7B
    Dominik Petr Orel
    Lukostřelba Ostrava Mariánské Hory, z.s.
    CZE
    0
    25
    0
    26
    0
    29
    0
    8A
    Jonáš Čábelka
    SK Start Praha
    CZE
    0
    27
    2
    30
    1
    25
    0
    23
    0
    24
    3
    8B
    František Heřmánek
    SK Start Praha
    CZE
    2
    30
    0
    28
    1
    25
    2
    28
    2
    28
    7
    5A
    Václav Vybíral
    Lukostřelba Prostějov, z.s
    CZE
    0
    25
    0
    25
    0
    24
    0
    5B
    Jan Ohnoutek
    Lukostřelba Ostrava Mariánské Hory, z.s.
    CZE
    2
    26
    2
    26
    2
    28
    6
    6A
    Boris Vojnar
    Lukostřelba Ostrava Mariánské Hory, z.s.
    CZE
    0
    27
    1
    28
    1
    27
    0
    25
    2
    6B
    František Heřmánek
    SK Start Praha
    CZE
    2
    29
    1
    28
    1
    27
    2
    29
    6
    5A
    Jan Ohnoutek
    Lukostřelba Ostrava Mariánské Hory, z.s.
    CZE
    0
    21
    2
    28
    0
    24
    0
    25
    2
    5B
    František Heřmánek
    SK Start Praha
    CZE
    2
    26
    0
    24
    2
    28
    2
    30
    6
    6A
    Václav Vybíral
    Lukostřelba Prostějov, z.s
    CZE
    0
    23
    1
    27
    2
    27
    0
    26
    0
    26
    3
    6B
    Boris Vojnar
    Lukostřelba Ostrava Mariánské Hory, z.s.
    CZE
    2
    29
    1
    27
    0
    26
    2
    28
    2
    28
    7
    1 / 16
    1 / 8
    1 / 4
    1 / 2
    FINAL
    Reflexní luk Kadetky
    1A
    Nikola Lettlová
    LK Znojmo z.s.
    CZE
    2
    26
    2
    28
    2
    30
    6
    1B
    Karolína Konečná
    Patriot Brno
    CZE
    0
    9
    0
    12
    0
    6
    0
    2A
    Rozálie Vlachová
    LK CERE
    CZE
    0
    21
    2
    29
    0
    16
    0
    24
    2
    2B
    Eliška Koleňáková
    Lukostřelba Prostějov, z.s
    CZE
    2
    24
    0
    22
    2
    28
    2
    27
    6
    3A
    Nikola Grošaftová
    Lukostřelba Ostrava Mariánské Hory, z.s.
    CZE
    2
    25
    2
    24
    0
    27
    2
    28
    6
    3B
    Alžběta Vašáková
    SK Bystřice - oddíl lukostřelby
    CZE
    0
    17
    0
    23
    2
    28
    0
    26
    2
    4A
    Tereza Veverková
    SK Start Praha
    CZE
    0
    25
    0
    24
    0
    24
    0
    4B
    Petra Bednářová
    LK ARCUS Plzeň, z.s.
    CZE
    2
    26
    2
    26
    2
    26
    6
    5A
    Hana Baková
    Lukostřelba Ostrava Mariánské Hory, z.s.
    CZE
    2
    28
    2
    26
    1
    19
    2
    25
    7
    5B
    Gabriela Macháčová
    Lukostřelba Ostrava Mariánské Hory, z.s.
    CZE
    0
    13
    0
    25
    1
    19
    0
    24
    1
    6A
    Adéla Čížková
    SK Start Praha
    CZE
    0
    16
    0
    13
    2
    25
    2
    23
    0
    15
    4
    6B
    Bára Machalíková
    Lukostřelba Prostějov, z.s
    CZE
    2
    26
    2
    29
    0
    23
    0
    21
    2
    25
    6
    7A
    Natálie Kuczová
    Lukostřelba Ostrava Mariánské Hory, z.s.
    CZE
    0
    22
    2
    24
    2
    24
    2
    26
    6
    7B
    Anna Tomášková
    Lukostřelba Ostrava Mariánské Hory, z.s.
    CZE
    2
    23
    0
    12
    0
    14
    0
    24
    2
    8A
    Sandra Prokopová
    LK CERE
    CZE
    0
    13
    0
    8
    0
    7
    0
    8B
    Meda Čapková
    SK Start Praha
    CZE
    2
    18
    2
    25
    2
    26
    6
    9A
    Eva Šebestová
    LK Znojmo z.s.
    CZE
    2
    27
    2
    23
    2
    26
    6
    9B
    Markéta Bednářová
    LK ARCUS Plzeň, z.s.
    CZE
    0
    16
    0
    9
    0
    14
    0
    10A
    Eliška Novotná
    Lukostřelba Prostějov, z.s
    CZE
    2
    26
    2
    27
    2
    25
    6
    10B
    Iveta Zifčáková
    LO TJ Sokol Šanov
    CZE
    0
    18
    0
    22
    0
    21
    0
    11A
    Tereza Mundlová
    SK Start Praha
    CZE
    0
    22
    2
    28
    0
    23
    0
    24
    2
    11B
    Radka Štádlerová
    LK ARCUS Plzeň, z.s.
    CZE
    2
    24
    0
    24
    2
    24
    2
    25
    6
    12A
    Adéla Choděrová
    TJ Sokol Praha Vršovice
    CZE
    0
    14
    0
    14
    0
    17
    0
    12B
    Aneta Venhudová
    Lukostřelba Ostrava Mariánské Hory, z.s.
    CZE
    2
    29
    2
    17
    2
    23
    6
    13A
    Magdaléna Šrutová
    Kentaur - Pardubice, z.s.
    CZE
    2
    24
    2
    27
    2
    29
    6
    13B
    Kateřina Juřicová
    Lukostřelba Ostrava Mariánské Hory, z.s.
    CZE
    0
    21
    0
    25
    0
    24
    0
    14A
    Michaela Rjabiová
    LK Litvínov
    CZE
    0
    14
    0
    16
    0
    7
    0
    14B
    Aneta Wágnerová
    Lukostřelba Ostrava Mariánské Hory, z.s.
    CZE
    2
    27
    2
    24
    2
    29
    6
    15A
    Zuzana Cholevová
    Lukostřelba Ostrava Mariánské Hory, z.s.
    CZE
    2
    28
    0
    28
    2
    28
    0
    19
    0
    23
    4
    15B
    Petra Zikmundová RL
    LK ESKA Cheb
    CZE
    0
    27
    2
    29
    0
    27
    2
    23
    2
    26
    6
    16A
    Šárka Kupková
    LK Votice, z.s.
    CZE
    0
    22
    0
    16
    0
    14
    0
    16B
    Terezie Moudrá
    Lukostřelba Prostějov, z.s
    CZE
    2
    27
    2
    27
    2
    28
    6
    9A
    Nikola Lettlová
    LK Znojmo z.s.
    CZE
    0
    27
    2
    27
    2
    27
    1
    27
    2
    29
    7
    9B
    Eliška Koleňáková
    Lukostřelba Prostějov, z.s
    CZE
    2
    29
    0
    24
    0
    24
    1
    27
    0
    25
    3
    10A
    Nikola Grošaftová
    Lukostřelba Ostrava Mariánské Hory, z.s.
    CZE
    2
    24
    2
    24
    0
    26
    2
    26
    6
    10B
    Petra Bednářová
    LK ARCUS Plzeň, z.s.
    CZE
    0
    18
    0
    21
    2
    27
    0
    7
    2
    11A
    Hana Baková
    Lukostřelba Ostrava Mariánské Hory, z.s.
    CZE
    2
    27
    2
    27
    1
    29
    2
    25
    7
    11B
    Bára Machalíková
    Lukostřelba Prostějov, z.s
    CZE
    0
    24
    0
    25
    1
    29
    0
    22
    1
    12A
    Natálie Kuczová
    Lukostřelba Ostrava Mariánské Hory, z.s.
    CZE
    0
    24
    2
    24
    1
    25
    2
    28
    2
    25
    7
    12B
    Meda Čapková
    SK Start Praha
    CZE
    2
    25
    0
    17
    1
    25
    0
    17
    0
    24
    3
    13A
    Eva Šebestová
    LK Znojmo z.s.
    CZE
    0
    26
    1
    26
    0
    26
    2
    28
    1
    26
    4
    13B
    Eliška Novotná
    Lukostřelba Prostějov, z.s
    CZE
    2
    28
    1
    26
    2
    27
    0
    24
    1
    26
    6
    14A
    Radka Štádlerová
    LK ARCUS Plzeň, z.s.
    CZE
    0
    26
    0
    16
    2
    28
    0
    8
    2
    14B
    Aneta Venhudová
    Lukostřelba Ostrava Mariánské Hory, z.s.
    CZE
    2
    27
    2
    23
    0
    27
    2
    28
    6
    15A
    Magdaléna Šrutová
    Kentaur - Pardubice, z.s.
    CZE
    2
    28
    0
    21
    2
    27
    2
    28
    6
    15B
    Aneta Wágnerová
    Lukostřelba Ostrava Mariánské Hory, z.s.
    CZE
    0
    25
    2
    25
    0
    25
    0
    27
    2
    16A
    Petra Zikmundová RL
    LK ESKA Cheb
    CZE
    0
    26
    2
    27
    0
    18
    1
    29
    2
    28
    6
    16B
    Terezie Moudrá
    Lukostřelba Prostějov, z.s
    CZE
    2
    28
    0
    26
    2
    26
    1
    29
    0
    26
    5
    5A
    Nikola Lettlová
    LK Znojmo z.s.
    CZE
    2
    27
    0
    24
    2
    28
    2
    27
    6
    5B
    Nikola Grošaftová
    Lukostřelba Ostrava Mariánské Hory, z.s.
    CZE
    0
    25
    2
    29
    0
    26
    0
    26
    2
    6A
    Hana Baková
    Lukostřelba Ostrava Mariánské Hory, z.s.
    CZE
    2
    30
    2
    27
    1
    29
    0
    28
    2
    28
    7
    6B
    Natálie Kuczová
    Lukostřelba Ostrava Mariánské Hory, z.s.
    CZE
    0
    24
    0
    26
    1
    29
    2
    29
    0
    26
    3
    7A
    Eliška Novotná
    Lukostřelba Prostějov, z.s
    CZE
    0
    18
    0
    24
    1
    25
    2
    26
    0
    25
    3
    7B
    Aneta Venhudová
    Lukostřelba Ostrava Mariánské Hory, z.s.
    CZE
    2
    24
    2
    28
    1
    25
    0
    25
    2
    28
    7
    8A
    Magdaléna Šrutová
    Kentaur - Pardubice, z.s.
    CZE
    2
    27
    0
    25
    2
    27
    2
    28
    6
    8B
    Petra Zikmundová RL
    LK ESKA Cheb
    CZE
    0
    24
    2
    28
    0
    26
    0
    24
    2
    7A
    Nikola Lettlová
    LK Znojmo z.s.
    CZE
    2
    29
    2
    30
    0
    26
    0
    28
    2
    28
    6
    7B
    Hana Baková
    Lukostřelba Ostrava Mariánské Hory, z.s.
    CZE
    0
    26
    0
    27
    2
    29
    2
    29
    0
    25
    4
    8A
    Aneta Venhudová
    Lukostřelba Ostrava Mariánské Hory, z.s.
    CZE
    0
    25
    0
    24
    1
    28
    0
    23
    1
    8B
    Magdaléna Šrutová
    Kentaur - Pardubice, z.s.
    CZE
    2
    28
    2
    26
    1
    28
    2
    26
    7
    7A
    Nikola Lettlová
    LK Znojmo z.s.
    CZE
    0
    24
    1
    28
    1
    28
    0
    25
    2
    7B
    Magdaléna Šrutová
    Kentaur - Pardubice, z.s.
    CZE
    2
    27
    1
    28
    1
    28
    2
    26
    6
    8A
    Hana Baková
    Lukostřelba Ostrava Mariánské Hory, z.s.
    CZE
    0
    24
    2
    28
    1
    28
    2
    26
    2
    26
    7
    8B
    Aneta Venhudová
    Lukostřelba Ostrava Mariánské Hory, z.s.
    CZE
    2
    27
    0
    27
    1
    28
    0
    25
    0
    25
    3
    1 / 2
    FINAL
    Kladkový luk Junioři
    9A
    Filip Mužík
    JIM Archery club Kyšice
    CZE
    29
    27
    29
    28
    28
    141
    9B
    Vojtěch Sýkora
    LO TJ Start Brno
    CZE
    27
    27
    27
    28
    26
    135
    10A
    Miroslav Coubal
    SK SLAVIA PRAHA LUKOSTŘELBA, z.s.
    CZE
    26
    25
    18
    25
    28
    122
    10B
    Jaromír Kylar
    SK SLAVIA PRAHA LUKOSTŘELBA, z.s.
    CZE
    26
    28
    28
    27
    28
    137
    9A
    Filip Mužík
    JIM Archery club Kyšice
    CZE
    29
    29
    29
    27
    27
    141
    9B
    Jaromír Kylar
    SK SLAVIA PRAHA LUKOSTŘELBA, z.s.
    CZE
    29
    29
    27
    26
    27
    138
    10A
    Vojtěch Sýkora
    LO TJ Start Brno
    CZE
    23
    27
    28
    27
    28
    133
    10B
    Miroslav Coubal
    SK SLAVIA PRAHA LUKOSTŘELBA, z.s.
    CZE
    27
    25
    18
    27
    26
    123
    1 / 2
    FINAL
    Kladkový luk Juniorky
    11A
    Karolína Celmanová
    I. Královský lukostřelecký klub z.s.
    CZE
    27
    27
    27
    25
    28
    134
    11B
    Alexandra Oplíštilová
    I. Královský lukostřelecký klub z.s.
    CZE
    27
    25
    27
    27
    27
    133
    12A
    Petra Zikmundová
    LK ESKA Cheb
    CZE
    28
    27
    29
    26
    27
    137
    12B
    Martina Zikmundová
    LK ESKA Cheb
    CZE
    28
    29
    29
    29
    28
    143
    11A
    Karolína Celmanová
    I. Královský lukostřelecký klub z.s.
    CZE
    27
    27
    29
    28
    28
    139
    11B
    Martina Zikmundová
    LK ESKA Cheb
    CZE
    30
    27
    28
    28
    29
    142
    12A
    Alexandra Oplíštilová
    I. Královský lukostřelecký klub z.s.
    CZE
    28
    27
    27
    26
    26
    134
    12B
    Petra Zikmundová
    LK ESKA Cheb
    CZE
    27
    27
    29
    28
    27
    138
    1 / 2
    FINAL
    Holý luk Juniorky
    9A
    Kateřina Kučová
    Bows club "Chimera" Hradec Králové
    CZE
    2
    17
    0
    18
    2
    17
    2
    26
    6
    9B
    Tereza Dischingerová
    Lukostřelci Českého lesa
    CZE
    0
    4
    2
    22
    0
    16
    0
    21
    2
    10A
    Klára Mužíková
    Lukostřelci Českého lesa
    CZE
    2
    20
    0
    5
    2
    14
    0
    8
    2
    16
    6
    10B
    Sára Ditrichová
    SK Start Praha
    CZE
    0
    13
    2
    17
    0
    9
    2
    23
    0
    13
    4
    16A
    Kateřina Kučová
    Bows club "Chimera" Hradec Králové
    CZE
    2
    22
    2
    23
    0
    14
    2
    24
    6
    16B
    Klára Mužíková
    Lukostřelci Českého lesa
    CZE
    0
    9
    0
    9
    2
    15
    0
    7
    2
    16C
    Tereza Dischingerová
    Lukostřelci Českého lesa
    CZE
    0
    5
    0
    7
    0
    3
    0
    16D
    Sára Ditrichová
    SK Start Praha
    CZE
    2
    19
    2
    19
    2
    8
    6
    1 / 4
    1 / 2
    FINAL
    Holý luk Kadeti
    9A
    Jiří Szotkowski
    LK JUVENTUS Karviná
    CZE
    1
    9B
    Matyáš Matěj Holub
    SK Lukostřelba-Libichov,z.s.
    CZE
    0
    10A
    Vojtěch Molík
    JIM Archery club Kyšice
    CZE
    1
    13
    2
    21
    1
    21
    2
    22
    6
    10B
    Petr Kühnel
    SK LAPAČKA Šenov
    CZE
    1
    13
    0
    12
    1
    21
    0
    15
    2
    11A
    Marek Müller
    JIM Archery club Kyšice
    CZE
    2
    22
    0
    17
    0
    20
    2
    21
    0
    8
    4
    11B
    Jerry Stegenga
    SK Lukostřelba-Libichov,z.s.
    CZE
    0
    20
    2
    21
    2
    26
    0
    14
    2
    19
    6
    12A
    Kryštof Čavrnoch
    LK JUVENTUS Karviná
    CZE
    0
    16
    0
    15
    0
    14
    0
    12B
    Tomáš Klimsza
    SK LAPAČKA Šenov
    CZE
    2
    24
    2
    16
    2
    24
    6
    14A
    Jiří Szotkowski
    LK JUVENTUS Karviná
    CZE
    0
    18
    0
    22
    2
    21
    2
    27
    0
    18
    4
    14B
    Vojtěch Molík
    JIM Archery club Kyšice
    CZE
    2
    27
    2
    25
    0
    20
    0
    21
    2
    25
    6
    15A
    Jerry Stegenga
    SK Lukostřelba-Libichov,z.s.
    CZE
    2
    16
    0
    13
    0
    13
    0
    8
    2
    15B
    Tomáš Klimsza
    SK LAPAČKA Šenov
    CZE
    0
    12
    2
    14
    2
    24
    2
    26
    6
    14A
    Vojtěch Molík
    JIM Archery club Kyšice
    CZE
    2
    24
    0
    18
    0
    19
    2
    19
    2
    22
    6
    14B
    Tomáš Klimsza
    SK LAPAČKA Šenov
    CZE
    0
    23
    2
    20
    2
    20
    0
    15
    0
    9
    4
    14C
    Jiří Szotkowski
    LK JUVENTUS Karviná
    CZE
    0
    11
    2
    20
    0
    15
    0
    16
    2
    14D
    Jerry Stegenga
    SK Lukostřelba-Libichov,z.s.
    CZE
    2
    12
    0
    15
    2
    20
    2
    17
    6
    1 / 4
    1 / 2
    FINAL
    Holý luk Kadetky
    13A
    Eliška Šafrová
    SK Lukostřelba-Libichov,z.s.
    CZE
    2
    25
    2
    24
    2
    19
    6
    13B
    Michaela Bouzková
    LK JUVENTUS Karviná
    CZE
    0
    14
    0
    18
    0
    14A
    Gabriela Slívová
    SK LAPAČKA Šenov
    CZE
    0
    14
    2
    20
    0
    16
    0
    11
    2
    14B
    Julie Pořízková
    SK Lukostřelba-Libichov,z.s.
    CZE
    2
    22
    0
    16
    2
    18
    2
    16
    6
    15A
    Sandra Hüllerová
    Bows club "Chimera" Hradec Králové
    CZE
    0
    12
    2
    21
    0
    15
    2
    23
    0
    18
    4
    15B
    Denisa Gančarčíková
    LK JUVENTUS Karviná
    CZE
    2
    13
    0
    19
    2
    17
    0
    15
    2
    19
    6
    16A
    Denisa Hrušková
    Lukostřelci Českého lesa
    CZE
    0
    14
    0
    12
    0
    14
    0
    16B
    Kateřina Filipová
    JIM Archery club Kyšice
    CZE
    2
    18
    2
    18
    2
    19
    6
    15A
    Eliška Šafrová
    SK Lukostřelba-Libichov,z.s.
    CZE
    2
    24
    2
    21
    2
    21
    6
    15B
    Julie Pořízková
    SK Lukostřelba-Libichov,z.s.
    CZE
    0
    1
    0
    13
    0
    15
    0
    16A
    Denisa Gančarčíková
    LK JUVENTUS Karviná
    CZE
    0
    4
    2
    21
    0
    12
    0
    19
    2
    16B
    Kateřina Filipová
    JIM Archery club Kyšice
    CZE
    2
    20
    0
    18
    2
    25
    2
    20
    6
    15A
    Eliška Šafrová
    SK Lukostřelba-Libichov,z.s.
    CZE
    0
    19
    1
    20
    0
    21
    1
    21
    2
    15B
    Kateřina Filipová
    JIM Archery club Kyšice
    CZE
    2
    20
    1
    20
    2
    25
    1
    21
    6
    15C
    Julie Pořízková
    SK Lukostřelba-Libichov,z.s.
    CZE
    0
    9
    2
    17
    2
    18
    2
    16
    6
    15D
    Denisa Gančarčíková
    LK JUVENTUS Karviná
    CZE
    2
    10
    0
    16
    0
    14
    0
    11
    2