1 / 2
    FINAL
    Reflexní luk Starší žáci
    13A
    Šimon Bárta
    LK Votice, z.s.
    CZE
    7
    13
    13
    10
    43
    13B
    Jakub Štětka
    SK Start Praha
    CZE
    11
    7
    12
    15
    45
    13C
    Richard Krejčí
    SK Start Praha
    CZE
    9
    11
    13
    11
    44
    13D
    Matěj Špinar
    LK Votice, z.s.
    CZE
    12
    15
    12
    15
    54
    14A
    Jakub Štětka
    SK Start Praha
    CZE
    12
    14
    14
    13
    53
    14B
    Matěj Špinar
    LK Votice, z.s.
    CZE
    14
    16
    10
    13
    53
    14C
    Šimon Bárta
    LK Votice, z.s.
    CZE
    16
    12
    14
    12
    54
    14D
    Richard Krejčí
    SK Start Praha
    CZE
    17
    16
    14
    12
    59
    1 / 2
    FINAL
    Reflexní luk Starší žákyně
    11A
    Meda Čapková
    SK Start Praha
    CZE
    13
    12
    14
    14
    53
    11B
    Monika Továrnická
    1. LK Plzeň 1935
    CZE
    7
    11
    10
    11
    39
    11C
    Tereza Veverková
    SK Start Praha
    CZE
    9
    13
    12
    11
    45
    11D
    Nikola Svobodná
    LK Votice, z.s.
    CZE
    8
    10
    13
    12
    43
    12A
    Meda Čapková
    SK Start Praha
    CZE
    15
    14
    11
    13
    53
    12B
    Tereza Veverková
    SK Start Praha
    CZE
    13
    13
    8
    12
    46
    12C
    Monika Továrnická
    1. LK Plzeň 1935
    CZE
    10
    11
    12
    14
    47
    12D
    Nikola Svobodná
    LK Votice, z.s.
    CZE
    11
    16
    14
    4
    45
    1 / 2
    FINAL
    Reflexní luk Mladší žáci
    9A
    Dalibor Křivánek
    SK Bystřice - oddíl lukostřelby
    CZE
    8
    10
    12
    11
    41
    9B
    Ondřej Kilian
    1. LK Plzeň 1935
    CZE
    8
    8
    9
    14
    39
    9C
    Maxim Gibiš
    JIM Archery club Kyšice
    CZE
    6
    2
    2
    10
    20
    9D
    Matyáš Křivánek
    SK Bystřice - oddíl lukostřelby
    CZE
    9
    7
    5
    4
    25
    10A
    Dalibor Křivánek
    SK Bystřice - oddíl lukostřelby
    CZE
    13
    14
    10
    13
    50
    10B
    Matyáš Křivánek
    SK Bystřice - oddíl lukostřelby
    CZE
    10
    10
    3
    4
    27
    10C
    Ondřej Kilian
    1. LK Plzeň 1935
    CZE
    6
    3
    12
    6
    27
    10D
    Maxim Gibiš
    JIM Archery club Kyšice
    CZE
    5
    8
    4
    8
    25
    1 / 2
    FINAL
    Reflexní luk Mladší žákyně
    7A
    Andrea Kuželová
    LK Votice, z.s.
    CZE
    8
    9
    7
    13
    37
    7B
    Štěpánka Grňová
    LK Votice, z.s.
    CZE
    13
    11
    11
    12
    47
    7C
    Johana Filípková
    SK Bystřice - oddíl lukostřelby
    CZE
    10
    11
    6
    12
    39
    7D
    Běla Kupková
    JIM Archery club Kyšice
    CZE
    11
    10
    7
    10
    38
    8A
    Štěpánka Grňová
    LK Votice, z.s.
    CZE
    8
    9
    16
    9
    42
    8B
    Johana Filípková
    SK Bystřice - oddíl lukostřelby
    CZE
    10
    11
    6
    12
    39
    8C
    Andrea Kuželová
    LK Votice, z.s.
    CZE
    9
    10
    8
    9
    36
    8D
    Běla Kupková
    JIM Archery club Kyšice
    CZE
    11
    10
    7
    10
    38
    1 / 2
    FINAL
    Holý luk Starší žáci
    5A
    Karel Tříska
    Lukostřelci Českého lesa
    CZE
    6
    3
    5
    5
    19
    5B
    Richard Staněk
    Lukostřelci Českého lesa
    CZE
    3
    2
    12
    16
    33
    5C
    Ondřej Vítek
    MKM Odolena Voda, z.s.
    CZE
    7
    4
    5
    8
    24
    5D
    Jan Matouš
    Lukostřelci Českého lesa
    CZE
    4
    3
    5
    4
    16
    6A
    Richard Staněk
    Lukostřelci Českého lesa
    CZE
    9
    7
    5
    5
    26
    6B
    Ondřej Vítek
    MKM Odolena Voda, z.s.
    CZE
    4
    8
    3
    0
    15
    6C
    Karel Tříska
    Lukostřelci Českého lesa
    CZE
    8
    2
    8
    0
    18
    6D
    Jan Matouš
    Lukostřelci Českého lesa
    CZE
    0
    9
    4
    0
    13
    1 / 2
    FINAL
    Holý luk Starší žákyně
    3A
    Karolína Strapková
    LK Tachov
    CZE
    3
    11
    10
    10
    34
    3B
    Sára Malinská
    SK Start Praha
    CZE
    0
    1
    2
    3
    6
    3C
    Kristýna Mužíková
    Lukostřelci Českého lesa
    CZE
    6
    4
    7
    10
    27
    3D
    Ivona Altmanová
    LK Tachov
    CZE
    2
    7
    8
    11
    28
    4A
    Karolína Strapková
    LK Tachov
    CZE
    7
    9
    6
    4
    26
    4B
    Ivona Altmanová
    LK Tachov
    CZE
    7
    9
    5
    1
    22
    4C
    Sára Malinská
    SK Start Praha
    CZE
    5
    3
    2
    0
    10
    4D
    Kristýna Mužíková
    Lukostřelci Českého lesa
    CZE
    12
    3
    6
    8
    29
    1 / 2
    FINAL
    Holý luk Mladší žákyně
    1A
    Kristýna Drapáková
    LK Tachov
    CZE
    13
    6
    8
    16
    43
    1B
    Karolína Benešová
    Lukostřelci Českého lesa
    CZE
    4
    0
    1
    7
    12
    1C
    Markéta Andrlová
    Lukostřelci Českého lesa
    CZE
    2
    1
    7
    5
    15
    1D
    Anežka Šimková
    Lukostřelci Českého lesa
    CZE
    5
    5
    9
    6
    25
    2A
    Kristýna Drapáková
    LK Tachov
    CZE
    10
    8
    9
    7
    34
    2B
    Anežka Šimková
    Lukostřelci Českého lesa
    CZE
    14
    7
    3
    3
    27
    2C
    Karolína Benešová
    Lukostřelci Českého lesa
    CZE
    3
    6
    0
    4
    13
    2D
    Markéta Andrlová
    Lukostřelci Českého lesa
    CZE
    5
    5
    4
    3
    17