Level: National Tournaments
Discipline: Indoor
Usporiadateľ: Lukostrelec BB
Dátum: 2.12.2017 (sobota)
Miesto konania: Telocvičňa ZŠ Radvanská, Radvanská 1, Banská Bystrica (vchod zozadu, viď prílohu č.1)
Funkcionári:
1.) riaditeľ – Igor Kliment
2.) tajomník – Jana Buková
3.) hlavný rozhodca – Marián Moravčík
4.) pomocní rozhodcovia – Jana Buková
Prihlášky: do 28.11.2017 cez www.rcherz.com alebo e-mailom: lukostrelecbb@gmail.com
Rozlosovanie: vykoná usporiadateľ za prítomnosti minimálne 1 rozhodcu 1.12.2017
Stravovanie: v areáli bude bufet s občerstvením ( keksíky, čaj, káva, minerálka, džús, kofola, nealko pivo, oriešky ... )
Štartovné: - veteráni, dospelí, kadeti 12,- €, žiaci a chrobáci 8,- €; úhrada štartovného pri prezentácii
Kapacita haly: 2x72 strelcov
Predpis: preteká sa podľa pravidiel WA a Súťažného poriadku SLZ s jeho dodatkom na rok 2018. Súťaž je otvorená aj pre NEREGISTROVANÝCH STRELCOV.
Kategórie: chrobáci, chrobáčky, mladší žiaci, mladšie žiačky, starší žiaci, staršie žiačky, kadeti, kadetky, juniori, juniorky, muži, ženy, veteráni, veteránky
Divízie: kladkový luk - KL, olympijský luk - OL, holý luk - HL, dlhý luk - DL, inštinktívny luk - IL (TRRB)
Zostava: H1 + H ½ ( 90 šípov )
Oblečenie: podľa smernice SLZ + HALOVÁ ŠPORTOVÁ OBUV
Ceny: Medajla pre prvých troch v každej kategórii ( v kategórii s počtom súťažiacich nižším ako 4 bude ocenený len víťaž) + medajla pre tých, ktorí splnili náš limit po prvých 60 šípoch
Príloha č.1:
- zo smeru Zvolen
https://maps.google.sk/maps?saddr=E77&daddr=48.6300381,19.1189729+to:48.7269206,19.137263+to:48.7389999,19.1333781+to:48.7396768,19.1334591+to:Unknown+road&hl=en&ll=48.738361,19.141874&spn=0.032605,0.077162&sll=48.717243,19.168396&sspn=0.260946,0.617294&geocode=FZ5n5gIdEdMjAQ%3BFRYJ5gIdfLsjASnp-_bMFDkVRzHttvyXvnOidw%3BFYiD5wId7wIkASnNdKmI5T0VRzEqiPKGHjhCwQ%3BFbey5wIdwvMjASlph2FW9D0VRzGvI5f-Ly0F3w%3BFVy15wIdE_QjASln3mlt9T0VRzFbld4qgPJsHw%3BFUVx5wIdxvMjAQ&mra=dpe&mrsp=1&sz=11&via=1,2,3,4&t=m&z=14
- zo smeru Ružomberok alebo Brezno
https://maps.google.sk/maps?saddr=E77&daddr=Unknown+road&hl=en&ll=48.737852,19.162731&spn=0.06521,0.154324&sll=48.666478,19.177322&sspn=0.130605,0.308647&geocode=FcrO5wIdcAYkAQ%3BFUVx5wIdxvMjAQ&mra=mrv&t=m&z=13
Časový harmonogram:
8:30 - 9:00 prezentácia + kontrola náradia
9:00 - 9:10 privítanie športovcov
9:10 - 9:30 tréning - 3 sady
9:30 - 11:00 kvalifikácia (1. 30šípov)
11:00 - 11:15 prestávka
11:15 - 12:45 kvalifikácia (2. 30šípov)
12:45 - 13:00 prestávka
13:00 - 14:30 kvalifikácia (3. 30šípov)
14:30 - 15:00 vyhlásenie výsledkov
Časový harmonogram sa môže meniť podľa vývoja súťaže.
Úhrada štartovného pri prezentácii:
Veteráni, dospelí, juniori, kadeti 12,- €
Žiaci a chrobáci 8,- €