1 / 16
    1 / 8
    1 / 4
    1 / 2
    FINAL
    Outdoor - Recurve - Seniors - Male - 70m round
    1A
    Radim Zitrický
    Lukostrelecký klub Suchá nad Parnou
    SVK
    No end results available
    0
    2A
    Peter Zbihlej
    AC Jasov - Lukostrelecký oddiel
    SVK
    0
    19
    0
    20
    0
    15
    0
    2B
    Peter Valachovič
    Slávia Právnik
    SVK
    2
    22
    2
    22
    2
    20
    6
    3A
    Ján Kozolka
    LK Veľké Zálužie
    SVK
    No end results available
    0
    4B
    Peter Šimko
    Slávia Právnik
    SVK
    No end results available
    0
    5A
    Andrej Kohler Rec
    Blue Arrows Viničné
    SVK
    No end results available
    0
    6B
    Andrej Putera
    Lukostrelecký klub Suchá nad Parnou
    SVK
    No end results available
    0
    7A
    Jozef Ježík
    Slávia Právnik
    SVK
    No end results available
    0
    8B
    Peter Majerčík
    TJ Slávia UVL Košice
    SVK
    No end results available
    0
    9A
    Matúš Hanzlík
    Lukostrelecký klub Suchá nad Parnou
    SVK
    No end results available
    0
    8A
    Štefan Myšiak
    Klub športovej lukostreľby Robin Zvolen
    SVK
    No end results available
    0
    7B
    Juraj Lauko
    Slávia Právnik
    SVK
    No end results available
    0
    6A
    Pavol Nagy
    AC Jasov - Lukostrelecký oddiel
    SVK
    No end results available
    0
    5B
    Michal Velcik
    Lukostrelecký a paintb. klub ELÁN
    SVK
    No end results available
    0
    4A
    Peter Kaňa-OL
    Lukostrelec BB
    SVK
    No end results available
    0
    3B
    Marek Guman
    AC Jasov - Lukostrelecký oddiel
    SVK
    No end results available
    0
    1B
    Miro Duchoň
    AC Jasov - Lukostrelecký oddiel
    SVK
    No end results available
    0
    1A
    Radim Zitrický
    Lukostrelecký klub Suchá nad Parnou
    SVK
    2
    26
    2
    26
    2
    28
    6
    1B
    Peter Valachovič
    Slávia Právnik
    SVK
    0
    19
    0
    19
    0
    21
    0
    2A
    Ján Kozolka
    LK Veľké Zálužie
    SVK
    0
    2B
    Peter Šimko
    Slávia Právnik
    SVK
    0
    3A
    Andrej Kohler Rec
    Blue Arrows Viničné
    SVK
    0
    20
    2
    22
    2
    27
    2
    26
    6
    3B
    Andrej Putera
    Lukostrelecký klub Suchá nad Parnou
    SVK
    2
    24
    0
    19
    0
    19
    0
    19
    2
    4A
    Jozef Ježík
    Slávia Právnik
    SVK
    0
    18
    0
    21
    2
    24
    0
    23
    2
    4B
    Peter Majerčík
    TJ Slávia UVL Košice
    SVK
    2
    26
    2
    27
    0
    23
    2
    25
    6
    5A
    Matúš Hanzlík
    Lukostrelecký klub Suchá nad Parnou
    SVK
    2
    26
    2
    28
    2
    26
    6
    5B
    Štefan Myšiak
    Klub športovej lukostreľby Robin Zvolen
    SVK
    0
    21
    0
    17
    0
    20
    0
    6A
    Juraj Lauko
    Slávia Právnik
    SVK
    2
    22
    2
    28
    0
    23
    0
    23
    0
    26
    4
    6B
    Pavol Nagy
    AC Jasov - Lukostrelecký oddiel
    SVK
    0
    16
    0
    26
    2
    27
    2
    27
    2
    27
    6
    7A
    Michal Velcik
    Lukostrelecký a paintb. klub ELÁN
    SVK
    2
    23
    0
    19
    2
    27
    0
    21
    0
    21
    4
    7B
    Peter Kaňa-OL
    Lukostrelec BB
    SVK
    0
    17
    2
    24
    0
    26
    2
    22
    2
    24
    6
    8A
    Marek Guman
    AC Jasov - Lukostrelecký oddiel
    SVK
    2
    26
    2
    25
    1
    24
    0
    21
    1
    22
    6
    8B
    Miro Duchoň
    AC Jasov - Lukostrelecký oddiel
    SVK
    0
    25
    0
    24
    1
    24
    2
    27
    1
    22
    4
    1A
    Radim Zitrický
    Lukostrelecký klub Suchá nad Parnou
    SVK
    2
    22
    2
    1B
    Ján Kozolka
    LK Veľké Zálužie
    SVK
    0
    2A
    Andrej Kohler Rec
    Blue Arrows Viničné
    SVK
    0
    22
    2
    25
    0
    24
    2
    24
    2
    27
    6
    2B
    Peter Majerčík
    TJ Slávia UVL Košice
    SVK
    2
    24
    0
    23
    2
    26
    0
    20
    0
    24
    4
    3A
    Matúš Hanzlík
    Lukostrelecký klub Suchá nad Parnou
    SVK
    2
    27
    1
    26
    2
    28
    1
    28
    6
    3B
    Pavol Nagy
    AC Jasov - Lukostrelecký oddiel
    SVK
    0
    26
    1
    26
    0
    24
    1
    28
    2
    4A
    Peter Kaňa-OL
    Lukostrelec BB
    SVK
    0
    17
    2
    25
    2
    21
    2
    24
    6
    4B
    Marek Guman
    AC Jasov - Lukostrelecký oddiel
    SVK
    2
    20
    0
    21
    0
    19
    0
    23
    2
    1A
    Radim Zitrický
    Lukostrelecký klub Suchá nad Parnou
    SVK
    2
    26
    0
    22
    0
    23
    2
    25
    1
    26
    6
    1B
    Andrej Kohler Rec
    Blue Arrows Viničné
    SVK
    0
    24
    2
    27
    2
    24
    0
    23
    1
    26
    5
    2A
    Matúš Hanzlík
    Lukostrelecký klub Suchá nad Parnou
    SVK
    2
    28
    2
    28
    2
    27
    6
    2B
    Peter Kaňa-OL
    Lukostrelec BB
    SVK
    0
    19
    0
    16
    0
    24
    0
    1A
    Radim Zitrický
    Lukostrelecký klub Suchá nad Parnou
    SVK
    0
    24
    2
    28
    0
    27
    2
    26
    2
    28
    6
    1B
    Matúš Hanzlík
    Lukostrelecký klub Suchá nad Parnou
    SVK
    2
    25
    0
    26
    2
    28
    0
    23
    0
    26
    4
    2A
    Andrej Kohler Rec
    Blue Arrows Viničné
    SVK
    2
    30
    2
    26
    2
    21
    6
    2B
    Peter Kaňa-OL
    Lukostrelec BB
    SVK
    0
    26
    0
    20
    0
    17
    0
    1 / 2
    FINAL
    Outdoor - Recurve - Seniors - Female - 70m round
    3A
    Lenka Harčariková
    Blue Arrows Viničné
    SVK
    2
    24
    2
    28
    2
    24
    6
    3B
    Silvia Antalová
    Liptovský školský lukostrelecký klub
    SVK
    0
    19
    0
    13
    0
    22
    0
    4A
    Monika Hodermarská
    AC Jasov - Lukostrelecký oddiel
    SVK
    0
    19
    0
    11
    0
    13
    0
    4B
    Paulina Baloghova
    1. SŠLK Petržalka - Bratislava
    SVK
    2
    21
    2
    26
    2
    26
    6
    3A
    Lenka Harčariková
    Blue Arrows Viničné
    SVK
    0
    21
    2
    27
    0
    22
    0
    25
    2
    3B
    Paulina Baloghova
    1. SŠLK Petržalka - Bratislava
    SVK
    2
    27
    0
    23
    2
    23
    2
    27
    6
    4A
    Silvia Antalová
    Liptovský školský lukostrelecký klub
    SVK
    2
    17
    2
    18
    0
    19
    2
    22
    6
    4B
    Monika Hodermarská
    AC Jasov - Lukostrelecký oddiel
    SVK
    0
    15
    0
    13
    2
    20
    0
    17
    2
    1 / 4
    1 / 2
    FINAL
    Outdoor - Recurve - Juniors - Male - 70m round
    5A
    Vlado Hurban jun.
    Lukostrelecký klub Bratislava
    SVK
    No end results available
    0
    6A
    Denis Mačák
    MŠK Kežmarok
    SVK
    0
    22
    0
    21
    1
    21
    2
    25
    2
    25
    6
    6B
    Kristian Klein
    AC Jasov - Lukostrelecký oddiel
    SVK
    2
    27
    2
    22
    1
    21
    0
    19
    0
    24
    5
    7A
    Ondrej Jánošík
    AC Jasov - Lukostrelecký oddiel
    SVK
    2
    26
    2
    26
    2
    25
    6
    7B
    Filip Honzik
    Blue Arrows Viničné
    SVK
    0
    21
    0
    24
    0
    24
    0
    5B
    Juraj Duchoň
    AC Jasov - Lukostrelecký oddiel
    SVK
    No end results available
    0
    5A
    Vlado Hurban jun.
    Lukostrelecký klub Bratislava
    SVK
    0
    27
    0
    27
    2
    26
    2
    29
    2
    26
    6
    5B
    Denis Mačák
    MŠK Kežmarok
    SVK
    2
    28
    2
    28
    0
    25
    0
    24
    0
    23
    4
    6A
    Ondrej Jánošík
    AC Jasov - Lukostrelecký oddiel
    SVK
    0
    24
    0
    20
    0
    28
    0
    6B
    Juraj Duchoň
    AC Jasov - Lukostrelecký oddiel
    SVK
    2
    28
    2
    27
    2
    29
    6
    5A
    Vlado Hurban jun.
    Lukostrelecký klub Bratislava
    SVK
    0
    22
    2
    30
    2
    27
    0
    25
    2
    29
    6
    5B
    Juraj Duchoň
    AC Jasov - Lukostrelecký oddiel
    SVK
    2
    28
    0
    29
    0
    23
    2
    27
    0
    26
    4
    6A
    Denis Mačák
    MŠK Kežmarok
    SVK
    0
    25
    0
    26
    2
    25
    0
    25
    2
    6B
    Ondrej Jánošík
    AC Jasov - Lukostrelecký oddiel
    SVK
    2
    29
    2
    29
    0
    22
    2
    26
    6
    1 / 2
    FINAL
    Outdoor - Recurve - Cadets - Male - 60m round
    10A
    Martin Kobza
    MŠK Kežmarok
    SVK
    2
    23
    2
    24
    2
    24
    6
    10B
    Filip Mihálik
    Lukostrelecký klub Suchá nad Parnou
    SVK
    0
    22
    0
    23
    0
    15
    0
    11A
    Tomáš Cáder
    Lukostrelecký klub Suchá nad Parnou
    SVK
    0
    22
    2
    25
    0
    23
    0
    23
    2
    11B
    Adrian Szegedi
    AC Jasov - Lukostrelecký oddiel
    SVK
    2
    25
    0
    21
    2
    24
    2
    28
    6
    10A
    Martin Kobza
    MŠK Kežmarok
    SVK
    0
    22
    2
    24
    0
    24
    2
    24
    2
    26
    6
    10B
    Adrian Szegedi
    AC Jasov - Lukostrelecký oddiel
    SVK
    2
    23
    0
    16
    2
    27
    0
    23
    0
    21
    4
    11A
    Filip Mihálik
    Lukostrelecký klub Suchá nad Parnou
    SVK
    2
    26
    1
    23
    0
    23
    0
    23
    0
    19
    3
    11B
    Tomáš Cáder
    Lukostrelecký klub Suchá nad Parnou
    SVK
    0
    25
    1
    23
    2
    25
    2
    24
    2
    30
    7
    1 / 4
    1 / 2
    FINAL
    Outdoor - Recurve - Cub - Universal - FITA 50m 122cm
    8A
    Viliam Srdoš
    Blue Arrows Viničné
    SVK
    2
    22
    2
    17
    2
    21
    6
    8B
    Bruno Diča
    LK Lukostreľba Svit
    SVK
    0
    16
    0
    16
    0
    14
    0
    9A
    Nina Kleinová
    MŠK Kežmarok
    SVK
    0
    14
    1
    21
    0
    18
    0
    19
    1
    9B
    David Ivan
    LK Lukostreľba Svit
    SVK
    2
    22
    1
    21
    2
    22
    2
    26
    7
    10A
    Martin Pém
    Blue Arrows Viničné
    SVK
    2
    23
    0
    21
    2
    21
    2
    23
    6
    10B
    Denisa Baránková
    Lukostrelecký klub Bratislava
    SVK
    0
    18
    2
    24
    0
    17
    0
    12
    2
    11A
    Imrich Homza
    AC Jasov - Lukostrelecký oddiel
    SVK
    0
    19
    0
    24
    0
    22
    0
    11B
    Diego Hernando
    Lukostrelecký klub Bratislava
    SVK
    2
    25
    2
    26
    2
    25
    6
    8A
    Viliam Srdoš
    Blue Arrows Viničné
    SVK
    0
    15
    2
    26
    2
    21
    2
    23
    6
    8B
    David Ivan
    LK Lukostreľba Svit
    SVK
    2
    21
    0
    18
    0
    18
    0
    20
    2
    9A
    Martin Pém
    Blue Arrows Viničné
    SVK
    2
    24
    2
    24
    0
    16
    0
    17
    0
    21
    4
    9B
    Diego Hernando
    Lukostrelecký klub Bratislava
    SVK
    0
    20
    0
    22
    2
    23
    2
    24
    2
    26
    6
    8A
    Viliam Srdoš
    Blue Arrows Viničné
    SVK
    2
    18
    2
    25
    2
    27
    6
    8B
    Diego Hernando
    Lukostrelecký klub Bratislava
    SVK
    0
    15
    0
    22
    0
    17
    0
    9A
    David Ivan
    LK Lukostreľba Svit
    SVK
    0
    22
    2
    23
    0
    17
    2
    24
    0
    23
    4
    9B
    Martin Pém
    Blue Arrows Viničné
    SVK
    2
    23
    0
    19
    2
    23
    0
    19
    2
    26
    6
    1 / 2
    FINAL
    Outdoor - Recurve - Bowmen - Universal - 30m round
    10A
    Adrian Putera
    Lukostrelecký klub Suchá nad Parnou
    SVK
    No end results available
    0
    11A
    Lea Nikodémová
    Lukostrelecký klub Suchá nad Parnou
    SVK
    0
    14
    0
    10
    0
    7
    0
    11B
    Filip Šimo
    LK Lukostreľba Svit
    SVK
    2
    25
    2
    22
    2
    25
    6
    10A
    Adrian Putera
    Lukostrelecký klub Suchá nad Parnou
    SVK
    2
    26
    2
    25
    2
    29
    6
    11A
    Filip Šimo
    LK Lukostreľba Svit
    SVK
    0
    25
    0
    23
    0
    17
    0
    10B
    Lea Nikodémová
    Lukostrelecký klub Suchá nad Parnou
    SVK
    No end results available
    0
    1 / 2
    FINAL
    Outdoor - Recurve - Yeoman - Universal - 20m round
    20A
    Filip Janík
    LK Lukostreľba Svit
    SVK
    2
    27
    2
    28
    2
    29
    6
    20B
    Elena Bendíková
    Liptovský školský lukostrelecký klub
    SVK
    0
    24
    0
    23
    0
    21
    0
    21A
    Sebastián Šilon
    MŠK Kežmarok
    SVK
    2
    28
    0
    26
    1
    26
    0
    15
    2
    29
    6
    21B
    Ján Majerčák
    MŠK Kežmarok
    SVK
    0
    27
    2
    27
    1
    26
    2
    27
    0
    24
    5
    20A
    Filip Janík
    LK Lukostreľba Svit
    SVK
    2
    27
    1
    25
    2
    26
    2
    28
    7
    21B
    Sebastián Šilon
    MŠK Kežmarok
    SVK
    0
    19
    1
    25
    0
    15
    0
    26
    1
    21A
    Elena Bendíková
    Liptovský školský lukostrelecký klub
    SVK
    0
    25
    0
    23
    0
    21
    0
    20B
    Ján Majerčák
    MŠK Kežmarok
    SVK
    2
    29
    2
    29
    2
    27
    6
    1 / 4
    1 / 2
    FINAL
    Outdoor - Compound - Masters - Male - 50m round
    14A
    Imrich Lyocsa
    LO ŠK BODVA Moldava nad Bodvou
    SVK
    No end results available
    0
    15A
    Ladislav Korsch
    MŠK Kežmarok
    SVK
    0
    0
    0
    0
    0
    0
    15B
    František Velčic
    LK Veľké Zálužie
    SVK
    25
    0
    0
    0
    0
    25
    16A
    Bohuslav Debnár
    Slávia Právnik
    SVK
    No end results available
    0
    14B
    Bohumil Balážik
    Liptovský školský lukostrelecký klub
    SVK
    No end results available
    0
    14A
    Imrich Lyocsa
    LO ŠK BODVA Moldava nad Bodvou
    SVK
    24
    25
    27
    24
    25
    125
    14B
    František Velčic
    LK Veľké Zálužie
    SVK
    28
    20
    25
    25
    26
    124
    15A
    Bohuslav Debnár
    Slávia Právnik
    SVK
    21
    21
    26
    27
    27
    122
    15B
    Bohumil Balážik
    Liptovský školský lukostrelecký klub
    SVK
    29
    28
    28
    24
    25
    134
    14A
    Imrich Lyocsa
    LO ŠK BODVA Moldava nad Bodvou
    SVK
    27
    28
    26
    27
    25
    133
    14B
    Bohumil Balážik
    Liptovský školský lukostrelecký klub
    SVK
    29
    26
    25
    22
    27
    129
    15A
    František Velčic
    LK Veľké Zálužie
    SVK
    25
    27
    23
    26
    28
    129
    15B
    Bohuslav Debnár
    Slávia Právnik
    SVK
    27
    23
    28
    26
    27
    131
    1 / 8
    1 / 4
    1 / 2
    FINAL
    Outdoor - Compound - Seniors - Male - 50m round
    12A
    Jaroslav Kondáš
    TJ Slávia UVL Košice
    SVK
    No end results available
    0
    13A
    Jaroslav Klein
    MŠK Kežmarok
    SVK
    26
    25
    28
    29
    26
    134
    13B
    Vladimir Hurban
    Lukostrelecký klub Bratislava
    SVK
    26
    28
    27
    28
    29
    138
    14A
    Marcin Szemiot
    Bowstring.pl
    POL
    27
    30
    27
    30
    27
    141
    14B
    Július Krajčí
    Slávia Právnik
    SVK
    27
    28
    29
    26
    27
    137
    15A
    Bogusław Piekarski
    POL
    No end results available
    0
    15B
    Matúš Durný, jun.
    Blue Arrows Viničné
    SVK
    No end results available
    0
    16A
    Maťo Baláž
    Lukostrelecký klub Bratislava
    SVK
    29
    25
    26
    28
    28
    136
    16B
    Marián Marečák
    MŠK Kežmarok
    SVK
    27
    28
    27
    26
    28
    136
    17A
    Matúš Durný
    Blue Arrows Viničné
    SVK
    29
    26
    30
    28
    26
    139
    17B
    Miroslav Bojcun
    Slávia Právnik
    SVK
    29
    30
    28
    27
    27
    141
    12B
    Marcel Pavlík
    MŠK Kežmarok
    SVK
    No end results available
    0
    12A
    Jaroslav Kondáš
    TJ Slávia UVL Košice
    SVK
    28
    28
    29
    28
    27
    140
    12B
    Vladimir Hurban
    Lukostrelecký klub Bratislava
    SVK
    27
    27
    26
    28
    26
    134
    13A
    Marcin Szemiot
    Bowstring.pl
    POL
    27
    28
    26
    29
    26
    136
    13B
    Bogusław Piekarski
    POL
    27
    28
    27
    28
    24
    134
    14A
    Matúš Durný, jun.
    Blue Arrows Viničné
    SVK
    30
    29
    27
    26
    30
    142
    14B
    Marián Marečák
    MŠK Kežmarok
    SVK
    26
    27
    27
    27
    29
    136
    15A
    Miroslav Bojcun
    Slávia Právnik
    SVK
    28
    29
    27
    26
    28
    138
    15B
    Marcel Pavlík
    MŠK Kežmarok
    SVK
    28
    29
    28
    29
    28
    142
    12A
    Jaroslav Kondáš
    TJ Slávia UVL Košice
    SVK
    26
    30
    29
    28
    29
    142
    12B
    Marcin Szemiot
    Bowstring.pl
    POL
    28
    27
    28
    30
    24
    137
    13A
    Matúš Durný, jun.
    Blue Arrows Viničné
    SVK
    27
    27
    30
    29
    28
    141
    13B
    Marcel Pavlík
    MŠK Kežmarok
    SVK
    30
    28
    27
    27
    28
    140
    12A
    Jaroslav Kondáš
    TJ Slávia UVL Košice
    SVK
    27
    27
    30
    27
    29
    140
    12B
    Matúš Durný, jun.
    Blue Arrows Viničné
    SVK
    29
    27
    28
    28
    28
    140
    13A
    Marcin Szemiot
    Bowstring.pl
    POL
    29
    29
    29
    28
    29
    144
    13B
    Marcel Pavlík
    MŠK Kežmarok
    SVK
    30
    29
    29
    30
    30
    148
    1 / 2
    FINAL
    Outdoor - Barebow - Seniors - Male - 40m round
    18A
    Cyril Fučík
    Individual member Slovak Archery Association
    SVK
    0
    22
    0
    19
    2
    25
    2
    20
    2
    30
    6
    18B
    Marek Štefaňák
    LK Lukostreľba Svit
    SVK
    2
    27
    2
    27
    0
    19
    0
    14
    0
    24
    4
    19A
    Ján Knižka-BB
    Lukostrelec BB
    SVK
    0
    15
    2
    25
    2
    27
    0
    20
    0
    13
    4
    19B
    Peter Kubík
    MŠK Kežmarok
    SVK
    2
    24
    0
    21
    0
    22
    2
    23
    2
    23
    6
    18A
    Cyril Fučík
    Individual member Slovak Archery Association
    SVK
    2
    19
    2
    26
    0
    25
    2
    26
    6
    18B
    Peter Kubík
    MŠK Kežmarok
    SVK
    0
    18
    0
    17
    2
    26
    0
    18
    2
    19A
    Marek Štefaňák
    LK Lukostreľba Svit
    SVK
    0
    16
    0
    21
    1
    23
    0
    13
    1
    19B
    Ján Knižka-BB
    Lukostrelec BB
    SVK
    2
    23
    2
    23
    1
    23
    2
    22
    7
    1 / 4
    1 / 2
    FINAL
    Outdoor - Barebow - Cub - Universal - 30m round
    17A
    Stanislav Baláž
    LK Lukostreľba Svit
    SVK
    No end results available
    0
    18A
    Viktória Čižmárová
    1. SŠLK Petržalka - Bratislava
    SVK
    0
    10
    2
    21
    0
    4
    0
    14
    2
    18B
    Tomáš Štefaňák
    LK Lukostreľba Svit
    SVK
    2
    18
    0
    17
    2
    18
    2
    19
    6
    19A
    Karolína Cehulová
    LK Lukostreľba Svit
    SVK
    No end results available
    0
    17B
    Simona Polacekova
    LK Lukostreľba Svit
    SVK
    No end results available
    0
    17A
    Stanislav Baláž
    LK Lukostreľba Svit
    SVK
    2
    25
    2
    27
    2
    25
    6
    17B
    Tomáš Štefaňák
    LK Lukostreľba Svit
    SVK
    0
    23
    0
    21
    0
    18
    0
    18A
    Karolína Cehulová
    LK Lukostreľba Svit
    SVK
    2
    22
    2
    20
    2
    26
    6
    18B
    Simona Polacekova
    LK Lukostreľba Svit
    SVK
    0
    20
    0
    18
    0
    17
    0
    18A
    Stanislav Baláž
    LK Lukostreľba Svit
    SVK
    2
    20
    2
    24
    2
    22
    6
    17B
    Karolína Cehulová
    LK Lukostreľba Svit
    SVK
    0
    17
    0
    20
    0
    21
    0
    17B
    Tomáš Štefaňák
    LK Lukostreľba Svit
    SVK
    0
    15
    0
    19
    2
    20
    0
    17
    2
    18B
    Simona Polacekova
    LK Lukostreľba Svit
    SVK
    2
    21
    2
    28
    0
    18
    2
    19
    6
    1 / 2
    FINAL
    Outdoor - Barebow - Yeoman - Universal - 20m round
    20A
    Jakub Novotný
    MŠK Kežmarok
    SVK
    1
    27
    2
    26
    2
    25
    2
    25
    7
    20B
    Denis Ivan
    LK Lukostreľba Svit
    SVK
    1
    27
    0
    22
    0
    22
    0
    13
    1
    21A
    Andrej Čižmár
    1. SŠLK Petržalka - Bratislava
    SVK
    0
    24
    2
    23
    0
    20
    0
    15
    4
    21B
    Matúš Zboinský
    LK Lukostreľba Svit
    SVK
    2
    25
    0
    19
    2
    25
    2
    23
    6
    20A
    Jakub Novotný
    MŠK Kežmarok
    SVK
    2
    27
    0
    23
    0
    23
    0
    21
    2
    20B
    Matúš Zboinský
    LK Lukostreľba Svit
    SVK
    0
    23
    2
    26
    2
    25
    2
    27
    6
    21A
    Denis Ivan
    LK Lukostreľba Svit
    SVK
    0
    18
    0
    20
    0
    17
    0
    21B
    Andrej Čižmár
    1. SŠLK Petržalka - Bratislava
    SVK
    2
    23
    2
    22
    2
    26
    8