1 / 4
    1 / 2
    FINAL
    Indoor - Recurve - Masters - Male - 18m round
    17A
    Matej Hospodár
    Individual member Slovak Archery Association
    SVK
    2
    28
    2
    25
    2
    26
    6
    17B
    Jaroslav Hladký
    Liptovský školský lukostrelecký klub
    SVK
    0
    15
    0
    15
    0
    18A
    Pavel Šípoš
    Lukostrelecký klub Bratislava
    SVK
    2
    24
    2
    24
    0
    26
    0
    23
    0
    27
    4
    18B
    Juraj Lauko
    Slávia Právnik
    SVK
    0
    19
    0
    18
    2
    29
    2
    26
    2
    28
    6
    19A
    Peter Šimko
    Slávia Právnik
    SVK
    0
    26
    2
    25
    2
    24
    0
    24
    2
    23
    6
    19B
    Igor Mokriš
    Liptovský školský lukostrelecký klub
    SVK
    2
    27
    0
    7
    0
    16
    2
    26
    0
    21
    4
    20A
    Alexander Korossy
    TJ Slávia UVL Košice
    SVK
    2
    30
    0
    16
    2
    30
    2
    26
    6
    20B
    Peter Kaňa-OL
    Lukostrelec BB
    SVK
    0
    28
    2
    24
    0
    28
    0
    25
    2
    17A
    Matej Hospodár
    Individual member Slovak Archery Association
    SVK
    1
    24
    2
    27
    2
    29
    2
    28
    7
    17B
    Juraj Lauko
    Slávia Právnik
    SVK
    1
    24
    0
    24
    0
    26
    0
    23
    1
    18A
    Peter Šimko
    Slávia Právnik
    SVK
    2
    27
    2
    27
    4
    18B
    Alexander Korossy
    TJ Slávia UVL Košice
    SVK
    0
    16
    0
    23
    2
    25
    2
    17A
    Matej Hospodár
    Individual member Slovak Archery Association
    SVK
    0
    26
    0
    26
    2
    29
    0
    23
    2
    17B
    Peter Šimko
    Slávia Právnik
    SVK
    2
    27
    2
    28
    0
    26
    2
    28
    6
    18A
    Juraj Lauko
    Slávia Právnik
    SVK
    2
    26
    2
    26
    0
    24
    2
    23
    6
    18B
    Alexander Korossy
    TJ Slávia UVL Košice
    SVK
    0
    24
    0
    24
    2
    25
    0
    20
    2
    1 / 16
    1 / 8
    1 / 4
    1 / 2
    FINAL
    Indoor - Recurve - Seniors - Male - 18m round
    1A
    Andrej Putera
    Lukostrelecký klub Suchá nad Parnou
    SVK
    2
    28
    2
    28
    2
    29
    6
    1B
    Miroslav Bendík
    Liptovský školský lukostrelecký klub
    SVK
    0
    25
    0
    13
    0
    28
    0
    2A
    Peter Nagy
    AC Jasov - Lukostrelecký oddiel
    SVK
    2
    28
    0
    27
    2
    29
    2
    26
    6
    2B
    Ján Kozolka
    LK Veľké Zálužie
    SVK
    0
    25
    2
    28
    0
    28
    0
    23
    2
    3A
    Marek Hladky
    Liptovský školský lukostrelecký klub
    SVK
    2
    29
    2
    27
    2
    26
    6
    3B
    Filip Honzik
    Blue Arrows Viničné
    SVK
    0
    25
    0
    26
    0
    18
    0
    4A
    Vladimir MajercakJr
    MŠK Kežmarok
    SVK
    2
    29
    0
    25
    0
    24
    2
    28
    1
    25
    5
    4B
    Marek Dubašák
    Blue Arrows Viničné
    SVK
    0
    27
    2
    29
    2
    27
    0
    27
    1
    25
    6
    5A
    Martin Polakovič
    Slávia Právnik
    SVK
    2
    29
    1
    28
    2
    28
    2
    29
    7
    5B
    Michal Hajas
    Lukostrelecký klub Suchá nad Parnou
    SVK
    0
    26
    1
    28
    0
    26
    0
    27
    1
    6A
    Ladislav Paraj
    1. SŠLK Petržalka - Bratislava
    SVK
    1
    28
    2
    27
    0
    26
    2
    29
    2
    30
    7
    6B
    Peter Majerčík
    TJ Slávia UVL Košice
    SVK
    1
    28
    0
    25
    2
    28
    0
    27
    0
    28
    3
    7A
    Kristian Klein
    AC Jasov - Lukostrelecký oddiel
    SVK
    0
    26
    0
    26
    2
    29
    0
    25
    2
    7B
    Roman Hurtoň
    LK Veľké Zálužie
    SVK
    2
    27
    2
    27
    0
    23
    2
    26
    6
    8A
    Michal Velcik
    Lukostrelecký a paintb. klub ELÁN
    SVK
    1
    27
    0
    25
    0
    16
    0
    25
    1
    8B
    Andrej Kohler Rec
    Blue Arrows Viničné
    SVK
    1
    27
    2
    29
    2
    27
    2
    29
    7
    9A
    Miro Duchoň
    AC Jasov - Lukostrelecký oddiel
    SVK
    2
    27
    2
    28
    2
    27
    6
    9B
    Adrian Szegedi
    AC Jasov - Lukostrelecký oddiel
    SVK
    0
    24
    0
    25
    0
    23
    0
    10A
    Juraj Zubal
    MŠK Kežmarok
    SVK
    2
    29
    0
    27
    0
    27
    0
    26
    2
    10B
    Denis Mačák
    MŠK Kežmarok
    SVK
    0
    28
    2
    30
    2
    28
    2
    29
    6
    11A
    Radim Zitrický
    Lukostrelecký klub Suchá nad Parnou
    SVK
    1
    28
    2
    29
    2
    28
    2
    28
    7
    11B
    Peter Vida R
    Lukostrelecký klub Bratislava
    SVK
    1
    28
    0
    23
    0
    19
    0
    22
    1
    12A
    Justin Albertovic
    Blue Arrows Viničné
    SVK
    0
    23
    0
    22
    0
    26
    0
    12B
    Miroslav Herceg
    1. SŠLK Petržalka - Bratislava
    SVK
    2
    26
    2
    28
    2
    27
    6
    13A
    Filip Mihálik
    Lukostrelecký klub Suchá nad Parnou
    SVK
    2
    26
    2
    28
    0
    23
    0
    26
    2
    28
    6
    13B
    Marek Guman
    AC Jasov - Lukostrelecký oddiel
    SVK
    0
    24
    0
    23
    2
    29
    2
    29
    0
    21
    4
    14A
    Dominik Nagy
    AC Jasov - Lukostrelecký oddiel
    SVK
    0
    24
    2
    22
    0
    24
    0
    23
    2
    14B
    Tomáš Cáder
    Lukostrelecký klub Suchá nad Parnou
    SVK
    2
    25
    0
    18
    2
    26
    2
    27
    6
    15A
    Pavol Nagy
    AC Jasov - Lukostrelecký oddiel
    SVK
    0
    23
    2
    28
    2
    29
    2
    28
    6
    15B
    Jozef Baláž
    Liptovský školský lukostrelecký klub
    SVK
    2
    27
    0
    25
    0
    27
    0
    27
    2
    16A
    Slavomír Gazdík
    Lukostrelec BB
    SVK
    0
    28
    0
    15
    0
    22
    0
    16B
    Matúš Hanzlík
    Lukostrelecký klub Suchá nad Parnou
    SVK
    2
    30
    2
    27
    2
    30
    6
    1A
    Andrej Putera
    Lukostrelecký klub Suchá nad Parnou
    SVK
    2
    27
    1
    27
    2
    27
    1
    25
    6
    1B
    Peter Nagy
    AC Jasov - Lukostrelecký oddiel
    SVK
    0
    26
    1
    27
    0
    25
    1
    25
    2
    2A
    Marek Hladky
    Liptovský školský lukostrelecký klub
    SVK
    2
    28
    0
    23
    2
    28
    0
    26
    2
    28
    6
    2B
    Marek Dubašák
    Blue Arrows Viničné
    SVK
    0
    27
    2
    27
    0
    27
    2
    29
    0
    27
    4
    3A
    Martin Polakovič
    Slávia Právnik
    SVK
    2
    29
    2
    26
    2
    26
    6
    3B
    Ladislav Paraj
    1. SŠLK Petržalka - Bratislava
    SVK
    0
    27
    0
    24
    0
    25
    0
    4A
    Roman Hurtoň
    LK Veľké Zálužie
    SVK
    0
    25
    0
    9
    1
    26
    0
    28
    1
    4B
    Andrej Kohler Rec
    Blue Arrows Viničné
    SVK
    2
    29
    2
    22
    1
    26
    2
    29
    7
    5A
    Miro Duchoň
    AC Jasov - Lukostrelecký oddiel
    SVK
    1
    27
    2
    28
    0
    27
    2
    27
    2
    29
    7
    5B
    Denis Mačák
    MŠK Kežmarok
    SVK
    1
    27
    0
    27
    2
    28
    0
    24
    0
    25
    3
    6A
    Radim Zitrický
    Lukostrelecký klub Suchá nad Parnou
    SVK
    0
    26
    2
    30
    1
    27
    2
    28
    2
    27
    7
    6B
    Miroslav Herceg
    1. SŠLK Petržalka - Bratislava
    SVK
    2
    28
    0
    27
    1
    27
    0
    27
    0
    26
    3
    7A
    Filip Mihálik
    Lukostrelecký klub Suchá nad Parnou
    SVK
    0
    27
    0
    25
    2
    26
    0
    25
    2
    7B
    Tomáš Cáder
    Lukostrelecký klub Suchá nad Parnou
    SVK
    2
    29
    2
    27
    0
    23
    2
    26
    6
    8A
    Pavol Nagy
    AC Jasov - Lukostrelecký oddiel
    SVK
    2
    28
    0
    27
    2
    29
    2
    29
    6
    8B
    Matúš Hanzlík
    Lukostrelecký klub Suchá nad Parnou
    SVK
    0
    26
    2
    28
    0
    26
    0
    27
    2
    1A
    Andrej Putera
    Lukostrelecký klub Suchá nad Parnou
    SVK
    2
    29
    2
    30
    1
    27
    0
    28
    2
    27
    7
    1B
    Marek Hladky
    Liptovský školský lukostrelecký klub
    SVK
    0
    28
    0
    25
    1
    27
    2
    29
    0
    26
    3
    2A
    Martin Polakovič
    Slávia Právnik
    SVK
    2
    28
    2
    28
    2
    29
    6
    2B
    Andrej Kohler Rec
    Blue Arrows Viničné
    SVK
    0
    26
    0
    23
    0
    25
    0
    3A
    Miro Duchoň
    AC Jasov - Lukostrelecký oddiel
    SVK
    1
    27
    0
    25
    2
    27
    0
    27
    0
    23
    3
    3B
    Radim Zitrický
    Lukostrelecký klub Suchá nad Parnou
    SVK
    1
    27
    2
    26
    0
    26
    2
    28
    2
    25
    7
    4A
    Tomáš Cáder
    Lukostrelecký klub Suchá nad Parnou
    SVK
    1
    28
    2
    30
    2
    24
    0
    25
    0
    22
    6
    4B
    Pavol Nagy
    AC Jasov - Lukostrelecký oddiel
    SVK
    1
    28
    0
    27
    0
    23
    2
    26
    2
    26
    5
    1A
    Andrej Putera
    Lukostrelecký klub Suchá nad Parnou
    SVK
    2
    28
    0
    27
    0
    25
    1
    28
    2
    28
    6
    1B
    Martin Polakovič
    Slávia Právnik
    SVK
    0
    26
    2
    28
    2
    26
    1
    28
    0
    24
    5
    2A
    Radim Zitrický
    Lukostrelecký klub Suchá nad Parnou
    SVK
    2
    28
    2
    29
    2
    29
    6
    2B
    Tomáš Cáder
    Lukostrelecký klub Suchá nad Parnou
    SVK
    0
    25
    0
    25
    0
    25
    0
    1A
    Andrej Putera
    Lukostrelecký klub Suchá nad Parnou
    SVK
    0
    26
    0
    27
    0
    27
    0
    1B
    Radim Zitrický
    Lukostrelecký klub Suchá nad Parnou
    SVK
    2
    28
    2
    29
    2
    29
    6
    2A
    Martin Polakovič
    Slávia Právnik
    SVK
    1
    27
    2
    26
    0
    17
    0
    23
    1
    25
    4
    2B
    Tomáš Cáder
    Lukostrelecký klub Suchá nad Parnou
    SVK
    1
    27
    0
    20
    2
    28
    2
    30
    1
    25
    6
    1 / 4
    1 / 2
    FINAL
    Indoor - Recurve - Seniors - Female - 18m round
    21A
    Tatiana Šoltýsová
    MŠK Kežmarok
    SVK
    No end results available
    0
    22A
    Anna Pavellová
    Liptovský školský lukostrelecký klub
    SVK
    0
    23
    0
    23
    0
    24
    0
    22B
    Patricia GašparcováOL
    Individual member Slovak Archery Association
    SVK
    2
    27
    2
    24
    2
    27
    6
    23A
    Simona Tomčíková
    Liptovský školský lukostrelecký klub
    SVK
    2
    27
    2
    26
    0
    17
    2
    28
    6
    23B
    Denisa Baránková
    Lukostrelecký klub Bratislava
    SVK
    0
    7
    0
    13
    2
    19
    0
    6
    2
    24B
    Paulina Baloghova
    1. SŠLK Petržalka - Bratislava
    SVK
    No end results available
    0
    21A
    Tatiana Šoltýsová
    MŠK Kežmarok
    SVK
    2
    27
    1
    27
    2
    27
    2
    26
    7
    21B
    Patricia GašparcováOL
    Individual member Slovak Archery Association
    SVK
    0
    25
    1
    27
    0
    26
    0
    25
    1
    22A
    Simona Tomčíková
    Liptovský školský lukostrelecký klub
    SVK
    0
    23
    0
    23
    1
    24
    0
    24
    1
    22B
    Paulina Baloghova
    1. SŠLK Petržalka - Bratislava
    SVK
    2
    25
    2
    26
    1
    24
    2
    27
    7
    21A
    Tatiana Šoltýsová
    MŠK Kežmarok
    SVK
    1
    29
    2
    26
    0
    27
    0
    26
    0
    27
    3
    21B
    Paulina Baloghova
    1. SŠLK Petržalka - Bratislava
    SVK
    1
    29
    0
    25
    2
    30
    2
    27
    2
    29
    7
    22A
    Patricia GašparcováOL
    Individual member Slovak Archery Association
    SVK
    0
    23
    0
    25
    1
    15
    2
    24
    0
    13
    3
    22B
    Simona Tomčíková
    Liptovský školský lukostrelecký klub
    SVK
    2
    26
    2
    26
    1
    15
    0
    21
    2
    23
    7
    1 / 4
    1 / 2
    FINAL
    Indoor - Compound - Masters - Male - 18m round
    5A
    Matúš Durný
    Blue Arrows Viničné
    SVK
    No end results available
    0
    6A
    František Velčic
    LK Veľké Zálužie
    SVK
    27
    27
    28
    26
    22
    130
    6B
    Imrich Lyocsa
    LO ŠK BODVA Moldava nad Bodvou
    SVK
    27
    27
    27
    28
    27
    136
    7A
    Ladislav Korsch
    MŠK Kežmarok
    SVK
    27
    27
    24
    27
    29
    134
    7B
    Pavol Kubiš
    Klub športovej lukostreľby Robin Zvolen
    SVK
    23
    27
    25
    27
    23
    125
    8B
    Bohumil Balážik
    Liptovský školský lukostrelecký klub
    SVK
    No end results available
    0
    5A
    Matúš Durný
    Blue Arrows Viničné
    SVK
    27
    28
    28
    29
    27
    139
    5B
    Imrich Lyocsa
    LO ŠK BODVA Moldava nad Bodvou
    SVK
    26
    27
    26
    26
    26
    131
    6A
    Ladislav Korsch
    MŠK Kežmarok
    SVK
    25
    27
    28
    27
    28
    135
    6B
    Bohumil Balážik
    Liptovský školský lukostrelecký klub
    SVK
    29
    28
    28
    26
    29
    140
    5A
    Matúš Durný
    Blue Arrows Viničné
    SVK
    29
    29
    29
    28
    28
    143
    5B
    Bohumil Balážik
    Liptovský školský lukostrelecký klub
    SVK
    27
    27
    28
    29
    27
    138
    6A
    Imrich Lyocsa
    LO ŠK BODVA Moldava nad Bodvou
    SVK
    26
    28
    26
    24
    26
    130
    6B
    Ladislav Korsch
    MŠK Kežmarok
    SVK
    28
    27
    29
    28
    27
    139
    1 / 16
    1 / 8
    1 / 4
    1 / 2
    FINAL
    Indoor - Compound - Seniors - Male - 18m round
    1A
    Jaroslav Kondáš
    TJ Slávia UVL Košice
    SVK
    No end results available
    0
    2A
    Peter Gajdzik
    Slávia Právnik
    SVK
    25
    26
    27
    24
    27
    129
    2B
    Peter Kinik
    MŠK Kežmarok
    SVK
    27
    28
    24
    27
    26
    132
    3A
    Marián Marečák
    MŠK Kežmarok
    SVK
    No end results available
    0
    4B
    Martin Kobza
    MŠK Kežmarok
    SVK
    No end results available
    0
    5A
    Peter Vida
    Lukostrelecký klub Bratislava
    SVK
    No end results available
    0
    6B
    Mikuláš Pogány
    Individual member Slovak Archery Association
    SVK
    No end results available
    0
    7A
    Maťo Baláž
    Lukostrelecký klub Bratislava
    SVK
    No end results available
    0
    8B
    Vladimír Hervartovský
    Liptovský školský lukostrelecký klub
    SVK
    No end results available
    0
    9A
    Miroslav Bojcun
    Slávia Právnik
    SVK
    No end results available
    0
    7B
    Peter Miček
    1. SŠLK Petržalka - Bratislava
    SVK
    No end results available
    0
    8A
    Vladimir Hurban
    Lukostrelecký klub Bratislava
    SVK
    No end results available
    0
    6A
    Matúš Durný, jun.
    Blue Arrows Viničné
    SVK
    No end results available
    0
    5B
    Július Krajčí
    Slávia Právnik
    SVK
    No end results available
    0
    4A
    Katarína Durná
    Blue Arrows Viničné
    SVK
    No end results available
    0
    3B
    Marek Dubasak
    Blue Arrows Viničné
    SVK
    No end results available
    0
    1B
    Marcel Pavlík
    MŠK Kežmarok
    SVK
    No end results available
    0
    1A
    Jaroslav Kondáš
    TJ Slávia UVL Košice
    SVK
    28
    29
    29
    30
    30
    146
    1B
    Peter Kinik
    MŠK Kežmarok
    SVK
    27
    27
    26
    26
    28
    134
    2A
    Marián Marečák
    MŠK Kežmarok
    SVK
    28
    27
    27
    27
    29
    138
    2B
    Martin Kobza
    MŠK Kežmarok
    SVK
    27
    28
    29
    30
    28
    142
    3A
    Peter Vida
    Lukostrelecký klub Bratislava
    SVK
    28
    28
    27
    27
    28
    138
    3B
    Mikuláš Pogány
    Individual member Slovak Archery Association
    SVK
    29
    28
    28
    27
    29
    141
    4A
    Maťo Baláž
    Lukostrelecký klub Bratislava
    SVK
    27
    27
    25
    26
    27
    132
    4B
    Vladimír Hervartovský
    Liptovský školský lukostrelecký klub
    SVK
    28
    29
    27
    28
    28
    140
    5A
    Miroslav Bojcun
    Slávia Právnik
    SVK
    28
    29
    27
    29
    29
    142
    5B
    Peter Miček
    1. SŠLK Petržalka - Bratislava
    SVK
    28
    27
    27
    28
    25
    135
    6A
    Vladimir Hurban
    Lukostrelecký klub Bratislava
    SVK
    27
    29
    28
    28
    28
    140
    6B
    Matúš Durný, jun.
    Blue Arrows Viničné
    SVK
    28
    26
    27
    28
    25
    134
    7A
    Július Krajčí
    Slávia Právnik
    SVK
    27
    28
    30
    27
    27
    139
    7B
    Katarína Durná
    Blue Arrows Viničné
    SVK
    28
    29
    28
    28
    30
    143
    8A
    Marek Dubasak
    Blue Arrows Viničné
    SVK
    27
    25
    27
    24
    27
    130
    8B
    Marcel Pavlík
    MŠK Kežmarok
    SVK
    29
    28
    29
    28
    30
    144
    1A
    Jaroslav Kondáš
    TJ Slávia UVL Košice
    SVK
    28
    28
    29
    30
    29
    144
    1B
    Martin Kobza
    MŠK Kežmarok
    SVK
    27
    27
    26
    28
    27
    135
    2A
    Mikuláš Pogány
    Individual member Slovak Archery Association
    SVK
    28
    26
    28
    28
    27
    137
    2B
    Vladimír Hervartovský
    Liptovský školský lukostrelecký klub
    SVK
    29
    28
    28
    28
    28
    141
    3A
    Miroslav Bojcun
    Slávia Právnik
    SVK
    29
    28
    27
    29
    27
    140
    3B
    Vladimir Hurban
    Lukostrelecký klub Bratislava
    SVK
    28
    28
    30
    28
    28
    142
    4A
    Katarína Durná
    Blue Arrows Viničné
    SVK
    29
    29
    26
    29
    30
    143
    4B
    Marcel Pavlík
    MŠK Kežmarok
    SVK
    29
    29
    29
    30
    29
    146
    1A
    Jaroslav Kondáš
    TJ Slávia UVL Košice
    SVK
    28
    30
    29
    30
    29
    146
    1B
    Vladimír Hervartovský
    Liptovský školský lukostrelecký klub
    SVK
    28
    29
    30
    30
    28
    145
    2A
    Vladimir Hurban
    Lukostrelecký klub Bratislava
    SVK
    27
    28
    28
    28
    27
    138
    2B
    Marcel Pavlík
    MŠK Kežmarok
    SVK
    28
    29
    30
    29
    29
    145
    1A
    Jaroslav Kondáš
    TJ Slávia UVL Košice
    SVK
    28
    29
    30
    28
    28
    143
    1B
    Marcel Pavlík
    MŠK Kežmarok
    SVK
    29
    29
    29
    30
    28
    145
    2A
    Vladimír Hervartovský
    Liptovský školský lukostrelecký klub
    SVK
    28
    28
    28
    30
    28
    142
    2B
    Vladimir Hurban
    Lukostrelecký klub Bratislava
    SVK
    28
    28
    27
    27
    28
    138
    1 / 4
    1 / 2
    FINAL
    Indoor - Longbow (traditional) - Seniors - Male - 18m round
    23A
    Dušan Binder
    Klub športovej lukostreľby Robin Zvolen
    SVK
    No end results available
    0
    24A
    Ingrid Vajsová
    Lukostrelec BB
    SVK
    0
    6
    1
    22
    0
    6
    2
    17
    0
    14
    3
    24B
    Peter Čeljuska
    TJ Slávia UVL Košice
    SVK
    2
    15
    1
    22
    2
    22
    0
    15
    2
    16
    7
    25A
    Bohumil Paľo
    LK Varín
    SVK
    1
    25B
    Peter Karcel-LB
    Lukostrelec BB
    SVK
    0
    22B
    Dezider Szabó
    Individual member Slovak Archery Association
    SVK
    No end results available
    0
    23A
    Dušan Binder
    Klub športovej lukostreľby Robin Zvolen
    SVK
    2
    23
    2
    28
    1
    23
    2
    27
    7
    23B
    Peter Čeljuska
    TJ Slávia UVL Košice
    SVK
    0
    17
    0
    18
    1
    23
    0
    18
    1
    24A
    Bohumil Paľo
    LK Varín
    SVK
    2
    28
    2
    24
    0
    13
    0
    22
    0
    9
    4
    24B
    Dezider Szabó
    Individual member Slovak Archery Association
    SVK
    0
    17
    0
    18
    2
    17
    2
    27
    2
    26
    6
    23A
    Dušan Binder
    Klub športovej lukostreľby Robin Zvolen
    SVK
    2
    24
    2
    24
    2
    28
    6
    23B
    Dezider Szabó
    Individual member Slovak Archery Association
    SVK
    0
    15
    0
    17
    0
    24
    0
    24A
    Peter Čeljuska
    TJ Slávia UVL Košice
    SVK
    1
    23
    0
    16
    2
    24
    0
    15
    0
    14
    3
    24B
    Bohumil Paľo
    LK Varín
    SVK
    1
    23
    2
    22
    0
    23
    2
    23
    2
    22
    7
    1 / 4
    1 / 2
    FINAL
    Indoor - Barebow - Masters - Male - 18m round
    14A
    Peťo Šimko
    Slávia Právnik
    SVK
    No end results available
    0
    15A
    Pavel Braso
    LK Reflex Žilina
    SVK
    2
    22
    2
    26
    0
    21
    0
    17
    0
    19
    4
    15B
    Tibor Ciller
    LK Reflex Žilina
    SVK
    0
    21
    0
    15
    2
    25
    2
    22
    2
    22
    6
    16A
    Ján Kúdela
    Horné Húščie 3D
    SVK
    2
    19
    2
    24
    2
    24
    6
    16B
    Pavol Dzurilla
    Slávia Právnik
    SVK
    0
    17
    0
    11
    0
    7
    0
    17B
    Jozef Pavlik
    MŠK Kežmarok
    SVK
    No end results available
    0
    14A
    Peťo Šimko
    Slávia Právnik
    SVK
    1
    21
    2
    20
    2
    25
    2
    23
    7
    14B
    Tibor Ciller
    LK Reflex Žilina
    SVK
    1
    21
    0
    19
    0
    18
    0
    14
    1
    15A
    Ján Kúdela
    Horné Húščie 3D
    SVK
    0
    19
    2
    22
    2
    23
    2
    25
    6
    15B
    Jozef Pavlik
    MŠK Kežmarok
    SVK
    2
    25
    0
    19
    0
    19
    0
    24
    2
    14A
    Peťo Šimko
    Slávia Právnik
    SVK
    2
    21
    2
    26
    4
    14B
    Ján Kúdela
    Horné Húščie 3D
    SVK
    0
    20
    0
    18
    0
    15A
    Tibor Ciller
    LK Reflex Žilina
    SVK
    0
    19
    1
    19
    1
    24
    0
    18
    2
    15B
    Jozef Pavlik
    MŠK Kežmarok
    SVK
    2
    25
    1
    19
    1
    24
    2
    24
    6
    1 / 8
    1 / 4
    1 / 2
    FINAL
    Indoor - Barebow - Seniors - Male - 18m round
    10A
    Ján Knižka-BB
    Lukostrelec BB
    SVK
    No end results available
    0
    11A
    Marek Štefaňák
    LK Lukostreľba Svit
    SVK
    2
    19
    2
    27
    2
    16
    6
    11B
    Ivan Kollárik
    Individual member Slovak Archery Association
    SVK
    0
    17
    0
    26
    0
    15
    0
    12A
    Štefan Myšiak
    Klub športovej lukostreľby Robin Zvolen
    SVK
    2
    27
    2
    23
    2
    26
    6
    12B
    Marek Brutvan
    MŠK Kežmarok
    SVK
    0
    12
    0
    20
    0
    17
    0
    13A
    Peter Kubík
    MŠK Kežmarok
    SVK
    0
    24
    2
    26
    0
    14
    0
    20
    2
    13B
    Ladislav Valent
    Klub športovej lukostreľby Robin Zvolen
    SVK
    2
    26
    0
    21
    2
    26
    2
    23
    6
    14A
    Vladimír Müller
    Klub športovej lukostreľby Robin Zvolen
    SVK
    2
    28
    2
    29
    0
    19
    2
    21
    6
    14B
    Peter Vida HL
    Lukostrelecký klub Bratislava
    SVK
    0
    21
    0
    22
    2
    23
    0
    18
    2
    15A
    Peter Michlík
    MŠK Kežmarok
    SVK
    1
    19
    0
    18
    0
    19
    0
    24
    1
    15B
    Jan Hanuliak
    LK Reflex Žilina
    SVK
    1
    19
    2
    23
    2
    21
    2
    27
    7
    16A
    Peter Valach
    Lukostrelec BB
    SVK
    2
    20
    0
    20
    0
    19
    0
    18
    2
    16B
    Peter Urblík
    Klub športovej lukostreľby Robin Zvolen
    SVK
    0
    16
    2
    21
    2
    25
    2
    23
    6
    17B
    František Kundracik
    Lukostrelecký klub Bratislava
    SVK
    No end results available
    0
    10A
    Ján Knižka-BB
    Lukostrelec BB
    SVK
    0
    24
    2
    26
    2
    24
    0
    23
    2
    27
    6
    10B
    Marek Štefaňák
    LK Lukostreľba Svit
    SVK
    2
    25
    0
    14
    0
    21
    2
    25
    0
    18
    4
    11A
    Štefan Myšiak
    Klub športovej lukostreľby Robin Zvolen
    SVK
    2
    24
    2
    25
    0
    22
    2
    26
    6
    11B
    Ladislav Valent
    Klub športovej lukostreľby Robin Zvolen
    SVK
    0
    23
    0
    23
    2
    25
    0
    24
    2
    12A
    Vladimír Müller
    Klub športovej lukostreľby Robin Zvolen
    SVK
    2
    27
    0
    21
    0
    22
    0
    21
    2
    12B
    Jan Hanuliak
    LK Reflex Žilina
    SVK
    0
    24
    2
    28
    2
    24
    2
    22
    6
    13A
    Peter Urblík
    Klub športovej lukostreľby Robin Zvolen
    SVK
    0
    20
    0
    20
    2
    27
    0
    24
    2
    13B
    František Kundracik
    Lukostrelecký klub Bratislava
    SVK
    2
    25
    2
    28
    0
    22
    2
    27
    6
    10A
    Ján Knižka-BB
    Lukostrelec BB
    SVK
    2
    26
    0
    21
    2
    24
    2
    20
    6
    10B
    Štefan Myšiak
    Klub športovej lukostreľby Robin Zvolen
    SVK
    0
    18
    2
    24
    0
    16
    0
    19
    2
    11A
    Jan Hanuliak
    LK Reflex Žilina
    SVK
    2
    23
    1
    24
    2
    22
    0
    20
    2
    25
    7
    11B
    František Kundracik
    Lukostrelecký klub Bratislava
    SVK
    0
    18
    1
    24
    0
    21
    2
    26
    0
    23
    3
    10A
    Ján Knižka-BB
    Lukostrelec BB
    SVK
    2
    27
    2
    29
    2
    23
    6
    10B
    Jan Hanuliak
    LK Reflex Žilina
    SVK
    0
    21
    0
    20
    0
    20
    0
    11A
    Štefan Myšiak
    Klub športovej lukostreľby Robin Zvolen
    SVK
    0
    16
    0
    14
    2
    25
    0
    23
    2
    11B
    František Kundracik
    Lukostrelecký klub Bratislava
    SVK
    2
    24
    2
    20
    0
    22
    2
    24
    6
    1 / 8
    1 / 4
    1 / 2
    FINAL
    Indoor - Barebow - Seniors - Female - 18m round
    18A
    Iveta Kundraciková
    Lukostrelecký klub Bratislava
    SVK
    No end results available
    0
    19A
    Alena Mačáková
    MŠK Kežmarok
    SVK
    2
    19
    2
    19
    2
    20
    6
    19B
    Marcela Horanská
    MŠK Kežmarok
    SVK
    0
    8
    0
    17
    0
    14
    0
    20A
    Daniela Kubišová
    Klub športovej lukostreľby Robin Zvolen
    SVK
    No end results available
    0
    22A
    Zinayida Mizdošová
    MŠK Kežmarok
    SVK
    No end results available
    0
    21B
    Martina Žiláková
    Lukostrelec BB
    SVK
    No end results available
    0
    21A
    Tatiana Binderová
    Klub športovej lukostreľby Robin Zvolen
    SVK
    No end results available
    0
    18B
    Katarína Blažíčková
    Lukostrelecký klub Bratislava
    SVK
    No end results available
    0
    20B
    Anna Sedláková
    1. SŠLK Petržalka - Bratislava
    SVK
    No end results available
    0
    18A
    Iveta Kundraciková
    Lukostrelecký klub Bratislava
    SVK
    2
    27
    0
    15
    2
    25
    2
    18
    6
    18B
    Alena Mačáková
    MŠK Kežmarok
    SVK
    0
    12
    2
    16
    0
    8
    0
    13
    2
    19A
    Daniela Kubišová
    Klub športovej lukostreľby Robin Zvolen
    SVK
    2
    12
    2
    21
    2
    20
    6
    19B
    Zinayida Mizdošová
    MŠK Kežmarok
    SVK
    0
    7
    0
    15
    0
    15
    0
    20A
    Martina Žiláková
    Lukostrelec BB
    SVK
    2
    19
    0
    13
    2
    21
    0
    24
    0
    18
    4
    20B
    Tatiana Binderová
    Klub športovej lukostreľby Robin Zvolen
    SVK
    0
    8
    2
    17
    0
    12
    2
    25
    2
    19
    6
    21A
    Katarína Blažíčková
    Lukostrelecký klub Bratislava
    SVK
    2
    19
    2
    18
    0
    16
    2
    23
    6
    21B
    Anna Sedláková
    1. SŠLK Petržalka - Bratislava
    SVK
    0
    14
    0
    15
    2
    17
    0
    15
    2
    18A
    Iveta Kundraciková
    Lukostrelecký klub Bratislava
    SVK
    2
    25
    1
    17
    2
    26
    0
    13
    0
    18
    5
    18B
    Daniela Kubišová
    Klub športovej lukostreľby Robin Zvolen
    SVK
    0
    19
    1
    17
    0
    23
    2
    16
    2
    19
    6
    19A
    Tatiana Binderová
    Klub športovej lukostreľby Robin Zvolen
    SVK
    2
    16
    2
    23
    2
    19
    6
    19B
    Katarína Blažíčková
    Lukostrelecký klub Bratislava
    SVK
    0
    13
    0
    19
    0
    16
    0
    18A
    Daniela Kubišová
    Klub športovej lukostreľby Robin Zvolen
    SVK
    2
    21
    2
    16
    2
    15
    6
    18B
    Tatiana Binderová
    Klub športovej lukostreľby Robin Zvolen
    SVK
    0
    13
    0
    8
    0
    13
    0
    19A
    Iveta Kundraciková
    Lukostrelecký klub Bratislava
    SVK
    0
    14
    2
    20
    0
    14
    2
    18
    2
    21
    6
    19B
    Katarína Blažíčková
    Lukostrelecký klub Bratislava
    SVK
    2
    18
    0
    17
    2
    18
    0
    11
    0
    20
    4