1 / 4
    1 / 2
    FINAL
    Indoor - Recurve - Juniors - Male - 18m round
    5A
    Tomáš Cáder
    Lukostrelecký klub Suchá nad Parnou
    SVK
    No end results available
    0
    6A
    Adrian Szegedi
    AC Jasov - Lukostrelecký oddiel
    SVK
    2
    26
    2
    28
    0
    26
    0
    26
    0
    25
    4
    6B
    Kristian Klein
    AC Jasov - Lukostrelecký oddiel
    SVK
    0
    23
    0
    26
    2
    29
    2
    27
    2
    27
    6
    7A
    Filip Mihálik
    Lukostrelecký klub Suchá nad Parnou
    SVK
    2
    26
    2
    24
    2
    29
    6
    7B
    Filip Honzik
    Blue Arrows Viničné
    SVK
    0
    6
    0
    8B
    Dominik Nagy
    AC Jasov - Lukostrelecký oddiel
    SVK
    No end results available
    0
    5A
    Tomáš Cáder
    Lukostrelecký klub Suchá nad Parnou
    SVK
    2
    29
    2
    30
    2
    29
    6
    5B
    Kristian Klein
    AC Jasov - Lukostrelecký oddiel
    SVK
    0
    27
    0
    28
    0
    24
    0
    6A
    Filip Mihálik
    Lukostrelecký klub Suchá nad Parnou
    SVK
    1
    26
    0
    25
    2
    24
    0
    25
    2
    28
    6
    6B
    Dominik Nagy
    AC Jasov - Lukostrelecký oddiel
    SVK
    1
    26
    2
    27
    0
    22
    2
    26
    0
    25
    5
    5A
    Tomáš Cáder
    Lukostrelecký klub Suchá nad Parnou
    SVK
    0
    26
    1
    26
    2
    29
    2
    26
    2
    28
    7
    5B
    Filip Mihálik
    Lukostrelecký klub Suchá nad Parnou
    SVK
    2
    27
    1
    26
    0
    28
    0
    25
    0
    22
    3
    6A
    Kristian Klein
    AC Jasov - Lukostrelecký oddiel
    SVK
    2
    27
    1
    24
    0
    25
    0
    23
    1
    25
    4
    6B
    Dominik Nagy
    AC Jasov - Lukostrelecký oddiel
    SVK
    0
    25
    1
    24
    2
    27
    2
    28
    1
    25
    6
    1 / 2
    FINAL
    Indoor - Recurve - Cadets - Female - 18m round
    7A
    Simona Tomčíková
    Liptovský školský lukostrelecký klub
    SVK
    2
    24
    2
    26
    2
    25
    6
    7B
    Kristína Rajnicová
    Blue Arrows Viničné
    SVK
    0
    16
    0
    15
    0
    14
    0
    8A
    Eliška Balážová
    Liptovský školský lukostrelecký klub
    SVK
    2
    24
    0
    16
    0
    20
    0
    15
    2
    8B
    Michaela Garabíková
    LK Veľké Zálužie
    SVK
    0
    17
    2
    17
    2
    23
    2
    20
    6
    7A
    Simona Tomčíková
    Liptovský školský lukostrelecký klub
    SVK
    2
    29
    2
    26
    0
    26
    2
    25
    6
    7B
    Michaela Garabíková
    LK Veľké Zálužie
    SVK
    0
    9
    0
    15
    2
    27
    0
    23
    2
    8A
    Kristína Rajnicová
    Blue Arrows Viničné
    SVK
    0
    14
    2
    25
    2
    13
    2
    22
    6
    8B
    Eliška Balážová
    Liptovský školský lukostrelecký klub
    SVK
    2
    22
    0
    13
    0
    12
    0
    14
    2
    1 / 8
    1 / 4
    1 / 2
    FINAL
    Indoor - Recurve - Cub - Male - 18m round
    1A
    Ondrej Franců
    Lukostrelecký a paintb. klub ELÁN
    SVK
    No end results available
    0
    2A
    Filip Šimo
    Individual member Slovak Archery Association
    SVK
    2
    17
    1
    22
    0
    22
    0
    19
    2
    25
    5
    2B
    Bruno Diča
    LK Lukostreľba Svit
    SVK
    0
    12
    1
    22
    2
    24
    2
    24
    0
    20
    6
    3A
    Adrian Putera
    Lukostrelecký klub Suchá nad Parnou
    SVK
    2
    24
    2
    23
    2
    25
    6
    3B
    Jakub Habaj
    LK Lukostreľba Svit
    SVK
    0
    2
    0
    6
    0
    10
    0
    4B
    David Ivan
    LK Lukostreľba Svit
    SVK
    No end results available
    0
    5A
    Martin Pém
    Blue Arrows Viničné
    SVK
    No end results available
    0
    6A
    Adam Kandra
    MŠK Kežmarok
    SVK
    2
    24
    0
    21
    0
    18
    0
    19
    2
    6B
    Juraj Bublik
    Individual member Slovak Archery Association
    SVK
    0
    19
    2
    23
    2
    24
    2
    23
    6
    7A
    Filip Hugo Náhlik
    1. SŠLK Petržalka - Bratislava
    SVK
    2
    27
    0
    21
    2
    29
    0
    16
    2
    22
    6
    7B
    Tomáš Štefaňák
    LK Lukostreľba Svit
    SVK
    0
    19
    2
    22
    0
    16
    2
    18
    0
    18
    4
    8B
    Viliam Srdoš
    Blue Arrows Viničné
    SVK
    No end results available
    0
    1A
    Ondrej Franců
    Lukostrelecký a paintb. klub ELÁN
    SVK
    2
    29
    0
    24
    2
    23
    2
    27
    6
    1B
    Bruno Diča
    LK Lukostreľba Svit
    SVK
    0
    19
    2
    26
    0
    21
    0
    17
    2
    2A
    Adrian Putera
    Lukostrelecký klub Suchá nad Parnou
    SVK
    0
    18
    0
    22
    2
    28
    2
    26
    0
    22
    4
    2B
    David Ivan
    LK Lukostreľba Svit
    SVK
    2
    19
    2
    24
    0
    27
    0
    24
    2
    28
    6
    3A
    Martin Pém
    Blue Arrows Viničné
    SVK
    0
    23
    0
    23
    2
    28
    1
    24
    2
    28
    5
    3B
    Juraj Bublik
    Individual member Slovak Archery Association
    SVK
    2
    25
    2
    24
    0
    24
    1
    24
    0
    19
    6
    4A
    Filip Hugo Náhlik
    1. SŠLK Petržalka - Bratislava
    SVK
    0
    20
    1
    24
    1
    24
    0
    19
    2
    4B
    Viliam Srdoš
    Blue Arrows Viničné
    SVK
    2
    27
    1
    24
    1
    24
    2
    26
    6
    1A
    Ondrej Franců
    Lukostrelecký a paintb. klub ELÁN
    SVK
    2
    28
    0
    25
    2
    29
    2
    27
    6
    1B
    David Ivan
    LK Lukostreľba Svit
    SVK
    0
    27
    2
    27
    0
    27
    0
    24
    2
    2A
    Juraj Bublik
    Individual member Slovak Archery Association
    SVK
    2
    28
    0
    22
    0
    24
    0
    25
    2
    2B
    Viliam Srdoš
    Blue Arrows Viničné
    SVK
    0
    27
    2
    26
    2
    26
    2
    26
    6
    1A
    Ondrej Franců
    Lukostrelecký a paintb. klub ELÁN
    SVK
    1
    27
    2
    28
    0
    22
    0
    27
    2
    26
    5
    1B
    Viliam Srdoš
    Blue Arrows Viničné
    SVK
    1
    27
    0
    23
    2
    26
    2
    29
    0
    20
    6
    2A
    David Ivan
    LK Lukostreľba Svit
    SVK
    2
    30
    0
    20
    2
    26
    0
    24
    0
    25
    4
    2B
    Juraj Bublik
    Individual member Slovak Archery Association
    SVK
    0
    19
    2
    23
    0
    25
    2
    26
    2
    28
    6
    1 / 4
    1 / 2
    FINAL
    Indoor - Recurve - Cub - Female - 18m round
    1A
    Nikol Trnavská
    Blue Arrows Viničné
    SVK
    2
    28
    2
    25
    2
    26
    6
    1B
    Natália Pijáková
    Lukostrelecký klub Bratislava
    SVK
    0
    21
    0
    15
    0
    13
    0
    2A
    Simona Polacekova
    LK Lukostreľba Svit
    SVK
    0
    12
    0
    19
    0
    18
    0
    2B
    Nikola Hervartovska
    Liptovský školský lukostrelecký klub
    SVK
    2
    22
    2
    21
    2
    25
    6
    3A
    Magdalena Kovacova
    Lukostrelecký klub Bratislava
    SVK
    2
    26
    2
    23
    0
    19
    2
    24
    6
    3B
    Lucia Base
    Lukostrelecký klub Bratislava
    SVK
    0
    25
    0
    13
    2
    24
    0
    22
    2
    4A
    Denisa Baránková
    Lukostrelecký klub Bratislava
    SVK
    2
    22
    0
    17
    2
    20
    0
    15
    0
    23
    4
    4B
    Nina Kleinová
    MŠK Kežmarok
    SVK
    0
    18
    2
    27
    0
    18
    2
    24
    2
    24
    6
    1A
    Nikol Trnavská
    Blue Arrows Viničné
    SVK
    2
    28
    2
    29
    2
    26
    6
    1B
    Nikola Hervartovska
    Liptovský školský lukostrelecký klub
    SVK
    0
    25
    0
    19
    0
    24
    0
    2A
    Magdalena Kovacova
    Lukostrelecký klub Bratislava
    SVK
    1
    24
    0
    14
    0
    24
    0
    20
    1
    2B
    Nina Kleinová
    MŠK Kežmarok
    SVK
    1
    24
    2
    21
    2
    25
    2
    27
    7
    1A
    Nikol Trnavská
    Blue Arrows Viničné
    SVK
    2
    26
    0
    25
    0
    24
    2
    26
    1
    24
    6
    1B
    Nina Kleinová
    MŠK Kežmarok
    SVK
    0
    18
    2
    26
    2
    25
    0
    21
    1
    24
    5
    2A
    Nikola Hervartovska
    Liptovský školský lukostrelecký klub
    SVK
    0
    24
    0
    21
    0
    18
    0
    2B
    Magdalena Kovacova
    Lukostrelecký klub Bratislava
    SVK
    2
    25
    2
    25
    2
    20
    6
    1 / 8
    1 / 4
    1 / 2
    FINAL
    Indoor - Recurve - Bowmen - Universal - 18m round
    9A
    Elena Bendíková
    Liptovský školský lukostrelecký klub
    SVK
    No end results available
    0
    10A
    Sebastián Šilon
    MŠK Kežmarok
    SVK
    0
    14
    0
    7
    0
    7
    0
    10B
    Marek Baláž
    Liptovský školský lukostrelecký klub
    SVK
    2
    15
    2
    16
    2
    24
    6
    11A
    Lea Nikodémová
    Lukostrelecký klub Suchá nad Parnou
    SVK
    No end results available
    0
    12B
    Jakub Novotný
    MŠK Kežmarok
    SVK
    No end results available
    0
    13A
    Filip Janík
    Individual member Slovak Archery Association
    SVK
    No end results available
    0
    14A
    Marián Tomčík
    Liptovský školský lukostrelecký klub
    SVK
    0
    16
    0
    13
    2
    24
    0
    9
    2
    14B
    Alex Dávid
    Lukostrelec BB
    SVK
    2
    27
    2
    27
    0
    15
    2
    25
    6
    15A
    Ján Majerčák
    MŠK Kežmarok
    SVK
    2
    25
    2
    24
    2
    21
    6
    15B
    Matúš Zboinský
    Individual member Slovak Archery Association
    SVK
    0
    14
    0
    16
    0
    7
    0
    9B
    Erik Herceg
    1. SŠLK Petržalka - Bratislava
    SVK
    No end results available
    0
    9A
    Elena Bendíková
    Liptovský školský lukostrelecký klub
    SVK
    2
    27
    2
    23
    1
    24
    2
    23
    7
    9B
    Marek Baláž
    Liptovský školský lukostrelecký klub
    SVK
    0
    24
    0
    22
    1
    24
    0
    13
    1
    10A
    Lea Nikodémová
    Lukostrelecký klub Suchá nad Parnou
    SVK
    0
    17
    2
    25
    2
    26
    0
    17
    0
    25
    4
    10B
    Jakub Novotný
    MŠK Kežmarok
    SVK
    2
    25
    0
    24
    0
    21
    2
    24
    2
    28
    6
    11A
    Filip Janík
    Individual member Slovak Archery Association
    SVK
    2
    25
    0
    25
    2
    25
    2
    26
    6
    11B
    Alex Dávid
    Lukostrelec BB
    SVK
    0
    24
    2
    27
    0
    24
    0
    22
    2
    12A
    Ján Majerčák
    MŠK Kežmarok
    SVK
    1
    26
    1
    26
    0
    24
    0
    25
    2
    12B
    Erik Herceg
    1. SŠLK Petržalka - Bratislava
    SVK
    1
    26
    1
    26
    2
    28
    2
    26
    6
    9A
    Elena Bendíková
    Liptovský školský lukostrelecký klub
    SVK
    2
    24
    0
    22
    0
    26
    1
    28
    2
    27
    6
    9B
    Jakub Novotný
    MŠK Kežmarok
    SVK
    0
    23
    2
    26
    2
    28
    1
    28
    0
    25
    5
    10A
    Filip Janík
    Individual member Slovak Archery Association
    SVK
    1
    28
    2
    25
    0
    26
    1
    27
    1
    25
    6
    10B
    Erik Herceg
    1. SŠLK Petržalka - Bratislava
    SVK
    1
    28
    0
    24
    2
    27
    1
    27
    1
    25
    5
    9A
    Elena Bendíková
    Liptovský školský lukostrelecký klub
    SVK
    0
    26
    2
    28
    1
    26
    0
    22
    2
    29
    5
    9B
    Filip Janík
    Individual member Slovak Archery Association
    SVK
    2
    27
    0
    26
    1
    26
    2
    26
    0
    24
    6
    10A
    Jakub Novotný
    MŠK Kežmarok
    SVK
    0
    22
    0
    26
    1
    25
    0
    27
    1
    10B
    Erik Herceg
    1. SŠLK Petržalka - Bratislava
    SVK
    2
    24
    2
    28
    1
    25
    2
    30
    7
    1 / 4
    1 / 2
    FINAL
    Indoor - Recurve - Yeoman - Universal - 2x10m
    11A
    Denis Ivan
    LK Lukostreľba Svit
    SVK
    2
    26
    2
    29
    2
    26
    6
    11B
    Sofia Majorová
    MŠK Kežmarok
    SVK
    0
    21
    0
    13
    0
    24
    0
    12A
    Bianca Pirselova
    Blue Arrows Viničné
    SVK
    2
    26
    2
    28
    2
    27
    6
    12B
    Daniela Kusá
    Liptovský školský lukostrelecký klub
    SVK
    0
    23
    0
    26
    0
    26
    0
    13A
    Dorota Zeleňáková
    LK Veľké Zálužie
    SVK
    0
    26
    2
    24
    2
    29
    2
    26
    6
    13B
    Natália Droppová
    Liptovský školský lukostrelecký klub
    SVK
    2
    28
    0
    23
    0
    28
    0
    25
    2
    14A
    Ondrej Kováč
    Blue Arrows Viničné
    SVK
    0
    24
    0
    20
    0
    19
    0
    14B
    Matúš Sepeši
    Lukostrelecký klub Suchá nad Parnou
    SVK
    2
    28
    2
    29
    2
    23
    6
    11A
    Denis Ivan
    LK Lukostreľba Svit
    SVK
    0
    24
    2
    26
    2
    29
    0
    23
    0
    23
    4
    11B
    Bianca Pirselova
    Blue Arrows Viničné
    SVK
    2
    27
    0
    25
    0
    24
    2
    25
    2
    25
    6
    12A
    Dorota Zeleňáková
    LK Veľké Zálužie
    SVK
    2
    30
    0
    17
    0
    25
    2
    27
    0
    25
    4
    12B
    Matúš Sepeši
    Lukostrelecký klub Suchá nad Parnou
    SVK
    0
    25
    2
    25
    2
    27
    0
    26
    2
    27
    6
    11A
    Bianca Pirselova
    Blue Arrows Viničné
    SVK
    0
    23
    0
    20
    2
    28
    2
    26
    2
    26
    6
    11B
    Matúš Sepeši
    Lukostrelecký klub Suchá nad Parnou
    SVK
    2
    27
    2
    28
    0
    26
    0
    25
    0
    25
    4
    12A
    Denis Ivan
    LK Lukostreľba Svit
    SVK
    0
    26
    0
    26
    0
    26
    0
    12B
    Dorota Zeleňáková
    LK Veľké Zálužie
    SVK
    2
    27
    2
    28
    2
    29
    6
    1 / 4
    1 / 2
    FINAL
    Indoor - Barebow - Cadets - Male - 18m round
    13A
    Pavol Oliver Dlhoš-HL
    Lukostrelec BB
    SVK
    No end results available
    0
    14A
    Stanislav Baláž
    Individual member Slovak Archery Association
    SVK
    2
    27
    2
    24
    1
    25
    0
    26
    0
    24
    5
    14B
    Ján Repka
    Lukostrelec BB
    SVK
    0
    22
    0
    22
    1
    25
    2
    27
    2
    27
    6
    15A
    Daniel Kundracik
    Lukostrelecký klub Bratislava
    SVK
    No end results available
    0
    13B
    Martin Jasný
    Lukostrelec BB
    SVK
    No end results available
    0
    13A
    Pavol Oliver Dlhoš-HL
    Lukostrelec BB
    SVK
    0
    8
    0
    16
    1
    23
    1
    23
    2
    13B
    Ján Repka
    Lukostrelec BB
    SVK
    2
    24
    2
    26
    1
    23
    1
    23
    6
    14A
    Daniel Kundracik
    Lukostrelecký klub Bratislava
    SVK
    1
    14
    0
    24
    0
    23
    0
    22
    1
    14B
    Martin Jasný
    Lukostrelec BB
    SVK
    1
    14
    2
    28
    2
    26
    2
    26
    7
    13A
    Ján Repka
    Lukostrelec BB
    SVK
    2
    22
    0
    21
    2
    25
    0
    9
    0
    25
    4
    13B
    Martin Jasný
    Lukostrelec BB
    SVK
    0
    14
    2
    25
    0
    15
    2
    27
    2
    28
    6
    14A
    Pavol Oliver Dlhoš-HL
    Lukostrelec BB
    SVK
    2
    27
    2
    26
    0
    18
    0
    24
    2
    24
    6
    14B
    Daniel Kundracik
    Lukostrelecký klub Bratislava
    SVK
    0
    16
    0
    16
    2
    21
    2
    25
    0
    17
    4
    1 / 8
    1 / 4
    1 / 2
    FINAL
    Indoor - Barebow - Cub - Universal - 2x10m
    16A
    Barbora Kubišová-HL
    Lukostrelec BB
    SVK
    No end results available
    0
    17A
    Daniela Vajdová-HL
    Lukostrelec BB
    SVK
    2
    24
    2
    25
    0
    19
    1
    23
    2
    24
    7
    17B
    Samuel Pijak
    Lukostrelecký klub Bratislava
    SVK
    0
    21
    0
    24
    2
    26
    1
    23
    0
    20
    3
    18A
    Miro Gábor
    Lukostrelec BB
    SVK
    2
    23
    0
    24
    2
    25
    2
    27
    6
    18B
    Viktória Čižmárová
    1. SŠLK Petržalka - Bratislava
    SVK
    0
    22
    2
    26
    0
    19
    0
    17
    2
    19A
    Ján Jakub Hanuliak
    LK Reflex Žilina
    SVK
    0
    16
    2
    27
    0
    22
    0
    20
    2
    19B
    Filip Bukový-HL
    Lukostrelec BB
    SVK
    2
    22
    0
    24
    2
    27
    2
    23
    6
    20A
    Matej Berešík
    Individual member Slovak Archery Association
    SVK
    2
    27
    2
    23
    0
    23
    2
    28
    6
    20B
    Juraj Filo
    Lukostrelecký klub Bratislava
    SVK
    0
    24
    0
    14
    2
    24
    0
    16
    2
    21A
    Samuel Stančík
    Lukostrelecký klub Bratislava
    SVK
    2
    19
    2
    19
    0
    18
    2
    23
    6
    21B
    Lukáš Václav
    LO Malinovo
    SVK
    0
    7
    0
    18
    2
    21
    0
    21
    2
    22A
    Matúš Kuzmický
    1. SŠLK Petržalka - Bratislava
    SVK
    2
    25
    1
    25
    2
    23
    2
    25
    7
    22B
    Max Neradný-HL
    Lukostrelec BB
    SVK
    0
    23
    1
    25
    0
    22
    0
    23
    1
    23A
    Samuel Varga
    LK Lukostreľba Svit
    SVK
    0
    16
    0
    16
    0
    18
    0
    23B
    Hugo Belička-HL
    Lukostrelec BB
    SVK
    2
    27
    2
    27
    2
    24
    6
    16A
    Barbora Kubišová-HL
    Lukostrelec BB
    SVK
    2
    27
    0
    25
    0
    24
    0
    22
    2
    16B
    Daniela Vajdová-HL
    Lukostrelec BB
    SVK
    0
    26
    2
    26
    2
    28
    2
    23
    6
    17A
    Miro Gábor
    Lukostrelec BB
    SVK
    2
    27
    2
    27
    2
    25
    6
    17B
    Filip Bukový-HL
    Lukostrelec BB
    SVK
    0
    21
    0
    23
    0
    21
    0
    18A
    Matej Berešík
    Individual member Slovak Archery Association
    SVK
    2
    25
    2
    20
    2
    27
    6
    18B
    Samuel Stančík
    Lukostrelecký klub Bratislava
    SVK
    0
    14
    0
    17
    0
    12
    0
    19A
    Matúš Kuzmický
    1. SŠLK Petržalka - Bratislava
    SVK
    2
    27
    2
    27
    0
    22
    1
    27
    0
    27
    6
    19B
    Hugo Belička-HL
    Lukostrelec BB
    SVK
    0
    24
    0
    8
    2
    29
    1
    27
    2
    28
    5
    16A
    Daniela Vajdová-HL
    Lukostrelec BB
    SVK
    0
    21
    0
    22
    0
    24
    0
    16B
    Miro Gábor
    Lukostrelec BB
    SVK
    2
    23
    2
    24
    2
    26
    6
    17A
    Matej Berešík
    Individual member Slovak Archery Association
    SVK
    0
    27
    2
    27
    2
    29
    2
    25
    6
    17B
    Matúš Kuzmický
    1. SŠLK Petržalka - Bratislava
    SVK
    2
    28
    0
    21
    0
    25
    0
    20
    2
    16A
    Miro Gábor
    Lukostrelec BB
    SVK
    0
    19
    0
    25
    2
    23
    2
    28
    0
    26
    4
    16B
    Matej Berešík
    Individual member Slovak Archery Association
    SVK
    2
    23
    2
    26
    0
    19
    0
    24
    2
    27
    6
    17A
    Daniela Vajdová-HL
    Lukostrelec BB
    SVK
    0
    18
    0
    20
    2
    24
    0
    17
    2
    17B
    Matúš Kuzmický
    1. SŠLK Petržalka - Bratislava
    SVK
    2
    20
    2
    27
    0
    23
    2
    22
    6
    1 / 8
    1 / 4
    1 / 2
    FINAL
    Indoor - Barebow - Bowmen - Universal - 2x10m
    20A
    Lukáš Liščik
    LO Malinovo
    SVK
    No end results available
    0
    21A
    Daniela Buková-HL
    Lukostrelec BB
    SVK
    2
    25
    2
    24
    2
    27
    6
    21B
    Leo Redlinger
    Lukostrelec BB
    SVK
    0
    24
    0
    23
    0
    25
    0
    22A
    Emma Drobenová
    LO Malinovo
    SVK
    No end results available
    0
    23B
    Andrej Čižmár
    1. SŠLK Petržalka - Bratislava
    SVK
    No end results available
    0
    24A
    Ivan Kovács
    LO Malinovo
    SVK
    No end results available
    0
    25B
    Matúš Peťko
    Lukostrelec BB
    SVK
    No end results available
    0
    26A
    Alexandra Grivalská
    LK Lukostreľba Svit
    SVK
    No end results available
    0
    20B
    Maroš Machán
    LO Malinovo
    SVK
    No end results available
    0
    20A
    Lukáš Liščik
    LO Malinovo
    SVK
    2
    26
    2
    28
    0
    26
    2
    28
    6
    20B
    Daniela Buková-HL
    Lukostrelec BB
    SVK
    0
    22
    0
    25
    2
    28
    0
    22
    2
    21A
    Emma Drobenová
    LO Malinovo
    SVK
    0
    24
    1
    25
    1
    29
    1
    27
    2
    29
    6
    21B
    Andrej Čižmár
    1. SŠLK Petržalka - Bratislava
    SVK
    2
    25
    1
    25
    1
    29
    1
    27
    0
    27
    5
    22A
    Ivan Kovács
    LO Malinovo
    SVK
    2
    28
    2
    29
    2
    28
    6
    22B
    Matúš Peťko
    Lukostrelec BB
    SVK
    0
    25
    0
    27
    0
    25
    0
    23A
    Alexandra Grivalská
    LK Lukostreľba Svit
    SVK
    0
    16
    0
    14
    0
    7
    0
    23B
    Maroš Machán
    LO Malinovo
    SVK
    2
    25
    2
    26
    2
    26
    6
    20A
    Lukáš Liščik
    LO Malinovo
    SVK
    0
    25
    2
    28
    2
    27
    0
    26
    2
    29
    6
    20B
    Emma Drobenová
    LO Malinovo
    SVK
    2
    28
    0
    18
    0
    25
    2
    29
    0
    28
    4
    21A
    Ivan Kovács
    LO Malinovo
    SVK
    0
    27
    2
    29
    1
    27
    2
    30
    2
    28
    7
    21B
    Maroš Machán
    LO Malinovo
    SVK
    2
    29
    0
    27
    1
    27
    0
    29
    0
    25
    3
    20A
    Lukáš Liščik
    LO Malinovo
    SVK
    2
    29
    0
    28
    0
    24
    0
    26
    2
    20B
    Ivan Kovács
    LO Malinovo
    SVK
    0
    27
    2
    30
    2
    30
    2
    27
    6
    21A
    Emma Drobenová
    LO Malinovo
    SVK
    0
    20
    0
    27
    0
    27
    0
    21B
    Maroš Machán
    LO Malinovo
    SVK
    2
    28
    2
    30
    2
    28
    6
    1 / 8
    1 / 4
    1 / 2
    FINAL
    Indoor - Barebow - Yeoman - Universal - 2x10m
    22A
    Dominik Kalečík
    1. SŠLK Petržalka - Bratislava
    SVK
    No end results available
    0
    23A
    Daniel Pobiják
    LK Reflex Žilina
    SVK
    0
    6
    0
    23B
    Róbert Pobijak
    LK Lukostreľba Svit
    SVK
    2
    24
    2
    16
    2
    17
    6
    24A
    Fabian Varša
    LK Lukostreľba Svit
    SVK
    No end results available
    0
    25B
    Chiara Radičová
    Lukostrelecký a paintb. klub ELÁN
    SVK
    No end results available
    0
    26A
    Michaela Dudeková
    LK Lukostreľba Svit
    SVK
    No end results available
    0
    24B
    Adam Bafia
    MŠK Kežmarok
    SVK
    No end results available
    0
    25A
    Jakub Haško
    LO Malinovo
    SVK
    No end results available
    0
    22B
    Matej Mala
    Lukostrelec BB
    SVK
    No end results available
    0
    22A
    Dominik Kalečík
    1. SŠLK Petržalka - Bratislava
    SVK
    2
    26
    2
    23
    2
    23
    6
    22B
    Róbert Pobijak
    LK Lukostreľba Svit
    SVK
    0
    15
    0
    14
    0
    15
    0
    23A
    Fabian Varša
    LK Lukostreľba Svit
    SVK
    0
    17
    0
    27
    2
    26
    2
    27
    2
    23
    6
    23B
    Chiara Radičová
    Lukostrelecký a paintb. klub ELÁN
    SVK
    2
    20
    2
    28
    0
    25
    0
    9
    0
    14
    4
    24A
    Michaela Dudeková
    LK Lukostreľba Svit
    SVK
    2
    15
    1
    24
    2
    25
    2
    24
    7
    24B
    Adam Bafia
    MŠK Kežmarok
    SVK
    0
    14
    1
    24
    0
    23
    0
    15
    1
    25A
    Jakub Haško
    LO Malinovo
    SVK
    1
    25
    0
    18
    0
    21
    0
    22
    1
    25B
    Matej Mala
    Lukostrelec BB
    SVK
    1
    25
    2
    25
    2
    26
    2
    27
    7
    22A
    Dominik Kalečík
    1. SŠLK Petržalka - Bratislava
    SVK
    2
    27
    2
    29
    2
    27
    6
    22B
    Fabian Varša
    LK Lukostreľba Svit
    SVK
    0
    25
    0
    24
    0
    15
    0
    23A
    Michaela Dudeková
    LK Lukostreľba Svit
    SVK
    0
    23
    2
    27
    0
    23
    0
    17
    2
    23B
    Matej Mala
    Lukostrelec BB
    SVK
    2
    24
    0
    26
    2
    26
    2
    27
    6
    22A
    Dominik Kalečík
    1. SŠLK Petržalka - Bratislava
    SVK
    0
    25
    2
    26
    2
    28
    2
    24
    6
    22B
    Matej Mala
    Lukostrelec BB
    SVK
    2
    26
    0
    24
    0
    26
    0
    23
    2
    23A
    Fabian Varša
    LK Lukostreľba Svit
    SVK
    0
    18
    1
    25
    2
    22
    2
    25
    2
    26
    7
    23B
    Michaela Dudeková
    LK Lukostreľba Svit
    SVK
    2
    27
    1
    25
    0
    21
    0
    24
    0
    15
    3