1 / 4
    1 / 2
    FINAL
    Starší žáci - Reflexní luk - WA Terénní
    1A
    Radek Trojášek
    LK Votice, z.s.
    CZE
    No end results available
    97
    1B
    Josef Zalabák
    1. LK Plzeň 1935
    CZE
    No end results available
    97
    1C
    Patrik Dimov
    1. LK Plzeň 1935
    CZE
    No end results available
    94
    1D
    Ondřej Merth
    SK RAPID Praha
    CZE
    No end results available
    91
    2A
    Jaroslav Slovák
    1. LK Plzeň 1935
    CZE
    No end results available
    83
    2B
    Jakub Bešta
    LK ARCUS Plzeň, z.s.
    CZE
    No end results available
    79
    (1)
    2C
    Adam Homola
    LK Votice, z.s.
    CZE
    No end results available
    78
    2D
    Václav Rous
    LO TJ SPARTAK Chrást
    CZE
    No end results available
    76
    1A
    Radek Trojášek
    LK Votice, z.s.
    CZE
    6
    10
    13
    11
    40
    1B
    Ondřej Merth
    SK RAPID Praha
    CZE
    8
    15
    12
    10
    45
    1D
    Patrik Dimov
    1. LK Plzeň 1935
    CZE
    7
    7
    14
    18
    46
    1C
    Josef Zalabák
    1. LK Plzeň 1935
    CZE
    8
    13
    14
    10
    45
    1A
    Ondřej Merth
    SK RAPID Praha
    CZE
    14
    11
    9
    14
    48
    1B
    Patrik Dimov
    1. LK Plzeň 1935
    CZE
    11
    14
    13
    11
    49
    1C
    Radek Trojášek
    LK Votice, z.s.
    CZE
    12
    17
    12
    11
    52
    1D
    Josef Zalabák
    1. LK Plzeň 1935
    CZE
    12
    11
    13
    12
    48
    1 / 2
    FINAL
    Starší žákyně - Reflexní luk - WA Terénní
    Martina Vojtová
    1. LK Plzeň 1935
    CZE
    12
    15
    9
    12
    48
    Eliška Vyhnalová
    SK Bystřice - oddíl lukostřelby
    CZE
    6
    12
    12
    14
    44
    Natalie Kronusová
    LK Votice, z.s.
    CZE
    9
    9
    12
    7
    37
    Johana Horáčková
    LK ARCUS Plzeň, z.s.
    CZE
    7
    10
    12
    10
    39
    Martina Vojtová
    1. LK Plzeň 1935
    CZE
    12
    16
    11
    12
    51
    Johana Horáčková
    LK ARCUS Plzeň, z.s.
    CZE
    14
    10
    13
    11
    48
    Eliška Vyhnalová
    SK Bystřice - oddíl lukostřelby
    CZE
    9
    12
    13
    5
    39
    (1)
    Natalie Kronusová
    LK Votice, z.s.
    CZE
    13
    12
    8
    6
    39
    (1)
    1 / 4
    1 / 2
    FINAL
    Mladší žáci - Reflexní luk - WA Terénní
    7A
    Jonáš Čábelka
    SK Start Praha
    CZE
    No end results available
    97
    7B
    Tomáš Heřman
    LO TJ SPARTAK Chrást
    CZE
    No end results available
    88
    7C
    Šimon Bárta
    SK Bystřice - oddíl lukostřelby
    CZE
    No end results available
    73
    7D
    Zdeněk Kužel ml.
    LK Votice, z.s.
    CZE
    No end results available
    68
    8A
    Samuel Švinger
    LK ARCUS Plzeň, z.s.
    CZE
    No end results available
    67
    8B
    Kryštof Řezáč
    LO TJ SPARTAK Chrást
    CZE
    No end results available
    47
    8C
    Jan Berenda
    SK Bystřice - oddíl lukostřelby
    CZE
    No end results available
    40
    8D
    Jiří Vyhnal
    SK Bystřice - oddíl lukostřelby
    CZE
    No end results available
    38
    3A
    Jonáš Čábelka
    SK Start Praha
    CZE
    9
    15
    13
    15
    52
    3B
    Zdeněk Kužel ml.
    LK Votice, z.s.
    CZE
    5
    8
    9
    10
    32
    3D
    Šimon Bárta
    SK Bystřice - oddíl lukostřelby
    CZE
    9
    11
    12
    9
    41
    3C
    Tomáš Heřman
    LO TJ SPARTAK Chrást
    CZE
    8
    11
    8
    12
    39
    4A
    Jonáš Čábelka
    SK Start Praha
    CZE
    12
    14
    13
    7
    46
    4B
    Šimon Bárta
    SK Bystřice - oddíl lukostřelby
    CZE
    11
    11
    13
    10
    45
    4C
    Zdeněk Kužel ml.
    LK Votice, z.s.
    CZE
    10
    13
    8
    11
    42
    4D
    Tomáš Heřman
    LO TJ SPARTAK Chrást
    CZE
    11
    12
    11
    9
    43
    1 / 4
    1 / 2
    FINAL
    Mladší žákyně - Reflexní luk - WA Terénní
    9A
    Radka Štádlerová
    LK ARCUS Plzeň, z.s.
    CZE
    No end results available
    93
    9B
    Eliška Novotná
    SK Bystřice - oddíl lukostřelby
    CZE
    No end results available
    79
    9C
    Tereza Sýkorová
    LK ARCUS Plzeň, z.s.
    CZE
    No end results available
    69
    9D
    Alžběta Vašáková
    SK Bystřice - oddíl lukostřelby
    CZE
    No end results available
    68
    10A
    Terezie Votavová
    LK Votice, z.s.
    CZE
    No end results available
    60
    10B
    Nikola Svobodná
    LK Votice, z.s.
    CZE
    No end results available
    60
    10C
    Natálie Trojášková
    LK Votice, z.s.
    CZE
    No end results available
    58
    10D
    Jana Klápová
    SK Bystřice - oddíl lukostřelby
    CZE
    No end results available
    46
    5A
    Radka Štádlerová
    LK ARCUS Plzeň, z.s.
    CZE
    10
    6
    14
    12
    42
    5B
    Alžběta Vašáková
    SK Bystřice - oddíl lukostřelby
    CZE
    3
    6
    6
    12
    27
    5D
    Tereza Sýkorová
    LK ARCUS Plzeň, z.s.
    CZE
    8
    6
    7
    9
    30
    5C
    Eliška Novotná
    SK Bystřice - oddíl lukostřelby
    CZE
    6
    7
    10
    13
    36
    6A
    Radka Štádlerová
    LK ARCUS Plzeň, z.s.
    CZE
    15
    13
    13
    10
    51
    6B
    Eliška Novotná
    SK Bystřice - oddíl lukostřelby
    CZE
    6
    10
    8
    11
    35
    6C
    Alžběta Vašáková
    SK Bystřice - oddíl lukostřelby
    CZE
    6
    14
    14
    11
    45
    6D
    Tereza Sýkorová
    LK ARCUS Plzeň, z.s.
    CZE
    10
    13
    3
    6
    32
    1 / 2
    FINAL
    Starší žákyně - Holý luk - WA Terénní
    Veronika Švestková ml.
    SK RAPID Praha
    CZE
    No end results available
    0
    Emma Houfková
    SK RAPID Praha
    CZE
    11
    5
    9
    10
    35
    Karolína Strapková
    Lukostřelci Českého lesa
    CZE
    4
    2
    1
    4
    11
    Veronika Švestková ml.
    SK RAPID Praha
    CZE
    8
    11
    7
    11
    37
    Emma Houfková
    SK RAPID Praha
    CZE
    7
    10
    9
    4
    30
    Karolína Strapková
    Lukostřelci Českého lesa
    CZE
    No end results available
    0
    1 / 2
    FINAL
    Mladší žáci - Holý luk - WA Terénní
    Zdeněk Šnejd
    LK Tachov
    CZE
    7
    10
    10
    10
    37
    Matěj Sobotka
    LK JUVENTUS Karviná
    CZE
    3
    6
    6
    6
    21
    Lukáš Obeda
    Lukostřelci Českého lesa
    CZE
    9
    1
    7
    7
    24
    Jakub Tutsch
    LK Tachov
    CZE
    4
    3
    7
    7
    21
    Zdeněk Šnejd
    LK Tachov
    CZE
    10
    8
    11
    2
    31
    Lukáš Obeda
    Lukostřelci Českého lesa
    CZE
    4
    10
    0
    0
    14
    Matěj Sobotka
    LK JUVENTUS Karviná
    CZE
    2
    5
    6
    3
    16
    Jakub Tutsch
    LK Tachov
    CZE
    6
    10
    8
    5
    29