1 / 4
    1 / 2
    FINAL
    Indoor - Recurve - Masters - Male - 18m round
    1A
    Pavel Šípoš
    Lukostrelecký klub Bratislava
    SVK
    No end results available
    0
    2A
    Alexander Korossy
    TJ Slávia UVL Košice
    SVK
    0
    7
    2
    26
    0
    18
    0
    7
    2
    2B
    Ľubomír Kapusta
    LK Reflex Žilina
    SVK
    2
    27
    0
    24
    2
    20
    2
    8
    6
    3A
    Igor Mokriš
    Liptovský školský lukostrelecký klub
    SVK
    No end results available
    0
    4B
    Peter Kaňa-OL
    Lukostrelec BB
    SVK
    No end results available
    0
    1A
    Pavel Šípoš
    Lukostrelecký klub Bratislava
    SVK
    2
    22
    2
    23
    2
    25
    6
    1B
    Ľubomír Kapusta
    LK Reflex Žilina
    SVK
    0
    16
    0
    19
    0
    18
    0
    2A
    Igor Mokriš
    Liptovský školský lukostrelecký klub
    SVK
    1
    27
    0
    25
    0
    7
    0
    12
    1
    2B
    Peter Kaňa-OL
    Lukostrelec BB
    SVK
    1
    27
    2
    27
    2
    28
    2
    26
    7
    1A
    Pavel Šípoš
    Lukostrelecký klub Bratislava
    SVK
    0
    23
    1
    26
    0
    20
    0
    22
    1
    2A
    Peter Kaňa-OL
    Lukostrelec BB
    SVK
    2
    28
    1
    26
    2
    23
    2
    25
    7
    3A
    Ľubomír Kapusta
    LK Reflex Žilina
    SVK
    0
    18
    0
    24
    2
    24
    0
    14
    2
    4A
    Igor Mokriš
    Liptovský školský lukostrelecký klub
    SVK
    2
    23
    2
    27
    0
    19
    2
    25
    6
    1 / 8
    1 / 4
    1 / 2
    FINAL
    Indoor - Recurve - Seniors - Male - 18m round
    5A
    Marek Dubašák
    Blue Arrows Viničné
    SVK
    2
    30
    2
    28
    2
    29
    6
    5B
    Andrej Kohler Rec
    Blue Arrows Viničné
    SVK
    0
    24
    0
    27
    0
    5C
    Miroslav Herceg
    Fenix Archery
    SVK
    2
    25
    2
    28
    0
    26
    2
    28
    6
    5D
    Matúš Hanzlík
    Lukostrelecký klub Suchá nad Parnou
    SVK
    0
    24
    0
    23
    2
    27
    0
    26
    2
    6A
    Andrej Putera
    Lukostrelecký klub Suchá nad Parnou
    SVK
    0
    26
    0
    23
    0
    22
    0
    6B
    Denis Mačák
    MŠK Kežmarok
    SVK
    2
    27
    2
    26
    2
    28
    6
    6C
    Peter Nagy
    AC Jasov - Lukostrelecký oddiel
    SVK
    0
    26
    2
    28
    2
    27
    1
    27
    2
    27
    7
    6D
    Ján Kozolka
    LK Veľké Zálužie
    SVK
    2
    27
    0
    25
    0
    26
    1
    27
    0
    26
    3
    7A
    Juraj Duchoň
    AC Jasov - Lukostrelecký oddiel
    SVK
    0
    25
    0
    28
    2
    28
    2
    28
    2
    27
    6
    7B
    Štefan Braššan
    AC Jasov - Lukostrelecký oddiel
    SVK
    2
    26
    2
    29
    0
    23
    0
    25
    0
    25
    4
    7C
    Radim Zitrický
    Lukostrelecký klub Suchá nad Parnou
    SVK
    1
    27
    2
    28
    2
    28
    2
    28
    7
    7D
    Boris Baláž
    Liptovský školský lukostrelecký klub
    SVK
    1
    27
    0
    26
    0
    27
    0
    26
    1
    8A
    Daniel Kravacek
    Blue Arrows Viničné
    SVK
    0
    25
    2
    29
    0
    27
    2
    27
    2
    28
    6
    8B
    Pavol Nagy
    AC Jasov - Lukostrelecký oddiel
    SVK
    2
    28
    0
    27
    2
    28
    0
    24
    0
    25
    4
    8C
    Justin Albertovic
    Blue Arrows Viničné
    SVK
    0
    28
    0
    23
    0
    24
    0
    8D
    Miro Duchoň
    AC Jasov - Lukostrelecký oddiel
    SVK
    2
    29
    2
    29
    2
    25
    6
    5A
    Marek Dubašák
    Blue Arrows Viničné
    SVK
    1
    27
    2
    29
    2
    29
    0
    26
    1
    29
    6
    5B
    Miroslav Herceg
    Fenix Archery
    SVK
    1
    27
    0
    28
    0
    27
    2
    29
    1
    29
    4
    6A
    Denis Mačák
    MŠK Kežmarok
    SVK
    0
    25
    2
    26
    2
    28
    2
    30
    6
    6B
    Peter Nagy
    AC Jasov - Lukostrelecký oddiel
    SVK
    2
    26
    0
    24
    0
    27
    0
    27
    2
    7A
    Juraj Duchoň
    AC Jasov - Lukostrelecký oddiel
    SVK
    0
    26
    1
    29
    2
    29
    0
    26
    2
    29
    6
    7B
    Radim Zitrický
    Lukostrelecký klub Suchá nad Parnou
    SVK
    2
    27
    1
    29
    0
    20
    2
    27
    0
    28
    5
    8A
    Daniel Kravacek
    Blue Arrows Viničné
    SVK
    2
    27
    0
    26
    2
    30
    0
    26
    2
    27
    6
    8B
    Miro Duchoň
    AC Jasov - Lukostrelecký oddiel
    SVK
    0
    26
    2
    29
    0
    25
    2
    27
    0
    25
    4
    5A
    Marek Dubašák
    Blue Arrows Viničné
    SVK
    1
    27
    2
    28
    0
    20
    2
    29
    2
    28
    7
    5B
    Denis Mačák
    MŠK Kežmarok
    SVK
    1
    27
    0
    23
    2
    25
    0
    27
    0
    27
    3
    6A
    Juraj Duchoň
    AC Jasov - Lukostrelecký oddiel
    SVK
    0
    27
    2
    29
    2
    27
    2
    27
    6
    6B
    Daniel Kravacek
    Blue Arrows Viničné
    SVK
    2
    29
    0
    27
    0
    24
    0
    24
    2
    5A
    Marek Dubašák
    Blue Arrows Viničné
    SVK
    0
    27
    2
    29
    2
    27
    2
    29
    6
    5B
    Juraj Duchoň
    AC Jasov - Lukostrelecký oddiel
    SVK
    2
    28
    0
    28
    0
    25
    0
    23
    2
    6A
    Denis Mačák
    MŠK Kežmarok
    SVK
    0
    25
    2
    27
    1
    29
    0
    26
    0
    24
    3
    6B
    Daniel Kravacek
    Blue Arrows Viničné
    SVK
    2
    28
    0
    26
    1
    29
    2
    27
    2
    28
    7
    1 / 2
    FINAL
    Indoor - Recurve - Seniors - Female - 18m round
    Alexandra Longová
    Blue Arrows Viničné
    SVK
    2
    25
    2
    30
    2
    28
    6
    Patricia GašparcováOL
    LK Perún
    SVK
    0
    15
    0
    22
    0
    24
    0
    Zuzana Lučaničová
    Blue Arrows Viničné
    SVK
    2
    28
    2
    26
    2
    27
    6
    Paulina Baloghova
    Blue Arrows Viničné
    SVK
    0
    27
    0
    24
    0
    26
    0
    Alexandra Longová
    Blue Arrows Viničné
    SVK
    2
    29
    2
    27
    2
    29
    6
    Zuzana Lučaničová
    Blue Arrows Viničné
    SVK
    0
    27
    0
    26
    0
    28
    0
    Patricia GašparcováOL
    LK Perún
    SVK
    0
    18
    0
    26
    0
    20
    0
    Paulina Baloghova
    Blue Arrows Viničné
    SVK
    2
    27
    2
    27
    2
    29
    6
    1 / 8
    1 / 4
    1 / 2
    FINAL
    Indoor - Recurve - Cadets - Male - 18m round
    Dominik Poizl
    Blue Arrows Viničné
    SVK
    No end results available
    0
    Ján Jakub Hanuliak
    LK Reflex Žilina
    SVK
    0
    17
    0
    24
    0
    17
    0
    Martin Pém
    Blue Arrows Viničné
    SVK
    2
    18
    2
    25
    2
    26
    6
    Filip Mihálik
    Lukostrelecký klub Suchá nad Parnou
    SVK
    No end results available
    0
    Filip Bukový-OL
    Lukostrelec BB
    SVK
    No end results available
    0
    David Ivan
    LK Lukostreľba Svit
    SVK
    No end results available
    0
    Viliam Srdoš
    Blue Arrows Viničné
    SVK
    No end results available
    0
    Matej Smelko
    AC Jasov - Lukostrelecký oddiel
    SVK
    2
    27
    2
    24
    2
    25
    6
    Dávid Macáš
    LK Reflex Žilina
    SVK
    0
    9
    0
    21
    0
    Ondrej Franců
    Lukostrelecký a paintb. klub ELÁN
    SVK
    No end results available
    0
    Dominik Poizl
    Blue Arrows Viničné
    SVK
    1
    27
    2
    28
    2
    26
    1
    24
    6
    Martin Pém
    Blue Arrows Viničné
    SVK
    1
    27
    0
    25
    0
    24
    1
    24
    2
    Filip Mihálik
    Lukostrelecký klub Suchá nad Parnou
    SVK
    2
    26
    0
    25
    2
    29
    1
    26
    2
    28
    7
    Filip Bukový-OL
    Lukostrelec BB
    SVK
    0
    25
    2
    27
    0
    27
    1
    26
    0
    27
    3
    David Ivan
    LK Lukostreľba Svit
    SVK
    2
    29
    2
    24
    2
    27
    6
    Viliam Srdoš
    Blue Arrows Viničné
    SVK
    0
    20
    0
    17
    0
    25
    0
    Matej Smelko
    AC Jasov - Lukostrelecký oddiel
    SVK
    2
    25
    0
    23
    1
    19
    0
    26
    0
    24
    3
    Ondrej Franců
    Lukostrelecký a paintb. klub ELÁN
    SVK
    0
    23
    2
    25
    1
    19
    2
    28
    2
    27
    7
    Dominik Poizl
    Blue Arrows Viničné
    SVK
    2
    27
    0
    24
    1
    26
    0
    24
    2
    27
    5
    (6)
    Filip Mihálik
    Lukostrelecký klub Suchá nad Parnou
    SVK
    0
    23
    2
    27
    1
    26
    2
    28
    0
    25
    6
    (10)
    David Ivan
    LK Lukostreľba Svit
    SVK
    0
    24
    2
    27
    1
    28
    2
    28
    2
    28
    7
    Ondrej Franců
    Lukostrelecký a paintb. klub ELÁN
    SVK
    2
    27
    0
    26
    1
    28
    0
    24
    0
    25
    3
    Filip Mihálik
    Lukostrelecký klub Suchá nad Parnou
    SVK
    2
    28
    0
    25
    1
    26
    0
    25
    0
    23
    3
    David Ivan
    LK Lukostreľba Svit
    SVK
    0
    25
    2
    27
    1
    26
    2
    28
    2
    26
    7
    Dominik Poizl
    Blue Arrows Viničné
    SVK
    0
    24
    2
    28
    0
    28
    0
    25
    2
    Ondrej Franců
    Lukostrelecký a paintb. klub ELÁN
    SVK
    2
    28
    0
    18
    2
    29
    2
    28
    6
    1 / 8
    1 / 4
    1 / 2
    FINAL
    Indoor - Recurve - Cub - Male - 18m round
    Adrian Putera
    Lukostrelecký klub Suchá nad Parnou
    SVK
    No end results available
    0
    Benjamín Cvik
    Blue Arrows Viničné
    SVK
    0
    18
    0
    11
    0
    11
    0
    Hugo Belička
    Lukostrelec BB
    SVK
    2
    22
    2
    16
    2
    16
    6
    Max Neradny-OL
    Lukostrelec BB
    SVK
    No end results available
    0
    Filip Hugo Náhlik
    Fenix Archery
    SVK
    No end results available
    0
    Dušan Galanda
    Slávia Právnik
    SVK
    No end results available
    0
    Bruno Diča
    LK Lukostreľba Svit
    SVK
    No end results available
    0
    Andrej Šimo
    Lukostrelec BB
    SVK
    2
    24
    0
    18
    1
    21
    2
    15
    2
    10
    7
    David Kováčik
    Blue Arrows Viničné
    SVK
    0
    13
    2
    20
    1
    21
    0
    13
    0
    8
    3
    Erik Herceg
    Fenix Archery
    SVK
    No end results available
    0
    Adrian Putera
    Lukostrelecký klub Suchá nad Parnou
    SVK
    0
    20
    2
    26
    2
    26
    2
    20
    6
    Hugo Belička
    Lukostrelec BB
    SVK
    2
    21
    0
    18
    0
    16
    0
    15
    2
    Max Neradny-OL
    Lukostrelec BB
    SVK
    0
    25
    0
    15
    0
    25
    0
    Filip Hugo Náhlik
    Fenix Archery
    SVK
    2
    28
    2
    17
    2
    26
    6
    Dušan Galanda
    Slávia Právnik
    SVK
    0
    20
    0
    20
    0
    20
    0
    Bruno Diča
    LK Lukostreľba Svit
    SVK
    2
    24
    2
    23
    2
    23
    6
    Andrej Šimo
    Lukostrelec BB
    SVK
    0
    20
    0
    17
    0
    13
    0
    Erik Herceg
    Fenix Archery
    SVK
    2
    21
    2
    18
    2
    17
    6
    Adrian Putera
    Lukostrelecký klub Suchá nad Parnou
    SVK
    2
    24
    2
    26
    2
    26
    6
    Filip Hugo Náhlik
    Fenix Archery
    SVK
    0
    17
    0
    20
    0
    21
    0
    Bruno Diča
    LK Lukostreľba Svit
    SVK
    1
    21
    2
    26
    1
    24
    0
    17
    2
    25
    6
    Erik Herceg
    Fenix Archery
    SVK
    1
    21
    0
    21
    1
    24
    2
    25
    0
    17
    4
    Adrian Putera
    Lukostrelecký klub Suchá nad Parnou
    SVK
    2
    25
    0
    24
    2
    21
    2
    25
    6
    Bruno Diča
    LK Lukostreľba Svit
    SVK
    0
    23
    2
    29
    0
    14
    0
    20
    2
    Filip Hugo Náhlik
    Fenix Archery
    SVK
    0
    17
    0
    15
    2
    15
    1
    24
    2
    24
    6
    (9)
    Erik Herceg
    Fenix Archery
    SVK
    2
    23
    2
    22
    0
    11
    1
    24
    0
    20
    5
    (7)
    1 / 4
    1 / 2
    FINAL
    Indoor - Recurve - Cub - Female - 18m round
    Barbora Kubišová-OL
    Lukostrelec BB
    SVK
    No end results available
    0
    Veronika Bajtekova
    Lukostrelecký klub Bratislava
    SVK
    0
    18
    2
    17
    2
    20
    2
    23
    6
    Lucia Base
    Lukostrelecký klub Bratislava
    SVK
    2
    20
    0
    7
    0
    11
    0
    3
    2
    Lea Nikodémová
    Lukostrelecký klub Suchá nad Parnou
    SVK
    No end results available
    0
    Denisa Baránková
    Lukostrelecký klub Bratislava
    SVK
    No end results available
    0
    Barbora Kubišová-OL
    Lukostrelec BB
    SVK
    2
    25
    2
    26
    2
    28
    6
    Veronika Bajtekova
    Lukostrelecký klub Bratislava
    SVK
    0
    22
    0
    2
    0
    20
    0
    Lea Nikodémová
    Lukostrelecký klub Suchá nad Parnou
    SVK
    0
    21
    0
    17
    0
    Denisa Baránková
    Lukostrelecký klub Bratislava
    SVK
    2
    25
    2
    23
    2
    21
    6
    Barbora Kubišová-OL
    Lukostrelec BB
    SVK
    2
    28
    2
    27
    2
    24
    6
    Denisa Baránková
    Lukostrelecký klub Bratislava
    SVK
    0
    21
    0
    20
    0
    21
    0
    Veronika Bajtekova
    Lukostrelecký klub Bratislava
    SVK
    2
    18
    0
    7
    2
    24
    0
    14
    4
    Lea Nikodémová
    Lukostrelecký klub Suchá nad Parnou
    SVK
    0
    10
    2
    19
    0
    19
    2
    21
    2
    20
    6
    1 / 4
    1 / 2
    FINAL
    Indoor - Recurve - Bowmen - Universal - 18m round
    Elena Bendíková
    Liptovský školský lukostrelecký klub
    SVK
    No end results available
    0
    Dorota Zeleňáková
    LK Veľké Zálužie
    SVK
    2
    26
    0
    17
    2
    19
    2
    27
    6
    Daniela Buková
    Lukostrelec BB
    SVK
    0
    21
    2
    27
    0
    15
    0
    26
    2
    Marek Baláž
    Liptovský školský lukostrelecký klub
    SVK
    2
    16
    2
    26
    2
    24
    6
    David Rostáš
    Lukostrelecký klub Bratislava
    SVK
    0
    13
    0
    7
    0
    10
    0
    Daniela Kusá
    Liptovský školský lukostrelecký klub
    SVK
    No end results available
    0
    Elena Bendíková
    Liptovský školský lukostrelecký klub
    SVK
    2
    29
    2
    28
    2
    26
    6
    Dorota Zeleňáková
    LK Veľké Zálužie
    SVK
    0
    25
    0
    25
    0
    12
    0
    Marek Baláž
    Liptovský školský lukostrelecký klub
    SVK
    0
    16
    0
    23
    0
    20
    0
    Daniela Kusá
    Liptovský školský lukostrelecký klub
    SVK
    2
    30
    2
    25
    2
    28
    6
    Elena Bendíková
    Liptovský školský lukostrelecký klub
    SVK
    2
    29
    2
    27
    2
    28
    6
    Daniela Kusá
    Liptovský školský lukostrelecký klub
    SVK
    0
    26
    0
    26
    0
    26
    0
    Dorota Zeleňáková
    LK Veľké Zálužie
    SVK
    0
    13
    0
    20
    0
    19
    0
    Marek Baláž
    Liptovský školský lukostrelecký klub
    SVK
    2
    27
    2
    25
    2
    28
    6
    1 / 2
    FINAL
    Indoor - Recurve - Yeoman - Universal - 2x10m
    Matúš Sepeši
    Lukostrelecký klub Suchá nad Parnou
    SVK
    2
    26
    2
    27
    2
    28
    6
    Lea Siposová
    Lukostrelecký klub Bratislava
    SVK
    0
    23
    0
    18
    0
    24
    0
    Ondrej Kováč
    Blue Arrows Viničné
    SVK
    0
    24
    0
    26
    2
    26
    0
    24
    2
    Adam Kováčik
    Blue Arrows Viničné
    SVK
    2
    27
    2
    27
    0
    25
    2
    26
    6
    Matúš Sepeši
    Lukostrelecký klub Suchá nad Parnou
    SVK
    1
    27
    1
    28
    0
    26
    2
    24
    4
    Adam Kováčik
    Blue Arrows Viničné
    SVK
    1
    27
    1
    28
    2
    27
    4
    Lea Siposová
    Lukostrelecký klub Bratislava
    SVK
    0
    24
    0
    24
    1
    23
    0
    13
    1
    Ondrej Kováč
    Blue Arrows Viničné
    SVK
    2
    28
    2
    27
    1
    23
    2
    26
    7
    1 / 4
    1 / 2
    FINAL
    Indoor - Compound - Masters - Male - 18m round
    Martin Dorič
    MŠK Kežmarok
    SVK
    No end results available
    0
    Peter Jankovič
    Individual member Slovak Archery Association
    SVK
    28
    27
    27
    28
    27
    137
    František Velčic
    LK Veľké Zálužie
    SVK
    24
    28
    23
    25
    24
    124
    Bohuslav Debnár
    Slávia Právnik
    SVK
    27
    27
    27
    28
    25
    134
    Ján Štefánek
    Slávia Právnik
    SVK
    25
    26
    19
    22
    24
    116
    Matúš Durný
    Blue Arrows Viničné
    SVK
    No end results available
    0
    Martin Dorič
    MŠK Kežmarok
    SVK
    27
    28
    28
    28
    28
    139
    Peter Jankovič
    Individual member Slovak Archery Association
    SVK
    28
    27
    25
    26
    28
    134
    Bohuslav Debnár
    Slávia Právnik
    SVK
    25
    26
    25
    24
    28
    128
    Matúš Durný
    Blue Arrows Viničné
    SVK
    29
    29
    29
    27
    28
    142
    Martin Dorič
    MŠK Kežmarok
    SVK
    29
    28
    29
    28
    26
    140
    Matúš Durný
    Blue Arrows Viničné
    SVK
    28
    30
    28
    28
    28
    142
    Peter Jankovič
    Individual member Slovak Archery Association
    SVK
    29
    27
    27
    21
    26
    130
    Bohuslav Debnár
    Slávia Právnik
    SVK
    27
    27
    26
    27
    25
    132
    1 / 8
    1 / 4
    1 / 2
    FINAL
    Indoor - Compound - Seniors - Male - 18m round
    Marcel Pavlík
    MŠK Kežmarok
    SVK
    No end results available
    0
    Libor Kubíček st.
    Lukostrelecký klub Suchá nad Parnou
    SVK
    27
    27
    24
    26
    25
    129
    Peter Pongracz
    Lukostrelecký klub Bratislava
    SVK
    23
    25
    28
    27
    25
    128
    Vladimír Bužek
    Blue Arrows Viničné
    SVK
    No end results available
    0
    Július Krajčí
    Slávia Právnik
    SVK
    No end results available
    0
    Vladimir Hurban
    Lukostrelecký klub Bratislava
    SVK
    No end results available
    0
    Tomáš Szabó
    Individual member Slovak Archery Association
    SVK
    No end results available
    0
    Zoltan Rostas
    Lukostrelecký klub Bratislava
    SVK
    No end results available
    0
    Matúš Jr. Durný
    Blue Arrows Viničné
    SVK
    No end results available
    0
    Marcel Pavlík
    MŠK Kežmarok
    SVK
    28
    30
    30
    30
    30
    148
    Libor Kubíček st.
    Lukostrelecký klub Suchá nad Parnou
    SVK
    28
    26
    28
    25
    26
    133
    Vladimír Bužek
    Blue Arrows Viničné
    SVK
    28
    29
    27
    29
    30
    143
    Július Krajčí
    Slávia Právnik
    SVK
    29
    27
    28
    27
    28
    139
    Vladimir Hurban
    Lukostrelecký klub Bratislava
    SVK
    28
    29
    29
    28
    28
    142
    Tomáš Szabó
    Individual member Slovak Archery Association
    SVK
    29
    27
    29
    28
    27
    140
    Zoltan Rostas
    Lukostrelecký klub Bratislava
    SVK
    27
    26
    26
    27
    26
    132
    Matúš Jr. Durný
    Blue Arrows Viničné
    SVK
    29
    29
    30
    27
    28
    143
    Marcel Pavlík
    MŠK Kežmarok
    SVK
    30
    28
    30
    29
    30
    147
    Vladimír Bužek
    Blue Arrows Viničné
    SVK
    27
    29
    28
    28
    30
    142
    Vladimir Hurban
    Lukostrelecký klub Bratislava
    SVK
    28
    18
    28
    28
    29
    131
    Matúš Jr. Durný
    Blue Arrows Viničné
    SVK
    28
    29
    28
    30
    30
    145
    Marcel Pavlík
    MŠK Kežmarok
    SVK
    30
    29
    28
    30
    30
    147
    Matúš Jr. Durný
    Blue Arrows Viničné
    SVK
    29
    28
    29
    28
    29
    143
    Vladimír Bužek
    Blue Arrows Viničné
    SVK
    29
    29
    29
    28
    29
    144
    Vladimir Hurban
    Lukostrelecký klub Bratislava
    SVK
    29
    27
    29
    28
    28
    141
    1 / 4
    1 / 2
    FINAL
    Indoor - Barebow - Masters - Male - 18m round
    Pavel Braso
    Lukostrelecký klub Žilina
    SVK
    No end results available
    0
    Anton Dubčák
    1. SŠLK Petržalka - Bratislava
    SVK
    0
    17
    0
    7
    0
    11
    0
    Stanislav Gažík
    Blue Arrows Viničné
    SVK
    2
    19
    2
    18
    2
    15
    6
    Tibor Ciller
    Lukostrelecký klub Žilina
    SVK
    2
    17
    2
    19
    2
    23
    6
    Oldo Bagar
    Slávia Právnik
    SVK
    0
    13
    0
    15
    0
    Peter Simko HL
    Slávia Právnik
    SVK
    No end results available
    0
    Pavel Braso
    Lukostrelecký klub Žilina
    SVK
    0
    22
    2
    24
    2
    20
    2
    23
    6
    Stanislav Gažík
    Blue Arrows Viničné
    SVK
    2
    26
    0
    15
    0
    16
    0
    18
    2
    Tibor Ciller
    Lukostrelecký klub Žilina
    SVK
    2
    24
    2
    24
    2
    23
    6
    Peter Simko HL
    Slávia Právnik
    SVK
    0
    18
    0
    21
    0
    18
    0
    Pavel Braso
    Lukostrelecký klub Žilina
    SVK
    2
    21
    2
    28
    0
    21
    0
    21
    0
    20
    4
    Tibor Ciller
    Lukostrelecký klub Žilina
    SVK
    0
    15
    0
    21
    2
    25
    2
    24
    2
    21
    6
    Stanislav Gažík
    Blue Arrows Viničné
    SVK
    2
    20
    0
    16
    1
    19
    2
    24
    0
    23
    5
    Peter Simko HL
    Slávia Právnik
    SVK
    0
    17
    2
    22
    1
    19
    0
    14
    2
    24
    6
    (9)
    1 / 8
    1 / 4
    1 / 2
    FINAL
    Indoor - Barebow - Seniors - Male - 18m round
    František Kundracik
    Lukostrelecký klub Bratislava
    SVK
    No end results available
    0
    Miroslav Pobiják
    LK Reflex Žilina
    SVK
    0
    18
    0
    18
    1
    16
    0
    21
    1
    Ľubomír Styk
    Lukostrelec BB
    SVK
    2
    23
    2
    22
    1
    16
    2
    25
    7
    Ivan Kollárik
    LK Perún
    SVK
    2
    23
    2
    19
    2
    22
    6
    Karel Petráň
    LK Reflex Žilina
    SVK
    0
    6
    0
    1
    0
    5
    0
    Peter Pikna
    Slávia Právnik
    SVK
    0
    Jan Hanuliak
    LK Reflex Žilina
    SVK
    2
    24
    2
    23
    2
    24
    6
    Branislav Bužek
    Lukostrelecký klub Žilina
    SVK
    No end results available
    0
    Jakub Bučko
    ŠK Orlík Sliač
    SVK
    2
    25
    0
    5
    0
    16
    0
    13
    2
    František Plavý
    Lukostrelecký klub Žilina
    SVK
    0
    19
    2
    24
    2
    23
    2
    26
    6
    Cyril Fučík
    Individual member Slovak Archery Association
    SVK
    2
    15
    2
    24
    2
    21
    6
    Tomáš Hamáry
    ŠK Orlík Sliač
    SVK
    0
    5
    0
    17
    0
    7
    0
    Ján Knižka-BB
    Lukostrelec BB
    SVK
    No end results available
    0
    František Kundracik
    Lukostrelecký klub Bratislava
    SVK
    2
    27
    1
    22
    0
    21
    2
    24
    0
    19
    6
    (9)
    Ľubomír Styk
    Lukostrelec BB
    SVK
    0
    18
    1
    22
    2
    24
    0
    22
    2
    26
    5
    Ivan Kollárik
    LK Perún
    SVK
    2
    27
    2
    26
    2
    24
    6
    Jan Hanuliak
    LK Reflex Žilina
    SVK
    0
    23
    0
    23
    0
    16
    0
    Branislav Bužek
    Lukostrelecký klub Žilina
    SVK
    2
    21
    0
    23
    2
    19
    2
    22
    6
    František Plavý
    Lukostrelecký klub Žilina
    SVK
    0
    18
    2
    26
    0
    18
    0
    18
    2
    Cyril Fučík
    Individual member Slovak Archery Association
    SVK
    2
    25
    0
    22
    0
    19
    2
    23
    2
    22
    6
    Ján Knižka-BB
    Lukostrelec BB
    SVK
    0
    21
    2
    27
    2
    21
    0
    21
    0
    19
    4
    František Kundracik
    Lukostrelecký klub Bratislava
    SVK
    0
    22
    2
    26
    1
    24
    2
    25
    2
    25
    7
    Ivan Kollárik
    LK Perún
    SVK
    2
    25
    0
    22
    1
    24
    0
    21
    0
    21
    3
    Branislav Bužek
    Lukostrelecký klub Žilina
    SVK
    2
    25
    0
    18
    2
    24
    2
    19
    6
    Cyril Fučík
    Individual member Slovak Archery Association
    SVK
    0
    20
    2
    22
    0
    13
    0
    15
    2
    František Kundracik
    Lukostrelecký klub Bratislava
    SVK
    2
    25
    2
    28
    2
    29
    6
    Branislav Bužek
    Lukostrelecký klub Žilina
    SVK
    0
    18
    0
    21
    0
    19
    0
    Ivan Kollárik
    LK Perún
    SVK
    2
    25
    0
    18
    1
    22
    2
    27
    2
    28
    7
    Cyril Fučík
    Individual member Slovak Archery Association
    SVK
    0
    18
    2
    24
    1
    22
    0
    24
    0
    19
    3
    1 / 2
    FINAL
    Indoor - Barebow - Cadets - Male - 18m round
    Ján Repka
    ŠK Orlík Sliač
    SVK
    2
    26
    2
    24
    2
    24
    6
    Martin Jasný
    Lukostrelec BB
    SVK
    0
    18
    0
    8
    0
    21
    0
    Matej Kaštan
    Lukostrelec BB
    SVK
    0
    22
    2
    25
    1
    24
    0
    22
    0
    21
    3
    Samuel Pijak
    Lukostrelecký klub Bratislava
    SVK
    2
    24
    0
    22
    1
    24
    2
    25
    2
    24
    7
    Ján Repka
    ŠK Orlík Sliač
    SVK
    0
    25
    0
    24
    0
    23
    0
    Samuel Pijak
    Lukostrelecký klub Bratislava
    SVK
    2
    26
    2
    27
    2
    25
    6
    Martin Jasný
    Lukostrelec BB
    SVK
    0
    16
    0
    16
    0
    10
    0
    Matej Kaštan
    Lukostrelec BB
    SVK
    2
    22
    2
    27
    2
    19
    6
    1 / 8
    1 / 4
    1 / 2
    FINAL
    Indoor - Barebow - Cub - Universal - 2x10m
    Andrej Sibila
    Lukostrelecký klub Žilina
    SVK
    0
    24
    2
    27
    2
    26
    2
    26
    6
    Klára Drdáková
    LK Reflex Žilina
    SVK
    2
    25
    0
    22
    0
    21
    0
    15
    2
    Adam Domorak
    Lukostrelecký klub Bratislava
    SVK
    2
    22
    0
    16
    2
    26
    0
    19
    0
    26
    4
    Samanta Giertliová
    Lukostrelec BB
    SVK
    0
    9
    2
    18
    0
    20
    2
    20
    2
    27
    6
    Ivan Kovács
    LO Malinovo
    SVK
    2
    14
    2
    20
    2
    17
    6
    Tomáš Valcharčiak
    Lukostrelecký klub Žilina
    SVK
    0
    12
    0
    15
    0
    8
    0
    Tomáš Sládek
    Lukostrelecký klub Bratislava
    SVK
    0
    5
    0
    18
    2
    22
    0
    15
    2
    Samuel Lazar
    Lukostrelecký klub Žilina
    SVK
    2
    23
    2
    22
    0
    14
    2
    17
    6
    Matej Ročiak
    Lukostrelecký klub Žilina
    SVK
    2
    26
    2
    23
    2
    22
    6
    Frederika Piarová
    ŠK Orlík Sliač
    SVK
    0
    12
    0
    18
    0
    13
    0
    Kristína Drdáková
    LK Reflex Žilina
    SVK
    2
    20
    0
    17
    0
    13
    2
    25
    1
    15
    5
    (6)
    Marek Gřešek
    Lukostrelecký klub Žilina
    SVK
    0
    13
    2
    27
    2
    24
    0
    21
    1
    15
    6
    (7)
    Karin Kovácsová
    LO Malinovo
    SVK
    0
    17
    0
    11
    2
    20
    0
    17
    2
    Kristína Kmecíková
    LK Reflex Žilina
    SVK
    2
    20
    2
    14
    0
    14
    2
    19
    6
    Martin Gombala
    Lukostrelec BB
    SVK
    0
    13
    0
    13
    0
    22
    0
    Maroš Machán
    LO Malinovo
    SVK
    2
    28
    2
    26
    2
    23
    6
    Andrej Sibila
    Lukostrelecký klub Žilina
    SVK
    2
    28
    2
    24
    2
    25
    6
    Samanta Giertliová
    Lukostrelec BB
    SVK
    0
    12
    0
    21
    0
    23
    0
    Ivan Kovács
    LO Malinovo
    SVK
    0
    20
    1
    21
    2
    27
    2
    26
    2
    24
    7
    Samuel Lazar
    Lukostrelecký klub Žilina
    SVK
    2
    23
    1
    21
    0
    24
    0
    24
    0
    21
    3
    Matej Ročiak
    Lukostrelecký klub Žilina
    SVK
    2
    23
    0
    19
    1
    25
    2
    27
    2
    23
    7
    Marek Gřešek
    Lukostrelecký klub Žilina
    SVK
    0
    20
    2
    20
    1
    25
    0
    20
    0
    19
    3
    Kristína Kmecíková
    LK Reflex Žilina
    SVK
    0
    18
    2
    22
    0
    16
    2
    26
    0
    15
    4
    Maroš Machán
    LO Malinovo
    SVK
    2
    25
    0
    18
    2
    24
    0
    23
    2
    22
    6
    Andrej Sibila
    Lukostrelecký klub Žilina
    SVK
    2
    26
    2
    26
    2
    28
    6
    Ivan Kovács
    LO Malinovo
    SVK
    0
    19
    0
    25
    0
    26
    0
    Matej Ročiak
    Lukostrelecký klub Žilina
    SVK
    0
    20
    2
    26
    2
    26
    2
    26
    6
    Maroš Machán
    LO Malinovo
    SVK
    2
    25
    0
    20
    0
    25
    0
    25
    2
    Andrej Sibila
    Lukostrelecký klub Žilina
    SVK
    0
    24
    0
    24
    0
    24
    0
    Matej Ročiak
    Lukostrelecký klub Žilina
    SVK
    2
    27
    2
    26
    2
    26
    6
    Ivan Kovács
    LO Malinovo
    SVK
    1
    27
    2
    25
    3
    Maroš Machán
    LO Malinovo
    SVK
    1
    27
    0
    23
    2
    24
    2
    23
    5
    1 / 8
    1 / 4
    1 / 2
    FINAL
    Indoor - Barebow - Bowmen - Universal - 2x10m
    Jakub Michálek
    Lukostrelecký klub Žilina
    SVK
    No end results available
    0
    Róbert Bejtic
    ŠK Orlík Sliač
    SVK
    1
    25
    0
    22
    2
    23
    0
    19
    2
    24
    5
    (6)
    Matej Mala
    ŠK Orlík Sliač
    SVK
    1
    25
    2
    23
    0
    22
    2
    26
    0
    22
    6
    (9)
    Eliška Filipová
    Lukostrelecký klub Bratislava
    SVK
    No end results available
    0
    Dominik Kalečík
    1. SŠLK Petržalka - Bratislava
    SVK
    No end results available
    0
    Andrej Čižmár
    Fenix Archery
    SVK
    No end results available
    0
    Adrián Jahvodka
    LK Reflex Žilina
    SVK
    No end results available
    0
    Alžbeta Petráňová
    LK Reflex Žilina
    SVK
    2
    26
    2
    25
    2
    26
    6
    Richard Mintál
    Lukostrelecký klub Žilina
    SVK
    0
    12
    0
    8
    0
    12
    0
    Samo SLEZÁK
    1. SŠLK Petržalka - Bratislava
    SVK
    No end results available
    0
    Jakub Michálek
    Lukostrelecký klub Žilina
    SVK
    2
    28
    2
    27
    2
    27
    6
    Matej Mala
    ŠK Orlík Sliač
    SVK
    0
    16
    0
    26
    0
    19
    0
    Eliška Filipová
    Lukostrelecký klub Bratislava
    SVK
    0
    23
    1
    26
    0
    20
    0
    20
    1
    Dominik Kalečík
    1. SŠLK Petržalka - Bratislava
    SVK
    2
    24
    1
    26
    2
    24
    2
    24
    7
    Andrej Čižmár
    Fenix Archery
    SVK
    2
    28
    0
    26
    0
    24
    2
    26
    2
    28
    6
    Adrián Jahvodka
    LK Reflex Žilina
    SVK
    0
    22
    2
    27
    2
    27
    0
    25
    0
    15
    4
    Alžbeta Petráňová
    LK Reflex Žilina
    SVK
    1
    27
    2
    25
    0
    26
    0
    23
    0
    24
    3
    Samo SLEZÁK
    1. SŠLK Petržalka - Bratislava
    SVK
    1
    27
    0
    24
    2
    28
    2
    24
    2
    27
    7
    Jakub Michálek
    Lukostrelecký klub Žilina
    SVK
    2
    25
    1
    26
    2
    26
    2
    27
    7
    Dominik Kalečík
    1. SŠLK Petržalka - Bratislava
    SVK
    0
    20
    1
    26
    0
    24
    0
    24
    1
    Andrej Čižmár
    Fenix Archery
    SVK
    0
    23
    2
    27
    2
    26
    2
    27
    6
    Samo SLEZÁK
    1. SŠLK Petržalka - Bratislava
    SVK
    2
    28
    0
    24
    0
    25
    0
    26
    2
    Jakub Michálek
    Lukostrelecký klub Žilina
    SVK
    1
    28
    0
    24
    0
    26
    0
    24
    1
    Andrej Čižmár
    Fenix Archery
    SVK
    1
    28
    2
    27
    2
    27
    2
    26
    7
    Dominik Kalečík
    1. SŠLK Petržalka - Bratislava
    SVK
    2
    26
    0
    24
    0
    21
    2
    23
    0
    21
    4
    Samo SLEZÁK
    1. SŠLK Petržalka - Bratislava
    SVK
    0
    24
    2
    26
    2
    26
    0
    22
    2
    28
    6
    1 / 4
    1 / 2
    FINAL
    Indoor - Barebow - Yeoman - Universal - 2x10m
    Igor Drábik
    Lukostrelec BB
    SVK
    No end results available
    0
    Samuel Michálek
    Lukostrelecký klub Žilina
    SVK
    0
    14
    0
    18
    0
    16
    0
    Peter Šiagi
    ŠK Orlík Sliač
    SVK
    2
    23
    2
    27
    2
    25
    6
    Oliver Janko
    LO Malinovo
    SVK
    2
    23
    2
    22
    2
    28
    6
    Diana Kokavcová
    Lukostrelecký klub Žilina
    SVK
    0
    22
    0
    14
    0
    24
    0
    Daniel Pobiják
    LK Reflex Žilina
    SVK
    0
    15
    0
    16
    0
    12
    0
    Nicholas Brookes
    Fenix Archery
    SVK
    2
    27
    2
    27
    2
    27
    6
    Igor Drábik
    Lukostrelec BB
    SVK
    0
    16
    2
    25
    2
    28
    2
    28
    6
    Peter Šiagi
    ŠK Orlík Sliač
    SVK
    2
    20
    0
    22
    0
    26
    0
    25
    2
    Oliver Janko
    LO Malinovo
    SVK
    0
    22
    2
    27
    2
    26
    0
    22
    0
    24
    4
    Nicholas Brookes
    Fenix Archery
    SVK
    2
    30
    0
    24
    0
    24
    2
    27
    2
    25
    6
    Igor Drábik
    Lukostrelec BB
    SVK
    2
    27
    0
    26
    0
    23
    2
    26
    2
    29
    6
    Nicholas Brookes
    Fenix Archery
    SVK
    0
    26
    2
    27
    2
    28
    0
    25
    4
    Peter Šiagi
    ŠK Orlík Sliač
    SVK
    0
    17
    1
    27
    0
    24
    0
    25
    1
    Oliver Janko
    LO Malinovo
    SVK
    2
    26
    1
    27
    2
    26
    2
    27
    7