1 / 4
    1 / 2
    FINAL
    Indoor - Recurve - Masters - Male - 18m round
    21A
    Peter Kaňa-OL
    Lukostrelec BB
    SVK
    2
    29
    2
    26
    2
    25
    6
    21B
    Ľubomír Kapusta
    LK Reflex Žilina
    SVK
    0
    24
    0
    22
    0
    24
    0
    22A
    Alexander Kőrőssy
    TJ Slávia UVL Košice
    SVK
    2
    26
    2
    27
    0
    20
    0
    15
    4
    22B
    Matej Hospodár
    Individual member Slovak Archery Association
    SVK
    0
    24
    2
    26
    0
    16
    2
    25
    2
    26
    6
    23A
    Pavel Šípoš
    Lukostrelecký klub Bratislava
    SVK
    0
    15
    2
    21
    2
    24
    1
    27
    2
    29
    7
    23B
    Igor Mokriš
    Liptovský školský lukostrelecký klub
    SVK
    2
    27
    0
    16
    0
    19
    1
    27
    0
    16
    3
    24A
    Juraj Lauko
    Slávia Právnik
    SVK
    0
    21
    0
    17
    2
    23
    2
    29
    0
    17
    4
    24B
    Gustav Kendera
    LK Hubert Arrows
    SVK
    2
    24
    2
    27
    0
    19
    0
    25
    2
    27
    6
    21A
    Peter Kaňa-OL
    Lukostrelec BB
    SVK
    0
    25
    1
    24
    2
    28
    0
    25
    0
    26
    3
    21B
    Matej Hospodár
    Individual member Slovak Archery Association
    SVK
    2
    26
    1
    24
    0
    27
    2
    27
    2
    29
    7
    22A
    Pavel Šípoš
    Lukostrelecký klub Bratislava
    SVK
    0
    26
    2
    25
    1
    27
    0
    18
    0
    16
    3
    22B
    Gustav Kendera
    LK Hubert Arrows
    SVK
    2
    27
    0
    23
    1
    27
    2
    27
    2
    25
    7
    21A
    Matej Hospodár
    Individual member Slovak Archery Association
    SVK
    2
    25
    0
    19
    0
    26
    0
    26
    2
    21B
    Gustav Kendera
    LK Hubert Arrows
    SVK
    0
    23
    2
    24
    2
    28
    2
    27
    6
    22A
    Peter Kaňa-OL
    Lukostrelec BB
    SVK
    1
    26
    1
    25
    0
    16
    2
    27
    2
    28
    6
    22B
    Pavel Šípoš
    Lukostrelecký klub Bratislava
    SVK
    1
    26
    1
    25
    2
    25
    0
    23
    0
    26
    4
    1 / 16
    1 / 8
    1 / 4
    1 / 2
    FINAL
    Indoor - Recurve - Seniors - Male - 18m round
    5A
    Daniel Kravacek
    Blue Arrows Viničné
    SVK
    No end results available
    0
    6A
    Justin Albertovic
    Blue Arrows Viničné
    SVK
    1
    24
    0
    25
    1
    25
    0
    25
    2
    6B
    Peter Kendera
    LK Hubert Arrows
    GBR
    1
    24
    2
    26
    1
    25
    2
    26
    6
    7A
    Tomáš Cáder
    Lukostrelecký klub Suchá nad Parnou
    SVK
    2
    26
    2
    26
    2
    28
    6
    7B
    Stanislav Kocian
    Lusien Archery
    SVK
    0
    8A
    Lubos Kovacik
    Blue Arrows Viničné
    SVK
    0
    24
    0
    24
    0
    14
    0
    8B
    Andrej Putera
    Lukostrelecký klub Suchá nad Parnou
    SVK
    2
    26
    2
    30
    2
    28
    6
    9A
    Radim Zitrický
    Lukostrelecký klub Suchá nad Parnou
    SVK
    No end results available
    0
    10A
    Peter Vida R
    Lukostrelecký klub Bratislava
    SVK
    0
    22
    0
    22
    0
    15
    0
    10B
    Peter Majerčík
    TJ Slávia UVL Košice
    SVK
    2
    25
    2
    28
    2
    27
    6
    11A
    Denis Mačák
    MŠK Kežmarok
    SVK
    2
    26
    0
    25
    0
    17
    2
    24
    0
    26
    4
    11B
    Peter Nagy
    AC Jasov - Lukostrelecký oddiel
    SVK
    0
    25
    2
    29
    2
    24
    0
    16
    2
    27
    6
    12B
    Matúš Hanzlík
    Lukostrelecký klub Suchá nad Parnou
    SVK
    No end results available
    0
    13A
    Pavol Nagy
    AC Jasov - Lukostrelecký oddiel
    SVK
    No end results available
    0
    14A
    Slavomír Gazdík
    Lukostrelec BB
    SVK
    0
    24
    2
    28
    2
    26
    0
    28
    0
    26
    4
    14B
    Miroslav Herceg
    Fenix Archery
    SVK
    2
    29
    0
    26
    0
    25
    2
    29
    2
    29
    6
    15A
    Patrik Novotný
    MŠK Kežmarok
    SVK
    0
    15B
    Štefan Braššan
    AC Jasov - Lukostrelecký oddiel
    SVK
    2
    24
    2
    29
    2
    24
    6
    16B
    Andrej Kohler Rec
    Blue Arrows Viničné
    SVK
    No end results available
    0
    17A
    Michal Velčík
    Lukostrelecký a paintb. klub ELÁN
    SVK
    No end results available
    0
    18A
    Vlastimil Schindler
    LK Lukostreľba Svit
    SVK
    0
    18B
    Eduard Dutka
    Liptovský školský lukostrelecký klub
    SVK
    2
    27
    2
    29
    2
    27
    6
    19A
    Marek Guman
    AC Jasov - Lukostrelecký oddiel
    SVK
    2
    26
    0
    24
    2
    27
    0
    21
    0
    24
    4
    19B
    Miroslav Bendík
    Liptovský školský lukostrelecký klub
    SVK
    0
    23
    2
    27
    0
    23
    2
    25
    2
    26
    6
    20B
    Marek Dubašák
    Blue Arrows Viničné
    SVK
    No end results available
    0
    5A
    Daniel Kravacek
    Blue Arrows Viničné
    SVK
    2
    29
    2
    29
    2
    30
    6
    5B
    Peter Kendera
    LK Hubert Arrows
    GBR
    0
    27
    0
    28
    0
    23
    0
    6A
    Tomáš Cáder
    Lukostrelecký klub Suchá nad Parnou
    SVK
    0
    25
    2
    28
    1
    27
    1
    28
    2
    28
    6
    6B
    Andrej Putera
    Lukostrelecký klub Suchá nad Parnou
    SVK
    2
    26
    0
    26
    1
    27
    1
    28
    0
    19
    4
    7A
    Radim Zitrický
    Lukostrelecký klub Suchá nad Parnou
    SVK
    2
    29
    2
    29
    1
    29
    2
    29
    7
    7B
    Peter Majerčík
    TJ Slávia UVL Košice
    SVK
    0
    24
    0
    27
    1
    29
    0
    25
    1
    8A
    Peter Nagy
    AC Jasov - Lukostrelecký oddiel
    SVK
    2
    28
    1
    25
    0
    27
    2
    26
    0
    23
    5
    (9)
    8B
    Matúš Hanzlík
    Lukostrelecký klub Suchá nad Parnou
    SVK
    0
    27
    1
    25
    2
    29
    0
    25
    2
    27
    6
    (9)
    9A
    Pavol Nagy
    AC Jasov - Lukostrelecký oddiel
    SVK
    2
    27
    2
    29
    0
    26
    2
    27
    6
    9B
    Miroslav Herceg
    Fenix Archery
    SVK
    0
    26
    0
    26
    2
    27
    0
    24
    2
    10A
    Štefan Braššan
    AC Jasov - Lukostrelecký oddiel
    SVK
    0
    27
    2
    24
    0
    24
    0
    27
    2
    10B
    Andrej Kohler Rec
    Blue Arrows Viničné
    SVK
    2
    28
    0
    19
    2
    26
    2
    29
    6
    11A
    Michal Velčík
    Lukostrelecký a paintb. klub ELÁN
    SVK
    2
    27
    2
    25
    2
    30
    6
    11B
    Eduard Dutka
    Liptovský školský lukostrelecký klub
    SVK
    0
    22
    0
    23
    0
    24
    0
    12A
    Miroslav Bendík
    Liptovský školský lukostrelecký klub
    SVK
    2
    26
    0
    24
    0
    16
    0
    29
    2
    12B
    Marek Dubašák
    Blue Arrows Viničné
    SVK
    0
    24
    2
    28
    2
    27
    2
    30
    6
    5A
    Daniel Kravacek
    Blue Arrows Viničné
    SVK
    2
    28
    2
    30
    2
    29
    6
    5B
    Tomáš Cáder
    Lukostrelecký klub Suchá nad Parnou
    SVK
    0
    25
    0
    26
    0
    27
    0
    6A
    Radim Zitrický
    Lukostrelecký klub Suchá nad Parnou
    SVK
    0
    25
    0
    26
    1
    27
    2
    28
    2
    29
    5
    (9)
    6B
    Matúš Hanzlík
    Lukostrelecký klub Suchá nad Parnou
    SVK
    2
    28
    2
    29
    1
    27
    0
    27
    0
    27
    6
    (10)
    7A
    Pavol Nagy
    AC Jasov - Lukostrelecký oddiel
    SVK
    0
    26
    2
    29
    1
    29
    0
    27
    2
    27
    6
    (10)
    7B
    Andrej Kohler Rec
    Blue Arrows Viničné
    SVK
    2
    29
    0
    28
    1
    29
    2
    28
    0
    26
    5
    (9)
    8A
    Michal Velčík
    Lukostrelecký a paintb. klub ELÁN
    SVK
    0
    25
    0
    25
    0
    27
    0
    8B
    Marek Dubašák
    Blue Arrows Viničné
    SVK
    2
    29
    2
    26
    2
    28
    6
    5A
    Daniel Kravacek
    Blue Arrows Viničné
    SVK
    2
    29
    2
    28
    0
    25
    1
    28
    2
    28
    7
    5B
    Matúš Hanzlík
    Lukostrelecký klub Suchá nad Parnou
    SVK
    0
    26
    0
    26
    2
    26
    1
    28
    0
    27
    3
    6A
    Pavol Nagy
    AC Jasov - Lukostrelecký oddiel
    SVK
    1
    27
    0
    28
    2
    29
    0
    25
    2
    30
    6
    (10)
    6B
    Marek Dubašák
    Blue Arrows Viničné
    SVK
    1
    27
    2
    30
    0
    27
    2
    29
    0
    29
    5
    (9)
    5A
    Daniel Kravacek
    Blue Arrows Viničné
    SVK
    2
    28
    2
    28
    2
    30
    6
    5B
    Pavol Nagy
    AC Jasov - Lukostrelecký oddiel
    SVK
    0
    27
    0
    27
    0
    27
    0
    6A
    Matúš Hanzlík
    Lukostrelecký klub Suchá nad Parnou
    SVK
    0
    23
    2
    30
    0
    23
    0
    25
    2
    6B
    Marek Dubašák
    Blue Arrows Viničné
    SVK
    2
    28
    0
    26
    2
    26
    2
    26
    6
    1 / 2
    FINAL
    Indoor - Recurve - Juniors - Female - 18m round
    13A
    Simona Tomčíková
    Liptovský školský lukostrelecký klub
    SVK
    2
    24
    2
    24
    2
    13
    6
    13B
    Eliška Balážová
    Liptovský školský lukostrelecký klub
    SVK
    0
    13
    0
    7
    0
    14A
    Kristína Rajnicová
    Blue Arrows Viničné
    SVK
    0
    15
    2
    22
    2
    27
    2
    26
    6
    14B
    Klaudia Sonntagová
    AC Jasov - Lukostrelecký oddiel
    SVK
    2
    29
    0
    15
    0
    23
    0
    6
    2
    13A
    Simona Tomčíková
    Liptovský školský lukostrelecký klub
    SVK
    2
    21
    2
    22
    2
    26
    6
    13B
    Kristína Rajnicová
    Blue Arrows Viničné
    SVK
    0
    15
    0
    17
    0
    16
    0
    14A
    Eliška Balážová
    Liptovský školský lukostrelecký klub
    SVK
    2
    24
    0
    14
    0
    14
    0
    14
    2
    14B
    Klaudia Sonntagová
    AC Jasov - Lukostrelecký oddiel
    SVK
    0
    21
    2
    23
    2
    22
    2
    18
    6
    1 / 4
    1 / 2
    FINAL
    Indoor - Recurve - Cadets - Male - 18m round
    25A
    Ondrej Franců
    Lukostrelecký a paintb. klub ELÁN
    SVK
    2
    27
    2
    29
    2
    28
    6
    25B
    Filip Bukový-OL
    Lukostrelec BB
    SVK
    0
    13
    0
    26
    0
    14
    0
    26A
    Lukáš Martinko
    Spišský lukostrelecký klub
    SVK
    0
    24
    2
    26
    1
    24
    0
    23
    0
    26
    3
    26B
    Matej Smelko
    AC Jasov - Lukostrelecký oddiel
    SVK
    2
    27
    0
    24
    1
    24
    2
    27
    2
    27
    7
    27A
    Filip Mihálik
    Lukostrelecký klub Suchá nad Parnou
    SVK
    2
    27
    2
    26
    2
    23
    6
    27B
    Ján Jakub Hanuliak
    LK Reflex Žilina
    SVK
    0
    23
    0
    23
    0
    15
    0
    28A
    Martin Pém
    Blue Arrows Viničné
    SVK
    0
    23
    0
    23
    0
    20
    0
    28B
    David Ivan
    LK Lukostreľba Svit
    SVK
    2
    29
    2
    28
    2
    25
    6
    25A
    Ondrej Franců
    Lukostrelecký a paintb. klub ELÁN
    SVK
    0
    25
    2
    29
    2
    27
    2
    27
    6
    25B
    Matej Smelko
    AC Jasov - Lukostrelecký oddiel
    SVK
    2
    28
    0
    26
    0
    26
    0
    26
    2
    26A
    Filip Mihálik
    Lukostrelecký klub Suchá nad Parnou
    SVK
    2
    26
    2
    28
    0
    25
    2
    29
    6
    26B
    David Ivan
    LK Lukostreľba Svit
    SVK
    0
    25
    0
    27
    2
    26
    0
    23
    2
    25A
    Ondrej Franců
    Lukostrelecký a paintb. klub ELÁN
    SVK
    2
    28
    2
    30
    0
    27
    1
    28
    2
    27
    7
    25B
    Filip Mihálik
    Lukostrelecký klub Suchá nad Parnou
    SVK
    0
    25
    0
    26
    2
    29
    1
    28
    0
    26
    3
    26A
    Matej Smelko
    AC Jasov - Lukostrelecký oddiel
    SVK
    1
    24
    0
    22
    0
    27
    0
    27
    1
    26B
    David Ivan
    LK Lukostreľba Svit
    SVK
    1
    24
    2
    25
    2
    28
    2
    29
    7
    1 / 2
    FINAL
    Indoor - Recurve - Cadets - Female - 18m round
    15A
    Nikol Trnavská
    Blue Arrows Viničné
    SVK
    0
    24
    2
    27
    2
    15
    2
    28
    6
    15B
    Michaela Garabíková
    LK Veľké Zálužie
    SVK
    2
    25
    0
    19
    0
    17
    2
    16A
    Nikola Hervartovská
    Liptovský školský lukostrelecký klub
    SVK
    0
    23
    2
    22
    0
    23
    0
    14
    2
    16B
    Nina Kleinová
    MŠK Kežmarok
    SVK
    2
    27
    0
    14
    2
    24
    2
    24
    6
    15A
    Nikol Trnavská
    Blue Arrows Viničné
    SVK
    0
    23
    0
    18
    1
    26
    0
    13
    1
    15B
    Nina Kleinová
    MŠK Kežmarok
    SVK
    2
    26
    2
    24
    1
    26
    2
    26
    7
    16A
    Michaela Garabíková
    LK Veľké Zálužie
    SVK
    0
    16
    2
    19
    2
    19
    2
    23
    6
    16B
    Nikola Hervartovská
    Liptovský školský lukostrelecký klub
    SVK
    2
    24
    0
    6
    2
    23
    0
    14
    4
    1 / 8
    1 / 4
    1 / 2
    FINAL
    Indoor - Recurve - Cub - Male - 18m round
    9A
    Adrian Putera
    Lukostrelecký klub Suchá nad Parnou
    SVK
    No end results available
    0
    10A
    Andrej Hanusek
    Blue Arrows Viničné
    SVK
    2
    23
    0
    15
    0
    23
    0
    20
    2
    10B
    Filip Hugo Náhlik
    Fenix Archery
    SVK
    0
    19
    2
    19
    2
    27
    2
    21
    6
    11A
    Bruno Diča
    LK Lukostreľba Svit
    SVK
    2
    24
    2
    23
    0
    23
    0
    20
    2
    22
    6
    11B
    Hugo Belička
    Lukostrelec BB
    SVK
    0
    18
    0
    21
    2
    25
    2
    21
    0
    17
    4
    12A
    David Kováčik
    Blue Arrows Viničné
    SVK
    0
    18
    0
    22
    0
    13
    0
    12B
    Erik Herceg
    Fenix Archery
    SVK
    2
    24
    2
    25
    2
    21
    6
    13A
    Dušan Galanda
    Slávia Právnik
    SVK
    No end results available
    0
    14A
    Andrej Šimo
    Lukostrelec BB
    SVK
    0
    23
    0
    17
    0
    21
    0
    14B
    Max Neradny-OL
    Lukostrelec BB
    SVK
    2
    24
    2
    24
    2
    24
    6
    15A
    Filip Šimo
    MŠK Kežmarok
    SVK
    0
    21
    2
    23
    0
    23
    2
    19
    0
    23
    4
    15B
    Jakub Habaj
    LK Lukostreľba Svit
    SVK
    2
    23
    0
    16
    2
    28
    0
    14
    2
    26
    6
    16B
    Juraj Bublik
    MŠK Kežmarok
    SVK
    No end results available
    0
    5A
    Adrian Putera
    Lukostrelecký klub Suchá nad Parnou
    SVK
    0
    24
    2
    26
    2
    24
    2
    28
    6
    5B
    Filip Hugo Náhlik
    Fenix Archery
    SVK
    2
    26
    0
    24
    0
    16
    0
    24
    2
    6A
    Bruno Diča
    LK Lukostreľba Svit
    SVK
    0
    14
    2
    26
    1
    24
    0
    25
    2
    27
    6
    (8)
    6B
    Erik Herceg
    Fenix Archery
    SVK
    2
    24
    0
    24
    1
    24
    2
    28
    0
    25
    5
    7A
    Dušan Galanda
    Slávia Právnik
    SVK
    0
    19
    0
    22
    0
    19
    0
    7B
    Max Neradny-OL
    Lukostrelec BB
    SVK
    2
    24
    2
    23
    2
    24
    6
    8A
    Jakub Habaj
    LK Lukostreľba Svit
    SVK
    0
    14
    0
    17
    0
    12
    0
    8B
    Juraj Bublik
    MŠK Kežmarok
    SVK
    2
    24
    2
    25
    2
    28
    6
    5A
    Adrian Putera
    Lukostrelecký klub Suchá nad Parnou
    SVK
    2
    23
    1
    26
    2
    28
    1
    27
    6
    5B
    Bruno Diča
    LK Lukostreľba Svit
    SVK
    0
    19
    1
    26
    0
    16
    1
    27
    2
    6A
    Max Neradny-OL
    Lukostrelec BB
    SVK
    1
    23
    2
    23
    0
    23
    0
    14
    2
    25
    5
    6B
    Juraj Bublik
    MŠK Kežmarok
    SVK
    1
    23
    0
    21
    2
    27
    2
    26
    0
    18
    5
    5A
    Adrian Putera
    Lukostrelecký klub Suchá nad Parnou
    SVK
    2
    26
    2
    29
    2
    24
    6
    5B
    Juraj Bublik
    MŠK Kežmarok
    SVK
    0
    24
    0
    25
    0
    19
    0
    6A
    Bruno Diča
    LK Lukostreľba Svit
    SVK
    2
    23
    2
    21
    2
    21
    6
    6B
    Max Neradny-OL
    Lukostrelec BB
    SVK
    0
    18
    0
    18
    0
    19
    0
    1 / 2
    FINAL
    Indoor - Recurve - Cub - Female - 18m round
    17A
    Barbora Kubišová-OL
    Lukostrelec BB
    SVK
    2
    26
    2
    27
    2
    28
    6
    17B
    Veronika Bajtekova
    Lukostrelecký klub Bratislava
    SVK
    0
    14
    0
    20
    0
    15
    0
    18A
    Simona Polacekova
    LK Lukostreľba Svit
    SVK
    1
    21
    2
    24
    2
    21
    1
    21
    6
    18B
    Lucia Base
    Lukostrelecký klub Bratislava
    SVK
    1
    21
    0
    22
    0
    15
    1
    21
    2
    17A
    Barbora Kubišová-OL
    Lukostrelec BB
    SVK
    2
    25
    2
    25
    2
    26
    6
    17B
    Simona Polacekova
    LK Lukostreľba Svit
    SVK
    0
    19
    0
    23
    0
    20
    0
    18A
    Veronika Bajtekova
    Lukostrelecký klub Bratislava
    SVK
    0
    16
    0
    13
    2
    18
    2
    17
    0
    7
    4
    18B
    Lucia Base
    Lukostrelecký klub Bratislava
    SVK
    2
    17
    2
    24
    0
    16
    0
    15
    2
    23
    6
    1 / 8
    1 / 4
    1 / 2
    FINAL
    Indoor - Recurve - Bowman - Universal - 18m round
    9A
    Elenka Bendíková
    Liptovský školský lukostrelecký klub
    SVK
    No end results available
    0
    10A
    Matúš Peťko
    Lukostrelec BB
    SVK
    2
    23
    0
    16
    0
    5
    0
    12
    2
    10B
    Benjamín Badovský
    MŠK Kežmarok
    SVK
    0
    19
    2
    24
    2
    13
    2
    18
    6
    11A
    Jakub Novotný
    MŠK Kežmarok
    SVK
    0
    18
    2
    23
    2
    23
    2
    23
    6
    11B
    Radovan Polak
    MŠK Kežmarok
    SVK
    2
    24
    0
    16
    0
    21
    0
    21
    2
    12A
    David Rostáš
    Lukostrelecký klub Bratislava
    SVK
    0
    17
    0
    9
    0
    16
    0
    12B
    Daniela Kusá
    Liptovský školský lukostrelecký klub
    SVK
    2
    23
    2
    28
    2
    26
    6
    13A
    Baláž Marek
    Liptovský školský lukostrelecký klub
    SVK
    2
    23
    2
    27
    2
    27
    6
    13B
    Matúš Zboinský
    MŠK Kežmarok
    SVK
    0
    5
    0
    25
    0
    16
    0
    14A
    Bianca Pirselova
    Blue Arrows Viničné
    SVK
    0
    15
    0
    23
    2
    28
    0
    23
    2
    14B
    Sebastián Šilon
    MŠK Kežmarok
    SVK
    2
    19
    2
    24
    0
    23
    2
    30
    6
    15A
    Daniela Buková
    Lukostrelec BB
    SVK
    0
    15
    2
    25
    0
    23
    0
    17
    2
    15B
    Natália Droppová
    Liptovský školský lukostrelecký klub
    SVK
    2
    25
    0
    24
    2
    28
    2
    23
    6
    16B
    Filip Janík
    MŠK Kežmarok
    SVK
    No end results available
    0
    9A
    Elenka Bendíková
    Liptovský školský lukostrelecký klub
    SVK
    2
    27
    2
    26
    2
    28
    6
    9B
    Benjamín Badovský
    MŠK Kežmarok
    SVK
    0
    23
    0
    21
    0
    21
    0
    10A
    Jakub Novotný
    MŠK Kežmarok
    SVK
    0
    13
    0
    9
    0
    10B
    Daniela Kusá
    Liptovský školský lukostrelecký klub
    SVK
    2
    27
    2
    24
    2
    26
    6
    11A
    Baláž Marek
    Liptovský školský lukostrelecký klub
    SVK
    1
    25
    2
    28
    2
    27
    2
    26
    7
    11B
    Sebastián Šilon
    MŠK Kežmarok
    SVK
    1
    25
    0
    25
    0
    23
    0
    25
    1
    12A
    Natália Droppová
    Liptovský školský lukostrelecký klub
    SVK
    0
    22
    2
    25
    0
    21
    0
    23
    0
    13
    2
    12B
    Filip Janík
    MŠK Kežmarok
    SVK
    2
    23
    0
    22
    2
    27
    2
    24
    2
    24
    8
    9A
    Elenka Bendíková
    Liptovský školský lukostrelecký klub
    SVK
    2
    28
    2
    28
    2
    26
    6
    9B
    Daniela Kusá
    Liptovský školský lukostrelecký klub
    SVK
    0
    26
    0
    24
    0
    24
    0
    10A
    Baláž Marek
    Liptovský školský lukostrelecký klub
    SVK
    2
    25
    2
    27
    2
    27
    6
    10B
    Filip Janík
    MŠK Kežmarok
    SVK
    0
    23
    0
    24
    0
    23
    0
    9A
    Elenka Bendíková
    Liptovský školský lukostrelecký klub
    SVK
    0
    27
    0
    25
    1
    27
    1
    27
    2
    9B
    Baláž Marek
    Liptovský školský lukostrelecký klub
    SVK
    2
    29
    2
    26
    1
    27
    1
    27
    6
    10A
    Daniela Kusá
    Liptovský školský lukostrelecký klub
    SVK
    2
    28
    2
    28
    0
    26
    0
    24
    0
    26
    4
    10B
    Filip Janík
    MŠK Kežmarok
    SVK
    0
    27
    0
    26
    2
    28
    2
    27
    2
    27
    6
    1 / 4
    1 / 2
    FINAL
    Indoor - Recurve - Yeoman - Universal - 2x10m
    29A
    Ondrej Kováč
    Blue Arrows Viničné
    SVK
    2
    27
    2
    29
    2
    28
    6
    29B
    Veronika Hanuliaková
    LK Reflex Žilina
    SVK
    0
    26
    0
    22
    0
    20
    0
    30A
    Adam Kováčik
    Blue Arrows Viničné
    SVK
    0
    26
    2
    28
    2
    26
    2
    28
    6
    30B
    Matúš Starigazda
    MŠK Kežmarok
    SVK
    2
    27
    0
    27
    0
    24
    0
    26
    2
    31A
    Denis Ivan
    LK Lukostreľba Svit
    SVK
    2
    25
    1
    24
    2
    22
    2
    28
    7
    31B
    Filip Pagáčik
    LK Reflex Žilina
    SVK
    0
    22
    1
    24
    0
    20
    0
    22
    1
    32A
    Peter Pagáčik
    LK Reflex Žilina
    SVK
    2
    23
    0
    18
    0
    21
    0
    21
    2
    32B
    Matúš Sepeši
    Lukostrelecký klub Suchá nad Parnou
    SVK
    0
    21
    2
    28
    2
    24
    2
    24
    6
    29A
    Ondrej Kováč
    Blue Arrows Viničné
    SVK
    2
    28
    2
    28
    2
    28
    6
    29B
    Adam Kováčik
    Blue Arrows Viničné
    SVK
    0
    24
    0
    24
    0
    27
    0
    30A
    Denis Ivan
    LK Lukostreľba Svit
    SVK
    1
    27
    2
    28
    2
    28
    2
    26
    7
    30B
    Matúš Sepeši
    Lukostrelecký klub Suchá nad Parnou
    SVK
    1
    27
    0
    26
    0
    26
    0
    24
    1
    29A
    Ondrej Kováč
    Blue Arrows Viničné
    SVK
    0
    22
    2
    29
    1
    27
    2
    27
    1
    27
    6
    29B
    Denis Ivan
    LK Lukostreľba Svit
    SVK
    2
    26
    0
    28
    1
    27
    0
    26
    1
    27
    4
    30A
    Adam Kováčik
    Blue Arrows Viničné
    SVK
    2
    26
    2
    28
    0
    26
    0
    25
    2
    26
    6
    30B
    Matúš Sepeši
    Lukostrelecký klub Suchá nad Parnou
    SVK
    0
    23
    0
    25
    2
    27
    2
    26
    0
    25
    4
    1 / 4
    1 / 2
    FINAL
    Indoor - Compound - Masters - Male - 18m round
    1A
    Matúš Durný
    Blue Arrows Viničné
    SVK
    No end results available
    0
    2A
    Ladislav Korsch
    MŠK Kežmarok
    SVK
    25
    25
    27
    28
    28
    133
    2B
    František Velčic
    LK Veľké Zálužie
    SVK
    28
    26
    28
    26
    17
    125
    3A
    Martin Dorič
    MŠK Kežmarok
    SVK
    27
    29
    29
    26
    28
    139
    3B
    Imrich Lyocsa
    Individual member Slovak Archery Association
    SVK
    29
    28
    29
    27
    27
    140
    4A
    Bohuslav Debnár
    Slávia Právnik
    SVK
    27
    28
    28
    27
    27
    137
    4B
    Bohumil Balážik
    Liptovský školský lukostrelecký klub
    SVK
    26
    29
    28
    27
    28
    138
    1A
    Matúš Durný
    Blue Arrows Viničné
    SVK
    28
    27
    29
    27
    29
    140
    1B
    Ladislav Korsch
    MŠK Kežmarok
    SVK
    27
    26
    16
    26
    30
    125
    2A
    Imrich Lyocsa
    Individual member Slovak Archery Association
    SVK
    25
    27
    27
    25
    28
    132
    2B
    Bohumil Balážik
    Liptovský školský lukostrelecký klub
    SVK
    26
    28
    29
    26
    27
    136
    1A
    Matúš Durný
    Blue Arrows Viničné
    SVK
    29
    29
    29
    27
    29
    143
    1B
    Bohumil Balážik
    Liptovský školský lukostrelecký klub
    SVK
    27
    29
    27
    27
    26
    136
    2A
    Ladislav Korsch
    MŠK Kežmarok
    SVK
    25
    27
    28
    26
    26
    132
    2B
    Imrich Lyocsa
    Individual member Slovak Archery Association
    SVK
    24
    28
    28
    27
    27
    134
    1 / 8
    1 / 4
    1 / 2
    FINAL
    Indoor - Compound - Seniors - Male - 18m round
    1A
    Matúš Durný, jun.
    Blue Arrows Viničné
    SVK
    28
    28
    28
    28
    29
    141
    1B
    Peter Pongracz
    Lukostrelecký klub Bratislava
    SVK
    25
    28
    28
    29
    26
    136
    2A
    Vladimír Bužek
    Blue Arrows Viničné
    SVK
    29
    28
    28
    28
    29
    142
    2B
    Vladimir Hurban
    Lukostrelecký klub Bratislava
    SVK
    28
    27
    29
    28
    27
    139
    3A
    Július Krajčí
    Slávia Právnik
    SVK
    27
    28
    29
    29
    27
    140
    3B
    Peter Vida
    Lukostrelecký klub Bratislava
    SVK
    27
    27
    17
    0
    0
    71
    4A
    Tomáš Michlík
    Spišský lukostrelecký klub
    SVK
    27
    27
    29
    27
    28
    138
    4B
    Miroslav Bojcun
    Slávia Právnik
    SVK
    28
    28
    28
    28
    30
    142
    5A
    Martin Kobza
    MŠK Kežmarok
    SVK
    28
    27
    30
    30
    29
    144
    5B
    Peter Miček
    1. SŠLK Petržalka - Bratislava
    SVK
    27
    28
    27
    27
    27
    136
    6A
    Peter Kinik
    MŠK Kežmarok
    SVK
    28
    27
    27
    28
    28
    138
    6B
    Viktor Zeman
    Blue Arrows Viničné
    SVK
    29
    28
    29
    30
    30
    146
    7A
    Marián Marečák
    MŠK Kežmarok
    SVK
    28
    27
    27
    29
    28
    139
    7B
    Vladimír Hervartovský
    Liptovský školský lukostrelecký klub
    SVK
    28
    29
    28
    28
    28
    141
    8A
    Milan Gallik
    MŠK Kežmarok
    SVK
    27
    30
    28
    28
    27
    140
    8B
    Marcel Pavlík
    MŠK Kežmarok
    SVK
    29
    29
    28
    30
    30
    146
    1A
    Matúš Durný, jun.
    Blue Arrows Viničné
    SVK
    30
    30
    30
    28
    29
    147
    1B
    Vladimír Bužek
    Blue Arrows Viničné
    SVK
    27
    30
    29
    28
    28
    142
    2A
    Július Krajčí
    Slávia Právnik
    SVK
    28
    29
    27
    29
    29
    142
    (9)
    2B
    Miroslav Bojcun
    Slávia Právnik
    SVK
    27
    28
    28
    29
    30
    142
    (10)
    3A
    Martin Kobza
    MŠK Kežmarok
    SVK
    27
    28
    28
    28
    29
    140
    3B
    Viktor Zeman
    Blue Arrows Viničné
    SVK
    30
    28
    29
    29
    28
    144
    4A
    Vladimír Hervartovský
    Liptovský školský lukostrelecký klub
    SVK
    28
    29
    29
    28
    29
    143
    4B
    Marcel Pavlík
    MŠK Kežmarok
    SVK
    28
    27
    28
    30
    30
    143
    1A
    Matúš Durný, jun.
    Blue Arrows Viničné
    SVK
    29
    28
    30
    28
    29
    144
    1B
    Miroslav Bojcun
    Slávia Právnik
    SVK
    28
    29
    28
    29
    29
    143
    2A
    Viktor Zeman
    Blue Arrows Viničné
    SVK
    27
    28
    29
    27
    29
    140
    2B
    Vladimír Hervartovský
    Liptovský školský lukostrelecký klub
    SVK
    28
    29
    28
    27
    30
    142
    1A
    Matúš Durný, jun.
    Blue Arrows Viničné
    SVK
    28
    29
    28
    29
    26
    140
    1B
    Vladimír Hervartovský
    Liptovský školský lukostrelecký klub
    SVK
    28
    30
    28
    27
    28
    141
    2A
    Miroslav Bojcun
    Slávia Právnik
    SVK
    28
    29
    27
    29
    27
    140
    2B
    Viktor Zeman
    Blue Arrows Viničné
    SVK
    27
    29
    28
    30
    28
    142
    1 / 2
    FINAL
    Indoor - Traditional longbow - Seniors - Male - 18m round
    29A
    Vratislav Zavadil
    Lukostrelec BB
    SVK
    2
    25
    2
    27
    2
    28
    6
    29B
    Marian Mati
    Individual member Slovak Archery Association
    SVK
    0
    20
    0
    17
    0
    17
    0
    30A
    Bohumil Paľo
    LK Varín
    SVK
    2
    29
    2
    24
    2
    23
    6
    30B
    Dezider Szabó
    Individual member Slovak Archery Association
    SVK
    0
    26
    0
    21
    0
    18
    0
    29A
    Vratislav Zavadil
    Lukostrelec BB
    SVK
    2
    23
    0
    24
    2
    22
    0
    16
    1
    22
    5
    (9)
    29B
    Bohumil Paľo
    LK Varín
    SVK
    0
    17
    2
    25
    0
    16
    2
    17
    1
    22
    6
    (10)
    30A
    Marian Mati
    Individual member Slovak Archery Association
    SVK
    1
    22
    0
    11
    0
    13
    0
    20
    1
    30B
    Dezider Szabó
    Individual member Slovak Archery Association
    SVK
    1
    22
    2
    27
    2
    21
    2
    23
    7
    1 / 4
    1 / 2
    FINAL
    Indoor - Barebow - Masters - Male - 18m round
    25A
    Pavel Braso
    Lukostrelecký klub Žilina
    SVK
    0
    22
    2
    24
    2
    19
    2
    22
    6
    25B
    Július Radič
    1. SŠLK Petržalka - Bratislava
    SVK
    2
    24
    0
    16
    0
    15
    0
    19
    2
    26A
    Jozef Pavlik
    MŠK Kežmarok
    SVK
    2
    23
    1
    22
    0
    22
    1
    20
    0
    23
    4
    26B
    Gustáv Kendera HL
    LK Hubert Arrows
    SVK
    0
    20
    1
    22
    2
    25
    1
    20
    2
    29
    6
    27A
    Stanislav Gažík
    Blue Arrows Viničné
    SVK
    2
    21
    2
    23
    0
    19
    2
    22
    6
    27B
    Tibor Ciller
    Lukostrelecký klub Žilina
    SVK
    0
    16
    0
    19
    2
    24
    0
    20
    2
    28A
    Jozef Doležal
    LO Malinovo
    SVK
    2
    18
    0
    18
    0
    14
    0
    13
    2
    28B
    Peter Simko HL
    Slávia Právnik
    SVK
    0
    17
    2
    26
    2
    21
    2
    18
    6
    25A
    Pavel Braso
    Lukostrelecký klub Žilina
    SVK
    2
    22
    0
    22
    0
    19
    2
    19
    1
    23
    6
    (8)
    25B
    Gustáv Kendera HL
    LK Hubert Arrows
    SVK
    0
    18
    2
    23
    2
    23
    0
    17
    1
    23
    5
    26A
    Stanislav Gažík
    Blue Arrows Viničné
    SVK
    2
    19
    2
    20
    0
    18
    2
    22
    6
    26B
    Peter Simko HL
    Slávia Právnik
    SVK
    0
    12
    0
    15
    2
    22
    0
    21
    2
    25A
    Pavel Braso
    Lukostrelecký klub Žilina
    SVK
    2
    26
    0
    16
    2
    21
    0
    25
    0
    25
    4
    25B
    Stanislav Gažík
    Blue Arrows Viničné
    SVK
    0
    22
    2
    20
    0
    18
    2
    26
    2
    26
    6
    26A
    Gustáv Kendera HL
    LK Hubert Arrows
    SVK
    2
    24
    0
    17
    0
    18
    2
    25
    4
    26B
    Peter Simko HL
    Slávia Právnik
    SVK
    0
    14
    2
    24
    2
    23
    0
    19
    4
    1 / 8
    1 / 4
    1 / 2
    FINAL
    Indoor - Barebow - Seniors - Male - 18m round
    9A
    Ján Knižka-BB
    Lukostrelec BB
    SVK
    2
    29
    2
    26
    0
    23
    2
    25
    6
    9B
    Samuel Kačmár
    1. SŠLK Petržalka - Bratislava
    SVK
    0
    21
    0
    18
    2
    28
    0
    19
    2
    10A
    Marián Bosý
    LK Hubert Arrows
    SVK
    0
    19
    0
    20
    1
    23
    2
    26
    0
    24
    3
    10B
    Igor Kliment
    Lukostrelec BB
    SVK
    2
    25
    2
    24
    1
    23
    0
    19
    2
    26
    7
    11A
    Ivan Kollárik
    LK Perún
    SVK
    0
    23
    2
    20
    2
    26
    2
    22
    6
    11B
    Marek Štefaňák
    LK Lukostreľba Svit
    SVK
    2
    24
    0
    16
    0
    18
    0
    20
    2
    12A
    Cyril Fučík
    Individual member Slovak Archery Association
    SVK
    2
    26
    2
    24
    2
    24
    6
    12B
    František Kundracik
    Lukostrelecký klub Bratislava
    SVK
    0
    22
    0
    21
    0
    22
    0
    13A
    Ľubomír Styk
    Lukostrelec BB
    SVK
    0
    17
    2
    22
    0
    22
    1
    20
    2
    21
    6
    (10)
    13B
    Peter Kubík
    MŠK Kežmarok
    SVK
    2
    24
    0
    20
    2
    23
    1
    20
    0
    20
    5
    (6)
    14A
    Branislav Bužek
    Lukostrelecký klub Žilina
    SVK
    2
    20
    0
    18
    2
    21
    0
    17
    2
    24
    6
    14B
    František Plavý
    Lukostrelecký klub Žilina
    SVK
    0
    17
    2
    21
    0
    19
    2
    20
    0
    22
    4
    15A
    Jan Hanuliak
    LK Reflex Žilina
    SVK
    1
    25
    0
    20
    0
    22
    0
    22
    1
    15B
    Miroslav Pobiják
    LK Reflex Žilina
    SVK
    1
    25
    2
    21
    2
    24
    2
    23
    7
    16A
    Juraj Koči
    Individual member Slovak Archery Association
    SVK
    0
    24
    2
    27
    0
    26
    0
    20
    2
    16B
    Peter Kendera
    LK Hubert Arrows
    SVK
    2
    26
    0
    21
    2
    28
    2
    26
    6
    9A
    Ján Knižka-BB
    Lukostrelec BB
    SVK
    2
    26
    2
    29
    2
    25
    6
    9B
    Igor Kliment
    Lukostrelec BB
    SVK
    0
    15
    0
    22
    0
    21
    0
    10A
    Ivan Kollárik
    LK Perún
    SVK
    1
    23
    2
    29
    2
    23
    0
    18
    2
    27
    7
    10B
    Cyril Fučík
    Individual member Slovak Archery Association
    SVK
    1
    23
    0
    23
    0
    19
    2
    25
    0
    24
    3
    11A
    Ľubomír Styk
    Lukostrelec BB
    SVK
    2
    24
    1
    22
    2
    25
    0
    21
    0
    20
    6
    (9)
    11B
    Branislav Bužek
    Lukostrelecký klub Žilina
    SVK
    0
    18
    1
    22
    0
    19
    2
    22
    2
    22
    5
    (3)
    12A
    Miroslav Pobiják
    LK Reflex Žilina
    SVK
    0
    22
    0
    24
    0
    20
    0
    12B
    Peter Kendera
    LK Hubert Arrows
    SVK
    2
    27
    2
    26
    2
    24
    6
    9A
    Ján Knižka-BB
    Lukostrelec BB
    SVK
    0
    26
    2
    25
    2
    24
    1
    27
    0
    27
    6
    (10)
    9B
    Ivan Kollárik
    LK Perún
    SVK
    2
    27
    0
    20
    0
    22
    1
    27
    2
    28
    5
    10A
    Ľubomír Styk
    Lukostrelec BB
    SVK
    2
    27
    2
    25
    0
    22
    0
    21
    2
    24
    6
    10B
    Peter Kendera
    LK Hubert Arrows
    SVK
    0
    23
    0
    21
    2
    24
    2
    28
    0
    17
    4
    9A
    Ján Knižka-BB
    Lukostrelec BB
    SVK
    0
    20
    2
    29
    2
    26
    2
    24
    6
    9B
    Ľubomír Styk
    Lukostrelec BB
    SVK
    2
    23
    0
    24
    0
    24
    0
    19
    2
    10A
    Ivan Kollárik
    LK Perún
    SVK
    0
    22
    0
    20
    0
    24
    0
    10B
    Peter Kendera
    LK Hubert Arrows
    SVK
    2
    24
    2
    23
    2
    27
    6
    1 / 8
    1 / 4
    1 / 2
    FINAL
    Indoor - Barebow - Seniors - Female - 18m round
    17A
    Miriam Ševčíková
    Lukostrelec BB
    SVK
    No end results available
    0
    18A
    Zuzana Michálková
    Lukostrelecký klub Žilina
    SVK
    2
    24
    0
    23
    2
    26
    0
    19
    2
    22
    6
    18B
    Martina Žiláková
    Lukostrelec BB
    SVK
    0
    18
    2
    24
    0
    18
    2
    20
    0
    19
    4
    19A
    Iveta Kundraciková
    Lukostrelecký klub Bratislava
    SVK
    2
    23
    2
    21
    2
    16
    6
    19B
    Alena Mačáková
    MŠK Kežmarok
    SVK
    0
    14
    0
    19
    0
    13
    0
    20A
    Anna Sedláková
    1. SŠLK Petržalka - Bratislava
    SVK
    0
    13
    0
    20
    0
    14
    0
    20B
    Patricia GasparcovaBB
    LK Perún
    SVK
    2
    21
    2
    23
    2
    22
    6
    21A
    Kristína Rostas
    Lukostrelecký klub Bratislava
    SVK
    No end results available
    0
    22A
    Iveta Brasová
    Lukostrelecký klub Žilina
    SVK
    2
    20
    0
    9
    0
    15
    0
    15
    2
    22B
    Daniela Kubišová
    Klub športovej lukostreľby Robin Zvolen
    SVK
    0
    9
    2
    18
    2
    24
    2
    26
    6
    23A
    Diana Hamáry Gurová
    ŠK Orlík Sliač
    SVK
    0
    14
    0
    16
    0
    18
    0
    23B
    Jana Buková
    Lukostrelec BB
    SVK
    2
    28
    2
    19
    2
    26
    6
    24B
    Zinayida Mizdošová
    MŠK Kežmarok
    SVK
    No end results available
    0
    17A
    Miriam Ševčíková
    Lukostrelec BB
    SVK
    1
    21
    2
    20
    0
    17
    0
    18
    1
    16
    4
    17B
    Zuzana Michálková
    Lukostrelecký klub Žilina
    SVK
    1
    21
    0
    18
    2
    19
    2
    20
    1
    16
    6
    18A
    Iveta Kundraciková
    Lukostrelecký klub Bratislava
    SVK
    0
    19
    0
    20
    0
    21
    0
    18B
    Patricia GasparcovaBB
    LK Perún
    SVK
    2
    27
    2
    25
    2
    24
    6
    19A
    Kristína Rostas
    Lukostrelecký klub Bratislava
    SVK
    2
    23
    0
    16
    2
    26
    0
    22
    0
    23
    4
    19B
    Daniela Kubišová
    Klub športovej lukostreľby Robin Zvolen
    SVK
    0
    18
    2
    20
    0
    23
    2
    23
    2
    25
    6
    20A
    Jana Buková
    Lukostrelec BB
    SVK
    1
    19
    0
    23
    0
    12
    0
    21
    1
    20B
    Zinayida Mizdošová
    MŠK Kežmarok
    SVK
    1
    19
    2
    26
    2
    25
    2
    23
    7
    17A
    Zuzana Michálková
    Lukostrelecký klub Žilina
    SVK
    0
    14
    2
    18
    0
    18
    0
    17
    2
    17B
    Patricia GasparcovaBB
    LK Perún
    SVK
    2
    25
    0
    17
    2
    26
    2
    20
    6
    18A
    Daniela Kubišová
    Klub športovej lukostreľby Robin Zvolen
    SVK
    0
    20
    0
    20
    2
    24
    0
    21
    2
    18B
    Zinayida Mizdošová
    MŠK Kežmarok
    SVK
    2
    22
    2
    21
    0
    23
    2
    28
    6
    17A
    Patricia GasparcovaBB
    LK Perún
    SVK
    2
    24
    0
    18
    0
    15
    2
    26
    2
    25
    6
    17B
    Zinayida Mizdošová
    MŠK Kežmarok
    SVK
    0
    15
    2
    26
    2
    20
    0
    17
    0
    23
    4
    18A
    Zuzana Michálková
    Lukostrelecký klub Žilina
    SVK
    0
    12
    0
    13
    1
    20
    2
    21
    0
    20
    3
    18B
    Daniela Kubišová
    Klub športovej lukostreľby Robin Zvolen
    SVK
    2
    15
    2
    20
    1
    20
    0
    19
    2
    21
    7
    1 / 4
    1 / 2
    FINAL
    Indoor - Barebow - Cadets - Male - 18m round
    29A
    Ján Repka
    ŠK Orlík Sliač
    SVK
    2
    24
    2
    24
    2
    26
    6
    29B
    Lukáš Václav
    LO Malinovo
    SVK
    0
    20
    0
    23
    0
    21
    0
    30A
    Matej Berešík
    Individual member Slovak Archery Association
    SVK
    0
    15
    0
    25
    0
    15
    0
    30B
    Maximilian Gontkovič
    MŠK Kežmarok
    SVK
    2
    22
    2
    26
    2
    27
    6
    31A
    Matej Kaštan
    Lukostrelec BB
    SVK
    2
    26
    2
    27
    0
    23
    0
    25
    2
    25
    6
    31B
    Viktória Čižmárová
    Fenix Archery
    SVK
    0
    24
    0
    24
    2
    27
    2
    27
    0
    18
    4
    32A
    Karol Rybanský
    LK Lukostreľba Svit
    SVK
    0
    19
    0
    23
    0
    23
    0
    32B
    Matúš Kuzmický
    Fenix Archery
    SVK
    2
    26
    2
    24
    2
    26
    6
    29A
    Ján Repka
    ŠK Orlík Sliač
    SVK
    2
    29
    2
    26
    2
    26
    6
    29B
    Maximilian Gontkovič
    MŠK Kežmarok
    SVK
    0
    24
    0
    25
    0
    23
    0
    30A
    Matej Kaštan
    Lukostrelec BB
    SVK
    2
    26
    1
    25
    0
    25
    1
    26
    0
    23
    4
    30B
    Matúš Kuzmický
    Fenix Archery
    SVK
    0
    25
    1
    25
    2
    26
    1
    26
    2
    28
    6
    29A
    Ján Repka
    ŠK Orlík Sliač
    SVK
    2
    29
    0
    25
    0
    26
    0
    26
    2
    29B
    Matúš Kuzmický
    Fenix Archery
    SVK
    0
    26
    2
    28
    2
    29
    2
    28
    6
    30A
    Maximilian Gontkovič
    MŠK Kežmarok
    SVK
    2
    28
    0
    26
    2
    24
    2
    28
    6
    30B
    Matej Kaštan
    Lukostrelec BB
    SVK
    0
    24
    2
    27
    0
    23
    0
    17
    2
    1 / 16
    1 / 8
    1 / 4
    1 / 2
    FINAL
    Indoor - Barebow - Cub - Universal - 2x10m
    1A
    Marek Gřešek
    Lukostrelecký klub Žilina
    SVK
    No end results available
    0
    2A
    Juraj Filo
    Lukostrelecký klub Bratislava
    SVK
    2
    24
    2
    17
    0
    19
    0
    18
    0
    17
    4
    2B
    Petra Hudecová
    LK Lukostreľba Svit
    SVK
    0
    16
    0
    14
    2
    22
    2
    20
    2
    22
    6
    3A
    Maroš Machán
    LO Malinovo
    SVK
    2
    24
    2
    28
    1
    17
    2
    22
    7
    3B
    Kristína Drdáková
    LK Reflex Žilina
    SVK
    0
    13
    0
    20
    1
    17
    0
    11
    1
    4A
    Peter Pastorek
    LK Reflex Žilina
    SVK
    0
    15
    0
    16
    0
    20
    0
    4B
    Tomáš Štefaňák
    LK Lukostreľba Svit
    SVK
    2
    26
    2
    23
    2
    25
    6
    5A
    Andrej Sibila
    Lukostrelecký klub Žilina
    SVK
    2
    28
    2
    25
    2
    22
    6
    5B
    Tomáš Valcharčiak
    Lukostrelecký klub Žilina
    SVK
    0
    21
    0
    20
    0
    7
    0
    6A
    Klára Drdáková
    Lusien Archery
    SVK
    2
    21
    1
    18
    2
    18
    0
    20
    0
    14
    5
    (3)
    6B
    Šimon Bystrický
    1. SŠLK Petržalka - Bratislava
    SVK
    0
    17
    1
    18
    0
    15
    2
    26
    2
    23
    6
    (10)
    7A
    Vlasta Hudecová
    LK Lukostreľba Svit
    SVK
    0
    16
    2
    23
    2
    20
    2
    19
    6
    7B
    Oliver Orolín
    MŠK Kežmarok
    SVK
    2
    21
    0
    20
    0
    18
    0
    18
    2
    8A
    Marek Pobiják
    LK Reflex Žilina
    SVK
    0
    24
    0
    13
    0
    3
    0
    8B
    Miro Gábor
    ŠK Orlík Sliač
    SVK
    2
    25
    2
    25
    2
    26
    6
    9A
    Ivan Kovács
    LO Malinovo
    SVK
    No end results available
    0
    10A
    Adam Domorak
    Lukostrelecký klub Bratislava
    SVK
    2
    25
    0
    22
    0
    20
    0
    20
    2
    10B
    Kristína Zboinská
    MŠK Kežmarok
    SVK
    0
    19
    2
    25
    2
    26
    2
    25
    6
    11A
    Samanta Giertliová
    Lukostrelec BB
    SVK
    2
    25
    2
    28
    0
    22
    2
    26
    6
    11B
    Petra Kruppová
    MŠK Kežmarok
    SVK
    0
    24
    0
    20
    2
    24
    0
    20
    2
    12A
    Frederika Piarová
    ŠK Orlík Sliač
    SVK
    0
    22
    0
    12
    0
    2
    0
    12B
    Martin Gombala
    Lukostrelec BB
    SVK
    2
    23
    2
    19
    2
    20
    6
    13A
    Tomáš Sládek
    Lukostrelecký klub Bratislava
    SVK
    2
    21
    2
    25
    2
    25
    6
    13B
    Erik Chaban
    ŠK Orlík Sliač
    SVK
    0
    16
    0
    23
    0
    17
    0
    14A
    Nicol Klčová
    LO Malinovo
    SVK
    0
    17
    0
    17
    0
    17
    0
    14B
    Karin Kovácsová
    LO Malinovo
    SVK
    2
    22
    2
    23
    2
    25
    6
    15A
    Samuel Lazar
    Lukostrelecký klub Žilina
    SVK
    0
    16
    1
    24
    2
    20
    2
    27
    2
    25
    7
    15B
    Erika Klimentova
    Lukostrelec BB
    SVK
    2
    18
    1
    24
    0
    17
    0
    25
    0
    17
    3
    16B
    Kristína Kmecíková
    LK Reflex Žilina
    SVK
    No end results available
    0
    1A
    Marek Gřešek
    Lukostrelecký klub Žilina
    SVK
    2
    28
    2
    24
    2
    27
    6
    1B
    Petra Hudecová
    LK Lukostreľba Svit
    SVK
    0
    20
    0
    18
    0
    20
    0
    2A
    Maroš Machán
    LO Malinovo
    SVK
    0
    20
    2
    25
    2
    24
    0
    18
    4
    2B
    Tomáš Štefaňák
    LK Lukostreľba Svit
    SVK
    2
    26
    0
    21
    0
    23
    2
    26
    4
    3A
    Andrej Sibila
    Lukostrelecký klub Žilina
    SVK
    2
    26
    2
    23
    1
    22
    2
    24
    7
    3B
    Šimon Bystrický
    1. SŠLK Petržalka - Bratislava
    SVK
    0
    23
    0
    18
    1
    22
    0
    21
    1
    4A
    Vlasta Hudecová
    LK Lukostreľba Svit
    SVK
    0
    20
    0
    18
    0
    22
    0
    4B
    Miro Gábor
    ŠK Orlík Sliač
    SVK
    2
    26
    2
    25
    2
    25
    6
    5A
    Ivan Kovács
    LO Malinovo
    SVK
    2
    26
    0
    21
    2
    27
    0
    22
    2
    25
    6
    5B
    Kristína Zboinská
    MŠK Kežmarok
    SVK
    0
    20
    2
    24
    0
    19
    2
    26
    0
    18
    4
    6A
    Samanta Giertliová
    Lukostrelec BB
    SVK
    2
    27
    2
    24
    2
    26
    6
    6B
    Martin Gombala
    Lukostrelec BB
    SVK
    0
    22
    0
    21
    0
    18
    0
    7A
    Tomáš Sládek
    Lukostrelecký klub Bratislava
    SVK
    2
    27
    0
    21
    0
    19
    2
    20
    1
    24
    6
    (9)
    7B
    Karin Kovácsová
    LO Malinovo
    SVK
    0
    23
    2
    26
    2
    23
    0
    19
    1
    24
    5
    (7)
    8A
    Samuel Lazar
    Lukostrelecký klub Žilina
    SVK
    0
    20
    2
    25
    2
    27
    2
    25
    6
    8B
    Kristína Kmecíková
    LK Reflex Žilina
    SVK
    2
    25
    0
    23
    0
    22
    0
    14
    2
    1A
    Marek Gřešek
    Lukostrelecký klub Žilina
    SVK
    2
    23
    2
    30
    2
    25
    2
    26
    8
    1B
    Tomáš Štefaňák
    LK Lukostreľba Svit
    SVK
    0
    21
    0
    28
    0
    22
    0
    24
    0
    2A
    Andrej Sibila
    Lukostrelecký klub Žilina
    SVK
    2
    28
    2
    29
    2
    24
    6
    2B
    Miro Gábor
    ŠK Orlík Sliač
    SVK
    0
    27
    0
    25
    0
    17
    0
    3A
    Ivan Kovács
    LO Malinovo
    SVK
    2
    26
    2
    27
    1
    25
    0
    21
    0
    24
    6
    (10)
    3B
    Samanta Giertliová
    Lukostrelec BB
    SVK
    0
    25
    0
    22
    1
    25
    2
    25
    2
    27
    5
    (6)
    4A
    Tomáš Sládek
    Lukostrelecký klub Bratislava
    SVK
    1
    24
    1
    23
    0
    20
    0
    18
    2
    4B
    Samuel Lazar
    Lukostrelecký klub Žilina
    SVK
    1
    24
    1
    23
    2
    25
    2
    21
    6
    1A
    Marek Gřešek
    Lukostrelecký klub Žilina
    SVK
    0
    24
    0
    26
    0
    25
    0
    1B
    Andrej Sibila
    Lukostrelecký klub Žilina
    SVK
    2
    30
    2
    29
    2
    27
    6
    2A
    Ivan Kovács
    LO Malinovo
    SVK
    1
    24
    2
    25
    1
    23
    2
    26
    6
    2B
    Samuel Lazar
    Lukostrelecký klub Žilina
    SVK
    1
    24
    0
    22
    1
    23
    0
    22
    2
    1A
    Andrej Sibila
    Lukostrelecký klub Žilina
    SVK
    0
    26
    1
    25
    2
    26
    2
    26
    2
    27
    7
    1B
    Ivan Kovács
    LO Malinovo
    SVK
    2
    27
    1
    25
    0
    25
    0
    25
    0
    23
    3
    2A
    Marek Gřešek
    Lukostrelecký klub Žilina
    SVK
    2
    27
    2
    24
    1
    25
    2
    24
    7
    2B
    Samuel Lazar
    Lukostrelecký klub Žilina
    SVK
    0
    23
    0
    23
    1
    25
    0
    20
    1
    1 / 16
    1 / 8
    1 / 4
    1 / 2
    FINAL
    Indoor - Barebow - Bowman - Universal - 2x10m
    17A
    Adrián Jahvodka
    Lusien Archery
    SVK
    No end results available
    0
    18A
    Adam Bafia
    MŠK Kežmarok
    SVK
    2
    27
    0
    26
    2
    29
    5
    18B
    Eliška Filipová
    Lukostrelecký klub Bratislava
    SVK
    0
    26
    2
    27
    0
    25
    2
    27
    4
    19A
    Fabian Varša
    LK Lukostreľba Svit
    SVK
    0
    17
    2
    24
    2
    25
    2
    26
    6
    19B
    Róbert Bejtic
    ŠK Orlík Sliač
    SVK
    2
    18
    0
    23
    0
    15
    0
    12
    2
    20B
    Marko Marcell
    Individual member Slovak Archery Association
    SVK
    No end results available
    0
    21A
    Daniel Cserepes
    Individual member Slovak Archery Association
    SVK
    No end results available
    0
    22A
    Alexandra Grivalská
    LK Lukostreľba Svit
    SVK
    0
    22
    0
    25
    0
    22
    0
    22B
    Matúš Žonda
    LK Lukostreľba Svit
    SVK
    2
    26
    2
    27
    2
    28
    6
    23A
    Martin Rakyta
    Lukostrelec BB
    SVK
    2
    27
    2
    28
    2
    28
    6
    23B
    Alex Pattermann
    LK Lukostreľba Svit
    SVK
    0
    25
    0
    25
    0
    26
    0
    24B
    Samuel Badovský
    MŠK Kežmarok
    SVK
    No end results available
    0
    25A
    Michaela Dudeková
    LK Lukostreľba Svit
    SVK
    No end results available
    0
    26A
    Andrej Čižmár
    Individual member Slovak Archery Association
    SVK
    2
    28
    2
    28
    0
    26
    0
    26
    0
    25
    4
    26B
    Jakub Michálek
    Lukostrelecký klub Žilina
    SVK
    0
    27
    0
    27
    2
    28
    2
    27
    2
    28
    6
    27A
    Dominik Kalečík
    1. SŠLK Petržalka - Bratislava
    SVK
    2
    27
    0
    25
    0
    25
    2
    28
    0
    25
    4
    27B
    Matej Mala
    ŠK Orlík Sliač
    SVK
    0
    26
    2
    26
    2
    29
    0
    27
    2
    28
    6
    28B
    Alžbeta Petráňová
    LK Reflex Žilina
    SVK
    No end results available
    0
    29A
    Richard Mintál
    Lukostrelecký klub Žilina
    SVK
    No end results available
    0
    30A
    Ivan Georgiev
    ŠK Orlík Sliač
    SVK
    2
    28
    0
    23
    0
    25
    2
    28
    0
    10
    4
    30B
    Peter Holka
    Lukostrelec BB
    SVK
    0
    25
    2
    30
    2
    28
    0
    27
    2
    29
    6
    31A
    Sandra Michalová
    Lukostrelec BB
    SVK
    2
    29
    2
    26
    0
    25
    2
    27
    6
    31B
    Michal Žitňan
    1. SŠLK Petržalka - Bratislava
    SVK
    0
    27
    0
    25
    2
    26
    0
    25
    2
    32B
    Simona Ričovská
    MŠK Kežmarok
    SVK
    No end results available
    0
    17A
    Adrián Jahvodka
    Lusien Archery
    SVK
    2
    29
    1
    29
    0
    27
    0
    27
    2
    28
    5
    (9)
    17B
    Adam Bafia
    MŠK Kežmarok
    SVK
    0
    28
    1
    29
    2
    29
    2
    30
    0
    27
    6
    (9)
    18A
    Fabian Varša
    LK Lukostreľba Svit
    SVK
    0
    26
    0
    27
    0
    26
    0
    18B
    Marko Marcell
    Individual member Slovak Archery Association
    SVK
    2
    27
    2
    28
    2
    28
    6
    19A
    Daniel Cserepes
    Individual member Slovak Archery Association
    SVK
    2
    28
    0
    9
    0
    25
    0
    26
    2
    19B
    Matúš Žonda
    LK Lukostreľba Svit
    SVK
    0
    27
    2
    28
    2
    26
    2
    28
    6
    20A
    Martin Rakyta
    Lukostrelec BB
    SVK
    1
    26
    0
    27
    0
    25
    0
    25
    1
    20B
    Samuel Badovský
    MŠK Kežmarok
    SVK
    1
    26
    2
    28
    2
    28
    2
    27
    7
    21A
    Michaela Dudeková
    LK Lukostreľba Svit
    SVK
    2
    27
    2
    26
    2
    28
    6
    21B
    Jakub Michálek
    Lukostrelecký klub Žilina
    SVK
    0
    25
    0
    25
    0
    24
    0
    22A
    Matej Mala
    ŠK Orlík Sliač
    SVK
    1
    26
    0
    26
    2
    28
    0
    24
    2
    28
    5
    22B
    Alžbeta Petráňová
    LK Reflex Žilina
    SVK