1 / 2
    FINAL
    Reflexní luk Senioři - T24
    21A
    Zdeněk Horáček
    LK ARCUS Plzeň, z.s.
    CZE
    3
    10
    8
    8
    29
    21B
    Pavel Vlček
    LK ARCUS Plzeň, z.s.
    CZE
    8
    5
    6
    6
    25
    21C
    Zdeněk Zapletal
    Lukostřelba Prostějov, z.s
    CZE
    13
    6
    5
    1
    25
    21D
    Robert Reichl st.
    1. LK Plzeň 1935
    CZE
    4
    9
    11
    11
    35
    22C
    Zdeněk Horáček
    LK ARCUS Plzeň, z.s.
    CZE
    11
    12
    12
    1
    36
    22B
    Robert Reichl st.
    1. LK Plzeň 1935
    CZE
    6
    6
    14
    7
    33
    22A
    Pavel Vlček
    LK ARCUS Plzeň, z.s.
    CZE
    9
    6
    4
    3
    22
    22D
    Zdeněk Zapletal
    Lukostřelba Prostějov, z.s
    CZE
    10
    4
    7
    3
    24
    1 / 4
    1 / 2
    FINAL
    Reflexní luk Muži - T24
    1A
    Petr Heinrich
    LK Votice, z.s.
    CZE
    No end results available
    109
    1B
    Michal Heřman
    LK ARCUS Plzeň, z.s.
    CZE
    No end results available
    109
    1C
    Jakub Laciga
    I. Královský lukostřelecký klub z.s.
    CZE
    No end results available
    108
    1D
    Ondřej Kníže
    LK ARCUS Plzeň, z.s.
    CZE
    No end results available
    99
    2A
    Petr Polanský
    LO TJ SPARTAK Chrást
    CZE
    No end results available
    97
    2B
    Tadeáš Kalvas
    I. Královský lukostřelecký klub z.s.
    CZE
    No end results available
    92
    2C
    Jan Vožech
    1. LK Plzeň 1935
    CZE
    No end results available
    90
    2D
    Pavel Mudra
    LO TJ SPARTAK Chrást
    CZE
    No end results available
    90
    1A
    Petr Heinrich
    LK Votice, z.s.
    CZE
    12
    13
    13
    12
    50
    1B
    Ondřej Kníže
    LK ARCUS Plzeň, z.s.
    CZE
    9
    10
    12
    9
    40
    1C
    Jakub Laciga
    I. Královský lukostřelecký klub z.s.
    CZE
    9
    14
    13
    12
    48
    1D
    Michal Heřman
    LK ARCUS Plzeň, z.s.
    CZE
    8
    13
    11
    5
    37
    2C
    Petr Heinrich
    LK Votice, z.s.
    CZE
    12
    14
    14
    11
    51
    (4)
    2D
    Jakub Laciga
    I. Královský lukostřelecký klub z.s.
    CZE
    13
    12
    13
    13
    51
    (M)
    2A
    Ondřej Kníže
    LK ARCUS Plzeň, z.s.
    CZE
    11
    13
    11
    10
    45
    2B
    Michal Heřman
    LK ARCUS Plzeň, z.s.
    CZE
    16
    6
    13
    8
    43
    1 / 2
    FINAL
    Reflexní luk Ženy - T24
    23A
    Jindřiška Vaněčková
    SK Start Praha
    CZE
    11
    14
    11
    7
    43
    23B
    Magda Robová
    Lukostřelba Prostějov, z.s
    CZE
    7
    12
    10
    11
    40
    23C
    Hana Majarová
    Lukostřelba Prostějov, z.s
    CZE
    10
    7
    8
    10
    35
    23D
    Jana Cimická
    1. LK Plzeň 1935
    CZE
    13
    12
    12
    6
    43
    24C
    Jindřiška Vaněčková
    SK Start Praha
    CZE
    16
    12
    11
    9
    48
    24B
    Jana Cimická
    1. LK Plzeň 1935
    CZE
    8
    13
    12
    7
    40
    24A
    Magda Robová
    Lukostřelba Prostějov, z.s
    CZE
    12
    8
    13
    5
    38
    24D
    Hana Majarová
    Lukostřelba Prostějov, z.s
    CZE
    10
    13
    13
    6
    42
    1 / 2
    FINAL
    Reflexní luk Junioři - T24
    19A
    Vojtěch Chochola
    SK Start Praha
    CZE
    13
    16
    12
    12
    53
    19B
    Václav Honzík
    1. LK Plzeň 1935
    CZE
    3
    6
    7
    0
    16
    19C
    Jiří Buňata
    1. LK Plzeň 1935
    CZE
    10
    12
    8
    5
    35
    19D
    David Vítovec
    LK CERE
    CZE
    8
    11
    12
    6
    37
    20C
    Vojtěch Chochola
    SK Start Praha
    CZE
    13
    13
    11
    11
    48
    20B
    David Vítovec
    LK CERE
    CZE
    14
    13
    10
    9
    46
    20A
    Václav Honzík
    1. LK Plzeň 1935
    CZE
    3
    7
    1
    0
    11
    20D
    Jiří Buňata
    1. LK Plzeň 1935
    CZE
    13
    9
    7
    5
    34
    1 / 2
    FINAL
    Reflexní luk Juniorky - T24
    17A
    Marie Horáčková
    LK ARCUS Plzeň, z.s.
    CZE
    9
    13
    12
    6
    40
    17B
    Zuzana Müllerová
    JIM Archery club Kyšice
    CZE
    6
    7
    6
    0
    19
    17C
    Eliška Beránková
    1. LK Plzeň 1935
    CZE
    5
    9
    7
    10
    31
    17D
    Tereza Boudová
    1. LK Plzeň 1935
    CZE
    11
    15
    12
    11
    49
    18A
    Marie Horáčková
    LK ARCUS Plzeň, z.s.
    CZE
    11
    14
    11
    5
    41
    18B
    Tereza Boudová
    1. LK Plzeň 1935
    CZE
    9
    11
    12
    8
    40
    18C
    Zuzana Müllerová
    JIM Archery club Kyšice
    CZE
    7
    6
    10
    8
    31
    18D
    Eliška Beránková
    1. LK Plzeň 1935
    CZE
    4
    10
    5
    8
    27
    1 / 4
    1 / 2
    FINAL
    Reflexní luk Kadeti - T24
    7A
    Matěj Jech
    1. LK Plzeň 1935
    CZE
    No end results available
    113
    7B
    Dominik Kalvas
    1. LK Plzeň 1935
    CZE
    No end results available
    101
    7C
    Matěj Vojáček
    LK ARCUS Plzeň, z.s.
    CZE
    No end results available
    98
    7D
    Jakub Bešta
    LK ARCUS Plzeň, z.s.
    CZE
    No end results available
    97
    8A
    Adam Bárta
    1. LK Plzeň 1935
    CZE
    No end results available
    96
    8B
    Patrik Dimov
    1. LK Plzeň 1935
    CZE
    No end results available
    90
    8C
    David Vostřez
    LK CERE
    CZE
    No end results available
    82
    8D
    Radek Trojášek
    LK Votice, z.s.
    CZE
    No end results available
    82
    7A
    Matěj Jech
    1. LK Plzeň 1935
    CZE
    8
    12
    11
    11
    42
    7B
    Jakub Bešta
    LK ARCUS Plzeň, z.s.
    CZE
    12
    13
    12
    6
    43
    7C
    Matěj Vojáček
    LK ARCUS Plzeň, z.s.
    CZE
    11
    14
    12
    14
    51
    7D
    Dominik Kalvas
    1. LK Plzeň 1935
    CZE
    6
    6
    10
    9
    31
    8A
    Jakub Bešta
    LK ARCUS Plzeň, z.s.
    CZE
    13
    12
    10
    8
    43
    (2)
    8D
    Matěj Vojáček
    LK ARCUS Plzeň, z.s.
    CZE
    12
    14
    7
    10
    43
    (2)
    8C
    Matěj Jech
    1. LK Plzeň 1935
    CZE
    14
    13
    10
    7
    44
    8B
    Dominik Kalvas
    1. LK Plzeň 1935
    CZE
    11
    9
    13
    9
    42
    1 / 2
    FINAL
    Reflexní luk Kadetky - T24
    15A
    Barbora Kramperová
    LK Votice, z.s.
    CZE
    9
    10
    14
    9
    42
    15B
    Veronika Klápová
    SK Bystřice - oddíl lukostřelby
    CZE
    9
    10
    8
    8
    35
    15C
    Johana Horáčková
    LK ARCUS Plzeň, z.s.
    CZE
    4
    16
    8
    11
    39
    15D
    Barbora Soukupová
    1. LK Plzeň 1935
    CZE
    6
    9
    6
    4
    25
    16A
    Barbora Kramperová
    LK Votice, z.s.
    CZE
    13
    14
    15
    11
    53
    16B
    Johana Horáčková
    LK ARCUS Plzeň, z.s.
    CZE
    11
    12
    12
    10
    45
    16C
    Veronika Klápová
    SK Bystřice - oddíl lukostřelby
    CZE
    9
    7
    2
    8
    26
    16D
    Barbora Soukupová
    1. LK Plzeň 1935
    CZE
    13
    8
    7
    11
    39
    1 / 4
    1 / 2
    FINAL
    Kladkový luk Muži - T24
    4A
    Martin Vaněk
    SK Start Praha
    CZE
    No end results available
    131
    4B
    Filip Reitmeier
    I. Královský lukostřelecký klub z.s.
    CZE
    No end results available
    125
    3A
    Miroslav Krtička
    LK Litvínov
    CZE
    No end results available
    121
    4C
    Aleš Vankát
    LK Votice, z.s.
    CZE
    No end results available
    118
    (4)
    4D
    Michal Sivák
    LO TJ Start Brno
    CZE
    No end results available
    118
    (3)
    3B
    Ladislav Krumpolec
    SK Start Praha
    CZE
    No end results available
    113
    3C
    Jiří Sedláček
    SK Nové Město nad Metují
    CZE
    No end results available
    111
    3D
    Petr Musil
    Lukostřelba Prostějov, z.s
    CZE
    No end results available
    110
    3A
    Martin Vaněk
    SK Start Praha
    CZE
    13
    14
    13
    13
    53
    3B
    Aleš Vankát
    LK Votice, z.s.
    CZE
    14
    16
    13
    17
    60
    3C
    Miroslav Krtička
    LK Litvínov
    CZE
    15
    13
    14
    12
    54
    3D
    Filip Reitmeier
    I. Královský lukostřelecký klub z.s.
    CZE
    15
    14
    16
    13
    58
    4A
    Aleš Vankát
    LK Votice, z.s.
    CZE
    16
    16
    14
    13
    59
    4B
    Filip Reitmeier
    I. Královský lukostřelecký klub z.s.
    CZE
    16
    15
    17
    13
    61
    4C
    Martin Vaněk
    SK Start Praha
    CZE
    14
    14
    15
    13
    56
    4D
    Miroslav Krtička
    LK Litvínov
    CZE
    16
    16
    14
    15
    61
    1 / 2
    FINAL
    Kladkový luk Ženy - T24
    13A
    Veronika Švestková
    SK RAPID Praha
    CZE
    10
    14
    12
    12
    48
    13B
    Jana Peroutková
    REXBOW s.r.o.
    CZE
    3
    11
    11
    14
    39
    13C
    Petra Zikmundová
    LK ESKA Cheb
    CZE
    12
    13
    15
    13
    53
    13D
    Martina Zikmundová
    LK ESKA Cheb
    CZE
    12
    11
    10
    13
    46
    14A
    Veronika Švestková
    SK RAPID Praha
    CZE
    16
    13
    12
    6
    47
    14B
    Petra Zikmundová
    LK ESKA Cheb
    CZE
    15
    12
    9
    6
    42
    14C
    Jana Peroutková
    REXBOW s.r.o.
    CZE
    6
    10
    9
    7
    32
    14D
    Martina Zikmundová
    LK ESKA Cheb
    CZE
    12
    15
    11
    13
    51
    1 / 4
    1 / 2
    FINAL
    Holý luk Muži - T24
    5A
    Milan Hladil
    SK Start Praha
    CZE
    No end results available
    99
    5B
    Marián Jurík
    I. Královský lukostřelecký klub z.s.
    CZE
    No end results available
    89
    6A
    Richard Kocourek
    Individuální člen ČLS
    CZE
    No end results available
    89
    6D
    Petr Nižnanský
    I. Královský lukostřelecký klub z.s.
    CZE
    No end results available
    82
    5C
    Petr Madurkay
    Bows club "Chimera" Hradec Králové
    CZE
    No end results available
    81
    6C
    Lukáš Górecki
    Bows club "Chimera" Hradec Králové
    CZE
    No end results available
    78
    5D
    Jiří Březina
    LK Votice, z.s.
    CZE
    No end results available
    77
    6B
    Petr Dlesek
    Bows club "Chimera" Hradec Králové
    CZE
    No end results available
    76
    5A
    Milan Hladil
    SK Start Praha
    CZE
    13
    12
    11
    11
    47
    5B
    Petr Nižnanský
    I. Královský lukostřelecký klub z.s.
    CZE
    11
    12
    10
    7
    40
    5C
    Richard Kocourek
    Individuální člen ČLS
    CZE
    6
    13
    7
    8
    34
    5D
    Marián Jurík
    I. Královský lukostřelecký klub z.s.
    CZE
    9
    6
    10
    8
    33
    6C
    Milan Hladil
    SK Start Praha
    CZE
    13
    13
    10
    9
    45
    6D
    Richard Kocourek
    Individuální člen ČLS
    CZE
    13
    15
    8
    7
    43
    6A
    Petr Nižnanský
    I. Královský lukostřelecký klub z.s.
    CZE
    14
    12
    3
    7
    36
    6B
    Marián Jurík
    I. Královský lukostřelecký klub z.s.
    CZE
    9
    9
    7
    5
    30
    1 / 2
    FINAL
    Holý luk Ženy - T24
    11A
    Martina Macková
    SK Start Praha
    CZE
    12
    9
    11
    11
    43
    11B
    Kateřina Němcová
    I. Královský lukostřelecký klub z.s.
    CZE
    2
    3
    9
    9
    23
    11C
    Lenka Madurkayova
    Bows club "Chimera" Hradec Králové
    CZE
    2
    3
    7
    4
    16
    11D
    Regina Jirkalova
    SK Start Praha
    CZE
    12
    12
    8
    7
    39
    12A
    Martina Macková
    SK Start Praha
    CZE
    12
    9
    10
    4
    35
    12B
    Regina Jirkalova
    SK Start Praha
    CZE
    16
    13
    7
    3
    39
    12C
    Kateřina Němcová
    I. Královský lukostřelecký klub z.s.
    CZE
    2
    9
    6
    1
    18
    12D
    Lenka Madurkayova
    Bows club "Chimera" Hradec Králové
    CZE
    4
    9
    2
    6
    21
    1 / 2
    FINAL
    Holý luk Kadetky - T24
    9A
    Kateřina Kučová
    Bows club "Chimera" Hradec Králové
    CZE
    7
    7
    5
    2
    21
    9B
    Veronika Švestková ml.
    SK RAPID Praha
    CZE
    2
    7
    12
    3
    24
    9C
    Veronika Rátonyi
    JIM Archery club Kyšice
    CZE
    5
    10
    7
    2
    24
    9D
    Emma Houfková
    SK RAPID Praha
    CZE
    1
    4
    9
    3
    17
    10A
    Veronika Švestková ml.
    SK RAPID Praha
    CZE
    5
    11
    2
    7
    25
    10B
    Veronika Rátonyi
    JIM Archery club Kyšice
    CZE
    8
    9
    6
    4
    27
    10C
    Kateřina Kučová
    Bows club "Chimera" Hradec Králové
    CZE
    9
    3
    6
    4
    22
    10D
    Emma Houfková
    SK RAPID Praha
    CZE
    6
    9
    5
    3
    23