1 / 8
    1 / 4
    1 / 2
    FINAL
    Indoor - Recurve - Masters - Male - 18m round
    Peter Šimko
    Slávia Právnik
    SVK
    No end results available
    0
    Alexander Kőrőssy
    TJ Slávia UVL Košice
    SVK
    2
    20
    0
    23
    2
    24
    2
    27
    6
    Jozef Plevza
    Lukostrelecký klub Suchá nad Parnou
    SVK
    0
    16
    2
    26
    0
    23
    0
    26
    2
    Gustav Kendera
    LK Hubert Arrows
    SVK
    0
    22
    2
    25
    0
    24
    2
    23
    2
    28
    6
    Ľubomír Kapusta
    LK Reflex Žilina
    SVK
    2
    28
    0
    12
    2
    25
    0
    17
    0
    20
    4
    Pavel Šípoš
    Lukostrelecký klub Bratislava
    SVK
    No end results available
    0
    Pavel Braso
    Lukostrelecký klub Žilina
    SVK
    No end results available
    0
    Igor Mokriš
    Liptovský školský lukostrelecký klub
    SVK
    1
    24
    0
    16
    0
    25
    2
    25
    2
    18
    5
    (7)
    Ivan Kollárik
    LK Perún
    SVK
    1
    24
    2
    25
    2
    28
    0
    16
    0
    17
    6
    (7)
    Tibor Ciller
    Lukostrelecký klub Žilina
    SVK
    0
    24
    2
    23
    0
    16
    2
    26
    0
    23
    4
    Juraj Lauko
    Slávia Právnik
    SVK
    2
    29
    0
    14
    2
    19
    0
    14
    2
    30
    6
    Peter Kaňa-OL
    Lukostrelec BB
    SVK
    No end results available
    0
    5A
    Peter Šimko
    Slávia Právnik
    SVK
    2
    23
    1
    29
    2
    27
    2
    26
    7
    5B
    Alexander Kőrőssy
    TJ Slávia UVL Košice
    SVK
    0
    21
    1
    29
    0
    23
    0
    23
    1
    6A
    Gustav Kendera
    LK Hubert Arrows
    SVK
    1
    24
    0
    24
    2
    27
    2
    27
    2
    28
    7
    6B
    Pavel Šípoš
    Lukostrelecký klub Bratislava
    SVK
    1
    24
    2
    26
    0
    24
    0
    23
    0
    14
    3
    7A
    Pavel Braso
    Lukostrelecký klub Žilina
    SVK
    0
    23
    1
    26
    2
    25
    0
    25
    1
    25
    4
    7B
    Ivan Kollárik
    LK Perún
    SVK
    2
    26
    1
    26
    0
    15
    2
    27
    1
    25
    6
    8A
    Juraj Lauko
    Slávia Právnik
    SVK
    0
    15
    0
    25
    0
    17
    0
    8B
    Peter Kaňa-OL
    Lukostrelec BB
    SVK
    2
    26
    2
    26
    2
    28
    6
    Peter Šimko
    Slávia Právnik
    SVK
    0
    25
    0
    24
    2
    27
    2
    5B
    Gustav Kendera
    LK Hubert Arrows
    SVK
    2
    26
    2
    28
    0
    22
    2
    24
    6
    6A
    Ivan Kollárik
    LK Perún
    SVK
    0
    24
    0
    26
    1
    24
    2
    27
    2
    27
    5
    (8)
    Peter Kaňa-OL
    Lukostrelec BB
    SVK
    2
    29
    2
    28
    1
    24
    0
    25
    0
    26
    6
    (10)
    5A
    Gustav Kendera
    LK Hubert Arrows
    SVK
    1
    25
    0
    25
    0
    24
    2
    29
    0
    25
    3
    Peter Kaňa-OL
    Lukostrelec BB
    SVK
    1
    25
    2
    27
    2
    29
    0
    27
    2
    28
    7
    Peter Šimko
    Slávia Právnik
    SVK
    2
    26
    2
    28
    2
    25
    6
    5B
    Ivan Kollárik
    LK Perún
    SVK
    0
    25
    0
    25
    0
    24
    0
    1 / 16
    1 / 8
    1 / 4
    1 / 2
    FINAL
    Indoor - Recurve - Seniors - Male - 18m round
    Boris Baláž
    Liptovský školský lukostrelecký klub
    SVK
    No end results available
    0
    Patrik Novotný
    MŠK Kežmarok
    SVK
    2
    26
    0
    25
    0
    22
    1
    26
    1
    28
    4
    Slavomír Gazdík
    Lukostrelec BB
    SVK
    0
    23
    2
    28
    2
    26
    1
    26
    1
    28
    6
    Ján Šutek
    Lukostrelecký klub Žilina
    SVK
    2
    28
    2
    22
    0
    16
    0
    23
    0
    20
    4
    Branislav Bužek
    Lukostrelecký klub Žilina
    SVK
    0
    25
    0
    21
    2
    24
    2
    26
    2
    24
    6
    Miroslav Baláž
    Liptovský školský lukostrelecký klub
    SVK
    0
    26
    0
    25
    0
    24
    0
    Miro Duchoň
    AC Jasov - Lukostrelecký oddiel
    SVK
    2
    28
    2
    27
    2
    27
    6
    Marek Dubašák
    Blue Arrows Viničné
    SVK
    2
    28
    2
    29
    2
    28
    6
    Michal Hajas
    Lukostrelecký klub Suchá nad Parnou
    SVK
    0
    24
    0
    25
    0
    19
    0
    František Plavý
    Lukostrelecký klub Žilina
    SVK
    0
    24
    0
    24
    0
    26
    0
    Andrej Kohler Rec
    Blue Arrows Viničné
    SVK
    2
    27
    2
    30
    2
    30
    6
    Justin Albertovic
    Blue Arrows Viničné
    SVK
    0
    26
    1
    24
    2
    29
    0
    23
    2
    27
    5
    (8)
    Peter Majerčík
    TJ Slávia UVL Košice
    SVK
    2
    27
    1
    24
    0
    24
    2
    28
    0
    26
    6
    (10)
    Radomír Jirku
    Blue Arrows Viničné
    SVK
    0
    24
    0
    25
    0
    24
    0
    Vlado Hurban jun.
    Lukostrelecký klub Bratislava
    SVK
    2
    26
    2
    30
    2
    30
    6
    Juraj Duchoň
    AC Jasov - Lukostrelecký oddiel
    SVK
    2
    28
    2
    27
    2
    25
    6
    Norbert Ábel
    Blue Arrows Viničné
    SVK
    0
    18
    0
    14
    0
    24
    0
    Ján Jakub Hanuliak
    LK Reflex Žilina
    SVK
    2
    23
    0
    24
    0
    24
    0
    25
    2
    Michal Velčík
    Lukostrelecký a paintb. klub ELÁN
    SVK
    0
    21
    2
    28
    2
    28
    2
    26
    6
    Jan Hanuliak
    LK Reflex Žilina
    SVK
    0
    23
    0
    24
    0
    24
    0
    Eduard Dutka
    Liptovský školský lukostrelecký klub
    SVK
    2
    26
    2
    27
    2
    26
    6
    Marek Baláž
    Liptovský školský lukostrelecký klub
    SVK
    0
    23
    0
    21
    0
    25
    0
    Dominik Poizl
    Blue Arrows Viničné
    SVK
    2
    27
    2
    27
    2
    28
    6
    Matúš Hanzlík
    Lukostrelecký klub Suchá nad Parnou
    SVK
    1
    27
    1
    26
    0
    25
    2
    29
    0
    25
    4
    Miroslav Bendik
    Liptovský školský lukostrelecký klub
    SVK
    1
    27
    1
    26
    2
    28
    0
    25
    2
    28
    6
    Vlastimil Schindler
    LK Lukostreľba Svit
    SVK
    2
    28
    1
    25
    2
    26
    0
    25
    0
    24
    5
    (7)
    Andrej Putera
    Lukostrelecký klub Suchá nad Parnou
    SVK
    0
    26
    1
    25
    0
    19
    2
    27
    2
    25
    6
    (9)
    Filip Wawrinský
    Blue Arrows Viničné
    SVK
    0
    27
    1
    27
    2
    27
    0
    26
    0
    25
    3
    Denis Mačák
    MŠK Kežmarok
    SVK
    2
    29
    1
    27
    0
    26
    2
    27
    2
    26
    7
    Matej Perina
    Lukostrelecký klub Žilina
    SVK
    0
    15
    0
    8
    0
    13
    0
    Radim Zitrický
    Lukostrelecký klub Suchá nad Parnou
    SVK
    2
    29
    2
    29
    2
    29
    6
    9A
    Boris Baláž
    Liptovský školský lukostrelecký klub
    SVK
    2
    29
    2
    30
    2
    30
    6
    9B
    Slavomír Gazdík
    Lukostrelec BB
    SVK
    0
    25
    0
    28
    0
    27
    0
    10A
    Branislav Bužek
    Lukostrelecký klub Žilina
    SVK
    2
    27
    0
    26
    0
    18
    0
    26
    2
    10B
    Miro Duchoň
    AC Jasov - Lukostrelecký oddiel
    SVK
    0
    26
    2
    28
    2
    29
    2
    28
    6
    11A
    Marek Dubašák
    Blue Arrows Viničné
    SVK
    1
    27
    2
    29
    2
    29
    2
    29
    7
    11B
    Andrej Kohler Rec
    Blue Arrows Viničné
    SVK
    1
    27
    0
    26
    0
    28
    0
    16
    1
    12A
    Peter Majerčík
    TJ Slávia UVL Košice
    SVK
    0
    27
    2
    30
    0
    26
    0
    25
    2
    12B
    Vlado Hurban jun.
    Lukostrelecký klub Bratislava
    SVK
    2
    30
    0
    27
    2
    29
    2
    28
    6
    13A
    Juraj Duchoň
    AC Jasov - Lukostrelecký oddiel
    SVK
    2
    29
    1
    28
    2
    27
    2
    28
    7
    13B
    Michal Velčík
    Lukostrelecký a paintb. klub ELÁN
    SVK
    0
    27
    1
    28
    0
    17
    0
    26
    1
    14A
    Eduard Dutka
    Liptovský školský lukostrelecký klub
    SVK
    0
    24
    0
    26
    0
    25
    0
    14B
    Dominik Poizl
    Blue Arrows Viničné
    SVK
    2
    26
    2
    30
    2
    28
    6
    15A
    Miroslav Bendik
    Liptovský školský lukostrelecký klub
    SVK
    0
    15
    0
    19
    0
    16
    0
    15B
    Andrej Putera
    Lukostrelecký klub Suchá nad Parnou
    SVK
    2
    23
    2
    27
    2
    25
    6
    16A
    Denis Mačák
    MŠK Kežmarok
    SVK
    0
    28
    2
    29
    0
    26
    1
    27
    0
    23
    3
    16B
    Radim Zitrický
    Lukostrelecký klub Suchá nad Parnou
    SVK
    2
    29
    0
    26
    2
    27
    1
    27
    2
    30
    7
    9A
    Boris Baláž
    Liptovský školský lukostrelecký klub
    SVK
    2
    30
    2
    29
    2
    30
    6
    9B
    Miro Duchoň
    AC Jasov - Lukostrelecký oddiel
    SVK
    0
    28
    0
    28
    0
    26
    0
    10A
    Marek Dubašák
    Blue Arrows Viničné
    SVK
    2
    30
    2
    30
    1
    28
    0
    28
    2
    30
    7
    10B
    Vlado Hurban jun.
    Lukostrelecký klub Bratislava
    SVK
    0
    28
    0
    27
    1
    28
    2
    29
    0
    26
    3
    11A
    Juraj Duchoň
    AC Jasov - Lukostrelecký oddiel
    SVK
    2
    29
    0
    27
    2
    28
    2
    28
    6
    11B
    Dominik Poizl
    Blue Arrows Viničné
    SVK
    0
    22
    2
    28
    0
    26
    0
    27
    2
    12A
    Andrej Putera
    Lukostrelecký klub Suchá nad Parnou
    SVK
    0
    25
    0
    25
    1
    29
    0
    26
    1
    12B
    Radim Zitrický
    Lukostrelecký klub Suchá nad Parnou
    SVK
    2
    28
    2
    27
    1
    29
    2
    28
    7
    9A
    Boris Baláž
    Liptovský školský lukostrelecký klub
    SVK
    2
    30
    2
    30
    2
    30
    6
    9B
    Marek Dubašák
    Blue Arrows Viničné
    SVK
    0
    28
    0
    27
    0
    27
    0
    10A
    Juraj Duchoň
    AC Jasov - Lukostrelecký oddiel
    SVK
    1
    30
    2
    28
    2
    29
    2
    30
    7
    10B
    Radim Zitrický
    Lukostrelecký klub Suchá nad Parnou
    SVK
    1
    30
    0
    27
    0
    26
    0
    29
    1
    9A
    Boris Baláž
    Liptovský školský lukostrelecký klub
    SVK
    2
    30
    2
    28
    2
    29
    6
    9B
    Juraj Duchoň
    AC Jasov - Lukostrelecký oddiel
    SVK
    0
    29
    0
    26
    0
    28
    0
    10A
    Marek Dubašák
    Blue Arrows Viničné
    SVK
    2
    30
    2
    30
    2
    29
    6
    10B
    Radim Zitrický
    Lukostrelecký klub Suchá nad Parnou
    SVK
    0
    27
    0
    28
    0
    27
    0
    1 / 8
    1 / 4
    1 / 2
    FINAL
    Indoor - Recurve - Seniors - Female - 18m round
    Alexandra Longová
    VŠC Dukla Banská Bystrica
    SVK
    No end results available
    0
    Anna Pavellová
    Liptovský školský lukostrelecký klub
    SVK
    2
    26
    0
    15
    1
    25
    0
    9
    2
    25
    5
    (6)
    Andrea Pečová
    Lukostrelecký klub Bratislava
    SVK
    0
    19
    2
    27
    1
    25
    2
    21
    0
    24
    6
    (10)
    Zuzana Michálková
    Lukostrelecký klub Žilina
    SVK
    No end results available
    0
    Samanta Giertliová
    Lukostrelec BB
    SVK
    No end results available
    0
    Barbora Kubišová-OL
    Lukostrelec BB
    SVK
    No end results available
    0
    Viktória Čižmárová
    Lukostrelecký klub Bratislava
    SVK
    0
    23
    2
    28
    2
    27
    2
    28
    6
    Patricia GašparcováOL
    LK Perún
    SVK
    2
    26
    0
    25
    0
    24
    0
    22
    2
    Tatiana Šoltýsová
    MŠK Kežmarok
    SVK
    0
    18
    2
    24
    0
    15
    0
    12
    2
    Barbora Podobová
    Lukostrelec BB
    SVK
    2
    20
    0
    22
    2
    22
    2
    13
    6
    Denisa Baránková
    Lukostrelecký klub Bratislava
    SVK
    No end results available
    0
    13A
    Alexandra Longová
    VŠC Dukla Banská Bystrica
    SVK
    2
    29
    2
    29
    2
    29
    6
    13B
    Andrea Pečová
    Lukostrelecký klub Bratislava
    SVK
    0
    25
    0
    23
    0
    24
    0
    14A
    Zuzana Michálková
    Lukostrelecký klub Žilina
    SVK
    0
    22
    2
    27
    2
    24
    0
    13
    0
    24
    4
    14B
    Samanta Giertliová
    Lukostrelec BB
    SVK
    2
    25
    0
    26
    0
    15
    2
    26
    2
    29
    6
    15A
    Barbora Kubišová-OL
    Lukostrelec BB
    SVK
    0
    24
    2
    27
    2
    26
    2
    25
    6
    15B
    Viktória Čižmárová
    Lukostrelecký klub Bratislava
    SVK
    2
    26
    0
    18
    0
    25
    0
    24
    2
    16A
    Barbora Podobová
    Lukostrelec BB
    SVK
    0
    20
    0
    23
    2
    27
    2
    25
    0
    8
    4
    16B
    Denisa Baránková
    Lukostrelecký klub Bratislava
    SVK
    2
    29
    2
    29
    0
    26
    0
    24
    2
    27
    6
    13A
    Alexandra Longová
    VŠC Dukla Banská Bystrica
    SVK
    2
    30
    2
    29
    2
    30
    6
    13B
    Samanta Giertliová
    Lukostrelec BB
    SVK
    0
    18
    0
    24
    0
    23
    0
    14A
    Barbora Kubišová-OL
    Lukostrelec BB
    SVK
    0
    25
    0
    25
    0
    23
    0
    14B
    Denisa Baránková
    Lukostrelecký klub Bratislava
    SVK
    2
    28
    2
    27
    2
    27
    6
    13A
    Alexandra Longová
    VŠC Dukla Banská Bystrica
    SVK
    2
    25
    2
    28
    0
    28
    2
    29
    6
    13B
    Denisa Baránková
    Lukostrelecký klub Bratislava
    SVK
    0
    24
    0
    27
    2
    29
    0
    26
    2
    14A
    Samanta Giertliová
    Lukostrelec BB
    SVK
    2
    25
    0
    21
    0
    23
    0
    15
    2
    14B
    Barbora Kubišová-OL
    Lukostrelec BB
    SVK
    0
    23
    2
    27
    2
    27
    2
    27
    6
    1 / 4
    1 / 2
    FINAL
    Indoor - Compound - Masters - Male - 18m round
    Martin Dorič
    MŠK Kežmarok
    SVK
    No end results available
    0
    František Velčic
    LK Veľké Zálužie
    SVK
    24
    26
    27
    25
    27
    129
    Peter Jankovič
    Archery Klub Geronimo
    SVK
    28
    26
    27
    28
    25
    134
    Ladislav Korsch
    MŠK Kežmarok
    SVK
    No end results available
    0
    Bohumil Balážik
    Liptovský školský lukostrelecký klub
    SVK
    No end results available
    0
    3A
    Martin Dorič
    MŠK Kežmarok
    SVK
    29
    27
    28
    28
    28
    140
    3B
    Peter Jankovič
    Archery Klub Geronimo
    SVK
    27
    27
    28
    26
    28
    136
    4A
    Ladislav Korsch
    MŠK Kežmarok
    SVK
    28
    27
    28
    26
    29
    138
    4B
    Bohumil Balážik
    Liptovský školský lukostrelecký klub
    SVK
    27
    28
    29
    26
    27
    137
    4A
    Martin Dorič
    MŠK Kežmarok
    SVK
    28
    29
    28
    28
    28
    141
    3B
    Ladislav Korsch
    MŠK Kežmarok
    SVK
    28
    28
    28
    24
    27
    135
    3A
    Peter Jankovič
    Archery Klub Geronimo
    SVK
    29
    28
    29
    28
    27
    141
    4B
    Bohumil Balážik
    Liptovský školský lukostrelecký klub
    SVK
    27
    28
    27
    29
    27
    138
    1 / 16
    1 / 8
    1 / 4
    1 / 2
    FINAL
    Indoor - Compound - Seniors - Male - 18m round
    Jozef Bošanský
    LK Hubert Arrows
    SVK
    No end results available
    0
    Libor Kubíček st.
    Lukostrelecký klub Senica
    SVK
    28
    29
    26
    25
    27
    135
    Libor Kubíček ml.
    Lukostrelecký klub Senica
    SVK
    25
    26
    28
    28
    27
    134
    Vladimír Bužek
    Blue Arrows Viničné
    SVK
    No end results available
    0
    Matúš Durný
    Liptovský školský lukostrelecký klub
    SVK
    No end results available
    0
    Milan Frajt
    TJ Slávia UVL Košice
    SVK
    No end results available
    0
    Peter Kinik
    MŠK Kežmarok
    SVK
    0
    0
    0
    0
    0
    0
    Michal Bombuškár
    MŠK Kežmarok
    SVK
    0
    0
    0
    0
    0
    0
    Juraj Pagáčik
    LK Reflex Žilina
    SVK
    29
    28
    27
    28
    29
    141
    Peter Jágerský
    Liptovský školský lukostrelecký klub
    SVK
    27
    26
    28
    28
    27
    136
    Vladimír Hervartovský
    Liptovský školský lukostrelecký klub
    SVK
    No end results available
    0
    Marián Marečák
    MŠK Kežmarok
    SVK
    No end results available
    0
    Martin Balaz
    Lukostrelecký klub Bratislava
    SVK
    27
    25
    28
    27
    26
    133
    Milan Gallik
    MŠK Kežmarok
    SVK
    27
    28
    29
    27
    28
    139
    Martin Kobza
    MŠK Kežmarok
    SVK
    No end results available
    0
    Viktor Zeman
    Blue Arrows Viničné
    SVK
    No end results available
    0
    Martin Dubašák
    Blue Arrows Viničné
    SVK
    No end results available
    0
    Anton Kvaltín
    Lukostrelecký klub Senica
    SVK
    No end results available
    0
    Peter Vida
    Lukostrelecký klub Bratislava
    SVK
    30
    28
    28
    27
    27
    141
    Peter Gajdzik
    Slávia Právnik
    SVK
    27
    25
    27
    27
    28
    135
    Vladimir Hurban
    Lukostrelecký klub Bratislava
    SVK
    No end results available
    0
    1A
    Jozef Bošanský
    LK Hubert Arrows
    SVK
    29
    28
    28
    30
    29
    144
    1B
    Libor Kubíček st.
    Lukostrelecký klub Senica
    SVK
    28
    26
    26
    27
    27
    134
    2A
    Vladimír Bužek
    Blue Arrows Viničné
    SVK
    30
    29
    29
    30
    28
    146
    2B
    Matúš Durný
    Liptovský školský lukostrelecký klub
    SVK
    28
    28
    26
    29
    27
    138
    3A
    Milan Frajt
    TJ Slávia UVL Košice
    SVK
    29
    30
    28
    27
    28
    142
    3B
    Michal Bombuškár
    MŠK Kežmarok
    SVK
    27
    29
    27
    28
    29
    140
    Juraj Pagáčik
    LK Reflex Žilina
    SVK
    27
    28
    26
    27
    27
    135
    4B
    Vladimír Hervartovský
    Liptovský školský lukostrelecký klub
    SVK
    27
    29
    29
    29
    27
    141
    5A
    Marián Marečák
    MŠK Kežmarok
    SVK
    30
    28
    29
    29
    29
    145
    5B
    Milan Gallik
    MŠK Kežmarok
    SVK
    27
    28
    28
    28
    28
    139
    6A
    Martin Kobza
    MŠK Kežmarok
    SVK
    30
    29
    29
    29
    28
    145
    6B
    Viktor Zeman
    Blue Arrows Viničné
    SVK
    28
    28
    28
    28
    29
    141
    7A
    Martin Dubašák
    Blue Arrows Viničné
    SVK
    28
    28
    29
    29
    30
    144
    7B
    Anton Kvaltín
    Lukostrelecký klub Senica
    SVK
    27
    28
    29
    27
    26
    139
    8A
    Peter Vida
    Lukostrelecký klub Bratislava
    SVK
    29
    28
    29
    27
    26
    139
    8B
    Vladimir Hurban
    Lukostrelecký klub Bratislava
    SVK
    29
    28
    30
    28
    30
    145
    1A
    Jozef Bošanský
    LK Hubert Arrows
    SVK
    28
    29
    29
    28
    28
    142
    1B
    Vladimír Bužek
    Blue Arrows Viničné
    SVK
    28
    29
    27
    28
    29
    141
    2A
    Milan Frajt
    TJ Slávia UVL Košice
    SVK
    28
    26
    29
    30
    27
    140
    (9)
    2B
    Vladimír Hervartovský
    Liptovský školský lukostrelecký klub
    SVK
    29
    28
    27
    28
    28
    140
    (10)
    3A
    Marián Marečák
    MŠK Kežmarok
    SVK
    29
    28
    30
    29
    29
    145
    3B
    Martin Kobza
    MŠK Kežmarok
    SVK
    28
    27
    29
    29
    30
    143
    4A
    Martin Dubašák
    Blue Arrows Viničné
    SVK
    28
    30
    28
    28
    28
    142
    (10)
    4B
    Vladimir Hurban
    Lukostrelecký klub Bratislava
    SVK
    28
    28
    28
    30
    28
    142
    (9)
    Jozef Bošanský
    LK Hubert Arrows
    SVK
    28
    28
    30
    28
    30
    144
    2B
    Vladimír Hervartovský
    Liptovský školský lukostrelecký klub
    SVK
    28
    29
    27
    27
    29
    140
    Marián Marečák
    MŠK Kežmarok
    SVK
    29
    29
    29
    28
    29
    144
    (10)
    Martin Dubašák
    Blue Arrows Viničné
    SVK
    29
    28
    30
    29
    28
    144
    (10)
    Jozef Bošanský
    LK Hubert Arrows
    SVK
    28
    30
    30
    30
    29
    147
    Marián Marečák
    MŠK Kežmarok
    SVK
    29
    29
    28
    28
    29
    143
    2B
    Vladimír Hervartovský
    Liptovský školský lukostrelecký klub
    SVK
    29
    29
    30
    28
    27
    143
    Martin Dubašák
    Blue Arrows Viničné
    SVK
    29
    28
    29
    27
    28
    141
    1 / 4
    1 / 2
    FINAL
    Indoor - Compound - Seniors - Female - 18m round
    25A
    Katarína Durná
    Liptovský školský lukostrelecký klub
    SVK
    No end results available
    141
    26A
    Viera Hanuliaková
    LK Reflex Žilina
    SVK
    27
    25
    26
    29
    23
    130
    26B
    Ivana Fiťmová
    LK Reflex Žilina
    SVK
    17
    26
    26
    24
    24
    117
    27A
    Jana Balazikova
    Liptovský školský lukostrelecký klub
    SVK
    27
    24
    29
    26
    28
    134
    27B
    Barbora Gálová
    Lukostrelecký klub Senica
    SVK
    24
    24
    25
    25
    26
    124
    28A
    Anna Mitringová
    LK Reflex Žilina
    SVK
    25
    24
    26
    26
    26
    127
    28B
    Diana Pashchenková
    MŠK Kežmarok
    SVK
    29
    27
    28
    28
    28
    140
    23A
    Katarína Durná
    Liptovský školský lukostrelecký klub
    SVK
    28
    27
    28
    27
    28
    138
    23B
    Viera Hanuliaková
    LK Reflex Žilina
    SVK
    18
    18
    27
    25
    25
    113
    24A
    Jana Balazikova
    Liptovský školský lukostrelecký klub
    SVK
    24
    26
    27
    26
    27
    130
    24B
    Diana Pashchenková
    MŠK Kežmarok
    SVK
    28
    27
    27
    27
    30
    139
    23A
    Katarína Durná
    Liptovský školský lukostrelecký klub
    SVK
    28
    28
    28
    28
    28
    140
    23B
    Diana Pashchenková
    MŠK Kežmarok
    SVK
    27
    28
    27
    26
    28
    136
    24A
    Viera Hanuliaková
    LK Reflex Žilina
    SVK
    25
    28
    25
    26
    26
    130
    24B
    Jana Balazikova
    Liptovský školský lukostrelecký klub
    SVK
    28
    27
    26
    27
    18
    126
    1 / 8
    1 / 4
    1 / 2
    FINAL
    Indoor - Barebow - Masters - Male - 18m round
    Ján Kúdela
    Horné Húščie 3D
    SVK
    No end results available
    0
    Oldo Bagar
    Slávia Právnik
    SVK
    No end results available
    0
    Anton Dubčák
    1. SŠLK Petržalka - Bratislava
    SVK
    No end results available
    0
    Rastislav Ekkert
    Horné Húščie 3D
    SVK
    No end results available
    0
    Gustáv Kendera HL
    LK Hubert Arrows
    SVK
    No end results available
    0
    Imrich Csizmadia
    X - FOCUS Prešov
    SVK
    No end results available
    0
    Stanislav Gažík
    Blue Arrows Viničné
    SVK
    No end results available
    0
    Július Radič
    1. SŠLK Petržalka - Bratislava
    SVK
    No end results available
    0
    Juraj Koči
    MŠK Kežmarok
    SVK
    No end results available
    0
    25A
    Ján Kúdela
    Horné Húščie 3D
    SVK
    2
    24
    2
    25
    2
    23
    6
    25B
    Anton Dubčák
    1. SŠLK Petržalka - Bratislava
    SVK
    0
    15
    0
    12
    0
    16
    0
    26A
    Rastislav Ekkert
    Horné Húščie 3D
    SVK
    2
    21
    2
    25
    2
    20
    6
    26B
    Gustáv Kendera HL
    LK Hubert Arrows
    SVK
    0
    27A
    Imrich Csizmadia
    X - FOCUS Prešov
    SVK
    2
    25
    2
    25
    2
    16
    6
    27B
    Stanislav Gažík
    Blue Arrows Viničné
    SVK
    0
    28A
    Július Radič
    1. SŠLK Petržalka - Bratislava
    SVK
    1
    21
    0
    20
    0
    15
    0
    18
    1
    28B
    Juraj Koči
    MŠK Kežmarok
    SVK
    1
    21
    2
    25
    2
    20
    2
    26
    7
    25A
    Ján Kúdela
    Horné Húščie 3D
    SVK
    2
    29
    2
    23
    1
    22
    0
    22
    2
    28
    7
    25B
    Rastislav Ekkert
    Horné Húščie 3D
    SVK
    0
    20
    0
    20
    1
    22
    2
    23
    0
    24
    3
    26A
    Imrich Csizmadia
    X - FOCUS Prešov
    SVK
    0
    22
    2
    24
    1
    24
    0
    23
    2
    27
    5
    26B
    Juraj Koči
    MŠK Kežmarok
    SVK
    2
    25
    0
    22
    1
    24
    2
    24
    0
    22
    6
    25A
    Ján Kúdela
    Horné Húščie 3D
    SVK
    2
    16
    2
    24
    1
    22
    2
    26
    7
    26B
    Juraj Koči
    MŠK Kežmarok
    SVK
    0
    14
    0
    18
    1
    22
    0
    22
    1
    26A
    Rastislav Ekkert
    Horné Húščie 3D
    SVK
    0
    21
    2
    23
    0
    11
    0
    24
    2
    25B
    Imrich Csizmadia
    X - FOCUS Prešov
    SVK
    2
    24
    0
    21
    2
    25
    2
    27
    6
    1 / 4
    1 / 2
    FINAL
    Indoor - Barebow - Masters - Female - 18m round
    Daniela Kubišová
    Klub športovej lukostreľby Robin Zvolen
    SVK
    No end results available
    0
    Anna Sedláková
    1. SŠLK Petržalka - Bratislava
    SVK
    0
    14
    0
    9
    2
    16
    0
    12
    2
    Iveta Kundraciková
    Lukostrelecký klub Bratislava
    SVK
    2
    21
    2
    15
    0
    12
    2
    15
    6
    Alena Mačáková
    MŠK Kežmarok
    SVK
    No end results available
    0
    Tatiana Binderová
    Klub športovej lukostreľby Robin Zvolen
    SVK
    No end results available
    0
    11A
    Daniela Kubišová
    Klub športovej lukostreľby Robin Zvolen
    SVK
    0
    16
    0
    16
    0
    21
    0
    Iveta Kundraciková
    Lukostrelecký klub Bratislava
    SVK
    2
    18
    2
    19
    2
    24
    6
    12A
    Alena Mačáková
    MŠK Kežmarok
    SVK
    1
    21
    0
    17
    0
    22
    2
    24
    0
    16
    3
    12B
    Tatiana Binderová
    Klub športovej lukostreľby Robin Zvolen
    SVK
    1
    21
    2
    19
    2
    24
    0
    16
    2
    19
    7
    Iveta Kundraciková
    Lukostrelecký klub Bratislava
    SVK
    0
    14
    2
    20
    0
    18
    0
    21
    2
    11B
    Tatiana Binderová
    Klub športovej lukostreľby Robin Zvolen
    SVK
    2
    21
    0
    10
    2
    19
    2
    22
    6
    11A
    Daniela Kubišová
    Klub športovej lukostreľby Robin Zvolen
    SVK
    2
    27
    0
    12
    0
    12
    0
    15
    2
    12B
    Alena Mačáková
    MŠK Kežmarok
    SVK
    0
    9
    2
    21
    2
    17
    2
    21
    6
    1 / 16
    1 / 8
    1 / 4
    1 / 2
    FINAL
    Indoor - Barebow - Seniors - Male - 18m round
    Martin Dragun
    Lukostrelecký a paintb. klub ELÁN
    SVK
    No end results available
    0
    Karel Petráň
    LK Reflex Žilina
    SVK
    2
    23
    2
    25
    0
    24
    0
    18
    2
    23
    6
    Peter Grepl
    ŠK Orlík Sliač
    SVK
    0
    16
    0
    12
    2
    26
    2
    20
    0
    18
    4
    Peter MÁLEK
    Horné Húščie 3D
    SVK
    No end results available
    0
    Štefan Molnár
    LK Reflex Žilina
    SVK
    No end results available
    0
    František Kundracik
    Lukostrelecký klub Bratislava
    SVK
    No end results available
    0
    Tomáš Hamáry
    ŠK Orlík Sliač
    SVK
    0
    12
    0
    18
    0
    13
    0
    Daniel Tarbaj
    X - FOCUS Prešov
    SVK
    2
    13
    2
    23
    2
    17
    6
    Peter Janko
    LO Malinovo
    SVK
    1
    22
    0
    21
    1
    19
    0
    9
    2
    Pavel Grepl
    Lukostrelec BB
    SVK
    1
    22
    2
    22
    1
    19
    2
    19
    6
    Ľubomír Styk
    Lukostrelec BB
    SVK
    No end results available
    0
    Peter Kendera
    LK Hubert Arrows
    GBR
    No end results available
    0
    Jan Ziak
    1. SŠLK Petržalka - Bratislava
    SVK
    0
    21
    0
    21
    2
    21
    0
    10
    2
    Marián Bosý
    LK Hubert Arrows
    SVK
    2
    22
    2
    24
    0
    18
    2
    25
    6
    Marek Štefaňák
    LK Lukostreľba Svit
    SVK
    No end results available
    0
    Igor Kliment
    Lukostrelec BB
    SVK
    No end results available
    0
    Martin Kelemen
    ARQUITIS Blatnica
    SVK
    No end results available
    0
    Cyril Fučík
    LK Veľké Zálužie
    SVK
    No end results available
    0
    Pavol Kundrik
    Slávia Právnik
    SVK
    2
    24
    2
    26
    2
    18
    6
    Stanislav Baláž
    MŠK Kežmarok
    SVK
    0
    18
    0
    12
    0
    16
    0
    Štefan Myšiak
    Klub športovej lukostreľby Robin Zvolen
    SVK
    No end results available
    0
    17A
    Martin Dragun
    Lukostrelecký a paintb. klub ELÁN
    SVK
    2
    25
    2
    21
    2
    24
    6
    17B
    Karel Petráň
    LK Reflex Žilina
    SVK
    0
    18
    0
    17
    0
    22
    0
    18A
    Peter MÁLEK
    Horné Húščie 3D
    SVK
    0
    15
    0
    18
    0
    19
    0
    18B
    Štefan Molnár
    LK Reflex Žilina
    SVK
    2
    25
    2
    22
    2
    26
    6
    19A
    František Kundracik
    Lukostrelecký klub Bratislava
    SVK
    2
    28
    2
    29
    2
    22
    6
    19B
    Daniel Tarbaj
    X - FOCUS Prešov
    SVK
    0
    23
    0
    11
    0
    20
    0
    20A
    Pavel Grepl
    Lukostrelec BB
    SVK
    0
    6
    0
    21
    0
    17
    0
    20B
    Ľubomír Styk
    Lukostrelec BB
    SVK
    2
    22
    2
    22
    2
    24
    6
    21A
    Peter Kendera
    LK Hubert Arrows
    GBR
    0
    20
    2
    26
    0
    24
    2
    24
    0
    23
    4
    21B
    Marián Bosý
    LK Hubert Arrows
    SVK
    2
    22
    0
    22
    2
    28
    0
    23
    2
    24
    6
    22A
    Marek Štefaňák
    LK Lukostreľba Svit
    SVK
    2
    25
    0
    19
    0
    21
    0
    22
    2
    22B
    Igor Kliment
    Lukostrelec BB
    SVK
    0
    19
    2
    22
    2
    23
    2
    24
    6
    23A
    Martin Kelemen
    ARQUITIS Blatnica
    SVK
    1
    22
    2
    22
    2
    23
    0
    19
    2
    28
    7
    23B
    Cyril Fučík
    LK Veľké Zálužie
    SVK
    1
    22
    0
    21
    0
    18
    2
    23
    0
    27
    3
    24A
    Pavol Kundrik
    Slávia Právnik
    SVK
    0
    24
    0
    24
    1
    25
    0
    18
    1
    24B
    Štefan Myšiak
    Klub športovej lukostreľby Robin Zvolen
    SVK
    2
    26
    2
    27
    1
    25
    2
    24
    7
    17A
    Martin Dragun
    Lukostrelecký a paintb. klub ELÁN
    SVK
    2
    23
    2
    26
    2
    23
    6
    17B
    Štefan Molnár
    LK Reflex Žilina
    SVK
    0
    21
    0
    20
    0
    22
    0
    18A
    František Kundracik
    Lukostrelecký klub Bratislava
    SVK
    2
    28
    2
    23
    2
    27
    6
    18B
    Ľubomír Styk
    Lukostrelec BB
    SVK
    0
    21
    0
    20
    0
    26
    0
    19A
    Marián Bosý
    LK Hubert Arrows
    SVK
    1
    23
    0
    21
    0
    24
    0
    24
    1
    19B
    Igor Kliment
    Lukostrelec BB
    SVK
    1
    23
    2
    23
    2
    25
    2
    27
    7
    20A
    Martin Kelemen
    ARQUITIS Blatnica
    SVK
    2
    26
    2
    25
    2
    23
    6
    20B
    Štefan Myšiak
    Klub športovej lukostreľby Robin Zvolen
    SVK
    0
    24
    0
    24
    0
    22
    0
    Martin Dragun
    Lukostrelecký a paintb. klub ELÁN
    SVK
    0
    20
    0
    22
    2
    27
    2
    23
    0
    20
    4
    17B
    František Kundracik
    Lukostrelecký klub Bratislava
    SVK
    2
    23
    2
    27
    0
    26
    0
    22
    2
    27
    6
    18A
    Igor Kliment
    Lukostrelec BB
    SVK
    0
    19
    0
    20
    0
    14
    0
    18B
    Martin Kelemen
    ARQUITIS Blatnica
    SVK
    2
    24
    2
    24
    2
    24
    6
    17A
    František Kundracik
    Lukostrelecký klub Bratislava
    SVK
    1
    23
    2
    22
    2
    26
    2
    24
    7
    17B
    Martin Kelemen
    ARQUITIS Blatnica
    SVK
    1
    23
    0
    18
    0
    20
    0
    20
    1
    Martin Dragun
    Lukostrelecký a paintb. klub ELÁN
    SVK
    1
    24
    0
    23
    2
    24
    0
    24
    0
    23
    3
    18B
    Igor Kliment
    Lukostrelec BB
    SVK
    1
    24
    2
    24
    0
    21
    2
    25
    2
    26
    7
    1 / 4
    1 / 2
    FINAL
    Indoor - Barebow - Seniors - Female - 18m round
    Kristína Rostas
    Lukostrelecký klub Bratislava
    SVK
    No end results available
    0
    Miriam Eliášová
    ARQUITIS Blatnica
    SVK
    0
    12
    0
    22
    0
    18
    0
    Miroslava Klanduchová
    Lukostrelecký klub Žilina
    SVK
    2
    24
    2
    27
    2
    25
    6
    Jana Buková
    Lukostrelec BB
    SVK
    No end results available
    0
    Miriam Ševčíková
    Lukostrelec BB
    SVK
    No end results available
    0
    19A
    Kristína Rostas
    Lukostrelecký klub Bratislava
    SVK
    0
    18
    0
    19
    2
    22
    1
    22
    2
    23
    5
    (8)
    19B
    Miroslava Klanduchová
    Lukostrelecký klub Žilina
    SVK
    2
    19
    2
    22
    0
    20
    1
    22
    0
    21
    6
    (10)
    20A
    Jana Buková
    Lukostrelec BB
    SVK
    2
    18
    0
    13
    0
    20
    1
    18
    0
    16
    3
    20B
    Miriam Ševčíková
    Lukostrelec BB
    SVK
    0
    16
    2
    21
    2
    23
    1
    18
    2
    23
    7
    19A
    Miroslava Klanduchová
    Lukostrelecký klub Žilina
    SVK
    2
    24
    2
    21
    0
    18
    0
    23
    0
    20
    4
    20B
    Miriam Ševčíková
    Lukostrelec BB
    SVK
    0
    22
    0
    19
    2
    20
    2
    24
    2
    25
    6
    20A
    Kristína Rostas
    Lukostrelecký klub Bratislava
    SVK
    0
    11
    2
    22
    2
    24
    2
    15
    6
    19B
    Jana Buková
    Lukostrelec BB
    SVK
    2
    14
    0
    17
    0
    20
    0
    13
    2
    1 / 4
    1 / 2
    FINAL
    Indoor - Longbow - Seniors - Male - 18m round
    21A
    Ladislav Darázs
    LK Hubert Arrows
    SVK
    2
    28
    2
    27
    2
    27
    6
    21B
    Dezider Szabó
    MŠK Kežmarok
    SVK
    0
    12
    0
    11
    0
    25
    0
    22A
    Dusan Horvath, Ing.
    LK Hubert Arrows
    SVK
    2
    22
    2
    24
    1
    23
    2
    22
    7
    22B
    Bohumil Paľo
    LK Varín
    SVK
    0
    21
    0
    21
    1
    23
    0
    18
    1
    23A
    Dušan Binder
    Klub športovej lukostreľby Robin Zvolen
    SVK
    2
    24
    2
    22
    2
    24
    6
    23B
    Marian Mati
    MŠK Kežmarok
    SVK
    0
    22
    0
    20
    0
    14
    0
    24A
    Peter Čeljuska
    TJ Slávia UVL Košice
    SVK
    0
    13
    0
    16
    0
    19
    0
    24B
    Peter Bača
    X - FOCUS Prešov
    SVK
    2
    23
    2
    25
    2
    28
    6
    21A
    Ladislav Darázs
    LK Hubert Arrows
    SVK
    1
    25
    0
    25
    2
    28
    2
    28
    2
    28
    7
    21B
    Dusan Horvath, Ing.
    LK Hubert Arrows
    SVK
    1
    25
    2
    27
    0
    25
    0
    25
    0
    15
    3
    22A
    Dušan Binder
    Klub športovej lukostreľby Robin Zvolen
    SVK
    2
    26
    2
    28
    0
    25
    2
    26
    6
    22B
    Peter Bača
    X - FOCUS Prešov
    SVK
    0
    24
    0
    24
    2
    26
    0
    25
    2
    22A
    Ladislav Darázs
    LK Hubert Arrows
    SVK
    2
    29
    2
    26
    2
    27
    6
    21B
    Dušan Binder
    Klub športovej lukostreľby Robin Zvolen
    SVK
    0
    26
    0
    25
    0
    21
    0
    21A
    Dusan Horvath, Ing.
    LK Hubert Arrows
    SVK
    0
    18
    0
    22
    2
    28
    0
    23
    2
    22B
    Peter Bača
    X - FOCUS Prešov
    SVK
    2
    26
    2
    28
    0
    24
    2
    27
    6