1 / 4
    1 / 2
    FINAL
    Outdoor - Recurve - Masters - Male - 60m round
    7A
    Oto Kešelák
    TJ Slávia UVL Košice
    SVK
    2
    28
    2
    23
    2
    27
    6
    7B
    Tibor Ciller
    Lukostrelecký klub Žilina
    SVK
    0
    8A
    Pavel Braso
    Lukostrelecký klub Žilina
    SVK
    0
    8B
    Alexander Kőrőssy
    TJ Slávia UVL Košice
    SVK
    2
    25
    2
    17
    2
    20
    6
    9A
    Jozef Plevza
    Lukostrelecký klub Suchá nad Parnou
    SVK
    2
    24
    2
    21
    2
    25
    6
    9B
    Ľubomír Kapusta
    LK Reflex Žilina
    SVK
    0
    10A
    Pavel Šípoš
    Lukostrelecký klub Bratislava
    SVK
    0
    20
    2
    24
    2
    26
    0
    23
    0
    21
    4
    10B
    Ivan Kollárik
    LK Perún
    SVK
    2
    24
    0
    22
    0
    24
    2
    24
    2
    27
    6
    7A
    Oto Kešelák
    TJ Slávia UVL Košice
    SVK
    2
    23
    2
    27
    2
    27
    6
    7B
    Alexander Kőrőssy
    TJ Slávia UVL Košice
    SVK
    0
    20
    0
    23
    0
    12
    0
    8A
    Jozef Plevza
    Lukostrelecký klub Suchá nad Parnou
    SVK
    2
    29
    0
    21
    1
    25
    0
    23
    0
    21
    3
    8B
    Ivan Kollárik
    LK Perún
    SVK
    0
    26
    2
    25
    1
    25
    2
    24
    2
    24
    7
    7A
    Oto Kešelák
    TJ Slávia UVL Košice
    SVK
    1
    24
    2
    25
    0
    19
    2
    26
    0
    23
    6
    7B
    Ivan Kollárik
    LK Perún
    SVK
    1
    24
    0
    23
    2
    23
    0
    24
    2
    27
    5
    8A
    Alexander Kőrőssy
    TJ Slávia UVL Košice
    SVK
    2
    22
    0
    23
    0
    21
    0
    23
    2
    8B
    Jozef Plevza
    Lukostrelecký klub Suchá nad Parnou
    SVK
    0
    20
    2
    25
    2
    26
    2
    25
    6
    1 / 8
    1 / 4
    1 / 2
    FINAL
    Outdoor - Recurve - Seniors - Male - 70m round
    Boris Baláž
    Liptovský školský lukostrelecký klub
    SVK
    No end results available
    0
    1A
    Peter Zbihlej
    AC Jasov - Lukostrelecký oddiel
    SVK
    0
    15
    2
    23
    0
    11
    2
    19
    0
    12
    4
    1B
    Vlastimil Schindler
    LK Lukostreľba Svit
    SVK
    2
    19
    0
    16
    2
    25
    0
    15
    2
    16
    6
    Viliam Srdoš
    Blue Arrows Viničné
    SVK
    No end results available
    0
    Peter Majerčík
    TJ Slávia UVL Košice
    SVK
    No end results available
    0
    Miroslav Duchoň
    AC Jasov - Lukostrelecký oddiel
    SVK
    No end results available
    0
    Ján Šutek
    Lukostrelecký klub Žilina
    SVK
    No end results available
    0
    2A
    Slavomír Gazdík
    Lukostrelec BB
    SVK
    0
    18
    2
    20
    2
    19
    2
    21
    6
    2B
    Radomír Jirku
    Blue Arrows Viničné
    SVK
    2
    22
    0
    16
    0
    12
    0
    15
    2
    Juraj Duchoň
    AC Jasov - Lukostrelecký oddiel
    SVK
    No end results available
    0
    1A
    Boris Baláž
    Liptovský školský lukostrelecký klub
    SVK
    2
    28
    2
    28
    2
    29
    6
    1B
    Vlastimil Schindler
    LK Lukostreľba Svit
    SVK
    0
    27
    0
    24
    0
    13
    0
    2A
    Viliam Srdoš
    Blue Arrows Viničné
    SVK
    2
    26
    2
    23
    2
    23
    6
    2B
    Peter Majerčík
    TJ Slávia UVL Košice
    SVK
    0
    22
    0
    16
    0
    18
    0
    3A
    Miroslav Duchoň
    AC Jasov - Lukostrelecký oddiel
    SVK
    0
    25
    2
    27
    0
    21
    0
    23
    2
    3B
    Ján Šutek
    Lukostrelecký klub Žilina
    SVK
    2
    27
    0
    21
    2
    24
    2
    25
    6
    4A
    Slavomír Gazdík
    Lukostrelec BB
    SVK
    0
    21
    0
    22
    1
    25
    0
    25
    1
    4B
    Juraj Duchoň
    AC Jasov - Lukostrelecký oddiel
    SVK
    2
    24
    2
    26
    1
    25
    2
    26
    7
    1A
    Boris Baláž
    Liptovský školský lukostrelecký klub
    SVK
    2
    27
    2
    28
    0
    24
    2
    20
    6
    1B
    Viliam Srdoš
    Blue Arrows Viničné
    SVK
    0
    26
    0
    26
    2
    25
    0
    15
    2
    2A
    Ján Šutek
    Lukostrelecký klub Žilina
    SVK
    0
    24
    0
    24
    2
    26
    0
    26
    2
    2B
    Juraj Duchoň
    AC Jasov - Lukostrelecký oddiel
    SVK
    2
    26
    2
    27
    0
    25
    2
    27
    6
    1A
    Boris Baláž
    Liptovský školský lukostrelecký klub
    SVK
    1
    28
    0
    24
    0
    26
    0
    23
    1
    1B
    Juraj Duchoň
    AC Jasov - Lukostrelecký oddiel
    SVK
    1
    28
    2
    27
    2
    27
    2
    25
    7
    2A
    Viliam Srdoš
    Blue Arrows Viničné
    SVK
    0
    23
    2
    26
    0
    16
    2
    26
    1
    22
    5
    (9)
    2B
    Ján Šutek
    Lukostrelecký klub Žilina
    SVK
    2
    27
    0
    22
    2
    20
    0
    23
    1
    22
    6
    (10)
    1 / 2
    FINAL
    Outdoor - Recurve - Seniors - Female - 70m round
    5A
    Alexandra Longová
    VŠC Dukla Banská Bystrica
    SVK
    2
    25
    2
    26
    2
    26
    6
    5B
    Anna Pavellová
    Liptovský školský lukostrelecký klub
    SVK
    0
    14
    0
    20
    0
    10
    0
    6A
    Zuzana Michálková
    Lukostrelecký klub Žilina
    SVK
    0
    15
    1
    20
    0
    13
    0
    18
    1
    6B
    Paulina Baloghova
    Blue Arrows Viničné
    SVK
    2
    18
    1
    20
    2
    22
    2
    27
    7
    5A
    Alexandra Longová
    VŠC Dukla Banská Bystrica
    SVK
    2
    26
    2
    24
    2
    25
    6
    5B
    Paulina Baloghova
    Blue Arrows Viničné
    SVK
    0
    21
    0
    20
    0
    23
    0
    6A
    Anna Pavellová
    Liptovský školský lukostrelecký klub
    SVK
    2
    21
    2
    26
    0
    15
    2
    16
    6
    6B
    Zuzana Michálková
    Lukostrelecký klub Žilina
    SVK
    0
    5
    0
    18
    2
    18
    0
    11
    2
    1 / 4
    1 / 2
    FINAL
    Outdoor - Recurve - Cadets - Male - 60m round
    11A
    Ondrej Franců
    Lukostrelecký a paintb. klub ELÁN
    SVK
    No end results available
    0
    12A
    Filip Bukový-OL
    Lukostrelec BB
    SVK
    1
    23
    2
    25
    1
    24
    0
    18
    2
    25
    6
    12B
    Juraj Bublik
    MŠK Kežmarok
    SVK
    1
    23
    0
    24
    1
    24
    2
    25
    0
    24
    4
    13A
    David Ivan
    LK Lukostreľba Svit
    SVK
    2
    23
    2
    19
    2
    27
    6
    13B
    Samuel Pijak
    Lukostrelecký klub Bratislava
    SVK
    0
    22
    0
    15
    0
    13
    0
    14B
    Dominik Poizl
    Blue Arrows Viničné
    SVK
    No end results available
    0
    11A
    Ondrej Franců
    Lukostrelecký a paintb. klub ELÁN
    SVK
    2
    28
    2
    26
    2
    27
    6
    11B
    Filip Bukový-OL
    Lukostrelec BB
    SVK
    0
    14
    0
    18
    0
    25
    0
    12A
    David Ivan
    LK Lukostreľba Svit
    SVK
    0
    24
    0
    26
    1
    26
    2
    27
    0
    22
    3
    12B
    Dominik Poizl
    Blue Arrows Viničné
    SVK
    2
    26
    2
    27
    1
    26
    0
    22
    2
    23
    7
    11A
    Ondrej Franců
    Lukostrelecký a paintb. klub ELÁN
    SVK
    2
    27
    2
    22
    2
    30
    6
    11B
    Dominik Poizl
    Blue Arrows Viničné
    SVK
    0
    20
    0
    21
    0
    26
    0
    12A
    Filip Bukový-OL
    Lukostrelec BB
    SVK
    0
    21
    0
    18
    0
    25
    0
    12B
    David Ivan
    LK Lukostreľba Svit
    SVK
    2
    24
    2
    29
    2
    27
    6
    1 / 4
    1 / 2
    FINAL
    Outdoor - Recurve - Cadets - Female - 60m round
    15A
    Denisa Baránková
    Lukostrelecký klub Bratislava
    SVK
    No end results available
    0
    16A
    Katarína Martinková
    Spišský lukostrelecký klub
    SVK
    0
    16B
    Kristína Zboinská
    MŠK Kežmarok
    SVK
    2
    19
    2
    16
    2
    18
    6
    17A
    Viktória Čižmárová
    Lukostrelecký klub Bratislava
    SVK
    No end results available
    0
    17B
    Nikol Trnavská
    Blue Arrows Viničné
    SVK
    No end results available
    0
    15A
    Denisa Baránková
    Lukostrelecký klub Bratislava
    SVK
    2
    25
    2
    24
    2
    24
    6
    15B
    Kristína Zboinská
    MŠK Kežmarok
    SVK
    0
    23
    0
    17
    0
    18
    0
    16A
    Viktória Čižmárová
    Lukostrelecký klub Bratislava
    SVK
    2
    24
    0
    21
    1
    22
    2
    25
    2
    24
    7
    16B
    Nikol Trnavská
    Blue Arrows Viničné
    SVK
    0
    20
    2
    23
    1
    22
    0
    22
    0
    23
    3
    15A
    Denisa Baránková
    Lukostrelecký klub Bratislava
    SVK
    2
    28
    2
    25
    1
    27
    2
    29
    7
    15B
    Viktória Čižmárová
    Lukostrelecký klub Bratislava
    SVK
    0
    21
    0
    22
    1
    27
    0
    21
    1
    16A
    Kristína Zboinská
    MŠK Kežmarok
    SVK
    0
    18
    0
    18
    0
    19
    0
    16B
    Nikol Trnavská
    Blue Arrows Viničné
    SVK
    2
    25
    2
    24
    2
    25
    6
    1 / 8
    1 / 4
    1 / 2
    FINAL
    Outdoor - Recurve - Cub - Male - FITA 50m 122cm
    Adrian Putera
    Lukostrelecký klub Suchá nad Parnou
    SVK
    No end results available
    0
    17A
    Tomáš Sládek
    Lukostrelecký klub Bratislava
    SVK
    2
    19
    0
    18
    0
    20
    0
    16
    2
    17B
    Filip Šimo
    MŠK Kežmarok
    SVK
    0
    18
    2
    22
    2
    21
    2
    24
    6
    Maroš Machán
    Lukostrelecký klub Bratislava
    SVK
    No end results available
    0
    Matej Sliačan
    Lukostrelec BB
    SVK
    No end results available
    0
    Dušan Galanda
    Slávia Právnik
    SVK
    No end results available
    0
    18A
    Alex Pattermann
    LK Lukostreľba Svit
    SVK
    0
    14
    2
    12
    0
    13
    2
    20
    2
    9
    6
    18B
    Jakub Habaj
    LK Lukostreľba Svit
    SVK
    2
    15
    0
    8
    2
    23
    0
    16
    0
    6
    4
    19A
    Filip Janík
    MŠK Kežmarok
    SVK
    2
    18
    2
    18
    2
    24
    6
    19B
    Marek Pobiják
    LK Reflex Žilina
    SVK
    0
    14
    0
    6
    0
    6
    0
    Marek Baláž
    Liptovský školský lukostrelecký klub
    SVK
    No end results available
    0
    18A
    Adrian Putera
    Lukostrelecký klub Suchá nad Parnou
    SVK
    2
    21
    2
    22
    2
    19
    6
    18B
    Filip Šimo
    MŠK Kežmarok
    SVK
    0
    20
    0
    13
    0
    16
    0
    19A
    Maroš Machán
    Lukostrelecký klub Bratislava
    SVK
    0
    15
    2
    27
    0
    19
    0
    22
    2
    19B
    Matej Sliačan
    Lukostrelec BB
    SVK
    2
    20
    0
    20
    2
    24
    2
    24
    6
    20A
    Dušan Galanda
    Slávia Právnik
    SVK
    2
    21
    2
    25
    2
    23
    6
    20B
    Alex Pattermann
    LK Lukostreľba Svit
    SVK
    0
    19
    0
    12
    0
    5
    0
    21A
    Filip Janík
    MŠK Kežmarok
    SVK
    2
    22
    2
    24
    2
    22
    6
    21B
    Marek Baláž
    Liptovský školský lukostrelecký klub
    SVK
    0
    18
    0
    16
    0
    6
    0
    18A
    Adrian Putera
    Lukostrelecký klub Suchá nad Parnou
    SVK
    2
    23
    2
    25
    0
    19
    0
    24
    2
    21
    6
    18B
    Matej Sliačan
    Lukostrelec BB
    SVK
    0
    18
    0
    23
    2
    24
    2
    27
    0
    16
    4
    19A
    Dušan Galanda
    Slávia Právnik
    SVK
    2
    25
    1
    24
    0
    22
    2
    28
    2
    24
    7
    19B
    Filip Janík
    MŠK Kežmarok
    SVK
    0
    23
    1
    24
    2
    24
    0
    22
    0
    19
    3
    18A
    Adrian Putera
    Lukostrelecký klub Suchá nad Parnou
    SVK
    2
    22
    0
    24
    2
    20
    0
    21
    2
    23
    6
    18B
    Dušan Galanda
    Slávia Právnik
    SVK
    0
    21
    2
    26
    0
    18
    2
    23
    0
    22
    4
    19A
    Matej Sliačan
    Lukostrelec BB
    SVK
    2
    26
    1
    21
    0
    20
    2
    24
    2
    21
    7
    19B
    Filip Janík
    MŠK Kežmarok
    SVK
    0
    23
    1
    21
    2
    27
    0
    19
    0
    18
    3
    1 / 4
    1 / 2
    FINAL
    Outdoor - Recurve - Bowmen - Universal - 30m round
    22A
    Magdaléna Jakubová
    LK Reflex Žilina
    SVK
    0
    23
    0
    25
    2
    23
    0
    20
    2
    22B
    Denis Ivan
    LK Lukostreľba Svit
    SVK
    2
    25
    2
    26
    0
    15
    2
    23
    6
    23A
    adam Šutek
    Lukostrelecký klub Žilina
    SVK
    0
    21
    2
    24
    2
    25
    2
    24
    6
    23B
    Adam Dulovič
    MŠK Kežmarok
    SVK
    2
    25
    0
    19
    0
    19
    0
    20
    2
    24A
    Kristína Drusková
    LK Reflex Žilina
    SVK
    2
    20
    2
    19
    2
    28
    6
    24B
    Filip Pagáčik
    LK Reflex Žilina
    SVK
    0
    25A
    Jakub Michálek
    Lukostrelecký klub Žilina
    SVK
    2
    20
    0
    18
    0
    20
    0
    9
    2
    25B
    Sarah Schindlerová
    LK Lukostreľba Svit
    SVK
    0
    18
    2
    19
    2
    22
    2
    24
    6
    22A
    Denis Ivan
    LK Lukostreľba Svit
    SVK
    2
    26
    2
    28
    2
    25
    6
    22B
    adam Šutek
    Lukostrelecký klub Žilina
    SVK
    0
    19
    0
    17
    0
    19
    0
    23A
    Kristína Drusková
    LK Reflex Žilina
    SVK
    2
    26
    0
    25
    0
    16
    0
    22
    2
    23B
    Sarah Schindlerová
    LK Lukostreľba Svit
    SVK
    0
    24
    2
    26
    2
    25
    2
    23
    6
    22A
    Denis Ivan
    LK Lukostreľba Svit
    SVK
    2
    30
    0
    19
    0
    17
    2
    26
    0
    23
    4
    22B
    Sarah Schindlerová
    LK Lukostreľba Svit
    SVK
    0
    26
    2
    22
    2
    24
    0
    24
    2
    25
    6
    23A
    adam Šutek
    Lukostrelecký klub Žilina
    SVK
    1
    21
    2
    22
    0
    24
    0
    21
    0
    20
    3
    23B
    Kristína Drusková
    LK Reflex Žilina
    SVK
    1
    21
    0
    20
    2
    25
    2
    26
    2
    24
    7
    1 / 4
    1 / 2
    FINAL
    Outdoor - Recurve - Yeoman - Universal - 20m round
    26A
    Matúš Sepeši
    Lukostrelecký klub Suchá nad Parnou
    SVK
    No end results available
    0
    27A
    Bianka Šimová
    MŠK Kežmarok
    SVK
    0
    18
    0
    19
    1
    21
    0
    18
    1
    27B
    Samuel Michálek
    Lukostrelecký klub Žilina
    SVK
    2
    21
    2
    21
    1
    21
    2
    22
    7
    28A
    Matúš Starigazda
    MŠK Kežmarok
    SVK
    No end results available
    0
    28B
    Nicholas Brookes
    Lukostrelecký klub Bratislava
    SVK
    No end results available
    0
    26A
    Matúš Sepeši
    Lukostrelecký klub Suchá nad Parnou
    SVK
    2
    25
    2
    26
    2
    26
    6
    26B
    Samuel Michálek
    Lukostrelecký klub Žilina
    SVK
    0
    21
    0
    18
    0
    25
    0
    27A
    Matúš Starigazda
    MŠK Kežmarok
    SVK
    0
    22
    2
    29
    0
    21
    0
    24
    2
    27B
    Nicholas Brookes
    Lukostrelecký klub Bratislava
    SVK
    2
    26
    0
    25
    2
    28
    2
    25
    6
    26A
    Matúš Sepeši
    Lukostrelecký klub Suchá nad Parnou
    SVK
    2
    29
    2
    24
    2
    28
    6
    26B
    Nicholas Brookes
    Lukostrelecký klub Bratislava
    SVK
    0
    26
    0
    22
    0
    25
    0
    27A
    Samuel Michálek
    Lukostrelecký klub Žilina
    SVK
    0
    21
    0
    20
    0
    18
    0
    27B
    Matúš Starigazda
    MŠK Kežmarok
    SVK
    2
    23
    2
    27
    2
    27
    6
    1 / 4
    1 / 2
    FINAL
    Outdoor - Compound - Masters - Male - 50m round
    9A
    Martin Dorič
    MŠK Kežmarok
    SVK
    No end results available
    0
    10A
    František Velčic
    LK Veľké Zálužie
    SVK
    0
    0
    0
    0
    0
    0
    10B
    Ladislav Korsch
    MŠK Kežmarok
    SVK
    23
    26
    27
    22
    26
    124
    11A
    Pavel Svetlik
    MŠK Kežmarok
    SVK
    No end results available
    0
    9B
    Bohumil Balážik
    Liptovský školský lukostrelecký klub
    SVK
    No end results available
    0
    9A
    Martin Dorič
    MŠK Kežmarok
    SVK
    29
    26
    28
    27
    28
    138
    9B
    Ladislav Korsch
    MŠK Kežmarok
    SVK
    24
    25
    28
    28
    25
    130
    10A
    Pavel Svetlik
    MŠK Kežmarok
    SVK
    26
    26
    22
    25
    25
    124
    10B
    Bohumil Balážik
    Liptovský školský lukostrelecký klub
    SVK
    28
    26
    24
    27
    24
    129
    9A
    Martin Dorič
    MŠK Kežmarok
    SVK
    27
    29
    28
    27
    29
    140
    9B
    Bohumil Balážik
    Liptovský školský lukostrelecký klub
    SVK
    25
    28
    25
    28
    26
    132
    10A
    Ladislav Korsch
    MŠK Kežmarok
    SVK
    23
    27
    25
    16
    28
    119
    10B
    Pavel Svetlik
    MŠK Kežmarok
    SVK
    25
    25
    26
    24
    27
    127
    1 / 8
    1 / 4
    1 / 2
    FINAL
    Outdoor - Compound - Seniors - Male - 50m round
    Jozef Bošanský
    LK Hubert Arrows
    SVK
    No end results available
    0
    1A
    Martin Dubašák
    Blue Arrows Viničné
    SVK
    27
    28
    30
    30
    20
    135
    1B
    Matúš Durný
    Liptovský školský lukostrelecký klub
    SVK
    30
    16
    28
    25
    29
    128
    2A
    Vladimír Bužek
    Blue Arrows Viničné
    SVK
    28
    28
    28
    28
    28
    140
    2B
    Peter Kinik
    MŠK Kežmarok
    SVK
    27
    25
    28
    25
    26
    131
    3A
    Vladimír Šedivý
    Lukostrelecký klub Senica
    SVK
    25
    25
    25
    23
    28
    126
    3B
    Marián Marečák
    MŠK Kežmarok
    SVK
    29
    28
    28
    28
    30
    143
    Jaroslav Kondáš
    TJ Slávia UVL Košice
    SVK
    No end results available
    0
    4A
    Peter Gajdzik
    Slávia Právnik
    SVK
    25
    29
    26
    23
    29
    132
    4B
    Vladimir Hurban
    Lukostrelecký klub Bratislava
    SVK
    28
    27
    27
    27
    27
    136
    5A
    Vladimír Hervartovský
    Liptovský školský lukostrelecký klub
    SVK
    28
    29
    26
    30
    28
    141
    5B
    Juraj Pagáčik
    LK Reflex Žilina
    SVK
    22
    24
    25
    28
    27
    126
    Martin Kobza
    MŠK Kežmarok
    SVK
    No end results available
    0
    1A
    Jozef Bošanský
    LK Hubert Arrows
    SVK
    29
    27
    29
    27
    28
    140
    1B
    Martin Dubašák
    Blue Arrows Viničné
    SVK
    26
    26
    28
    24
    27
    131
    2A
    Vladimír Bužek
    Blue Arrows Viničné
    SVK
    28
    29
    28
    27
    28
    140
    2B
    Marián Marečák
    MŠK Kežmarok
    SVK
    29
    29
    30
    28
    28
    144
    3A
    Jaroslav Kondáš
    TJ Slávia UVL Košice
    SVK
    29
    29
    29
    29
    27
    143
    (9)
    3B
    Vladimir Hurban
    Lukostrelecký klub Bratislava
    SVK
    29
    29
    27
    28
    30
    143
    (9)
    4A
    Vladimír Hervartovský
    Liptovský školský lukostrelecký klub
    SVK
    30
    28
    27
    26
    27
    138
    4B
    Martin Kobza
    MŠK Kežmarok
    SVK
    26
    28
    30
    28
    27
    139
    1A
    Jozef Bošanský
    LK Hubert Arrows
    SVK
    30
    28
    30
    28
    29
    145
    1B
    Marián Marečák
    MŠK Kežmarok
    SVK
    29
    29
    27
    29
    30
    144
    2A
    Jaroslav Kondáš
    TJ Slávia UVL Košice
    SVK
    26
    29
    28
    30
    28
    141
    2B
    Martin Kobza
    MŠK Kežmarok
    SVK
    26
    26
    29
    30
    29
    140
    1A
    Jozef Bošanský
    LK Hubert Arrows
    SVK
    29
    28
    30
    29
    27
    143
    1B
    Jaroslav Kondáš
    TJ Slávia UVL Košice
    SVK
    29
    29
    27
    27
    28
    140
    2A
    Marián Marečák
    MŠK Kežmarok
    SVK
    28
    28
    29
    28
    27
    140
    2B
    Martin Kobza
    MŠK Kežmarok
    SVK
    27
    29
    27
    28
    30
    141
    1 / 4
    1 / 2
    FINAL
    Outdoor - Compound - Seniors - Female - 50m round
    5A
    Diana Pashchenková
    MŠK Kežmarok
    SVK
    No end results available
    0
    6A
    Veronika Vilimová
    Lukostrelecký klub Dobšiná
    SVK
    23
    28
    22
    23
    26
    122
    6B
    Barbora Gálová
    Lukostrelecký klub Senica
    SVK
    23
    28
    26
    23
    29
    129
    7A
    Jana Balazikova
    Liptovský školský lukostrelecký klub
    SVK
    25
    21
    26
    25
    28
    125
    7B
    Jana Knošková
    Lukostrelecký klub Senica
    SVK
    23
    27
    28
    26
    23
    127
    8A
    Michaela Nováková
    MŠK Kežmarok
    SVK
    20
    28
    17
    24
    27
    116
    8B
    Katarína Durná
    Liptovský školský lukostrelecký klub
    SVK
    27
    27
    25
    29
    26
    134
    5A
    Diana Pashchenková
    MŠK Kežmarok
    SVK
    25
    25
    24
    27
    27
    128
    5B
    Barbora Gálová
    Lukostrelecký klub Senica
    SVK
    29
    25
    27
    28
    16
    125
    6A
    Jana Knošková
    Lukostrelecký klub Senica
    SVK
    28
    29
    25
    16
    25
    123
    6B
    Katarína Durná
    Liptovský školský lukostrelecký klub
    SVK
    27
    28
    27
    28
    17
    127
    5A
    Diana Pashchenková
    MŠK Kežmarok
    SVK
    26
    24
    27
    30
    27
    134
    5B
    Katarína Durná
    Liptovský školský lukostrelecký klub
    SVK
    26
    27
    27
    28
    28
    136
    6A
    Barbora Gálová
    Lukostrelecký klub Senica
    SVK
    24
    24
    26
    25
    26
    125
    6B
    Jana Knošková
    Lukostrelecký klub Senica
    SVK
    25
    23
    24
    29
    25
    126
    1 / 4
    1 / 2
    FINAL
    Outdoor - Compound - Bowmen - Universal - 30m round
    18A
    Radovan Polák
    MŠK Kežmarok
    SVK
    No end results available
    0
    19A
    Sandra Vaľová
    MŠK Kežmarok
    SVK
    22
    24
    27
    22
    21
    116
    19B
    Šimon Šedivý
    Lukostrelecký klub Senica
    SVK
    23
    27
    25
    26
    25
    126
    20A
    Alex Búzek
    Lukostrelecký klub Senica
    SVK
    No end results available
    0
    20B
    Matúš Miženko
    X - FOCUS Prešov
    SVK
    No end results available
    0
    18A
    Radovan Polák
    MŠK Kežmarok
    SVK
    27
    28
    27
    26
    25
    133
    18B
    Šimon Šedivý
    Lukostrelecký klub Senica
    SVK
    26
    24
    26
    24
    22
    122
    19A
    Alex Búzek
    Lukostrelecký klub Senica
    SVK
    25
    26
    26
    28
    27
    132
    19B
    Matúš Miženko
    X - FOCUS Prešov
    SVK
    25
    25
    27
    26
    26
    129
    18A
    Radovan Polák
    MŠK Kežmarok
    SVK
    27
    27
    26
    28
    26
    134
    18B
    Alex Búzek
    Lukostrelecký klub Senica
    SVK
    26
    27
    25
    26
    27
    131
    19A
    Šimon Šedivý
    Lukostrelecký klub Senica
    SVK
    25
    24
    26
    24
    24
    123
    19B
    Matúš Miženko
    X - FOCUS Prešov
    SVK
    25
    26
    27
    24
    26
    128
    1 / 8
    1 / 4
    1 / 2
    FINAL
    Outdoor - Barebow - Seniors - Male - 40m round
    František Kundracik
    Lukostrelecký klub Bratislava
    SVK
    No end results available
    0
    14A
    Peter Kubík
    MŠK Kežmarok
    SVK
    0
    21
    0
    20
    2
    22
    0
    20
    2
    14B
    Radoslav Maťaš
    MŠK Kežmarok
    SVK
    2
    23
    2
    22
    0
    20
    2
    22
    6
    15A
    Ľubomír Styk
    Lukostrelec BB
    SVK
    2
    15
    2
    28
    2
    25
    6
    15B
    Jozef Pavlik
    MŠK Kežmarok
    SVK
    0
    Cyril Fučík
    LK Veľké Zálužie
    SVK
    No end results available
    0
    Jan Ziak
    1. SŠLK Petržalka - Bratislava
    SVK
    No end results available
    0
    16A
    Karel Petráň
    LK Reflex Žilina
    SVK
    1
    24
    0
    21
    2
    27
    0
    23
    0
    26
    3
    16B
    Igor Kliment
    Lukostrelec BB
    SVK
    1
    24
    2
    27
    0
    25
    2
    27
    2
    27
    7
    17A
    Temeši Peter
    1. SŠLK Petržalka - Bratislava
    SVK
    0
    17
    2
    25
    2
    25
    0
    25
    0
    22
    4
    17B
    Štefan Molnár
    LK Reflex Žilina
    SVK
    2
    24
    0
    21
    0
    19
    2
    27
    2
    25
    6
    Martin Dragun
    Lukostrelecký a paintb. klub ELÁN
    SVK
    No end results available
    0
    14A
    František Kundracik
    Lukostrelecký klub Bratislava
    SVK
    2
    26
    2
    25
    2
    26
    6
    14B
    Radoslav Maťaš
    MŠK Kežmarok
    SVK
    0
    23
    0
    18
    0
    21
    0
    15A
    Ľubomír Styk
    Lukostrelec BB
    SVK
    2
    26
    0
    23
    1
    23
    1
    24
    2
    27
    6
    15B
    Cyril Fučík
    LK Veľké Zálužie
    SVK
    0
    24
    2
    25
    1
    23
    1
    24
    0
    23
    4
    16A
    Jan Ziak
    1. SŠLK Petržalka - Bratislava
    SVK
    2
    26
    0
    25
    0
    22
    0
    22
    2
    16B
    Igor Kliment
    Lukostrelec BB
    SVK
    0
    23
    2
    26
    2
    24
    2
    24
    6
    17A
    Štefan Molnár
    LK Reflex Žilina
    SVK
    0
    17B
    Martin Dragun
    Lukostrelecký a paintb. klub ELÁN
    SVK
    2
    24
    2
    27
    2
    25
    6
    14A
    František Kundracik
    Lukostrelecký klub Bratislava
    SVK
    2
    28
    2
    25
    0
    25
    2
    27
    6
    14B
    Ľubomír Styk
    Lukostrelec BB
    SVK
    0
    21
    0
    24
    2
    27
    0
    24
    2
    15A
    Igor Kliment
    Lukostrelec BB
    SVK
    2
    26
    2
    26
    0
    24
    2
    26
    6
    15B
    Martin Dragun
    Lukostrelecký a paintb. klub ELÁN
    SVK
    0
    24
    0
    24
    2
    26
    0
    21
    2
    14A
    František Kundracik
    Lukostrelecký klub Bratislava
    SVK
    2
    23
    2
    26
    1
    24
    0
    20
    1
    26
    6
    14B
    Igor Kliment
    Lukostrelec BB
    SVK
    0
    19
    0
    22
    1
    24
    2
    26
    1
    26
    4
    15A
    Ľubomír Styk
    Lukostrelec BB
    SVK
    0
    24
    0
    25
    0
    25
    0
    15B
    Martin Dragun
    Lukostrelecký a paintb. klub ELÁN
    SVK
    2
    28
    2
    27
    2
    26
    6
    1 / 2
    FINAL
    Outdoor - Barebow - Seniors - Female - 40m round
    12A
    Iveta Kundraciková
    Lukostrelecký klub Bratislava
    SVK
    2
    23
    0
    19
    2
    26
    2
    21
    6
    12B
    Janka Buková
    Lukostrelec BB
    SVK
    0
    15
    2
    20
    0
    17
    0
    12
    2
    13A
    Marcela Horanská
    MŠK Kežmarok
    SVK
    0
    20
    0
    9
    0
    17
    0
    13B
    Alena Mačáková
    MŠK Kežmarok
    SVK
    2
    21
    2
    16
    2
    24
    6
    12A
    Iveta Kundraciková
    Lukostrelecký klub Bratislava
    SVK
    2
    23
    2
    24
    0
    13
    0
    13
    0
    18
    4
    12B
    Alena Mačáková
    MŠK Kežmarok
    SVK
    0
    22
    0
    22
    2
    17
    2
    23
    2
    19
    6
    13A
    Janka Buková
    Lukostrelec BB
    SVK
    2
    23
    0
    13
    2
    20
    2
    26
    6
    13B
    Marcela Horanská
    MŠK Kežmarok
    SVK
    0
    17
    2
    18
    0
    18
    0
    19
    2
    1 / 4
    1 / 2
    FINAL
    Outdoor - Barebow - Cub - Male - 30m round
    21A
    Adam Domorak
    Lukostrelecký klub Bratislava
    SVK
    No end results available
    0
    22A
    Andrej Čižmár
    Lukostrelecký klub Bratislava
    SVK
    2
    16
    0
    14
    0
    18
    0
    15
    2
    22B
    Nikolas Goldbach
    LK Lukostreľba Svit
    SVK
    0
    15
    2
    15
    2
    23
    2
    19
    6
    23A
    Šimon Bystrický
    1. SŠLK Petržalka - Bratislava
    SVK
    No end results available
    0
    23B
    Samuel Badovský
    MŠK Kežmarok
    SVK
    No end results available
    0
    21A
    Adam Domorak
    Lukostrelecký klub Bratislava
    SVK
    2
    26
    2
    26
    2
    20
    6
    21B
    Nikolas Goldbach
    LK Lukostreľba Svit
    SVK
    0
    24
    0
    20
    2
    16
    2
    22A
    Šimon Bystrický
    1. SŠLK Petržalka - Bratislava
    SVK
    0
    13
    0
    18
    2
    22
    0
    16
    2
    22B
    Samuel Badovský
    MŠK Kežmarok
    SVK
    2
    16
    2
    23
    0
    16
    2
    19
    6
    21A
    Adam Domorak
    Lukostrelecký klub Bratislava
    SVK
    2
    27
    0
    21
    0
    20
    2
    22
    0
    20
    4
    21B
    Samuel Badovský
    MŠK Kežmarok
    SVK
    0
    24
    2
    22
    2
    27
    0
    21
    2
    27
    6
    22A
    Nikolas Goldbach
    LK Lukostreľba Svit
    SVK
    0
    18
    0
    14
    2
    19
    2
    21
    2
    18
    6
    22B
    Šimon Bystrický
    1. SŠLK Petržalka - Bratislava
    SVK
    2
    19
    2
    20
    0
    10
    0
    13
    4
    1 / 4
    1 / 2
    FINAL
    Outdoor - Barebow - Bowmen - Universal - 20m round
    24A
    Matúš Žonda
    LK Lukostreľba Svit
    SVK
    No end results available
    0
    25A
    Dominik Kurňava
    MŠK Kežmarok
    SVK
    0
    18
    0
    16
    0
    23
    0
    25B
    Daniel Maťaš
    MŠK Kežmarok
    SVK
    2
    23
    2
    24
    2
    27
    6
    26A
    Lukáš Voroš
    Lukostrelecký klub Bratislava
    SVK
    2
    22
    2
    25
    2
    23
    6
    26B
    Daniel Pobiják
    LK Reflex Žilina
    SVK
    0
    19
    0
    23
    0
    10
    0
    27A
    Lukáš Stolárik
    LK Reflex Žilina
    SVK
    0
    27B
    Adam Bafia
    MŠK Kežmarok
    SVK
    1
    24A
    Matúš Žonda
    LK Lukostreľba Svit
    SVK
    0
    24
    0
    28
    2
    26
    2
    28
    1
    26
    6
    (X)
    24B
    Daniel Maťaš
    MŠK Kežmarok
    SVK
    2
    26
    2
    29
    0
    25
    0
    24
    1
    26
    5
    (9)
    25A
    Lukáš Voroš
    Lukostrelecký klub Bratislava
    SVK
    2
    27
    0
    24
    1
    27
    0
    24
    2
    27
    6
    (9)
    25B
    Adam Bafia
    MŠK Kežmarok
    SVK
    2
    25
    1
    27
    2
    25
    0
    26
    5
    (8)
    24A
    Matúš Žonda
    LK Lukostreľba Svit
    SVK
    0
    27
    0
    26
    2
    28
    2
    28
    2
    28
    6
    24B
    Lukáš Voroš
    Lukostrelecký klub Bratislava
    SVK
    2
    29
    2
    30
    0
    26
    0
    27
    0
    25
    4
    25A
    Daniel Maťaš
    MŠK Kežmarok
    SVK
    1
    23
    2
    25
    0
    23
    2
    26
    2
    27
    7
    25B
    Adam Bafia
    MŠK Kežmarok
    SVK
    1
    23
    0
    21
    2
    26
    0
    24
    0
    26
    3
    1 / 4
    1 / 2
    FINAL
    Outdoor - Barebow - Yeoman - Universal - 20m round
    28A
    Michal Barčák
    MŠK Kežmarok
    SVK
    No end results available
    0
    29A
    Samuel Dzadik
    LK Lukostreľba Svit
    SVK
    0
    22
    2
    27
    0
    22
    0
    23
    2
    29B
    Michal Balco
    1. SŠLK Petržalka - Bratislava
    SVK
    2
    25
    0
    19
    2
    25
    2
    27
    6
    30A
    Teodor Slovík
    MŠK Kežmarok
    SVK
    2
    21
    2
    25
    2
    19
    6
    30B
    Róbert Pobijak
    LK Lukostreľba Svit
    SVK
    0
    7
    0
    6
    0
    13
    0
    28B
    Stela Nemečkayová
    Lukostrelecký klub Bratislava
    SVK
    No end results available
    0
    28A
    Michal Barčák
    MŠK Kežmarok
    SVK
    2
    28
    2
    28
    2
    27
    6
    28B
    Michal Balco
    1. SŠLK Petržalka - Bratislava
    SVK
    0
    26
    0
    20
    0
    24
    0
    29A
    Teodor Slovík
    MŠK Kežmarok
    SVK
    2
    23
    2
    23
    2
    25
    6
    29B
    Stela Nemečkayová
    Lukostrelecký klub Bratislava
    SVK
    0
    20
    0
    22
    0
    21
    0
    28A
    Michal Barčák
    MŠK Kežmarok
    SVK
    2
    28
    2
    26
    2
    28
    6
    28B
    Teodor Slovík
    MŠK Kežmarok
    SVK
    0
    27
    0
    24
    0
    24
    0
    29A
    Michal Balco
    1. SŠLK Petržalka - Bratislava
    SVK
    2
    28
    2
    26
    2
    26
    6
    29B
    Stela Nemečkayová
    Lukostrelecký klub Bratislava
    SVK
    0
    19
    0
    9
    0
    21
    0