1 / 4
    1 / 2
    FINAL
    Field - Recurve - Cub - Male - FITA Field - 1 day
    1A
    Jonáš Čábelka
    SK Start Praha
    CZE
    No end results available
    100
    1B
    David Palyza
    LK CERE
    CZE
    No end results available
    95
    1C
    Samuel Švinger
    LK ARCUS Plzeň, z.s.
    CZE
    No end results available
    87
    1D
    František Heřmánek
    SK Start Praha
    CZE
    No end results available
    85
    2A
    Tomáš Heřman
    LO TJ SPARTAK Chrást
    CZE
    No end results available
    73
    2B
    Daniel Amler
    LK CERE
    CZE
    No end results available
    71
    2C
    Matěj Šitra
    LK CERE
    CZE
    No end results available
    56
    2D
    Kryštof Vilém Revaj
    LO TJ SPARTAK Chrást
    CZE
    No end results available
    38
    1A
    Jonáš Čábelka
    SK Start Praha
    CZE
    8
    5
    11
    15
    39
    1B
    František Heřmánek
    SK Start Praha
    CZE
    8
    12
    12
    6
    38
    1C
    Samuel Švinger
    LK ARCUS Plzeň, z.s.
    CZE
    10
    12
    13
    12
    47
    1D
    David Palyza
    LK CERE
    CZE
    8
    14
    11
    8
    41
    1A
    Jonáš Čábelka
    SK Start Praha
    CZE
    11
    12
    14
    12
    49
    1B
    Samuel Švinger
    LK ARCUS Plzeň, z.s.
    CZE
    14
    13
    8
    10
    45
    1C
    František Heřmánek
    SK Start Praha
    CZE
    12
    8
    13
    6
    39
    1D
    David Palyza
    LK CERE
    CZE
    11
    11
    5
    5
    32
    1 / 4
    1 / 2
    FINAL
    Field - Recurve - Cub - Female - FITA Field - 1 day
    3A
    Rozálie Vlachová
    LK CERE
    CZE
    No end results available
    98
    3B
    Radka Štádlerová
    LK ARCUS Plzeň, z.s.
    CZE
    No end results available
    91
    3C
    Alžběta Vašáková
    LK ARCUS Plzeň, z.s.
    CZE
    No end results available
    88
    3D
    Adéla Čížková
    SK Start Praha
    CZE
    No end results available
    78
    4A
    Anna Smotlachová
    SK Start Praha
    CZE
    No end results available
    74
    4B
    Jana Bosáková
    1. LK Plzeň 1935
    CZE
    No end results available
    69
    4C
    Eliška Novotná
    SK Bystřice - oddíl lukostřelby
    CZE
    No end results available
    69
    4D
    Kateřina Herdová
    1. LK Plzeň 1935
    CZE
    No end results available
    48
    3A
    Rozálie Vlachová
    LK CERE
    CZE
    12
    13
    11
    8
    44
    3B
    Adéla Čížková
    SK Start Praha
    CZE
    12
    10
    12
    7
    41
    3C
    Alžběta Vašáková
    LK ARCUS Plzeň, z.s.
    CZE
    11
    12
    13
    12
    48
    3D
    Radka Štádlerová
    LK ARCUS Plzeň, z.s.
    CZE
    11
    12
    13
    13
    49
    3A
    Rozálie Vlachová
    LK CERE
    CZE
    8
    13
    4
    7
    32
    3B
    Radka Štádlerová
    LK ARCUS Plzeň, z.s.
    CZE
    8
    12
    8
    8
    36
    3C
    Adéla Čížková
    SK Start Praha
    CZE
    9
    11
    12
    7
    39
    (6)
    3D
    Alžběta Vašáková
    LK ARCUS Plzeň, z.s.
    CZE
    2
    4
    10
    7
    23
    1 / 4
    1 / 2
    FINAL
    Field - Recurve - Bowmen - Male - FITA Field - 1 day
    5A
    Matěj Špinar
    LK Votice, z.s.
    CZE
    No end results available
    102
    5B
    Richard Krejčí
    LK Votice, z.s.
    CZE
    No end results available
    94
    6A
    Šimon Bárta
    SK Bystřice - oddíl lukostřelby
    CZE
    No end results available
    90
    (6)
    5D
    Jan Stiegler
    1. LK Plzeň 1935
    CZE
    No end results available
    89
    (4)
    5C
    Daniel Bouřil
    1. LK Plzeň 1935
    CZE
    No end results available
    88
    (1)
    6B
    Zdeněk Kužel ml.
    LK Votice, z.s.
    CZE
    No end results available
    75
    6C
    Vít Kučera
    LK Votice, z.s.
    CZE
    No end results available
    61
    6D
    Ondřej Pašek
    1. LK Plzeň 1935
    CZE
    No end results available
    55
    5A
    Matěj Špinar
    LK Votice, z.s.
    CZE
    12
    14
    16
    13
    55
    5B
    Jan Stiegler
    1. LK Plzeň 1935
    CZE
    5
    6
    11
    15
    37
    5B
    Šimon Bárta
    SK Bystřice - oddíl lukostřelby
    CZE
    12
    10
    10
    15
    47
    5D
    Richard Krejčí
    LK Votice, z.s.
    CZE
    12
    10
    12
    3
    37
    5C
    Matěj Špinar
    LK Votice, z.s.
    CZE
    10
    11
    13
    12
    46
    5A
    Šimon Bárta
    SK Bystřice - oddíl lukostřelby
    CZE
    12
    12
    11
    9
    44
    5A
    Jan Stiegler
    1. LK Plzeň 1935
    CZE
    8
    11
    13
    12
    44
    5B
    Richard Krejčí
    LK Votice, z.s.
    CZE
    14
    7
    13
    8
    42
    1 / 4
    1 / 2
    FINAL
    Field - Recurve - Bowmen - Female - FITA Field - 1 day
    7A
    Kristýna Řezáčová
    LO TJ SPARTAK Chrást
    CZE
    No end results available
    94
    7B
    Tereza Veverková
    SK Start Praha
    CZE
    No end results available
    89
    7C
    Nikola Svobodná
    LK Votice, z.s.
    CZE
    No end results available
    86
    7D
    Meda Čapková
    SK Start Praha
    CZE
    No end results available
    76
    8A
    Natálie Trojášková
    LK Votice, z.s.
    CZE
    No end results available
    66
    8B
    Veronika Vrtišková
    SK Bystřice - oddíl lukostřelby
    CZE
    No end results available
    58
    8C
    Andrea Kuželová
    LK Votice, z.s.
    CZE
    No end results available
    19
    8D
    Johana Heřmanová
    LO TJ SPARTAK Chrást
    CZE
    No end results available
    18
    7A
    Kristýna Řezáčová
    LO TJ SPARTAK Chrást
    CZE
    8
    10
    12
    11
    41
    7B
    Meda Čapková
    SK Start Praha
    CZE
    4
    3
    11
    10
    28
    7C
    Nikola Svobodná
    LK Votice, z.s.
    CZE
    10
    8
    7
    11
    36
    7D
    Tereza Veverková
    SK Start Praha
    CZE
    10
    13
    12
    13
    48
    7A
    Kristýna Řezáčová
    LO TJ SPARTAK Chrást
    CZE
    15
    12
    10
    10
    47
    7B
    Tereza Veverková
    SK Start Praha
    CZE
    15
    11
    8
    8
    42
    7C
    Meda Čapková
    SK Start Praha
    CZE
    6
    5
    5
    10
    26
    7D
    Nikola Svobodná
    LK Votice, z.s.
    CZE
    16
    16
    12
    12
    56
    FINAL
    Field - Compound - Bowmen - Male - FITA Field - 1 day
    12A
    Filip Mužík
    JIM Archery club Kyšice
    CZE
    13
    13
    10
    15
    51
    12B
    Jaromír Dušek
    JIM Archery club Kyšice
    CZE
    12
    11
    12
    9
    44
    1 / 2
    FINAL
    Field - Barebow - Cub - Male - FITA Field - 1 day
    9A
    Vojtěch Molík
    JIM Archery club Kyšice
    CZE
    8
    13
    10
    10
    41
    (4)
    9B
    Adam Hájek
    Lukostřelci Českého lesa
    CZE
    1
    6
    7
    3
    17
    9C
    Denisa Hrušková
    Lukostřelci Českého lesa
    CZE
    1
    3
    3
    8
    15
    9D
    Tereza Sýkorová
    LK ARCUS Plzeň, z.s.
    CZE
    8
    9
    10
    10
    37
    (3)
    9A
    Vojtěch Molík
    JIM Archery club Kyšice
    CZE
    10
    11
    14
    7
    42
    (4)
    9B
    Tereza Sýkorová
    LK ARCUS Plzeň, z.s.
    CZE
    7
    10
    15
    10
    42
    (3)
    9C
    Adam Hájek
    Lukostřelci Českého lesa
    CZE
    4
    9
    4
    5
    22
    9D
    Denisa Hrušková
    Lukostřelci Českého lesa
    CZE
    11
    6
    11
    2
    30
    1 / 2
    FINAL
    Field - Barebow - Bowmen - Male - FITA Field - 1 day
    10A
    Karel Tříska
    Lukostřelci Českého lesa
    CZE
    5
    0
    8
    12
    25
    10B
    Daniel Pirožinský
    Lukostřelci Českého lesa
    CZE
    2
    0
    4
    7
    13
    10C
    Jan Kleinmond
    JIM Archery club Kyšice
    CZE
    8
    0
    6
    1
    15
    10D
    Vítězslav Dvořáček
    Lukostřelci Českého lesa
    CZE
    2
    0
    4
    2
    8
    10A
    Karel Tříska
    Lukostřelci Českého lesa
    CZE
    4
    3
    5
    4
    16
    10B
    Jan Kleinmond
    JIM Archery club Kyšice
    CZE
    5
    8
    9
    3
    25
    10C
    Daniel Pirožinský
    Lukostřelci Českého lesa
    CZE
    7
    0
    3
    1
    11
    10D
    Vítězslav Dvořáček
    Lukostřelci Českého lesa
    CZE
    7
    4
    7
    12
    30
    1 / 2
    FINAL
    Field - Barebow - Bowmen - Female - FITA Field - 1 day
    11A
    Kateřina Platilová
    LK Votice, z.s.
    CZE
    3
    5
    1
    5
    14
    11B
    Hana Šmejkalová
    LK Tachov
    CZE
    2
    0
    9
    5
    16
    11C
    Jana Šmejkalová
    LK Tachov
    CZE
    3
    4
    8
    2
    17
    11D
    Kristýna Mužíková
    Lukostřelci Českého lesa
    CZE
    5
    7
    10
    0
    22
    11A
    Hana Šmejkalová
    LK Tachov
    CZE
    5
    6
    1
    0
    12
    11B
    Kristýna Mužíková
    Lukostřelci Českého lesa
    CZE
    10
    6
    7
    1
    24
    11C
    Kateřina Platilová
    LK Votice, z.s.
    CZE
    11
    6
    3
    3
    23
    11D
    Jana Šmejkalová
    LK Tachov
    CZE
    8
    6
    0
    4
    18