1 / 16
    1 / 8
    1 / 4
    1 / 2
    FINAL
    Reflexní luk Starší žáci
    1A
    František Heřmánek
    SK Start Praha
    CZE
    2
    29
    2
    28
    2
    28
    6
    1B
    Jan Thomas Bubanec
    LK ESKA Cheb
    CZE
    0
    10
    0
    14
    0
    5
    0
    2A
    Vít Kučera
    LK Votice, z.s.
    CZE
    0
    24
    0
    22
    0
    23
    0
    2B
    Miroslav Přeček
    Lukostřelba Ostrava Mariánské Hory, z.s.
    CZE
    2
    27
    2
    25
    2
    25
    6
    3A
    Matěj Špinar
    LK Votice, z.s.
    CZE
    2
    27
    2
    24
    2
    27
    6
    3B
    Jakub Stuš
    LO TJ SPARTAK Chrást
    CZE
    0
    20
    0
    23
    0
    21
    0
    4A
    Adam Střihavka
    LO TJ Start Brno
    CZE
    0
    25
    0
    27
    0
    22
    0
    4B
    Matěj Fučík
    LO TJ Sokol Šanov
    CZE
    2
    28
    2
    28
    2
    26
    6
    5A
    Štěpán Kalus
    Lukostřelba Ostrava Mariánské Hory, z.s.
    CZE
    2
    27
    2
    21
    2
    26
    6
    5B
    Adam Soukup
    LO TJ SPARTAK Chrást
    CZE
    0
    24
    0
    20
    0
    16
    0
    6A
    Rudolf Ptaszek
    Lukostřelba Ostrava Mariánské Hory, z.s.
    CZE
    0
    23
    0
    21
    1
    18
    0
    22
    1
    6B
    Zdeněk Kužel ml.
    LK Votice, z.s.
    CZE
    2
    27
    2
    28
    1
    18
    2
    23
    7
    7A
    Jakub Juras
    Lukostřelba Ostrava Mariánské Hory, z.s.
    CZE
    2
    22
    0
    22
    0
    21
    0
    23
    2
    7B
    Jan Kadlec
    LK Litvínov
    CZE
    0
    21
    2
    23
    2
    22
    2
    29
    6
    8A
    Petr Sacher
    LK ESKA Cheb
    CZE
    0
    23
    0
    4
    0
    23
    0
    8B
    David Šmíd
    Lukostřelba Prostějov, z.s
    CZE
    2
    27
    2
    28
    2
    28
    6
    9A
    Jan Ohnoutek
    Lukostřelba Ostrava Mariánské Hory, z.s.
    CZE
    2
    24
    2
    26
    2
    27
    6
    9B
    Jan Rozehnal
    SK Bystřice - oddíl lukostřelby
    CZE
    0
    23
    0
    18
    0
    14
    0
    10A
    Václav Vybíral
    Lukostřelba Prostějov, z.s
    CZE
    0
    21
    2
    26
    2
    25
    0
    27
    2
    27
    6
    10B
    Ondřej Pašek
    1. LK Plzeň 1935
    CZE
    2
    24
    0
    24
    0
    24
    2
    29
    0
    24
    4
    11A
    Ondřej Martinek
    Lukostřelba Prostějov, z.s
    CZE
    0
    25
    2
    27
    2
    27
    1
    28
    2
    27
    7
    11B
    David Fojtík
    SK policie Vsetín
    CZE
    2
    26
    0
    20
    0
    25
    1
    28
    0
    25
    3
    12A
    Filip Kolouch
    LK CERE
    CZE
    0
    13
    0
    21
    0
    21
    0
    12B
    Vojtěch Reichl
    LO TJ Sokol Šanov
    CZE
    2
    24
    2
    26
    2
    26
    6
    13A
    Radim Kokeš
    Lukostřelba Ostrava Mariánské Hory, z.s.
    CZE
    2
    25
    2
    28
    2
    28
    6
    13B
    Tomáš Janoušek
    TJ Sokol Praha Vršovice
    CZE
    0
    23
    0
    19
    0
    21
    0
    14A
    Daniel Zbořil
    Lukostřelba Prostějov, z.s
    CZE
    0
    19
    0
    24
    1
    22
    0
    18
    1
    14B
    Jan Stiegler
    1. LK Plzeň 1935
    CZE
    2
    26
    2
    25
    1
    22
    2
    28
    7
    15A
    Richard Krejčí
    LK Votice, z.s.
    CZE
    0
    24
    1
    26
    1
    16
    2
    28
    1
    26
    5
    (10)
    15B
    Šimon Bárta
    LK Votice, z.s.
    CZE
    2
    27
    1
    26
    1
    16
    0
    26
    1
    26
    6
    (10)
    16A
    Matyáš Čapka
    Lukostřelba Ostrava Mariánské Hory, z.s.
    CZE
    2
    27
    0
    24
    0
    17
    0
    10
    2
    16B
    Jakub Kopřiva
    TJ Sokol Praha Vršovice
    CZE
    0
    25
    2
    25
    2
    29
    2
    27
    6
    9A
    František Heřmánek
    SK Start Praha
    CZE
    1
    27
    2
    28
    0
    27
    2
    30
    2
    27
    7
    9B
    Miroslav Přeček
    Lukostřelba Ostrava Mariánské Hory, z.s.
    CZE
    1
    27
    0
    26
    2
    28
    0
    28
    0
    23
    3
    10A
    Matěj Špinar
    LK Votice, z.s.
    CZE
    2
    30
    1
    26
    2
    28
    2
    27
    7
    10B
    Matěj Fučík
    LO TJ Sokol Šanov
    CZE
    0
    28
    1
    26
    0
    26
    0
    23
    1
    11A
    Štěpán Kalus
    Lukostřelba Ostrava Mariánské Hory, z.s.
    CZE
    0
    23
    0
    25
    0
    19
    0
    11B
    Zdeněk Kužel ml.
    LK Votice, z.s.
    CZE
    2
    28
    2
    26
    2
    26
    6
    12A
    Jan Kadlec
    LK Litvínov
    CZE
    0
    18
    0
    22
    0
    21
    0
    12B
    David Šmíd
    Lukostřelba Prostějov, z.s
    CZE
    2
    27
    2
    27
    2
    25
    6
    13A
    Jan Ohnoutek
    Lukostřelba Ostrava Mariánské Hory, z.s.
    CZE
    2
    23
    2
    22
    1
    24
    2
    25
    7
    13B
    Václav Vybíral
    Lukostřelba Prostějov, z.s
    CZE
    0
    19
    0
    21
    1
    24
    0
    24
    1
    14A
    Ondřej Martinek
    Lukostřelba Prostějov, z.s
    CZE
    2
    27
    2
    29
    2
    27
    6
    14B
    Vojtěch Reichl
    LO TJ Sokol Šanov
    CZE
    0
    26
    0
    26
    0
    24
    0
    15A
    Radim Kokeš
    Lukostřelba Ostrava Mariánské Hory, z.s.
    CZE
    2
    27
    2
    28
    0
    25
    2
    28
    6
    15B
    Jan Stiegler
    1. LK Plzeň 1935
    CZE
    0
    23
    0
    25
    2
    26
    0
    25
    2
    16A
    Šimon Bárta
    LK Votice, z.s.
    CZE
    0
    25
    0
    23
    2
    27
    0
    23
    2
    16B
    Jakub Kopřiva
    TJ Sokol Praha Vršovice
    CZE
    2
    27
    2
    26
    0
    26
    2
    27
    6
    5A
    František Heřmánek
    SK Start Praha
    CZE
    0
    26
    2
    29
    1
    28
    1
    28
    2
    28
    6
    5B
    Matěj Špinar
    LK Votice, z.s.
    CZE
    2
    27
    0
    28
    1
    28
    1
    28
    0
    22
    4
    6A
    Zdeněk Kužel ml.
    LK Votice, z.s.
    CZE
    0
    24
    2
    28
    2
    27
    2
    25
    6
    6B
    David Šmíd
    Lukostřelba Prostějov, z.s
    CZE
    2
    28
    0
    27
    0
    25
    0
    17
    2
    7A
    Jan Ohnoutek
    Lukostřelba Ostrava Mariánské Hory, z.s.
    CZE
    2
    24
    0
    25
    2
    27
    2
    27
    6
    7B
    Ondřej Martinek
    Lukostřelba Prostějov, z.s
    CZE
    0
    20
    2
    27
    0
    26
    0
    23
    2
    8A
    Radim Kokeš
    Lukostřelba Ostrava Mariánské Hory, z.s.
    CZE
    2
    28
    0
    26
    0
    23
    0
    26
    2
    8B
    Jakub Kopřiva
    TJ Sokol Praha Vršovice
    CZE
    0
    27
    2
    29
    2
    27
    2
    29
    6
    5A
    František Heřmánek
    SK Start Praha
    CZE
    2
    29
    1
    28
    2
    29
    2
    28
    7
    5B
    Zdeněk Kužel ml.
    LK Votice, z.s.
    CZE
    0
    26
    1
    28
    0
    27
    0
    23
    1
    6A
    Jan Ohnoutek
    Lukostřelba Ostrava Mariánské Hory, z.s.
    CZE
    2
    28
    2
    28
    0
    25
    0
    26
    2
    27
    6
    6B
    Jakub Kopřiva
    TJ Sokol Praha Vršovice
    CZE
    0
    26
    0
    27
    2
    27
    2
    29
    0
    25
    4
    5A
    František Heřmánek
    SK Start Praha
    CZE
    2
    29
    0
    27
    2
    24
    2
    29
    6
    5B
    Jan Ohnoutek
    Lukostřelba Ostrava Mariánské Hory, z.s.
    CZE
    0
    28
    2
    28
    0
    22
    0
    25
    2
    6A
    Zdeněk Kužel ml.
    LK Votice, z.s.
    CZE
    0
    28
    2
    28
    0
    26
    0
    26
    2
    6B
    Jakub Kopřiva
    TJ Sokol Praha Vršovice
    CZE
    2
    29
    0
    27
    2
    29
    2
    27
    6
    1 / 16
    1 / 8
    1 / 4
    1 / 2
    FINAL
    Reflexní luk Starší žákyně
    1A
    Nikola Grošaftová
    Lukostřelba Ostrava Mariánské Hory, z.s.
    CZE
    No end results available
    0
    2A
    Julie Bláhová
    Lukostřelba Ostrava Mariánské Hory, z.s.
    CZE
    1
    20
    0
    21
    2
    21
    0
    18
    0
    16
    3
    2B
    Michaela Juráčková
    LO TJ Start Brno
    CZE
    1
    20
    2
    22
    0
    20
    2
    23
    2
    20
    7
    3A
    Karolína Miženková
    Lukostřelba Ostrava Mariánské Hory, z.s.
    CZE
    0
    20
    2
    28
    2
    25
    1
    22
    0
    23
    5
    3B
    Kateřina Krátká
    1. LK Plzeň 1935
    CZE
    2
    26
    0
    24
    0
    23
    1
    22
    2
    24
    5
    4A
    Žaneta Svobodová
    Lukostřelba Prostějov, z.s
    CZE
    0
    23
    0
    23
    0
    21
    0
    4B
    Anna Tomášková
    Lukostřelba Ostrava Mariánské Hory, z.s.
    CZE
    2
    24
    2
    27
    2
    24
    6
    5A
    Pavla Kořínková
    SK Start Praha
    CZE
    2
    27
    2
    25
    2
    26
    6
    5B
    Magdaléna Fojtíková
    SK policie Vsetín
    CZE
    0
    16
    0
    16
    0
    24
    0
    6A
    Lucie Rožnovjáková
    SK policie Vsetín
    CZE
    2
    26
    2
    24
    0
    19
    2
    26
    6
    6B
    Gabriela Macháčová
    Lukostřelba Ostrava Mariánské Hory, z.s.
    CZE
    0
    24
    0
    23
    2
    21
    0
    24
    2
    7A
    Denisa Tomanová
    LO TJ Opava
    CZE
    1
    25
    0
    21
    0
    16
    2
    25
    0
    24
    3
    7B
    Kristýna Řezáčová
    LO TJ SPARTAK Chrást
    CZE
    1
    25
    2
    24
    2
    21
    0
    21
    2
    27
    7
    8A
    Roxane Antonie Hamilton
    JIM Archery club Kyšice
    CZE
    0
    17
    0
    19
    0
    20
    0
    8B
    Viktorie Vévodová
    SK policie Vsetín
    CZE
    2
    24
    2
    26
    2
    21
    6
    9A
    Rozálie Vlachová
    LK CERE
    CZE
    2
    30
    2
    24
    2
    27
    6
    9B
    Veronika Fryčová
    LO TJ Start Brno
    CZE
    0
    15
    0
    20
    0
    19
    0
    10A
    Natálie Trojášková
    LK Votice, z.s.
    CZE
    1
    21
    0
    20
    0
    20
    2
    22
    0
    21
    3
    10B
    Aneta Tomanová
    LO TJ Opava
    CZE
    1
    21
    2
    23
    2
    25
    0
    21
    2
    27
    7
    11A
    Lucie Nevolová
    TJ Sokol Praha Vršovice
    CZE
    2
    25
    2
    26
    2
    25
    6
    11B
    Soňa Bartíková
    SK policie Vsetín
    CZE
    0
    19
    0
    23
    0
    16
    0
    12A
    Denisa Popelková
    Lukostřelba Ostrava Mariánské Hory, z.s.
    CZE
    0
    21
    0
    19
    0
    17
    0
    12B
    Meda Čapková
    SK Start Praha
    CZE
    2
    26
    2
    25
    2
    25
    6
    13A
    Gabriela Paříková
    Lukostřelba Ostrava Mariánské Hory, z.s.
    CZE
    2
    25
    2
    25
    2
    27
    6
    13B
    Barbora Hronková
    SK Přerov 1908 z.s.
    CZE
    0
    23
    0
    18
    0
    21
    0
    14A
    Kristýna Fišerová
    LO TJ Start Brno
    CZE
    0
    20
    0
    22
    0
    22
    0
    14B
    Adéla Chaloupková
    Lukostřelba Prostějov, z.s
    CZE
    2
    26
    2
    26
    2
    25
    6
    15A
    Josefa Nerudová
    Lukostřelba Ostrava Mariánské Hory, z.s.
    CZE
    2
    25
    2
    27
    2
    27
    6
    15B
    Johana Barrera
    LK Votice, z.s.
    CZE
    0
    21
    0
    21
    0
    24
    0
    16B
    Eliška Koleňáková
    Lukostřelba Prostějov, z.s
    CZE
    No end results available
    0
    1A
    Nikola Grošaftová
    Lukostřelba Ostrava Mariánské Hory, z.s.
    CZE
    0
    24
    2
    28
    2
    29
    2
    28
    6
    1B
    Michaela Juráčková
    LO TJ Start Brno
    CZE
    2
    25
    0
    20
    0
    19
    0
    24
    2
    2A
    Kateřina Krátká
    1. LK Plzeň 1935
    CZE
    0
    21
    0
    22
    0
    21
    0
    2B
    Anna Tomášková
    Lukostřelba Ostrava Mariánské Hory, z.s.
    CZE
    2
    22
    2
    23
    2
    24
    6
    3A
    Pavla Kořínková
    SK Start Praha
    CZE
    2
    26
    2
    27
    2
    26
    6
    3B
    Lucie Rožnovjáková
    SK policie Vsetín
    CZE
    0
    24
    0
    25
    0
    23
    0
    4A
    Kristýna Řezáčová
    LO TJ SPARTAK Chrást
    CZE
    0
    16
    0
    18
    2
    26
    0
    19
    2
    4B
    Viktorie Vévodová
    SK policie Vsetín
    CZE
    2
    23
    2
    24
    0
    24
    2
    26
    6
    5A
    Rozálie Vlachová
    LK CERE
    CZE
    2
    29
    2
    25
    0
    24
    2
    25
    6
    5B
    Aneta Tomanová
    LO TJ Opava
    CZE
    0
    20
    0
    19
    2
    26
    0
    21
    2
    6A
    Lucie Nevolová
    TJ Sokol Praha Vršovice
    CZE
    0
    25
    0
    17
    2
    26
    2
    27
    2
    29
    6
    6B
    Meda Čapková
    SK Start Praha
    CZE
    2
    26
    2
    28
    0
    22
    0
    22
    0
    25
    4
    7A
    Gabriela Paříková
    Lukostřelba Ostrava Mariánské Hory, z.s.
    CZE
    0
    14
    1
    26
    0
    23
    2
    27
    1
    27
    4
    7B
    Adéla Chaloupková
    Lukostřelba Prostějov, z.s
    CZE
    2
    26
    1
    26
    2
    26
    0
    25
    1
    27
    6
    8A
    Josefa Nerudová
    Lukostřelba Ostrava Mariánské Hory, z.s.
    CZE
    0
    25
    1
    25
    0
    24
    1
    26
    2
    8B
    Eliška Koleňáková
    Lukostřelba Prostějov, z.s
    CZE
    2
    29
    1
    25
    2
    27
    1
    26
    6
    1A
    Nikola Grošaftová
    Lukostřelba Ostrava Mariánské Hory, z.s.
    CZE
    2
    26
    2
    27
    0
    27
    2
    28
    6
    1B
    Anna Tomášková
    Lukostřelba Ostrava Mariánské Hory, z.s.
    CZE
    0
    23
    0
    25
    2
    28
    0
    23
    2
    2A
    Pavla Kořínková
    SK Start Praha
    CZE
    2
    27
    0
    24
    0
    24
    2
    28
    0
    24
    4
    2B
    Viktorie Vévodová
    SK policie Vsetín
    CZE
    0
    22
    2
    25
    2
    25
    0
    23
    2
    25
    6
    3A
    Rozálie Vlachová
    LK CERE
    CZE
    2
    29
    2
    26
    0
    26
    2
    29
    6
    3B
    Lucie Nevolová
    TJ Sokol Praha Vršovice
    CZE
    0
    21
    0
    25
    2
    28
    0
    17
    2
    4A
    Adéla Chaloupková
    Lukostřelba Prostějov, z.s
    CZE
    0
    26
    0
    21
    0
    23
    0
    4B
    Eliška Koleňáková
    Lukostřelba Prostějov, z.s
    CZE
    2
    29
    2
    26
    2
    28
    6
    1A
    Nikola Grošaftová
    Lukostřelba Ostrava Mariánské Hory, z.s.
    CZE
    2
    29
    2
    28
    1
    28
    0
    26
    2
    30
    7
    1B
    Viktorie Vévodová
    SK policie Vsetín
    CZE
    0
    24
    0
    27
    1
    28
    2
    27
    0
    28
    3
    2A
    Rozálie Vlachová
    LK CERE
    CZE
    0
    24
    0
    27
    0
    25
    0
    2B
    Eliška Koleňáková
    Lukostřelba Prostějov, z.s
    CZE
    2
    27
    2
    29
    2
    28
    6
    1A
    Nikola Grošaftová
    Lukostřelba Ostrava Mariánské Hory, z.s.
    CZE
    0
    22
    2
    28
    0
    27
    1
    28
    2
    27
    6
    (10)
    1B
    Eliška Koleňáková
    Lukostřelba Prostějov, z.s
    CZE
    2
    30
    0
    26
    2
    30
    1
    28
    0
    26
    5
    (9)
    2A
    Viktorie Vévodová
    SK policie Vsetín
    CZE
    2
    29
    0
    27
    2
    27
    0
    24
    0
    27
    4
    2B
    Rozálie Vlachová
    LK CERE
    CZE
    0
    26
    2
    28
    0
    26
    2
    25
    2
    28
    6
    1 / 8
    1 / 4
    1 / 2
    FINAL
    Reflexní luk Mladší žáci
    17A
    Lukáš Liberda
    Lukostřelba Ostrava Mariánské Hory, z.s.
    CZE
    2
    30
    2
    29
    2
    30
    6
    17B
    Ondřej Pejpa
    JIM Archery club Kyšice
    CZE
    0
    24
    0
    19
    0
    20
    0
    18A
    Sebastián Kula
    Lukostřelba Ostrava Mariánské Hory, z.s.
    CZE
    2
    21
    2
    25
    2
    20
    6
    18B
    Tomáš Smaha
    LK ARCUS Plzeň, z.s.
    CZE
    0
    20
    0
    23
    0
    19
    0
    19A
    Daniel Kovář
    LO TJ Sokol Šanov
    CZE
    0
    19B
    Daniel Fišer
    LK ARCUS Plzeň, z.s.
    CZE
    0
    20A
    Jan Platil
    SK Bystřice - oddíl lukostřelby
    CZE
    1
    24
    2
    21
    0
    18
    2
    26
    0
    24
    5
    (6)
    20B
    Dalibor Křivánek
    SK Bystřice - oddíl lukostřelby
    CZE
    1
    24
    0
    17
    2
    24
    0
    25
    2
    25
    6
    (9)
    21A
    Tadeáš Paleček
    LK Znojmo z.s.
    CZE
    0
    24
    2
    19
    2
    26
    2
    23
    6
    21B
    David Blaťák
    SK Přerov 1908 z.s.
    CZE
    2
    25
    0
    13
    0
    17
    0
    19
    2
    22A
    Noe Fabian Bernard
    LO TJ Sokol Šanov
    CZE
    0
    23
    2
    26
    1
    25
    0
    13
    0
    21
    3
    22B
    Ondřej Křižák
    Lukostřelba Ostrava Mariánské Hory, z.s.
    CZE
    2
    24
    0
    20
    1
    25
    2
    25
    2
    25
    7
    23A
    Patrik Weiser
    LO TJ Sokol Šanov
    CZE
    2
    25
    2
    28
    2
    29
    6
    23B
    Matyáš Křivánek
    SK Bystřice - oddíl lukostřelby
    CZE
    0
    21
    0
    25
    0
    25
    0
    24A
    Vojtěch Rýpar
    LO TJ Opava
    CZE
    0
    23
    2
    25
    0
    22
    0
    18
    2
    24B
    Daniel Bouřil
    1. LK Plzeň 1935
    CZE
    2
    28
    0
    21
    2
    28
    2
    23
    6
    13A
    Lukáš Liberda
    Lukostřelba Ostrava Mariánské Hory, z.s.
    CZE
    2
    29
    2
    28
    2
    28
    6
    13B
    Sebastián Kula
    Lukostřelba Ostrava Mariánské Hory, z.s.
    CZE
    0
    22
    0
    23
    0
    23
    0
    14A
    Daniel Fišer
    LK ARCUS Plzeň, z.s.
    CZE
    0
    20
    0
    21
    0
    25
    0
    14B
    Dalibor Křivánek
    SK Bystřice - oddíl lukostřelby
    CZE
    2
    22
    2
    22
    2
    26
    6
    15A
    Tadeáš Paleček
    LK Znojmo z.s.
    CZE
    2
    26
    2
    25
    2
    29
    6
    15B
    Ondřej Křižák
    Lukostřelba Ostrava Mariánské Hory, z.s.
    CZE
    0
    18
    0
    23
    0
    18
    0
    16A
    Patrik Weiser
    LO TJ Sokol Šanov
    CZE
    2
    27
    0
    25
    0
    21
    0
    25
    2
    16B
    Daniel Bouřil
    1. LK Plzeň 1935
    CZE
    0
    26
    2
    27
    2
    24
    2
    27
    6
    13A
    Lukáš Liberda
    Lukostřelba Ostrava Mariánské Hory, z.s.
    CZE
    2
    29
    2
    27
    2
    29
    6
    13B
    Dalibor Křivánek
    SK Bystřice - oddíl lukostřelby
    CZE
    0
    17
    0
    24
    0
    12
    0
    14A
    Tadeáš Paleček
    LK Znojmo z.s.
    CZE
    0
    25
    0
    24
    0
    22
    0
    14B
    Daniel Bouřil
    1. LK Plzeň 1935
    CZE
    2
    29
    2
    26
    2
    28
    6
    13A
    Lukáš Liberda
    Lukostřelba Ostrava Mariánské Hory, z.s.
    CZE
    2
    30
    2
    28
    1
    29
    0
    27
    2
    28
    7
    13B
    Daniel Bouřil
    1. LK Plzeň 1935
    CZE
    0
    27
    0
    24
    1
    29
    2
    29
    0
    22
    3
    14A
    Dalibor Křivánek
    SK Bystřice - oddíl lukostřelby
    CZE
    0
    19
    2
    24
    0
    18
    0
    17
    2
    14B
    Tadeáš Paleček
    LK Znojmo z.s.
    CZE
    2
    24
    0
    23
    2
    26
    2
    24
    6
    1 / 8
    1 / 4
    1 / 2
    FINAL
    Reflexní luk Mladší žákyně
    17A
    Tereza Veverková
    SK Start Praha
    CZE
    2
    29
    2
    25
    2
    28
    6
    17B
    Nikol Kalinová
    SK Přerov 1908 z.s.
    CZE
    0
    20
    0
    20
    0
    18
    0
    18A
    Markéta Dlouhá
    LO TJ Start Brno
    CZE
    2
    19
    2
    24
    2
    25
    6
    18B
    Běla Kupková
    JIM Archery club Kyšice
    CZE
    0
    18
    0
    21
    0
    24
    0
    19A
    Eliška Dohnalová
    LO TJ Opava
    CZE
    2
    26
    2
    25
    2
    24
    6
    19B
    Štěpánka Grňová
    LK Votice, z.s.
    CZE
    0
    22
    0
    24
    0
    17
    0
    20A
    Tereza Kotlárová
    SK LAPAČKA Šenov
    CZE
    0
    23
    2
    25
    0
    23
    0
    22
    2
    20B
    Tereza Svobodová
    Lukostřelba Prostějov, z.s
    CZE
    2
    25
    0
    20
    2
    24
    2
    25
    6
    21A
    Eliška Larvová
    LK Znojmo z.s.
    CZE
    2
    22
    2
    27
    0
    23
    0
    17
    0
    21
    4
    21B
    Andrea Kuželová
    LK Votice, z.s.
    CZE
    0
    21
    0
    17
    2
    27
    2
    23
    2
    24
    6
    22A
    Veronika Vrtišková
    SK Bystřice - oddíl lukostřelby
    CZE
    2
    26
    0
    18
    0
    21
    2
    21
    0
    20
    4
    22B
    Lucie Klepáčková
    LO TJ Sokol Šanov
    CZE
    0
    23
    2
    28
    2
    25
    0
    20
    2
    22
    6
    23A
    Františka Sedláčková
    SK Bystřice - oddíl lukostřelby
    CZE
    0
    24
    2
    23
    2
    26
    0
    22
    0
    25
    4
    23B
    Denisa Jiskrová
    SK Přerov 1908 z.s.
    CZE
    2
    28
    0
    21
    0
    24
    2
    23
    2
    26
    6
    24A
    Alice Nádherná
    SK SLAVIA PRAHA LUKOSTŘELBA, z.s.
    CZE
    0
    24
    0
    22
    1
    24
    0
    20
    1
    24B
    Michaela Adámková
    LK Znojmo z.s.
    CZE
    2
    26
    2
    26
    1
    24
    2
    26
    7
    9A
    Tereza Veverková
    SK Start Praha
    CZE
    2
    30
    2
    27
    2
    27
    6
    9B
    Markéta Dlouhá
    LO TJ Start Brno
    CZE
    0
    16
    0
    21
    0
    17
    0
    10A
    Eliška Dohnalová
    LO TJ Opava
    CZE
    2
    23
    1
    25
    2
    26
    2
    25
    7
    10B
    Tereza Svobodová
    Lukostřelba Prostějov, z.s
    CZE
    0
    22
    1
    25
    0
    23
    0
    24
    1
    11A
    Andrea Kuželová
    LK Votice, z.s.
    CZE
    2
    27
    1
    22
    0
    23
    2
    23
    0
    21
    5
    (7)
    11B
    Lucie Klepáčková
    LO TJ Sokol Šanov
    CZE
    0
    24
    1
    22
    2
    24
    0
    21
    2
    22
    6
    (8)
    12A
    Denisa Jiskrová
    SK Přerov 1908 z.s.
    CZE
    2
    27
    0
    15
    0
    23
    0
    20
    2
    12B
    Michaela Adámková
    LK Znojmo z.s.
    CZE
    0
    25
    2
    22
    2
    25
    2
    27
    6
    9A
    Tereza Veverková
    SK Start Praha
    CZE
    0
    26
    2
    28
    2
    29
    2
    29
    6
    9B
    Eliška Dohnalová
    LO TJ Opava
    CZE
    2
    27
    0
    26
    0
    23
    0
    26
    2
    10A
    Lucie Klepáčková
    LO TJ Sokol Šanov
    CZE
    2
    27
    0
    23
    1
    25
    0
    25
    0
    25
    3
    10B
    Michaela Adámková
    LK Znojmo z.s.
    CZE
    0
    25
    2
    26
    1
    25
    2
    29
    2
    26
    7
    9A
    Tereza Veverková
    SK Start Praha
    CZE
    2
    28
    2
    26
    2
    28
    6
    9B
    Michaela Adámková
    LK Znojmo z.s.
    CZE
    0
    25
    0
    25
    0
    27
    0
    10A
    Eliška Dohnalová
    LO TJ Opava
    CZE
    1
    26
    2
    27
    2
    25
    2
    24
    7
    10B
    Lucie Klepáčková
    LO TJ Sokol Šanov
    CZE
    1
    26
    0
    20
    0
    24
    1
    1 / 4
    1 / 2
    FINAL
    Holý luk Starší žáci
    17A
    Jiří Svoboda
    REXBOW s.r.o.
    CZE
    No end results available
    0
    18A
    Tergelsaikhan Sarangerel
    LO TJ Jiskra Humpolec
    CZE
    2
    21
    0
    19
    1
    22
    0
    22
    0
    16
    3
    18B
    Petr Kühnel
    SK LAPAČKA Šenov
    CZE
    0
    15
    2
    22
    1
    22
    2
    24
    2
    27
    7
    19A
    Pavel Stupka
    LO TJ SPARTAK Chrást
    CZE
    2
    19
    2
    25
    1
    20
    2
    26
    7
    19B
    Richard Závodský
    LO TJ Jiskra Humpolec
    CZE
    0
    15
    0
    21
    1
    20
    0
    12
    1
    20A
    Janis Bojko
    LK JUVENTUS Karviná
    CZE
    0
    21
    0
    22
    0
    11
    0
    20B
    Vojtěch Molík
    JIM Archery club Kyšice
    CZE
    2
    26
    2
    26
    2
    25
    6
    17A
    Jiří Svoboda
    REXBOW s.r.o.
    CZE
    2
    20
    2
    24
    2
    23
    6
    17B
    Petr Kühnel
    SK LAPAČKA Šenov
    CZE
    0
    18
    0
    22
    0
    20
    0
    18A
    Pavel Stupka
    LO TJ SPARTAK Chrást
    CZE
    2
    27
    2
    28
    0
    23
    0
    22
    2
    25
    6
    18B
    Vojtěch Molík
    JIM Archery club Kyšice
    CZE
    0
    25
    0
    26
    2
    24
    2
    28
    0
    24
    4
    17A
    Jiří Svoboda
    REXBOW s.r.o.
    CZE
    2
    28
    0
    21
    0
    23
    2
    23
    2
    26
    6
    17B
    Pavel Stupka
    LO TJ SPARTAK Chrást
    CZE
    0
    21
    2
    26
    2
    24
    0
    22
    0
    24
    4
    18A
    Petr Kühnel
    SK LAPAČKA Šenov
    CZE
    0
    20
    0
    16
    0
    17
    0
    18B
    Vojtěch Molík
    JIM Archery club Kyšice
    CZE
    2
    24
    2
    27
    2
    26
    6
    1 / 2
    FINAL
    Holý luk Starší žákyně
    23A
    Eliška Šafrová
    SK Lukostřelba-Libichov,z.s.
    CZE
    2
    22
    1
    23
    2
    26
    2
    25
    7
    23B
    Tereza Sýkorová
    LK ARCUS Plzeň, z.s.
    CZE
    0
    21
    1
    23
    0
    23
    0
    15
    1
    24A
    Veronika Zoufalá
    LO TJ Sokol Šanov
    CZE
    2
    26
    0
    12
    0
    22
    1
    22
    0
    13
    3
    24B
    Karolína Strapková
    LK Tachov
    CZE
    0
    21
    2
    24
    2
    25
    1
    22
    2
    28
    7
    23A
    Eliška Šafrová
    SK Lukostřelba-Libichov,z.s.
    CZE
    0
    17
    0
    18
    0
    24
    0
    23B
    Karolína Strapková
    LK Tachov
    CZE
    2
    22
    2
    23
    2
    27
    6
    24A
    Tereza Sýkorová
    LK ARCUS Plzeň, z.s.
    CZE
    0
    15
    2
    24
    2
    20
    2
    20
    6
    24B
    Veronika Zoufalá
    LO TJ Sokol Šanov
    CZE
    2
    17
    0
    12
    0
    17
    0
    16
    2
    1 / 2
    FINAL
    Holý luk Mladší žákyně
    21A
    Jana Šmejkalová
    LK Tachov
    CZE
    2
    19
    2
    25
    0
    15
    2
    23
    6
    21B
    Kristýna Mužíková
    Lukostřelci Českého lesa
    CZE
    0
    18
    0
    18
    2
    20
    0
    22
    2
    22A
    Kristýna Drapáková
    LK Tachov
    CZE
    2
    24
    0
    21
    0
    17
    2
    24
    2
    26
    6
    22B
    Markéta Andrlová
    Lukostřelci Českého lesa
    CZE
    0
    23
    2
    24
    2
    27
    0
    23
    0
    13
    4
    21A
    Jana Šmejkalová
    LK Tachov
    CZE
    2
    24
    1
    19
    2
    21
    0
    19
    2
    26
    7
    21B
    Kristýna Drapáková
    LK Tachov
    CZE
    0
    18
    1
    19
    0
    19
    2
    21
    0
    18
    3
    22A
    Kristýna Mužíková
    Lukostřelci Českého lesa
    CZE
    0
    12
    2
    23
    2
    28
    0
    22
    0
    14
    4
    22B
    Markéta Andrlová
    Lukostřelci Českého lesa
    CZE
    2
    26
    0
    19
    0
    18
    2
    23
    2
    21
    6