1 / 4
    1 / 2
    FINAL
    Reflexní luk Senioři
    9A
    Michal Heřman
    LK ARCUS Plzeň, z.s.
    CZE
    No end results available
    112
    9B
    Zdeněk Smolka
    TJ Sokol Kostelec na Hané LK1997
    CZE
    No end results available
    92
    9C
    Jiří František
    TJ Sokol Kostelec na Hané LK1997
    CZE
    No end results available
    87
    9D
    Zdeněk Horáček
    LK ARCUS Plzeň, z.s.
    CZE
    No end results available
    85
    10A
    Pavel Vlček
    LK ARCUS Plzeň, z.s.
    CZE
    No end results available
    82
    10B
    Zdeněk Zapletal
    Lukostřelba Prostějov, z.s
    CZE
    No end results available
    74
    10C
    Robert Reichl st.
    1. LK Plzeň 1935
    CZE
    No end results available
    69
    10D
    Zdeněk Kužílek
    LK Jeseník
    CZE
    No end results available
    66
    1A
    Michal Heřman
    LK ARCUS Plzeň, z.s.
    CZE
    12
    16
    11
    10
    49
    1B
    Zdeněk Horáček
    LK ARCUS Plzeň, z.s.
    CZE
    8
    3
    8
    8
    27
    1C
    Jiří František
    TJ Sokol Kostelec na Hané LK1997
    CZE
    1
    16
    8
    12
    37
    1D
    Zdeněk Smolka
    TJ Sokol Kostelec na Hané LK1997
    CZE
    11
    10
    14
    11
    46
    2A
    Michal Heřman
    LK ARCUS Plzeň, z.s.
    CZE
    13
    16
    13
    10
    52
    2B
    Zdeněk Smolka
    TJ Sokol Kostelec na Hané LK1997
    CZE
    9
    10
    11
    4
    34
    2C
    Zdeněk Horáček
    LK ARCUS Plzeň, z.s.
    CZE
    10
    10
    10
    11
    41
    (2)
    2D
    Jiří František
    TJ Sokol Kostelec na Hané LK1997
    CZE
    11
    14
    8
    8
    41
    (6)
    1 / 4
    1 / 2
    FINAL
    Reflexní luk Muži
    11A
    Jakub Laciga
    SK SLAVIA PRAHA LUKOSTŘELBA, z.s.
    CZE
    No end results available
    107
    11B
    Tadeáš Kalvas
    1. LK Plzeň 1935
    CZE
    No end results available
    102
    11C
    Ondřej Kníže
    LK ARCUS Plzeň, z.s.
    CZE
    No end results available
    100
    11D
    Karel Böhm
    TJ Sokol Kostelec na Hané LK1997
    CZE
    No end results available
    88
    12A
    Ladislav Žák ml.
    LK CERE
    CZE
    No end results available
    63
    12B
    Jakub Svoboda
    SK LAPAČKA Šenov
    CZE
    No end results available
    60
    9A
    Jakub Laciga
    SK SLAVIA PRAHA LUKOSTŘELBA, z.s.
    CZE
    11
    14
    12
    12
    49
    9B
    Karel Böhm
    TJ Sokol Kostelec na Hané LK1997
    CZE
    11
    14
    12
    14
    51
    9C
    Ondřej Kníže
    LK ARCUS Plzeň, z.s.
    CZE
    11
    14
    11
    11
    47
    9D
    Tadeáš Kalvas
    1. LK Plzeň 1935
    CZE
    10
    15
    12
    13
    50
    10A
    Karel Böhm
    TJ Sokol Kostelec na Hané LK1997
    CZE
    11
    13
    11
    11
    46
    10B
    Tadeáš Kalvas
    1. LK Plzeň 1935
    CZE
    12
    14
    14
    15
    55
    10C
    Jakub Laciga
    SK SLAVIA PRAHA LUKOSTŘELBA, z.s.
    CZE
    13
    15
    10
    11
    49
    10D
    Ondřej Kníže
    LK ARCUS Plzeň, z.s.
    CZE
    10
    11
    11
    9
    41
    1 / 4
    1 / 2
    FINAL
    Reflexní luk Ženy
    7A
    Marie Horáčková
    LK ARCUS Plzeň, z.s.
    CZE
    No end results available
    109
    7B
    Jindřiška Vaněčková
    SK Start Praha
    CZE
    No end results available
    108
    7C
    Eva Aisbrychová
    LK Votice, z.s.
    CZE
    No end results available
    104
    7D
    Jana Cimická
    1. LK Plzeň 1935
    CZE
    No end results available
    99
    8A
    Klára Nechutná
    1. LK Plzeň 1935
    CZE
    No end results available
    83
    8B
    Iveta Zahrádková
    SK Start Praha
    CZE
    No end results available
    72
    8C
    Tereza Kočí
    LO TJ Start Brno
    CZE
    No end results available
    69
    8D
    Aneta Bolehovská
    LK ARCUS Plzeň, z.s.
    CZE
    No end results available
    69
    7A
    Marie Horáčková
    LK ARCUS Plzeň, z.s.
    CZE
    10
    10
    14
    15
    49
    7B
    Jana Cimická
    1. LK Plzeň 1935
    CZE
    11
    17
    9
    9
    46
    7C
    Eva Aisbrychová
    LK Votice, z.s.
    CZE
    13
    11
    15
    11
    50
    7D
    Jindřiška Vaněčková
    SK Start Praha
    CZE
    5
    11
    11
    12
    39
    8A
    Marie Horáčková
    LK ARCUS Plzeň, z.s.
    CZE
    13
    13
    13
    14
    53
    8B
    Eva Aisbrychová
    LK Votice, z.s.
    CZE
    14
    15
    13
    10
    52
    8C
    Jana Cimická
    1. LK Plzeň 1935
    CZE
    12
    16
    12
    12
    52
    8D
    Jindřiška Vaněčková
    SK Start Praha
    CZE
    14
    16
    12
    11
    53
    1 / 2
    FINAL
    Reflexní luk Junioři
    21A
    David Vostřez
    LK CERE
    CZE
    4
    12
    14
    12
    42
    21B
    Matěj Tyrpekl
    LK ARCUS Plzeň, z.s.
    CZE
    1
    2
    2
    7
    12
    21C
    Marek Holub
    LK CERE
    CZE
    9
    5
    11
    11
    36
    (2)
    21D
    Jan Vlachovský
    1. LK Plzeň 1935
    CZE
    10
    6
    10
    10
    36
    (M)
    22A
    David Vostřez
    LK CERE
    CZE
    8
    12
    8
    9
    37
    22B
    Marek Holub
    LK CERE
    CZE
    12
    7
    11
    8
    38
    22C
    Matěj Tyrpekl
    LK ARCUS Plzeň, z.s.
    CZE
    9
    7
    0
    1
    17
    22D
    Jan Vlachovský
    1. LK Plzeň 1935
    CZE
    6
    7
    8
    8
    29
    1 / 2
    FINAL
    Reflexní luk Juniorky
    19A
    Monika Březinová
    LK Votice, z.s.
    CZE
    6
    13
    11
    11
    41
    19B
    Kateřina Mrázková
    1. LK Plzeň 1935
    CZE
    8
    1
    4
    0
    13
    19C
    Michaela Eisenreichová
    1. LK Plzeň 1935
    CZE
    3
    7
    13
    9
    32
    19D
    Veronika Klápová
    SK Bystřice - oddíl lukostřelby
    CZE
    3
    9
    6
    10
    28
    20A
    Monika Březinová
    LK Votice, z.s.
    CZE
    14
    14
    11
    14
    53
    20B
    Michaela Eisenreichová
    1. LK Plzeň 1935
    CZE
    9
    10
    5
    0
    24
    20C
    Kateřina Mrázková
    1. LK Plzeň 1935
    CZE
    12
    5
    10
    1
    28
    20D
    Veronika Klápová
    SK Bystřice - oddíl lukostřelby
    CZE
    11
    10
    7
    12
    40
    1 / 4
    1 / 2
    FINAL
    Reflexní luk Kadeti
    7A
    Jakub Bešta
    LK ARCUS Plzeň, z.s.
    CZE
    No end results available
    111
    7B
    František Heřmánek
    SK Start Praha
    CZE
    No end results available
    106
    7C
    Jonáš Čábelka
    SK Start Praha
    CZE
    No end results available
    102
    7D
    Patrik Dimov
    1. LK Plzeň 1935
    CZE
    No end results available
    93
    8A
    Samuel Švinger
    LK ARCUS Plzeň, z.s.
    CZE
    No end results available
    90
    8B
    Josef Zalabák
    1. LK Plzeň 1935
    CZE
    No end results available
    84
    8C
    Daniel Amler
    LK CERE
    CZE
    No end results available
    82
    8D
    Jan Kršek
    LK CERE
    CZE
    No end results available
    78
    17A
    Jakub Bešta
    LK ARCUS Plzeň, z.s.
    CZE
    14
    13
    13
    13
    53
    17B
    Patrik Dimov
    1. LK Plzeň 1935
    CZE
    12
    12
    9
    14
    47
    17C
    Jonáš Čábelka
    SK Start Praha
    CZE
    13
    13
    15
    10
    51
    17D
    František Heřmánek
    SK Start Praha
    CZE
    11
    15
    17
    15
    58
    18A
    Jakub Bešta
    LK ARCUS Plzeň, z.s.
    CZE
    15
    13
    12
    11
    51
    18B
    František Heřmánek
    SK Start Praha
    CZE
    14
    14
    14
    10
    52
    18C
    Patrik Dimov
    1. LK Plzeň 1935
    CZE
    10
    11
    11
    12
    44
    18D
    Jonáš Čábelka
    SK Start Praha
    CZE
    15
    12
    11
    12
    50
    1 / 4
    1 / 2
    FINAL
    Reflexní luk Kadetky
    9A
    Martina Vojtová
    1. LK Plzeň 1935
    CZE
    No end results available
    91
    9B
    Magdaléna Šrutová
    Kentaur - Pardubice, z.s.
    CZE
    No end results available
    90
    9C
    Johana Horáčková
    LK ARCUS Plzeň, z.s.
    CZE
    No end results available
    84
    9D
    Radka Štádlerová
    LK ARCUS Plzeň, z.s.
    CZE
    No end results available
    83
    10A
    Alžběta Vašáková
    SK Bystřice - oddíl lukostřelby
    CZE
    No end results available
    73
    10B
    Adéla Čížková
    SK Start Praha
    CZE
    No end results available
    67
    10C
    Petra Bednářová
    LK ARCUS Plzeň, z.s.
    CZE
    No end results available
    60
    10D
    Eliška Novotná
    SK Bystřice - oddíl lukostřelby
    CZE
    No end results available
    53
    9A
    Martina Vojtová
    1. LK Plzeň 1935
    CZE
    10
    8
    7
    4
    29
    9B
    Radka Štádlerová
    LK ARCUS Plzeň, z.s.
    CZE
    10
    9
    13
    9
    41
    9C
    Johana Horáčková
    LK ARCUS Plzeň, z.s.
    CZE
    10
    10
    9
    6
    35
    9D
    Magdaléna Šrutová
    Kentaur - Pardubice, z.s.
    CZE
    11
    16
    12
    13
    52
    9A
    Radka Štádlerová
    LK ARCUS Plzeň, z.s.
    CZE
    9
    10
    14
    9
    42
    9B
    Magdaléna Šrutová
    Kentaur - Pardubice, z.s.
    CZE
    10
    13
    10
    11
    44
    9C
    Martina Vojtová
    1. LK Plzeň 1935
    CZE
    10
    14
    11
    8
    43
    9D
    Johana Horáčková
    LK ARCUS Plzeň, z.s.
    CZE
    8
    11
    5
    1
    25
    1 / 4
    1 / 2
    FINAL
    Kladkový luk Senioři
    11A
    Aleš Vankát
    LK Votice, z.s.
    CZE
    No end results available
    123
    11B
    Jiří Sedláček
    LK Votice, z.s.
    CZE
    No end results available
    120
    11C
    Ladislav Krumpolec
    SK Start Praha
    CZE
    No end results available
    114
    11D
    Pavel Pícha
    I. Královský lukostřelecký klub z.s.
    CZE
    No end results available
    113
    12A
    Jaroslav Preclík
    SK SLAVIA PRAHA LUKOSTŘELBA, z.s.
    CZE
    No end results available
    112
    12B
    Pavel Šrut
    Kentaur - Pardubice, z.s.
    CZE
    No end results available
    108
    12C
    Jaromír Čech
    TJ Sokol Kostelec na Hané LK1997
    CZE
    No end results available
    104
    12D
    Kazimír Gembala
    SK LAPAČKA Šenov
    CZE
    No end results available
    103
    3A
    Aleš Vankát
    LK Votice, z.s.
    CZE
    14
    12
    15
    16
    57
    3B
    Pavel Pícha
    I. Královský lukostřelecký klub z.s.
    CZE
    12
    15
    15
    14
    56
    3C
    Ladislav Krumpolec
    SK Start Praha
    CZE
    12
    16
    16
    15
    59
    3D
    Jiří Sedláček
    LK Votice, z.s.
    CZE
    13
    17
    14
    12
    56
    4A
    Aleš Vankát
    LK Votice, z.s.
    CZE
    16
    16
    16
    14
    62
    4B
    Ladislav Krumpolec
    SK Start Praha
    CZE
    16
    16
    15
    14
    61
    4C
    Pavel Pícha
    I. Královský lukostřelecký klub z.s.
    CZE
    13
    16
    14
    13
    56
    4D
    Jiří Sedláček
    LK Votice, z.s.
    CZE
    17
    16
    13
    16
    62
    1 / 2
    FINAL
    Kladkový luk Muži
    11A
    Martin Vaněk
    SK Start Praha
    CZE
    16
    17
    17
    17
    67
    11B
    Filip Reitmeier
    I. Královský lukostřelecký klub z.s.
    CZE
    17
    16
    16
    16
    65
    11C
    Michal Sivák
    Patriot Brno
    CZE
    16
    15
    17
    18
    66
    11D
    Vladimír Brada
    I. Královský lukostřelecký klub z.s.
    CZE
    16
    17
    16
    16
    65
    12A
    Martin Vaněk
    SK Start Praha
    CZE
    17
    17
    16
    14
    64
    12D
    Michal Sivák
    Patriot Brno
    CZE
    14
    14
    16
    14
    58
    12C
    Filip Reitmeier
    I. Královský lukostřelecký klub z.s.
    CZE
    17
    16
    15
    14
    62
    12B
    Vladimír Brada
    I. Královský lukostřelecký klub z.s.
    CZE
    17
    17
    18
    16
    68
    1 / 2
    FINAL
    Kladkový luk Ženy
    13A
    Martina Zikmundová
    LK ARCUS Plzeň, z.s.
    CZE
    No end results available
    0
    13C
    Jana Peroutková
    REXBOW s.r.o.
    CZE
    10
    16
    14
    13
    53
    13D
    Petra Zikmundová
    LK ESKA Cheb
    CZE
    13
    12
    17
    13
    55
    13A
    Martina Zikmundová
    LK ARCUS Plzeň, z.s.
    CZE
    15
    15
    13
    11
    54
    13B
    Petra Zikmundová
    LK ESKA Cheb
    CZE
    16
    14
    12
    15
    57
    13C
    Jana Peroutková
    REXBOW s.r.o.
    CZE
    No end results available
    0
    1 / 2
    FINAL
    Holý luk Senioři
    23A
    Miloslav Martinek
    SK Start Praha
    CZE
    9
    15
    6
    5
    35
    23B
    Zbyněk Ambrož
    LK ARCUS Plzeň, z.s.
    CZE
    5
    7
    0
    3
    15
    23C
    Karel Křibský
    SK LAPAČKA Šenov
    CZE
    6
    4
    4
    6
    20
    23D
    Bohumil Spálenka st.
    LK Votice, z.s.
    CZE
    2
    7
    5
    7
    21
    24A
    Miloslav Martinek
    SK Start Praha
    CZE
    13
    8
    1
    1
    23
    24B
    Bohumil Spálenka st.
    LK Votice, z.s.
    CZE
    7
    9
    5
    3
    24
    24C
    Zbyněk Ambrož
    LK ARCUS Plzeň, z.s.
    CZE
    8
    10
    5
    2
    25
    24D
    Karel Křibský
    SK LAPAČKA Šenov
    CZE
    11
    5
    4
    6
    26
    1 / 8
    1 / 4
    1 / 2
    FINAL
    Holý luk Muži
    1A
    Petr Kodydek
    I. Královský lukostřelecký klub z.s.
    CZE
    No end results available
    133
    1B
    Richard Kocourek
    SK Start Praha
    CZE
    No end results available
    130
    1C
    Jakub Zimmer
    Bows club "Chimera" Hradec Králové
    CZE
    No end results available
    123
    1D
    Petr Nižnanský
    I. Královský lukostřelecký klub z.s.
    CZE
    No end results available
    118
    2A
    Jan Klein
    SK Start Praha
    CZE
    No end results available
    116
    2B
    Boris Gruntorád
    Lukostřelba Ostrava Mariánské Hory, z.s.
    CZE
    No end results available
    113
    2C
    Petr Madurkay
    Bows club "Chimera" Hradec Králové
    CZE
    No end results available
    113
    2D
    Luboš Vachl
    LK Brno 05
    CZE
    No end results available
    105
    3A
    Filip Hoška
    LK ARCUS Plzeň, z.s.
    CZE
    No end results available
    103
    3B
    Milan Hladil
    SK Start Praha
    CZE
    No end results available
    100
    3C
    Zdeněk Kužel
    LK Votice, z.s.
    CZE
    No end results available
    100
    3D
    Jiří Březina
    LK Votice, z.s.
    CZE
    No end results available
    100
    4A
    Martin Starzyk
    LK JUVENTUS Karviná
    CZE
    No end results available
    89
    4B
    Luděk Zimmer
    Bows club "Chimera" Hradec Králové
    CZE
    No end results available
    77
    4C
    David Kabelka
    LK Brno 05
    CZE
    No end results available
    61
    4D
    Josef Brož
    1. LK Plzeň 1935
    CZE
    No end results available
    52
    5A
    Petr Kodydek
    I. Královský lukostřelecký klub z.s.
    CZE
    No end results available
    89
    5B
    Richard Kocourek
    SK Start Praha
    CZE
    No end results available
    88
    5C
    Boris Gruntorád
    Lukostřelba Ostrava Mariánské Hory, z.s.
    CZE
    No end results available
    85
    5D
    Jakub Zimmer
    Bows club "Chimera" Hradec Králové
    CZE
    No end results available
    84
    6A
    Petr Nižnanský
    I. Královský lukostřelecký klub z.s.
    CZE
    No end results available
    83
    6B
    Petr Madurkay
    Bows club "Chimera" Hradec Králové
    CZE
    No end results available
    82
    6C
    Luboš Vachl
    LK Brno 05
    CZE
    No end results available
    80
    6D
    Jan Klein
    SK Start Praha
    CZE
    No end results available
    58
    5A
    Petr Kodydek
    I. Královský lukostřelecký klub z.s.
    CZE
    4
    8
    10
    11
    33
    5B
    Jakub Zimmer
    Bows club "Chimera" Hradec Králové
    CZE
    11
    9
    10
    7
    37
    5C
    Boris Gruntorád
    Lukostřelba Ostrava Mariánské Hory, z.s.
    CZE
    10
    5
    6
    8
    29
    5D
    Richard Kocourek
    SK Start Praha
    CZE
    9
    11
    12
    13
    45
    6A
    Jakub Zimmer
    Bows club "Chimera" Hradec Králové
    CZE
    12
    13
    7
    8
    40
    6B
    Richard Kocourek
    SK Start Praha
    CZE
    4
    12
    10
    8
    34
    6C
    Petr Kodydek
    I. Královský lukostřelecký klub z.s.
    CZE
    10
    11
    9
    7
    37
    6D
    Boris Gruntorád
    Lukostřelba Ostrava Mariánské Hory, z.s.
    CZE
    11
    10
    3
    6
    30
    1 / 2
    FINAL
    Holý luk Ženy
    3A
    Martina Macková
    SK Start Praha
    CZE
    No end results available
    15
    3C
    Lucia Frgelecová
    LK Brno 05
    CZE
    3
    10
    12
    7
    32
    3D
    Radka Navrátilová
    LK Phoenix Kostelec, z.s.
    CZE
    5
    7
    8
    9
    29
    3A
    Martina Macková
    SK Start Praha
    CZE
    15
    14
    12
    9
    50
    3B
    Lucia Frgelecová
    LK Brno 05
    CZE
    9
    11
    1
    3
    24
    3C
    Radka Navrátilová
    LK Phoenix Kostelec, z.s.
    CZE
    No end results available
    0
    1 / 2
    FINAL
    Holý luk Kadeti
    1A
    Václav Navrátil
    LK Phoenix Kostelec, z.s.
    CZE
    No end results available
    0
    1C
    Adam Majer
    SK LAPAČKA Šenov
    CZE
    5
    5
    8
    7
    25
    1D
    Petr Kühnel
    SK LAPAČKA Šenov
    CZE
    8
    5
    3
    1
    17
    1A
    Václav Navrátil
    LK Phoenix Kostelec, z.s.
    CZE
    7
    10
    13
    6
    36
    1B
    Adam Majer
    SK LAPAČKA Šenov
    CZE
    7
    10
    9
    0
    26
    1C
    Petr Kühnel
    SK LAPAČKA Šenov
    CZE
    No end results available
    0