1 / 8
    1 / 4
    1 / 2
    FINAL
    Starší žáci - Reflexní luk, WA 720 - 50, 30m
    13A
    Dominik Petr Orel
    Lukostřelba Ostrava Mariánské Hory, z.s.
    CZE
    2
    25
    2
    25
    2
    27
    6
    13B
    Filip Trachta
    LK Votice, z.s.
    CZE
    0
    18
    0
    15
    0
    16
    0
    14A
    Adam Homola
    LK Votice, z.s.
    CZE
    0
    22
    0
    21
    0
    23
    0
    14B
    Daniel Slavík
    Lukostřelba Ostrava Mariánské Hory, z.s.
    CZE
    2
    23
    2
    23
    2
    26
    6
    15A
    Patrik Dimov
    1. LK Plzeň 1935
    CZE
    2
    25
    2
    16
    2
    25
    6
    15B
    Martin Poupa
    LK ESKA Cheb
    CZE
    0
    16
    0
    4
    0
    13
    0
    16A
    Marek Štec
    Lukostřelba Ostrava Mariánské Hory, z.s.
    CZE
    0
    21
    0
    20
    0
    25
    0
    16B
    Michael Roba
    Lukostřelba Prostějov, z.s
    CZE
    2
    27
    2
    21
    2
    26
    6
    17A
    Boris Vojnar
    Lukostřelba Ostrava Mariánské Hory, z.s.
    CZE
    2
    24
    2
    25
    2
    24
    6
    17B
    Tobiáš Tiele
    TJ Sokol Praha Vršovice
    CZE
    0
    23
    0
    21
    0
    21
    0
    18A
    Josef Zalabák
    1. LK Plzeň 1935
    CZE
    0
    19
    0
    17
    2
    19
    0
    17
    2
    18B
    Radek Trojášek
    LK Votice, z.s.
    CZE
    2
    25
    2
    19
    0
    18
    2
    24
    6
    19A
    Jaroslav Slovák
    1. LK Plzeň 1935
    CZE
    2
    25
    0
    23
    1
    20
    2
    23
    2
    23
    7
    19B
    Ondřej Šípek
    1. LK Plzeň 1935
    CZE
    0
    20
    2
    25
    1
    20
    0
    21
    0
    18
    3
    20A
    Václav Rous
    LO TJ SPARTAK Chrást
    CZE
    0
    12
    0
    15
    0
    15
    0
    20B
    Ondřej Merth
    SK RAPID Praha
    CZE
    2
    23
    2
    24
    2
    18
    6
    13A
    Dominik Petr Orel
    Lukostřelba Ostrava Mariánské Hory, z.s.
    CZE
    2
    22
    2
    25
    2
    26
    6
    14A
    Daniel Slavík
    Lukostřelba Ostrava Mariánské Hory, z.s.
    CZE
    0
    21
    0
    24
    0
    22
    0
    15A
    Patrik Dimov
    1. LK Plzeň 1935
    CZE
    0
    17
    2
    24
    2
    27
    2
    23
    6
    16A
    Michael Roba
    Lukostřelba Prostějov, z.s
    CZE
    2
    25
    0
    21
    0
    25
    0
    16
    2
    17A
    Boris Vojnar
    Lukostřelba Ostrava Mariánské Hory, z.s.
    CZE
    0
    23
    2
    24
    0
    25
    2
    24
    2
    26
    6
    18A
    Radek Trojášek
    LK Votice, z.s.
    CZE
    2
    26
    0
    20
    2
    27
    0
    23
    0
    25
    4
    19A
    Jaroslav Slovák
    1. LK Plzeň 1935
    CZE
    0
    17
    2
    25
    2
    26
    0
    21
    2
    27
    6
    20A
    Ondřej Merth
    SK RAPID Praha
    CZE
    2
    24
    0
    23
    0
    25
    2
    26
    0
    26
    4
    17A
    Dominik Petr Orel
    Lukostřelba Ostrava Mariánské Hory, z.s.
    CZE
    2
    28
    2
    27
    2
    26
    6
    18A
    Patrik Dimov
    1. LK Plzeň 1935
    CZE
    0
    26
    0
    24
    0
    13
    0
    19A
    Boris Vojnar
    Lukostřelba Ostrava Mariánské Hory, z.s.
    CZE
    2
    24
    2
    26
    2
    22
    6
    20A
    Jaroslav Slovák
    1. LK Plzeň 1935
    CZE
    0
    20
    0
    22
    0
    19
    0
    8A
    Dominik Petr Orel
    Lukostřelba Ostrava Mariánské Hory, z.s.
    CZE
    1
    25
    0
    27
    2
    26
    2
    27
    2
    25
    7
    8B
    Boris Vojnar
    Lukostřelba Ostrava Mariánské Hory, z.s.
    CZE
    1
    25
    2
    29
    0
    22
    0
    22
    0
    23
    3
    9A
    Patrik Dimov
    1. LK Plzeň 1935
    CZE
    2
    26
    0
    17
    2
    25
    2
    24
    6
    9B
    Jaroslav Slovák
    1. LK Plzeň 1935
    CZE
    0
    21
    2
    22
    0
    22
    0
    23
    2
    1 / 8
    1 / 4
    1 / 2
    FINAL
    Starší žákyně - Reflexní luk, WA 720 - 50, 30m
    13A
    Aneta Venhudová
    Lukostřelba Ostrava Mariánské Hory, z.s.
    CZE
    No end results available
    0
    14A
    Klára Charvátová
    TJ Sokol Praha Vršovice
    CZE
    0
    16
    2
    15
    2
    26
    2
    25
    6
    14B
    Eliška Opálková
    LK Znojmo
    CZE
    2
    18
    0
    13
    0
    25
    0
    11
    2
    15A
    Johana Horáčková
    LK ARCUS Plzeň, z.s.
    CZE
    2
    15
    2
    23
    2
    16
    6
    15B
    Anna Talácková
    Lukostřelba Ostrava Mariánské Hory, z.s.
    CZE
    0
    1
    0
    7
    0
    14
    0
    16A
    Petra Bednářová
    LK ARCUS Plzeň, z.s.
    CZE
    0
    19
    0
    18
    0
    13
    0
    16B
    Iveta Zifčáková
    LO TJ Sokol Šanov
    CZE
    2
    25
    2
    24
    2
    18
    6
    17A
    Martina Vojtová
    1. LK Plzeň 1935
    CZE
    2
    22
    2
    20
    2
    22
    6
    17B
    Markéta Bednářová
    LK ARCUS Plzeň, z.s.
    CZE
    0
    14
    0
    5
    0
    16
    0
    18A
    Eliška Vyhnalová
    SK Bystřice - oddíl lukostřelby
    CZE
    2
    24
    2
    21
    2
    23
    6
    18B
    Natalie Kronusová
    LK Votice, z.s.
    CZE
    0
    10
    0
    12
    0
    20
    0
    19A
    Eva Daniela Rudyjová
    TJ Sokol Praha Vršovice
    CZE
    0
    16
    0
    19
    0
    20
    0
    19B
    Michaela Žihlová
    TJ Sokol Praha Vršovice
    CZE
    2
    22
    2
    20
    2
    26
    6
    20A
    Hana Baková
    Lukostřelba Ostrava Mariánské Hory, z.s.
    CZE
    No end results available
    0
    13A
    Aneta Venhudová
    Lukostřelba Ostrava Mariánské Hory, z.s.
    CZE
    2
    24
    2
    23
    2
    23
    6
    14A
    Klára Charvátová
    TJ Sokol Praha Vršovice
    CZE
    0
    13
    0
    19
    0
    18
    0
    15A
    Johana Horáčková
    LK ARCUS Plzeň, z.s.
    CZE
    2
    23
    2
    19
    0
    24
    0
    18
    2
    27
    6
    16A
    Iveta Zifčáková
    LO TJ Sokol Šanov
    CZE
    0
    21
    0
    16
    2
    27
    2
    22
    0
    20
    4
    17A
    Martina Vojtová
    1. LK Plzeň 1935
    CZE
    0
    16
    2
    28
    2
    23
    2
    23
    6
    18A
    Eliška Vyhnalová
    SK Bystřice - oddíl lukostřelby
    CZE
    2
    20
    0
    24
    0
    20
    0
    21
    2
    19A
    Michaela Žihlová
    TJ Sokol Praha Vršovice
    CZE
    2
    26
    2
    22
    2
    21
    6
    20A
    Hana Baková
    Lukostřelba Ostrava Mariánské Hory, z.s.
    CZE
    0
    20
    0
    20
    0
    15
    0
    13A
    Aneta Venhudová
    Lukostřelba Ostrava Mariánské Hory, z.s.
    CZE
    2
    28
    2
    25
    0
    23
    0
    23
    2
    26
    6
    14A
    Johana Horáčková
    LK ARCUS Plzeň, z.s.
    CZE
    0
    21
    0
    24
    2
    24
    2
    25
    0
    22
    4
    15A
    Martina Vojtová
    1. LK Plzeň 1935
    CZE
    0
    22
    2
    21
    1
    23
    1
    24
    0
    22
    4
    16A
    Michaela Žihlová
    TJ Sokol Praha Vršovice
    CZE
    2
    24
    0
    17
    1
    23
    1
    24
    2
    25
    6
    6A
    Aneta Venhudová
    Lukostřelba Ostrava Mariánské Hory, z.s.
    CZE
    2
    22
    2
    19
    0
    23
    2
    24
    6
    6B
    Michaela Žihlová
    TJ Sokol Praha Vršovice
    CZE
    0
    19
    0
    18
    2
    27
    0
    19
    2
    7A
    Johana Horáčková
    LK ARCUS Plzeň, z.s.
    CZE
    2
    21
    0
    9
    0
    15
    2
    21
    2
    22
    6
    7B
    Martina Vojtová
    1. LK Plzeň 1935
    CZE
    0
    18
    2
    23
    2
    22
    0
    11
    0
    17
    4
    1 / 8
    1 / 4
    1 / 2
    FINAL
    Mladší žáci - Reflexní luk, WA 720 - 30, 20m
    5A
    Bartoloměj Žák
    Lukostřelba Ostrava Mariánské Hory, z.s.
    CZE
    2
    26
    2
    26
    2
    28
    6
    5B
    Zdeněk Kužel ml.
    LK Votice, z.s.
    CZE
    0
    25
    0
    22
    0
    24
    0
    6A
    Patrik Bilka
    LK Znojmo
    CZE
    2
    27
    1
    29
    2
    23
    0
    25
    0
    25
    6
    (10)
    6B
    Matyáš Halamásek
    TJ Sokol Praha Vršovice
    CZE
    0
    26
    1
    29
    0
    21
    2
    27
    2
    27
    5
    (8)
    7A
    Miroslav Přeček
    Lukostřelba Ostrava Mariánské Hory, z.s.
    CZE
    0
    24
    0
    21
    2
    28
    2
    25
    2
    28
    6
    7B
    Kryštof Kříž
    TJ Sokol Praha Vršovice
    CZE
    2
    25
    2
    29
    0
    22
    0
    24
    0
    26
    4
    8A
    Tomáš Janoušek
    TJ Sokol Praha Vršovice
    CZE
    0
    24
    0
    27
    0
    22
    0
    8B
    Vojtěch Chyla
    Lukostřelba Ostrava Mariánské Hory, z.s.
    CZE
    2
    27
    2
    29
    2
    28
    6
    9A
    Jakub Kalaš
    SK RAPID Praha
    CZE
    2
    25
    2
    26
    2
    27
    6
    9B
    Šimon Bárta
    SK Bystřice - oddíl lukostřelby
    CZE
    0
    24
    0
    25
    0
    19
    0
    10A
    Samuel Švinger
    LK ARCUS Plzeň, z.s.
    CZE
    2
    27
    2
    26
    0
    21
    0
    20
    0
    21
    4
    10B
    Tomáš Heřman
    LO TJ SPARTAK Chrást
    CZE
    0
    22
    0
    20
    2
    27
    2
    23
    2
    26
    6
    11A
    Matěj Fučík
    LO TJ Sokol Šanov
    CZE
    0
    24
    0
    24
    2
    28
    2
    26
    0
    26
    4
    11B
    Darek Vaníček
    LK Znojmo
    CZE
    2
    28
    2
    26
    0
    26
    0
    23
    2
    27
    6
    12A
    Kryštof Vala
    LK Znojmo
    CZE
    0
    21
    0
    22
    0
    20
    0
    12B
    Jonáš Čábelka
    SK Start Praha
    CZE
    2
    28
    2
    25
    2
    28
    6
    5A
    Bartoloměj Žák
    Lukostřelba Ostrava Mariánské Hory, z.s.
    CZE
    2
    26
    1
    29
    2
    28
    1
    26
    6
    6A
    Patrik Bilka
    LK Znojmo
    CZE
    0
    19
    1
    29
    0
    26
    1
    26
    2
    7A
    Miroslav Přeček
    Lukostřelba Ostrava Mariánské Hory, z.s.
    CZE
    2
    27
    2
    28
    2
    26
    6
    8A
    Vojtěch Chyla
    Lukostřelba Ostrava Mariánské Hory, z.s.
    CZE
    0
    26
    0
    26
    0
    24
    0
    9A
    Jakub Kalaš
    SK RAPID Praha
    CZE
    2
    26
    2
    27
    2
    25
    6
    10A
    Tomáš Heřman
    LO TJ SPARTAK Chrást
    CZE
    0
    24
    0
    18
    0
    17
    0
    11A
    Darek Vaníček
    LK Znojmo
    CZE
    2
    25
    0
    23
    0
    26
    1
    28
    2
    29
    6
    (9)
    12A
    Jonáš Čábelka
    SK Start Praha
    CZE
    0
    24
    2
    26
    2
    28
    1
    28
    0
    25
    5
    (8)
    9A
    Bartoloměj Žák
    Lukostřelba Ostrava Mariánské Hory, z.s.
    CZE
    2
    28
    0
    26
    2
    25
    2
    28
    6
    10A
    Miroslav Přeček
    Lukostřelba Ostrava Mariánské Hory, z.s.
    CZE
    0
    27
    2
    27
    0
    23
    0
    19
    2
    11A
    Jakub Kalaš
    SK RAPID Praha
    CZE
    2
    27
    2
    25
    2
    28
    6
    12A
    Darek Vaníček
    LK Znojmo
    CZE
    0
    26
    0
    21
    0
    26
    0
    4A
    Bartoloměj Žák
    Lukostřelba Ostrava Mariánské Hory, z.s.
    CZE
    1
    26
    1
    26
    2
    27
    2
    29
    6
    4B
    Jakub Kalaš
    SK RAPID Praha
    CZE
    1
    26
    1
    26
    0
    26
    0
    27
    2
    5A
    Miroslav Přeček
    Lukostřelba Ostrava Mariánské Hory, z.s.
    CZE
    0
    26
    0
    25
    2
    28
    2
    30
    2
    27
    6
    5B
    Darek Vaníček
    LK Znojmo
    CZE
    2
    27
    2
    26
    0
    27
    0
    25
    0
    25
    4
    1 / 8
    1 / 4
    1 / 2
    FINAL
    Mladší žákyně - Reflexní luk, WA 720 - 30, 20m
    5A
    Eliška Novotná
    Lukostřelba Prostějov, z.s
    CZE
    0
    20
    2
    26
    2
    24
    2
    25
    6
    5B
    Eliška Novotná
    SK Bystřice - oddíl lukostřelby
    CZE
    2
    21
    0
    18
    0
    18
    0
    16
    2
    6A
    Nikola Svobodná
    LK Votice, z.s.
    CZE
    2
    26
    1
    25
    2
    27
    1
    23
    6
    6B
    Zuzana Cholevová
    Lukostřelba Ostrava Mariánské Hory, z.s.
    CZE
    0
    20
    1
    25
    0
    24
    1
    23
    2
    7A
    Bára Machalíková
    Lukostřelba Prostějov, z.s
    CZE
    2
    25
    0
    23
    2
    27
    1
    26
    2
    26
    7
    7B
    Terezie Votavová
    LK Votice, z.s.
    CZE
    0
    24
    2
    24
    0
    23
    1
    26
    0
    24
    3
    8A
    Tereza Sýkorová
    LK ARCUS Plzeň, z.s.
    CZE
    0
    24
    2
    22
    0
    19
    0
    20
    2
    8B
    Radka Štádlerová
    LK ARCUS Plzeň, z.s.
    CZE
    2
    25
    0
    21
    2
    24
    2
    22
    6
    9A
    Alžběta Vašáková
    SK Bystřice - oddíl lukostřelby
    CZE
    2
    21
    2
    26
    0
    22
    2
    27
    6
    9B
    Lucie Štamfrová
    LK Votice, z.s.
    CZE
    0
    19
    0
    17
    2
    25
    0
    25
    2
    10A
    Adéla Macháčová
    Lukostřelba Ostrava Mariánské Hory, z.s.
    CZE
    0
    24
    0
    22
    2
    26
    2
    24
    2
    28
    6
    10B
    Kateřina Juřicová
    Lukostřelba Ostrava Mariánské Hory, z.s.
    CZE
    2
    27
    2
    25
    0
    25
    0
    16
    0
    27
    4
    11A
    Terezie Moudrá
    Lukostřelba Prostějov, z.s
    CZE
    0
    22
    2
    25
    2
    28
    2
    29
    6
    11B
    Veronika Švestková ml.
    SK RAPID Praha
    CZE
    2
    23
    0
    20
    0
    21
    0
    21
    2
    12A
    Jana Klápová
    SK Bystřice - oddíl lukostřelby
    CZE
    1
    25
    0
    14
    0
    26
    0
    20
    1
    12B
    Nikola Lettlová
    LK Znojmo
    CZE
    1
    25
    2
    25
    2
    28
    2
    27
    7
    5A
    Eliška Novotná
    Lukostřelba Prostějov, z.s
    CZE
    2
    25
    2
    27
    2
    24
    6
    6A
    Nikola Svobodná
    LK Votice, z.s.
    CZE
    0
    20
    0
    20
    0
    23
    0
    7A
    Bára Machalíková
    Lukostřelba Prostějov, z.s
    CZE
    2
    30
    0
    22
    2
    23
    1
    26
    1
    25
    6
    8A
    Radka Štádlerová
    LK ARCUS Plzeň, z.s.
    CZE
    0
    22
    2
    24
    0
    22
    1
    26
    1
    25
    4
    9A
    Alžběta Vašáková
    SK Bystřice - oddíl lukostřelby
    CZE
    2
    28
    2
    26
    2
    23
    6
    10A
    Adéla Macháčová
    Lukostřelba Ostrava Mariánské Hory, z.s.
    CZE
    0
    21
    0
    25
    0
    22
    0
    11A
    Terezie Moudrá
    Lukostřelba Prostějov, z.s
    CZE
    2
    26
    0
    17
    0
    24
    0
    20
    2
    12A
    Nikola Lettlová
    LK Znojmo
    CZE
    0
    25
    2
    25
    2
    30
    2
    27
    6
    5A
    Eliška Novotná
    Lukostřelba Prostějov, z.s
    CZE
    0
    25
    0
    24
    1
    25
    0
    24
    1
    6A
    Bára Machalíková
    Lukostřelba Prostějov, z.s
    CZE
    2
    28
    2
    27
    1
    25
    2
    26
    7
    7A
    Alžběta Vašáková
    SK Bystřice - oddíl lukostřelby
    CZE
    0
    25
    0
    24
    0
    27
    0
    8A
    Nikola Lettlová
    LK Znojmo
    CZE
    2
    27
    2
    26
    2
    28
    6
    2A
    Bára Machalíková
    Lukostřelba Prostějov, z.s
    CZE
    0
    23
    0
    23
    0
    17
    0
    2B
    Nikola Lettlová
    LK Znojmo
    CZE
    2
    29
    2
    28
    2
    28
    6
    3A
    Eliška Novotná
    Lukostřelba Prostějov, z.s
    CZE
    0
    24
    0
    24
    1
    28
    0
    25
    1
    3B
    Alžběta Vašáková
    SK Bystřice - oddíl lukostřelby
    CZE
    2
    27
    2
    25
    1
    28
    2
    26
    7