1 / 4
    1 / 2
    FINAL
    Senioři - Reflexní luk - WA Terénní
    7A
    Robert Reichl st.
    1. LK Plzeň 1935
    CZE
    No end results available
    102
    7B
    Milan Reich
    TJ Sokol Praha Vršovice
    CZE
    No end results available
    96
    7C
    Jaromír Vikukel
    I. Královský lukostřelecký klub z.s.
    CZE
    No end results available
    86
    7D
    Štefan Cehelský
    LK ARCUS Plzeň, z.s.
    CZE
    No end results available
    84
    8A
    Jaroslav Suchý
    SK Start Praha
    CZE
    No end results available
    82
    8B
    Zdeněk Zapletal
    Lukostřelba Prostějov, z.s
    CZE
    No end results available
    82
    8C
    František Preclík
    SK SLAVIA PRAHA LUKOSTŘELBA, z.s.
    CZE
    No end results available
    76
    8D
    Ivan Králik
    LK Litvínov
    CZE
    No end results available
    67
    14A
    Robert Reichl st.
    1. LK Plzeň 1935
    CZE
    8
    8
    12
    10
    38
    14B
    Štefan Cehelský
    LK ARCUS Plzeň, z.s.
    CZE
    9
    10
    10
    11
    40
    14C
    Jaromír Vikukel
    I. Královský lukostřelecký klub z.s.
    CZE
    8
    12
    11
    14
    45
    14D
    Milan Reich
    TJ Sokol Praha Vršovice
    CZE
    7
    10
    10
    8
    35
    15A
    Štefan Cehelský
    LK ARCUS Plzeň, z.s.
    CZE
    6
    10
    10
    11
    37
    15B
    Jaromír Vikukel
    I. Královský lukostřelecký klub z.s.
    CZE
    10
    11
    13
    10
    44
    15C
    Robert Reichl st.
    1. LK Plzeň 1935
    CZE
    9
    12
    10
    9
    40
    15D
    Milan Reich
    TJ Sokol Praha Vršovice
    CZE
    10
    13
    12
    11
    46
    1 / 4
    1 / 2
    FINAL
    Muži - Reflexní luk - WA Terénní
    7A
    Petr Heinrich
    LK Votice, z.s.
    CZE
    No end results available
    113
    7B
    Karel Böhm
    TJ Sokol Kostelec na Hané LK1997
    CZE
    No end results available
    108
    7C
    Michal Heřman
    LK ARCUS Plzeň, z.s.
    CZE
    No end results available
    106
    7D
    Jan Vožech
    1. LK Plzeň 1935
    CZE
    No end results available
    105
    8A
    Jakub Laciga
    I. Královský lukostřelecký klub z.s.
    CZE
    No end results available
    98
    8B
    Tadeáš Kalvas
    I. Královský lukostřelecký klub z.s.
    CZE
    No end results available
    98
    8C
    Martin Vaněk
    SK Start Praha
    CZE
    No end results available
    89
    8D
    Petr Kotík
    LK Votice, z.s.
    CZE
    No end results available
    0
    7A
    Petr Heinrich
    LK Votice, z.s.
    CZE
    14
    15
    15
    12
    56
    7B
    Jan Vožech
    1. LK Plzeň 1935
    CZE
    11
    15
    12
    11
    49
    7C
    Michal Heřman
    LK ARCUS Plzeň, z.s.
    CZE
    14
    11
    10
    12
    47
    7D
    Karel Böhm
    TJ Sokol Kostelec na Hané LK1997
    CZE
    14
    15
    12
    10
    51
    8A
    Petr Heinrich
    LK Votice, z.s.
    CZE
    14
    14
    15
    13
    56
    8B
    Karel Böhm
    TJ Sokol Kostelec na Hané LK1997
    CZE
    14
    14
    10
    10
    48
    8C
    Jan Vožech
    1. LK Plzeň 1935
    CZE
    14
    13
    12
    10
    49
    8D
    Michal Heřman
    LK ARCUS Plzeň, z.s.
    CZE
    13
    7
    15
    13
    48
    1 / 2
    FINAL
    Ženy - Reflexní luk - WA Terénní
    10A
    Eva Aisbrychová
    LK Votice, z.s.
    CZE
    12
    9
    12
    8
    41
    10B
    Hana Majarová
    Lukostřelba Prostějov, z.s
    CZE
    8
    10
    13
    7
    38
    10C
    Magda Robová
    Lukostřelba Prostějov, z.s
    CZE
    14
    9
    11
    9
    43
    10D
    Jindřiška Vaněčková
    SK Start Praha
    CZE
    12
    8
    14
    15
    49
    11A
    Eva Aisbrychová
    LK Votice, z.s.
    CZE
    12
    15
    12
    10
    49
    11B
    Jindřiška Vaněčková
    SK Start Praha
    CZE
    12
    13
    14
    14
    53
    11C
    Hana Majarová
    Lukostřelba Prostějov, z.s
    CZE
    13
    12
    13
    6
    44
    11D
    Magda Robová
    Lukostřelba Prostějov, z.s
    CZE
    11
    12
    6
    10
    39
    1 / 2
    FINAL
    Junioři - Reflexní luk - WA Terénní
    Jiří Buňata
    1. LK Plzeň 1935
    CZE
    No end results available
    0
    Petr Vališ
    1. LK Plzeň 1935
    CZE
    No end results available
    0
    David Halouska
    1. LK Plzeň 1935
    CZE
    No end results available
    0
    Wa are sorry, it seems we have no results from this round yet.
    1 / 2
    FINAL
    Juniorky - Reflexní luk - WA Terénní
    8A
    Marie Horáčková
    LK ARCUS Plzeň, z.s.
    CZE
    5
    5
    10
    10
    30
    8B
    Tereza Boudová
    1. LK Plzeň 1935
    CZE
    0
    4
    5
    6
    15
    8C
    Eliška Beránková
    1. LK Plzeň 1935
    CZE
    10
    9
    13
    5
    37
    8D
    Jana Cimická
    1. LK Plzeň 1935
    CZE
    5
    9
    8
    8
    30
    9A
    Marie Horáčková
    LK ARCUS Plzeň, z.s.
    CZE
    11
    11
    12
    12
    46
    9B
    Eliška Beránková
    1. LK Plzeň 1935
    CZE
    13
    13
    9
    8
    43
    9C
    Tereza Boudová
    1. LK Plzeň 1935
    CZE
    5
    9
    8
    6
    28
    9D
    Jana Cimická
    1. LK Plzeň 1935
    CZE
    11
    13
    12
    9
    45
    1 / 4
    1 / 2
    FINAL
    Kadeti - Reflexní luk - WA Terénní
    5A
    David Vítovec
    LK CERE
    CZE
    No end results available
    108
    5B
    Vojtěch Chochola
    SK Start Praha
    CZE
    No end results available
    101
    5C
    Dominik Kalvas
    1. LK Plzeň 1935
    CZE
    No end results available
    101
    5D
    Filip Štamfr
    LK Votice, z.s.
    CZE
    No end results available
    94
    6A
    Matěj Jech
    1. LK Plzeň 1935
    CZE
    No end results available
    93
    6B
    Matěj Vojáček
    LK ARCUS Plzeň, z.s.
    CZE
    No end results available
    92
    6C
    Patrik Dimov
    1. LK Plzeň 1935
    CZE
    No end results available
    85
    6D
    David Vostřez
    LK CERE
    CZE
    No end results available
    84
    12A
    David Vítovec
    LK CERE
    CZE
    9
    12
    10
    15
    46
    12B
    Filip Štamfr
    LK Votice, z.s.
    CZE
    8
    8
    13
    11
    40
    12C
    Dominik Kalvas
    1. LK Plzeň 1935
    CZE
    12
    13
    13
    16
    54
    (3)
    12D
    Vojtěch Chochola
    SK Start Praha
    CZE
    12
    14
    14
    14
    54
    (4)
    13A
    David Vítovec
    LK CERE
    CZE
    15
    13
    15
    13
    56
    13B
    Vojtěch Chochola
    SK Start Praha
    CZE
    12
    16
    10
    11
    49
    13C
    Filip Štamfr
    LK Votice, z.s.
    CZE
    15
    11
    11
    10
    47
    13D
    Dominik Kalvas
    1. LK Plzeň 1935
    CZE
    12
    15
    11
    13
    51
    1 / 2
    FINAL
    Kadetky - Reflexní luk - WA Terénní
    6A
    Monika Březinová
    LK Votice, z.s.
    CZE
    11
    8
    10
    13
    42
    6B
    Barbora Soukupová
    1. LK Plzeň 1935
    CZE
    13
    11
    4
    8
    36
    6C
    Johana Horáčková
    LK ARCUS Plzeň, z.s.
    CZE
    1
    12
    11
    11
    35
    6D
    Sára Ditrichová
    SK Start Praha
    CZE
    12
    11
    10
    13
    46
    7A
    Monika Březinová
    LK Votice, z.s.
    CZE
    15
    12
    13
    11
    51
    7B
    Sára Ditrichová
    SK Start Praha
    CZE
    13
    12
    10
    7
    42
    7C
    Barbora Soukupová
    1. LK Plzeň 1935
    CZE
    11
    11
    11
    10
    43
    7D
    Johana Horáčková
    LK ARCUS Plzeň, z.s.
    CZE
    9
    10
    6
    11
    36
    1 / 4
    1 / 2
    FINAL
    Muži - Kladkový luk - WA Terénní
    4A
    Filip Reitmeier
    I. Královský lukostřelecký klub z.s.
    CZE
    No end results available
    132
    4B
    Vladimír Brada
    I. Královský lukostřelecký klub z.s.
    CZE
    No end results available
    125
    4C
    Tomáš Laifr
    LK Votice, z.s.
    CZE
    No end results available
    123
    4D
    Pavel Pícha
    I. Královský lukostřelecký klub z.s.
    CZE
    No end results available
    122
    5A
    Ladislav Krumpolec
    SK Start Praha
    CZE
    No end results available
    118
    5B
    David Urban
    SK Start Praha
    CZE
    No end results available
    112
    5C
    Petr Dolejsi
    LK CERE
    CZE
    No end results available
    106
    5D
    Miroslav Bojcun
    I. Královský lukostřelecký klub z.s.
    USA
    No end results available
    0
    4A
    Filip Reitmeier
    I. Královský lukostřelecký klub z.s.
    CZE
    16
    15
    17
    15
    63
    4B
    Pavel Pícha
    I. Královský lukostřelecký klub z.s.
    CZE
    14
    15
    13
    15
    57
    4C
    Tomáš Laifr
    LK Votice, z.s.
    CZE
    15
    16
    14
    11
    56
    4D
    Vladimír Brada
    I. Královský lukostřelecký klub z.s.
    CZE
    17
    17
    16
    18
    68
    5A
    Filip Reitmeier
    I. Královský lukostřelecký klub z.s.
    CZE
    17
    16
    15
    16
    64
    5B
    Vladimír Brada
    I. Královský lukostřelecký klub z.s.
    CZE
    17
    18
    17
    15
    67
    5C
    Pavel Pícha
    I. Královský lukostřelecký klub z.s.
    CZE
    13
    16
    15
    14
    58
    5D
    Tomáš Laifr
    LK Votice, z.s.
    CZE
    14
    16
    12
    13
    55
    1 / 8
    1 / 4
    1 / 2
    FINAL
    Muži - Holý luk - WA Terénní
    1A
    Boris Gruntorád
    Lukostřelba Ostrava Mariánské Hory, z.s.
    CZE
    No end results available
    141
    1B
    Jiří Hora
    LK CERE
    CZE
    No end results available
    131
    1C
    Milan Hladil
    SK Start Praha
    CZE
    No end results available
    130
    1D
    Jiří Březina
    LK Votice, z.s.
    CZE
    No end results available
    127
    2A
    Petr Nižnanský
    I. Královský lukostřelecký klub z.s.
    CZE
    No end results available
    114
    2B
    Marián Jurík
    I. Královský lukostřelecký klub z.s.
    CZE
    No end results available
    112
    2C
    Vít Míka
    LK Litvínov
    CZE
    No end results available
    101
    2D
    Petr Kodydek
    I. Královský lukostřelecký klub z.s.
    CZE
    No end results available
    100
    (2)
    3A
    Michal Loužecký
    SK Start Praha
    CZE
    No end results available
    100
    (M)
    3B
    Pavel Vlk
    I. Královský lukostřelecký klub z.s.
    CZE
    No end results available
    99
    3C
    Viktor Siegel
    I. Královský lukostřelecký klub z.s.
    CZE
    No end results available
    98
    3D
    Martin Kobylka
    LK JUVENTUS Karviná
    CZE
    No end results available
    95
    4A
    Luděk Babjak
    JIM Archery club Kyšice
    CZE
    No end results available
    89
    4B
    Jiři Ševčík
    LO TJ SPARTAK Chrást
    CZE
    No end results available
    87
    4C
    Michal Židek
    LK JUVENTUS Karviná
    CZE
    No end results available
    63
    4D
    Michal Hůrka
    LK JUVENTUS Karviná
    CZE
    No end results available
    0
    1A
    Marián Jurík
    I. Královský lukostřelecký klub z.s.
    CZE
    No end results available
    91
    1B
    Jiří Hora
    LK CERE
    CZE
    No end results available
    88
    1C
    Milan Hladil
    SK Start Praha
    CZE
    No end results available
    87
    1D
    Boris Gruntorád
    Lukostřelba Ostrava Mariánské Hory, z.s.
    CZE
    No end results available
    87
    2A
    Petr Nižnanský
    I. Královský lukostřelecký klub z.s.
    CZE
    No end results available
    83
    2B
    Jiří Březina
    LK Votice, z.s.
    CZE
    No end results available
    77
    2C
    Vít Míka
    LK Litvínov
    CZE
    No end results available
    68
    2D
    Petr Kodydek
    I. Královský lukostřelecký klub z.s.
    CZE
    No end results available
    64
    1A
    Marián Jurík
    I. Královský lukostřelecký klub z.s.
    CZE
    9
    12
    7
    8
    36
    1B
    Boris Gruntorád
    Lukostřelba Ostrava Mariánské Hory, z.s.
    CZE
    10
    8
    6
    11
    35
    1C
    Milan Hladil
    SK Start Praha
    CZE
    9
    12
    9
    8
    38
    1D
    Jiří Hora
    LK CERE
    CZE
    6
    13
    11
    12
    42
    2A
    Marián Jurík
    I. Královský lukostřelecký klub z.s.
    CZE
    14
    7
    10
    11
    42
    2B
    Jiří Hora
    LK CERE
    CZE
    13
    13
    13
    8
    47
    2C
    Boris Gruntorád
    Lukostřelba Ostrava Mariánské Hory, z.s.
    CZE
    11
    14
    6
    12
    43
    2D
    Milan Hladil
    SK Start Praha
    CZE
    13
    10
    11
    12
    46
    1 / 2
    FINAL
    Ženy - Holý luk - WA Terénní
    4A
    Martina Macková
    SK Start Praha
    CZE
    13
    13
    10
    11
    47
    4B
    Beata Meisnerová
    LK JUVENTUS Karviná
    CZE
    7
    13
    2
    3
    25
    4C
    Kateřina Němcová
    I. Královský lukostřelecký klub z.s.
    CZE
    9
    10
    13
    9
    41
    4D
    Regina Jirkalova
    SK Start Praha
    CZE
    6
    6
    8
    8
    28
    5A
    Martina Macková
    SK Start Praha
    CZE
    15
    14
    10
    10
    49
    5B
    Kateřina Němcová
    I. Královský lukostřelecký klub z.s.
    CZE
    11
    13
    9
    8
    41
    5C
    Beata Meisnerová
    LK JUVENTUS Karviná
    CZE
    8
    8
    5
    6
    27
    5D
    Regina Jirkalova
    SK Start Praha
    CZE
    13
    11
    7
    8
    39
    1 / 2
    FINAL
    Kadeti - Holý luk - WA Terénní
    2A
    Lukáš Sponner
    LK Tachov
    CZE
    No end results available
    0
    2C
    Petr Lisník
    SK LAPAČKA Šenov
    CZE
    2
    3
    10
    4
    19
    (1)
    2D
    Matěj Šebesta
    SK LAPAČKA Šenov
    CZE
    4
    4
    3
    8
    19
    (M)
    3A
    Lukáš Sponner
    LK Tachov
    CZE
    10
    8
    8
    7
    33
    3B
    Petr Lisník
    SK LAPAČKA Šenov
    CZE
    5
    12
    5
    6
    28
    3C
    Matěj Šebesta
    SK LAPAČKA Šenov
    CZE
    No end results available
    0