1 / 4
    1 / 2
    FINAL
    Outdoor - Recurve - Dospelí - Muž - 70m round
    1A
    Jan Vožech
    1. LK Plzeň 1935
    CZE
    2
    30
    2
    27
    2
    26
    6
    1B
    Richard Kula
    Lukostřelba Ostrava Mariánské Hory, z.s.
    CZE
    0
    25
    0
    24
    0
    22
    0
    2A
    Josef Podnecký
    LO TJ Start Brno
    CZE
    2
    24
    2
    25
    0
    23
    0
    23
    0
    25
    4
    2B
    Martin Ondra
    LO TJ Start Brno
    CZE
    0
    19
    0
    16
    2
    24
    2
    24
    2
    26
    6
    3A
    David Jaroch
    Lukostřelba Ostrava Mariánské Hory, z.s.
    CZE
    0
    21
    0
    25
    0
    23
    0
    3B
    Martin Novák
    1. LK Plzeň 1935
    CZE
    2
    23
    2
    27
    2
    27
    6
    4A
    Miroslav Juřica
    Lukostřelba Ostrava Mariánské Hory, z.s.
    CZE
    2
    25
    0
    22
    0
    26
    0
    23
    2
    4B
    Michal Hlahůlek
    Lukostřelba Prostějov, z.s
    CZE
    0
    24
    2
    27
    2
    28
    2
    28
    6
    1A
    Jan Vožech
    1. LK Plzeň 1935
    CZE
    0
    23
    2
    26
    2
    28
    2
    30
    6
    1B
    Martin Ondra
    LO TJ Start Brno
    CZE
    2
    25
    0
    21
    0
    23
    0
    23
    2
    2A
    Martin Novák
    1. LK Plzeň 1935
    CZE
    0
    21
    0
    24
    0
    24
    0
    2B
    Michal Hlahůlek
    Lukostřelba Prostějov, z.s
    CZE
    2
    25
    2
    27
    2
    28
    6
    1A
    Jan Vožech
    1. LK Plzeň 1935
    CZE
    0
    24
    0
    24
    0
    25
    0
    1B
    Michal Hlahůlek
    Lukostřelba Prostějov, z.s
    CZE
    2
    28
    2
    26
    2
    27
    6
    2A
    Martin Ondra
    LO TJ Start Brno
    CZE
    0
    11
    2
    23
    2
    24
    2
    26
    6
    2B
    Martin Novák
    1. LK Plzeň 1935
    CZE
    2
    22
    0
    15
    0
    19
    0
    20
    2
    1 / 2
    FINAL
    Outdoor - Recurve - Dospelí - Žena - 70m round
    5A
    Jana Cimická
    1. LK Plzeň 1935
    CZE
    No end results available
    0
    6A
    Martina Bartošová
    Lukostřelba Ostrava Mariánské Hory, z.s.
    CZE
    2
    26
    2
    22
    2
    22
    6
    6B
    Eva Kuhejdová
    Lukostřelba Ostrava Mariánské Hory, z.s.
    CZE
    0
    14
    0
    20
    0
    20
    0
    5A
    Jana Cimická
    1. LK Plzeň 1935
    CZE
    2
    26
    2
    25
    0
    26
    2
    23
    6
    5B
    Martina Bartošová
    Lukostřelba Ostrava Mariánské Hory, z.s.
    CZE
    0
    14
    0
    22
    2
    27
    0
    20
    2
    6A
    Eva Kuhejdová
    Lukostřelba Ostrava Mariánské Hory, z.s.
    CZE
    No end results available
    0
    1 / 2
    FINAL
    Outdoor - Recurve - Juniori - Muž - 70m round
    3A
    Josef Křesala
    Lukostřelba Prostějov, z.s
    CZE
    0
    25
    0
    22
    1
    22
    1
    29
    2
    3B
    Marek Holub
    LK CERE
    CZE
    2
    26
    2
    24
    1
    22
    1
    29
    6
    4A
    Jiří Herák
    LO TJ Opava
    CZE
    2
    26
    0
    24
    0
    25
    0
    23
    2
    4B
    David Vítovec
    LK CERE
    CZE
    0
    24
    2
    25
    2
    26
    2
    25
    6
    3A
    Marek Holub
    LK CERE
    CZE
    0
    25
    0
    27
    0
    20
    0
    3B
    David Vítovec
    LK CERE
    CZE
    2
    27
    2
    29
    2
    24
    6
    4A
    Josef Křesala
    Lukostřelba Prostějov, z.s
    CZE
    2
    26
    1
    26
    2
    28
    2
    29
    7
    4B
    Jiří Herák
    LO TJ Opava
    CZE
    0
    21
    1
    26
    0
    26
    0
    26
    1
    1 / 8
    1 / 4
    1 / 2
    FINAL
    Outdoor - Recurve - Kadeti - Muž - 60m round
    7A
    Jan Pluhař
    I. Královský lukostřelecký klub z.s.
    CZE
    No end results available
    0
    7B
    Michael Roba
    Lukostřelba Prostějov, z.s
    CZE
    0
    26
    2
    27
    2
    25
    2
    29
    6
    7C
    Richard Krejčí
    SK Start Praha
    CZE
    2
    27
    0
    26
    0
    24
    0
    23
    2
    7D
    Dominik Petr Orel
    Lukostřelba Ostrava Mariánské Hory, z.s.
    CZE
    0
    21
    1
    25
    0
    24
    1
    28
    2
    8A
    Ondřej Martinek
    Lukostřelba Prostějov, z.s
    CZE
    2
    24
    1
    25
    2
    25
    1
    28
    6
    8B
    Patrik Bilka
    LK Znojmo
    CZE
    0
    22
    0
    19
    0
    16
    0
    8C
    Martin Pekárek
    LK Znojmo
    CZE
    2
    24
    2
    27
    2
    27
    6
    8D
    Jonáš Čábelka
    SK Start Praha
    CZE
    2
    28
    2
    28
    2
    24
    6
    9A
    Matěj Šitra
    LK CERE
    CZE
    0
    14
    0
    22
    0
    19
    0
    9B
    Václav Vybíral
    Lukostřelba Prostějov, z.s
    CZE
    2
    26
    0
    21
    0
    25
    0
    25
    2
    9C
    Jan Ohnoutek
    Lukostřelba Ostrava Mariánské Hory, z.s.
    CZE
    0
    24
    2
    25
    2
    26
    2
    27
    6
    9D
    David Palyza
    LK CERE
    CZE
    1
    24
    1
    27
    0
    19
    2
    28
    1
    24
    5
    (9)
    10A
    Daniel Amler
    LK CERE
    CZE
    1
    24
    1
    27
    2
    25
    0
    26
    1
    24
    6
    (10)
    10B
    František Heřmánek
    SK Start Praha
    CZE
    No end results available
    0
    7A
    Jan Pluhař
    I. Královský lukostřelecký klub z.s.
    CZE
    2
    25
    2
    28
    2
    26
    6
    7B
    Michael Roba
    Lukostřelba Prostějov, z.s
    CZE
    0
    24
    0
    25
    0
    25
    0
    8A
    Ondřej Martinek
    Lukostřelba Prostějov, z.s
    CZE
    0
    24
    0
    21
    0
    14
    0
    8B
    Martin Pekárek
    LK Znojmo
    CZE
    2
    26
    2
    23
    2
    23
    6
    9A
    Jonáš Čábelka
    SK Start Praha
    CZE
    0
    24
    2
    25
    0
    25
    2
    24
    0
    25
    4
    9B
    Jan Ohnoutek
    Lukostřelba Ostrava Mariánské Hory, z.s.
    CZE
    2
    28
    0
    23
    2
    26
    0
    22
    2
    27
    6
    10A
    Daniel Amler
    LK CERE
    CZE
    0
    25
    0
    23
    2
    24
    1
    28
    1
    27
    4
    10B
    František Heřmánek
    SK Start Praha
    CZE
    2
    27
    2
    28
    0
    23
    1
    28
    1
    27
    6
    7A
    Jan Pluhař
    I. Královský lukostřelecký klub z.s.
    CZE
    2
    27
    2
    26
    2
    25
    6
    7B
    Martin Pekárek
    LK Znojmo
    CZE
    0
    26
    0
    24
    0
    24
    0
    8A
    Jan Ohnoutek
    Lukostřelba Ostrava Mariánské Hory, z.s.
    CZE
    2
    27
    0
    7
    0
    24
    0
    20
    2
    8B
    František Heřmánek
    SK Start Praha
    CZE
    0
    26
    2
    23
    2
    25
    2
    27
    6
    7A
    Jan Pluhař
    I. Královský lukostřelecký klub z.s.
    CZE
    2
    28
    0
    26
    2
    30
    0
    25
    0
    23
    4
    7B
    František Heřmánek
    SK Start Praha
    CZE
    0
    22
    2
    28
    0
    24
    2
    27
    2
    28
    6
    8A
    Martin Pekárek
    LK Znojmo
    CZE
    1
    25
    0
    22
    2
    28
    1
    26
    0
    21
    4
    8B
    Jan Ohnoutek
    Lukostřelba Ostrava Mariánské Hory, z.s.
    CZE
    1
    25
    2
    25
    0
    24
    1
    26
    2
    23
    6
    1 / 8
    1 / 4
    1 / 2
    FINAL
    Outdoor - Recurve - Kadeti - Žena - 60m round
    11A
    Nikola Lettlová
    LK Znojmo
    CZE
    No end results available
    0
    11C
    Nikola Grošaftová
    Lukostřelba Ostrava Mariánské Hory, z.s.
    CZE
    2
    28
    0
    7
    0
    23
    2
    24
    0
    23
    4
    11D
    Eliška Koleňáková
    Lukostřelba Prostějov, z.s
    CZE
    0
    22
    2
    27
    2
    27
    0
    23
    2
    26
    6
    12A
    Meda Čapková
    SK Start Praha
    CZE
    2
    28
    2
    28
    0
    24
    2
    25
    6
    12B
    Tereza Veverková
    SK Start Praha
    CZE
    0
    10
    0
    16
    2
    28
    0
    15
    2
    12C
    Eva Šebestová
    LK Znojmo
    CZE
    No end results available
    0
    12D
    Aneta Venhudová
    Lukostřelba Ostrava Mariánské Hory, z.s.
    CZE
    No end results available
    0
    13A
    Kateřina Juřicová
    Lukostřelba Ostrava Mariánské Hory, z.s.
    CZE
    0
    8
    2
    23
    1
    23
    0
    24
    0
    18
    3
    13B
    Hana Baková
    Lukostřelba Ostrava Mariánské Hory, z.s.
    CZE
    2
    27
    0
    19
    1
    23
    2
    26
    2
    25
    7
    13C
    Terezie Moudrá
    Lukostřelba Prostějov, z.s
    CZE
    2
    24
    0
    23
    2
    24
    1
    24
    0
    25
    5
    (7)
    13D
    Rozálie Vlachová
    LK CERE
    CZE
    0
    23
    2
    26
    0
    20
    1
    24
    2
    27
    6
    (7)
    14A
    Eliška Novotná
    Lukostřelba Prostějov, z.s
    CZE
    No end results available
    0
    11A
    Nikola Lettlová
    LK Znojmo
    CZE
    0
    26
    2
    28
    2
    27
    2
    29
    6
    11B
    Eliška Koleňáková
    Lukostřelba Prostějov, z.s
    CZE
    2
    27
    0
    25
    0
    26
    0
    22
    2
    12A
    Meda Čapková
    SK Start Praha
    CZE
    2
    27
    2
    25
    2
    27
    6
    12B
    Eva Šebestová
    LK Znojmo
    CZE
    0
    24
    0
    21
    0
    26
    0
    13A
    Aneta Venhudová
    Lukostřelba Ostrava Mariánské Hory, z.s.
    CZE
    2
    25
    2
    27
    2
    28
    6
    13B
    Hana Baková
    Lukostřelba Ostrava Mariánské Hory, z.s.
    CZE
    0
    22
    0
    20
    0
    26
    0
    14A
    Rozálie Vlachová
    LK CERE
    CZE
    1
    26
    0
    22
    2
    25
    2
    28
    0
    25
    6
    (8)
    14B
    Eliška Novotná
    Lukostřelba Prostějov, z.s
    CZE
    1
    26
    2
    24
    0
    20
    0
    26
    2
    27
    5
    (8)
    11A
    Nikola Lettlová
    LK Znojmo
    CZE
    2
    27
    2
    27
    2
    26
    6
    11B
    Meda Čapková
    SK Start Praha
    CZE
    0
    22
    0
    26
    0
    25
    0
    12A
    Aneta Venhudová
    Lukostřelba Ostrava Mariánské Hory, z.s.
    CZE
    0
    26
    2
    27
    1
    28
    2
    25
    2
    27
    7
    12B
    Rozálie Vlachová
    LK CERE
    CZE
    2
    27
    0
    23
    1
    28
    0
    23
    0
    20
    3
    11A
    Nikola Lettlová
    LK Znojmo
    CZE
    2
    27
    0
    23
    0
    24
    2
    29
    0
    25
    4
    11B
    Aneta Venhudová
    Lukostřelba Ostrava Mariánské Hory, z.s.
    CZE
    0
    26
    2
    28
    2
    27
    0
    26
    2
    27
    6
    12A
    Meda Čapková
    SK Start Praha
    CZE
    2
    27
    0
    21
    0
    25
    0
    25
    2
    12B
    Rozálie Vlachová
    LK CERE
    CZE
    0
    22
    2
    27
    2
    26
    2
    26
    6