Pos. | Športovec | Average arrow | Finále |
---|---|---|---|
Indoor - Recurve - Seniori - Muž - 18m round | |||
1 |
5A
Miroslav Grohmann
CZE
|
8.7 after 60 arrows
|
522
|
2 |
3B
Jiří Hetman
CZE
|
8.45 after 60 arrows
|
507
|
3 |
3A
Pavel Tiefenbach
CZE
|
7.83 after 60 arrows
|
470
|
4 |
5B
Ivo Macenauer
CZE
|
7.62 after 60 arrows
|
457
|
5 |
2C
Jiří Smrček
CZE
|
7.43 after 60 arrows
|
446
|
6 |
4B
Zdeněk Kužílek
CZE
|
7.12 after 60 arrows
|
427
|
7 |
5B
Petr Kašpar
CZE
|
7.03 after 60 arrows
|
422
|
8 |
4A
Augustin Kůra
CZE
|
0 after 0 arrows
|
0
|
Pos. | Športovec | Average arrow | Finále |
---|---|---|---|
Indoor - Recurve - Dospelí - Muž - 18m round | |||
1 |
1A
Adam Li
CZE
|
8.67 after 60 arrows
|
520
|
2 |
3D
Jan Navrátil
CZE
|
8.5 after 60 arrows
|
510
|
3 |
4C
Jiří Prášil
CZE
|
7.13 after 60 arrows
|
428
|
4 |
2A
Oldřich Malý
CZE
|
0 after 0 arrows
|
0
|
Pos. | Športovec | Average arrow | Finále |
---|---|---|---|
Indoor - Recurve - Dospelí - Žena - 18m round | |||
1 |
2B
Gabriela Studená
CZE
|
8.1 after 60 arrows
|
486
|
2 |
1D
Anastázie Vlková
CZE
|
7.27 after 60 arrows
|
436
|
3 |
1C
Michaela Hrabalová
CZE
|
7 after 60 arrows
|
420
|
4 |
5D
Soňa Spáčilová
CZE
|
6.98 after 60 arrows
|
419
|
5 |
6C
Adéla Mlčáková
CZE
|
5.68 after 60 arrows
|
341
|
Pos. | Športovec | Average arrow | Finále |
---|---|---|---|
Indoor - Recurve - Kadeti - Muž - 18m round | |||
1 |
3A
Lukáš Dudek
CZE
|
7.58 after 60 arrows
|
455
|
2 |
3C
Petr Líňa
CZE
|
4.43 after 60 arrows
|
266
|
Pos. | Športovec | Average arrow | Finále |
---|---|---|---|
Indoor - Recurve - Kadeti - Žena - 18m round | |||
1 |
4C
Veronika Šubová
CZE
|
5.95 after 60 arrows
|
357
|
Pos. | Športovec | Average arrow | Finále |
---|---|---|---|
Indoor - Recurve - Starší žiaci - Muž - 18m round | |||
1 |
1A
František Pospíšil
CZE
|
8.07 after 60 arrows
|
484
|
Pos. | Športovec | Average arrow | Finále |
---|---|---|---|
Indoor - Recurve - Starší žiaci - Žena - 18m round | |||
1 |
1B
Karolína Hoffmanová
CZE
|
6.78 after 60 arrows
|
407
|
Pos. | Športovec | Average arrow | Finále |
---|---|---|---|
Indoor - Recurve - Bowman - Muž - 18m round | |||
1 |
6A
Vincent Prášil
CZE
|
7.53 after 60 arrows
|
452
|
2 |
6C
Josef Spáčil
CZE
|
4.32 after 60 arrows
|
259
|
Pos. | Športovec | Average arrow | Finále |
---|---|---|---|
Indoor - Barebow - Seniori - Muž - 18m round | |||
1 |
4D
Zdeněk Vaňhara
CZE
|
7.25 after 60 arrows
|
435
|
2 |
5D
Zdeněk Černoch
CZE
|
6.7 after 60 arrows
|
402
|
3 |
6A
František Kužílek
CZE
|
5.7 after 60 arrows
|
342
|
Pos. | Športovec | Average arrow | Finále |
---|---|---|---|
Indoor - Barebow - Dospelí - Muž - 18m round | |||
1 |
2D
Pavel Kučera
CZE
|
8.87 after 60 arrows
|
532
|
2 |
4B
Lukáš Lattenberg
CZE
|
8.32 after 60 arrows
|
499
|
3 |
5C
Martin Hönig
CZE
|
8.12 after 60 arrows
|
487
|
4 |
5A
Michal Hoffman HL
CZE
|
7.97 after 60 arrows
|
478
|
5 |
4D
Petr Skácel
CZE
|
7.92 after 60 arrows
|
475
|
6 |
2C
Ondřej Vítek
CZE
|
6.97 after 60 arrows
|
418
|
7 |
3C
Michal Čech
CZE
|
6.9 after 60 arrows
|
414
|
8 |
3D
Roman Sedlák
CZE
|
5.75 after 60 arrows
|
345
|
Pos. | Športovec | Average arrow | Finále |
---|---|---|---|
Indoor - Barebow - Dospelí - Žena - 18m round | |||
1 |
5C
Jarmila Kučerová
CZE
|
7.37 after 60 arrows
|
442
|
2 |
2B
Veronika Neufusová
CZE
|
6.77 after 60 arrows
|
406
|
Pos. | Športovec | Average arrow | Finále |
---|---|---|---|
Indoor - Barebow - Kadeti - Muž - 18m round | |||
1 |
4A
Jindřich Mikisek
CZE
|
2.87 after 60 arrows
|
172
|
Pos. | Športovec | Average arrow | Finále |
---|---|---|---|
Indoor - Barebow - Kadeti - Žena - 18m round | |||
1 |
3B
Ema Krumniklová
CZE
|
1.13 after 60 arrows
|
68
|
Pos. | Športovec | Average arrow | Finále |
---|---|---|---|
Indoor - Barebow - Starší žiaci - Muž - 18m round | |||
1 |
1D
Jonáš Vaculík
CZE
|
7.5 after 60 arrows
|
450
|
2 |
1C
Daniel Lakva
CZE
|
7.38 after 60 arrows
|
443
|
Pos. | Športovec | Average arrow | Finále |
---|---|---|---|
Indoor - Barebow - Bowman - Žena - 18m round | |||
1 |
6B
Veronika Doleželová
CZE
|
6.62 after 60 arrows
|
397
|