• Pos. Športovec Average arrow Finále
    Indoor - Recurve - Seniori - Muž - 18m round
    1
    6A
    Oto Habrdle
    CZE
    8.48 after 60 arrows
    509
    2
    1A
    Jaroslav Hon
    CZE
    8.47 after 60 arrows
    508
    3
    5A
    Rudolf Bilka
    CZE
    8.27 after 60 arrows
    496
    4
    5C
    Ján Švantner
    CZE
    8.27 after 60 arrows
    496
    5
    5B
    Jiří Šusta
    CZE
    7.52 after 60 arrows
    451
  • Pos. Športovec Average arrow Finále
    Indoor - Recurve - Dospelí - Muž - 18m round
    1
    1B
    Karel Neuwirth
    CZE
    9.13 after 60 arrows
    548
    2
    1C
    Martin Zahradník
    CZE
    8.67 after 60 arrows
    520
  • Pos. Športovec Average arrow Finále
    Indoor - Recurve - Dospelí - Žena - 18m round
    1
    3A
    Denisa Chaloupková
    CZE
    8.88 after 60 arrows
    533
  • Pos. Športovec Average arrow Finále
    Indoor - Recurve - Juniori - Muž - 18m round
    1
    1D
    Ivo Stibůrek
    CZE
    6.37 after 60 arrows
    382
  • Pos. Športovec Average arrow Finále
    Indoor - Recurve - Juniori - Žena - 18m round
    1
    4D
    Zuzana Škarková
    CZE
    9.43 after 60 arrows
    566
    2
    3C
    Eva Šebestová
    CZE
    8.67 after 60 arrows
    520
    3
    2B
    Iveta Zifčáková
    CZE
    8.17 after 60 arrows
    490
    4
    3D
    Barbora Hegerová
    CZE
    6.68 after 60 arrows
    401
  • Pos. Športovec Average arrow Finále
    Indoor - Recurve - Kadeti - Muž - 18m round
    1
    2C
    Martin Pekárek
    CZE
    8.53 after 60 arrows
    512
    2
    4C
    Vojtěch Reichl
    CZE
    7.62 after 60 arrows
    457
    3
    2A
    Patrik Bilka
    CZE
    7.4 after 60 arrows
    444
    4
    4B
    Matěj Fučík
    CZE
    7.27 after 60 arrows
    436
    5
    13D
    CZE
    4.3 after 60 arrows
    258
  • Pos. Športovec Average arrow Finále
    Indoor - Recurve - Kadeti - Žena - 18m round
    1
    13B
    Adéla Šibalová
    CZE
    7.8 after 60 arrows
    468
    2
    4A
    Sára Machálková
    CZE
    4.2 after 60 arrows
    252
  • Pos. Športovec Average arrow Finále
    Indoor - Recurve - Starší žiaci - Muž - 18m round
    1
    8A
    Adam Paulenka
    CZE
    8.33 after 60 arrows
    500
    2
    7D
    Tibor Kovaljov
    CZE
    8.1 after 60 arrows
    486
    3
    15A
    Patrik Weiser
    CZE
    7.93 after 60 arrows
    476
    4
    8B
    Jan Sháněl
    CZE
    7.37 after 60 arrows
    442
    5
    14B
    Daniel Kovář
    CZE
    7.18 after 60 arrows
    431
    6
    14C
    Noe Fabian Bernard
    CZE
    7.17 after 60 arrows
    430
    7
    7A
    Viktor Vašut
    CZE
    6.03 after 60 arrows
    362
    8
    14A
    CZE
    5.33 after 60 arrows
    320
  • Pos. Športovec Average arrow Finále
    Indoor - Recurve - Starší žiaci - Žena - 18m round
    1
    7B
    Michaela Adámková
    CZE
    8.05 after 60 arrows
    483
    2
    15C
    Lucie Klepáčková
    CZE
    8.03 after 60 arrows
    482
    3
    11B
    Eliška Larvová
    CZE
    7.8 after 60 arrows
    468
    4
    7C
    Kristýna Hýblová
    CZE
    6.15 after 60 arrows
    369
    5
    15B
    Nikola Fialová
    CZE
    3.87 after 60 arrows
    232
  • Pos. Športovec Average arrow Finále
    Indoor - Recurve - Mladší žiaci - Muž - 18m round
    1
    11D
    Tomáš Šibal
    CZE
    8.23 after 60 arrows
    494
    2
    12D
    Samuel Weiser
    CZE
    7.02 after 60 arrows
    421
  • Pos. Športovec Average arrow Finále
    Indoor - Recurve - Mladší žiaci - Žena - 18m round
    1
    12A
    Sofie Axmannová
    CZE
    8.63 after 60 arrows
    518
    2
    12B
    Natali Bulínová
    CZE
    6.88 after 60 arrows
    413
  • Pos. Športovec Average arrow Finále
    Indoor - Recurve - Chrobáci - Žena - 2x10m
    1
    9C
    Alena Miková
    CZE
    8.22 after 60 arrows
    493
    2
    10A
    Inka Stehlíková
    CZE
    6.95 after 60 arrows
    417
    3
    10B
    Sofie Reischlová
    CZE
    6.67 after 60 arrows
    400
  • Pos. Športovec Average arrow Finále
    Indoor - Recurve - Žáci do 8 let - Muž - 2x10m
    1
    9A
    Petr Škarek ml.
    CZE
    8.23 after 60 arrows
    494
    2
    9B
    Lukáš Křapa
    CZE
    6.98 after 60 arrows
    419
  • Pos. Športovec Average arrow Finále
    Indoor - Recurve - Žáci do 8 let - Žena - 2x10m
    1
    10C
    Gabriela Škarková
    CZE
    7.62 after 60 arrows
    457
  • Pos. Športovec Average arrow Finále
    Indoor - Barebow - Dospelí - Muž - 18m round
    1
    5D
    Jaroslav Wunsch
    -
    CZE
    8.15 after 60 arrows
    489
    2
    6D
    Luděk Ševčík
    -
    CZE
    6.83 after 60 arrows
    410
    3
    6B
    Libor Křapa
    -
    CZE
    4.43 after 60 arrows
    266
  • Pos. Športovec Average arrow Finále
    Indoor - Barebow - Dospelí - Žena - 18m round
    1
    6C
    Jindřiška Stehlíková
    CZE
    7.88 after 60 arrows
    473
  • Pos. Športovec Average arrow Finále
    Indoor - Barebow - Starší žiaci - Žena - 18m round
    1
    8D
    Nela Kumštová
    -
    CZE
    4.62 after 60 arrows
    277
  • Pos. Športovec Average arrow Finále
    Indoor - Barebow - Mladší žiaci - Muž - 18m round
    1
    11A
    Vladislav Bárta
    CZE
    6.43 after 60 arrows
    386